|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 13:44:46   
baguSka
zaradi prevelikega pricakovanja.. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 13:49:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zaradi prevelikega pricakovanja.. user posted image

saj, še tu je bilo preveč pričakovanjauser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 13:53:19   
liliana
Jaz tudi vedno pričakujem, da na lotu dobim......user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 14:02:02   
rija
ja, samo za boga že enkrat srečko kupiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 14:05:39   
baguSka
ja taka sm pa tud jst...

sm si 1x napisala na list papirja, kaj si zelim v zivljenju...

in je blo pod eno tocko tud to, da si zelim na lotu zadet!

ampak srecke pa se nisem nikol kupla!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 14:38:15   
malimoj
V grobem prebrala debato.

Nekaj imaginarnega, pridi na pomoč, morda bog, ampak mislim, da je tudi ta obupal. Moj zlati mož, ni z najinim otrokom počel nič drugega kot se dnevno malo pocrkljal. In to mu je prišlo v navadouser posted image . Zato pa noro crklja in razvaja mene. Jaz pa zaradi tega noro dobro opravljam vlogo mame.

Ljube ženske, noroooooooooooo prezahtevne ste!!! In čestitek vsem moškim, ki opravljate očetovsko in materino vlogo hkrati!!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 15:05:08   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Pa dajte no….dajte si že vtepsti v glavo, da biti mati ni žrtev…..mi pa danes ob vsej enakopravnosti med spoloma delamo še večjo žrtev iz ženske oz. matere kot kadarkoli prej….. 

kar pa ob delanju cele znanosti in fame o materinstvu niti ni takšno presenečenje…..že od prvega dne nosečnosti prebiramo, kako ženska potrebuje v tem času toplino, razumevanje moža, šefa, mame, babice, bratov, sestre…..še večje razumevanje, toplino in suport pa potrebuje po porodu…..seveda konkretno kakšno razumevanje in kakšno podporo od moža naj dobimo nam itak nihče ne ve povedati, zato si mi v svoji glavi in mogoče tudi pod vplivom hormonov same naredimo določeno predstavo o tem, kako bi nam naj partner bil v oporo, kaj bi naj delal….in ker seveda on, ker je moški (zdaj bom spet deležna kritik, ker to sploh ni pomembno, on vendar mora na isti način kot jaz začutiti klic narave), dela čisto drugače kot me……vendar drage punce in mame, znanstveno dokazano je, da moški in ženski možgani ne delujejo enako…..

ženske pa danes ne znamo več same otroka previti in rabimo suport moža, da nam položi plenico v roko, da umazano plenico vrže v koš za smeti, za nameček ga pa še  naderemo, zakaj koša ni izpraznil in da je totalen debil, ker ne vidi, da je koš vendar poln…..to sem dala le en banalen primer, kako funkcionira moderna, emancipirana ženska, ki zmore itak vse sama, doma na porodniškem……po peti uri zvečer med tednom, ko se mož vrne iz službe in med vikendi……in nikoli ne pozabi možu omeniti, da je ona žrtev zato, ker je mati…..  



user posted image user posted image user posted image  se absolutno strinjamuser posted image user posted image user posted image

MOgoče bi dodala samo še tole. Dandanes vsi, tako moški kot ženske veliko delamo. To je lajf. Problem je, ker smo večinoma eni razvajeni mulčki, pa pričakujemo, da je lajf pravljica. NI, treba je dat kar dosti od sebe. Ampak lahko pa zraven tudi uživaš, ni treba da si žrtev.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 15:15:42   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ker zna bit že po defoltu, da so hčerke očkove princeske


