|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamrznjenčki
16.2.2010 21:31:30   
vitae
Zanima me, če mi lahko opišete postopek z zamrznjenčki! Že v prvem poskusu IVF mi je uspelo zanositi in sedaj naju doma vsak dan razveseljuje 8-mesečni fantič. Ne želim predolgo čakati na naslednjo zanositev, saj imava kar 10 zamrznjenčkov, a ne vem kako poteka postopek...

Hvala že vnaprej za vaše odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamrznjenčki
16.2.2010 21:44:08   
baguSka
Zamrzovanje zarodkov

Zarodke primerne kvalitete bomo na vašo zahtevo in ob vaši pisni privolitvi zamrznili s tekočim dušikom in jih shranili v primeru, da sedanji postopek ne bo uspešen.
Odmrznjene zarodke lahko v naslednji ciklusih uporabite brez hormonskega spodbujanja. Rezultati po vnosu odmrznjenih zarodkov v maternico so na žalost še vedno slabi, saj postopek zamrzovanja in odmrzovanja preživi le približno 50% zarodkov.

Tkole nekak. Kok so vajini zamrznjencki se kvalitetni potem ko jih bodo odmrznili, pa bos morala pocakat oz povprasat tam, kjer jih hranijo.

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamrznjenčki
16.2.2010 21:45:28   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

in jih shranili v primeru, da sedanji postopek ne bo uspešen



aja, pa vprasanje ce jih sploh se hranijo, glede na to, da je bil pri vama postopek uspesen user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamrznjenčki
16.2.2010 22:35:33   
vitae
To jih, ker podpišeš in imaš papirje, da so 5 let v hrambi!!! Sicer pa bom, ko neham dojiti poklicala svojega super truper G in mi bo že svetoval kako naprej. Pa hvala za pojasnilo!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamrznjenčki
19.2.2010 9:00:40   
opus
Vitae, postopek je sledeč: pokličeš prvi dan M, 7 dan prideš tja da te vpišejo, če imaš s stimulacijo dobiš inekcije nato te spremljajo z UZ, ko je vodilni folikel dovolj velik dobiš stop inekcijo, čez en teden pa je tansfer.

Vso srečo ti želim, ko se bosta odločila za postopek.
user posted image

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamrznjenčki
19.2.2010 9:48:29   
vitae
Opus HVALA!
Ravno te podatke sem rabila. Najverjetneje se bova na jesen podala "v boj" za novega družinskega člana. Do takrat se bova pustila presenetiti, medtem pa predvsem maksimalno uživala v družbi najinega sinčka :)

(odgovor članu opus)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamrznjenčki
19.2.2010 10:17:35   
opus
Vitae malenkost. user posted image

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zamrznjenčki
19.2.2010 14:43:16   
Taddy78
Nama so rekli, da lahko 1.5 let po porodu greš po zamrznjenčka. Midva imava za sabo sicer neuspešni ISCI, v marcu pa grem po zamrznjenčka (no upam da bo vredu, oz. primeren za transfer).
Moram pa 5 dni po M ki bo v marcu (čakati sem mogla na tretjo M), poklicati, da me naročijo na UZ.

(odgovor članu opus)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?