moj dragi ocka je bil ravno tak, kot tale od avtorice!! bili smo 3je otroci.. pa ravno tako ni NIKOLI nic naredu za nas.. se ni pogovarju z nami.. nam ni znal plenicke zamenjat.. nas ni futru itd. ker pac ni znal in ker je mami to nardila veliko boljse!
..
ko sem malo zrasla in ko sem zacela govort, me je ob vecerih veckrat vzel v narocje in cesal moje dolge laske in mi pletu kitke... user posted image tega ne bom nikol pozabila! pa ceprav je to pocel BREZ BESED! In zakaj ne bom pozabila? Ker je bilo to edino obdobje v mojem zivljenju, ko sem sploh zacutla neko vez s svojim ocetom.. nikoli prej in nikoli kasneje!
..
prej nisem nikoli vedela in mi blo nikoli jasno zakaj tak 'prepad' med nami otroci in njim.. danes pac vem! vem da nas je vedno imel rad, vem da bi vse naredu za nas, ce bi se nam karkoli zgodilo in bi nam vedno bil pripravljen pomagat! on ima pac to lastnost, da je TIH po naravi! se danes je treba pogovor izvlect iz njega! pa ni drugace nic narobe z njim, samo nekomunikativne narave je pac! ne blebece kar neki v prazno, ampak potrebuje sogovornika, da se lahko odpre in pogovarja... in sele danes mi je jasno, zakaj se nismo kot otroci nikoli pogovarjali!



A si to mojega fotra opisovala?user posted image user posted image
Moj tudi v resnici ni imel nikdar občutka za majhne otroke. Pa zelo dosti je tiho. Šele v odrasli dobi sem razvila sposobnost izvleči iz njega to, da debatira z mano. Je pa najboljši sogovornik na svetu. Drugače je pa cele dneve tiho in lahko odgovarja samo z ja in ne, če ga ne najdeš na ornk tematiki. Tudi če mu telefoniraš, te vpraša a si ok? Rečeš ja, sem in to je zanj to. KOnčan pogovor. user posted image user posted image
KO sem bila majhna ni vedel, kaj bi z mano klepetal, pa me je raje cele večere božal. On je tih po naravi.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 21:20:54   
F*S*M
najlažja rešitev  loči se in pejt za sebe

zakaj? Dec bo lahko cele dneve ležu pred kavčem, ti pa ko boš sama ne boš mogla na nobenga stresat jeze pa še nihče ne bo nič narobe naredu

tist vsak ta drug vikend, ko bo pr atu, pa bo prežvela pa tut lačna pa žejna ne bo


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Pričakujem preveč?
9.2.2010 12:38:43   
plenicka
Sploh nisem brala vsega, samo začetni post...

Rada bi delila s teboj(in vsemi ostalimi, ki bodo to prebrali) eno mojo izkušnjo: tudi oče mojega otroka je zelo podoben tvojemu partnerju in v soboto sem bila službeno odsotna do poznih popoldanskih ur. Ko sem prišla domov je otrok bruhal (je že malo starejši kot tvoj - star je 3 let) in ko sem ga spraševala, kaj je jedel...mi je rekel, da kosilo...no, ko sem uspela govoriti z njegovim očetom, pa mi je rekel, da je res jedel kosilo in to je bil njegov edini obrok v celem dnevu...njegov komentar je bil še: saj sem tudi jaz jedel samo kosilo...kaj pa je narobe...

Takšno logiko imajo nekateri moški...

In da, tudi mene ta logika zelo moti...

Vprašanje zate je, ali te to toliko moti, da se boš odločila narediti spremembo ali pa boš vztrajala v tej vezi...Srečno.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Pričakujem preveč?
9.2.2010 12:41:23   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: F*S*M

najlažja rešitev  loči se in pejt za sebe

zakaj? Dec bo lahko cele dneve ležu pred kavčem, ti pa ko boš sama ne boš mogla na nobenga stresat jeze pa še nihče ne bo nič narobe naredu

tist vsak ta drug vikend, ko bo pr atu, pa bo prežvela pa tut lačna pa žejna ne bo


Ah dej no user posted image .
Sicer pa imaš to možnost tudi ti user posted image .

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 311
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?