|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 [46] 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 22:44:05   
zaljubljena23
monsterauser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 7:58:54   
lidik
witch dobro jutro. Kaj se ti še vedno oglašam tu, ali grem k juniju? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 9:41:38   
witch
tejchy jaz še vedno držim pesti za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image

arwenko hvala ti user posted image povej mi kako se počutita s pikico? Tam okrog 7. dne sem bila prehlajena. In je mogoče to to... Drugače pa jo merim vsak dan ob približno isti uri in to takoj ko odprem oči. Bom spremljala naprej user posted image

lidik dober dan user posted image spet ni bilo prej časa za javljanje. Sem takoj šla delat. Zdaj pa grem bezeg nabirat da bom soka skuhala user posted image kako si pa ti dans?




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 10:02:26   
spaghetek

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Punce jaz imam eno vprašanje spet glede bt in ff. Namreč je tak graf normalen? Ker tisti, ki si mi ga ti majčii poslala čisto drugače izgelda user posted image mi je ful temperatura nihala user posted image Pa še nekaj... kako pa naj spremenim, da mi bo v grafu večja razpredelnica, oziroma, da nebo samo za 16 dni ampak za več.

user posted image


witch: Jst mam ene 5 grafov na ff in vsak zgleda drugace. Edino kar je pomembno je to, da mas tri faze (oz. 4 ce zanosis). Zacnes z normalno temperaturo med menstruacijo (okrog 36.5C). Potem ti temperatura pade ene 5 dni pred ovulacijo in potem po ovulaciji ti poskoci za ene 0.2 oz. 0.3C. Ce pride do inplantacije potem je ponavadi se drugi poskok priblizno 7 do 10 dni po ovulaciji. Temperatura ti pa pade na dan menstruacije in potem spet jovo na novo.
Sele ko si bos zmerla ene 3 al 4 cikle bos lahko ugotavljala bolj natancno kaj se dogaja s tvojo temperaturo.
Jst sem dodala moj zadnji graf v moj album, ce si hoces pogledat. Lahko me pa tudi dodas na FB al pa MSNu in ti bolj natancno razlozim, ce te zanima.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 10:13:26   
Tejchy25
O hvala, Witch :))

Ker namreč je še vedno ni :)

Sm dons delala testek...pa spet (ja, spet, ja) :) je en čuden rezultat...

Mal debelejša črtica od lasu, ampak zlo blizu testne...sm mislla, da mora bit nižje, ampak...

Bo očitno treba še 2 dni počakat pa še enkrat stestirat...al kaj???

kaj mislte? :)

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 10:29:25   
lidik
tetka witch ti si me čisto zapustila zadnje dni. user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem super. Jutri spet delam, tako da bo vikend spet kratek. Imam pa jaz tudi v planu ta vikend bezeg nabrati za sokeca in za posušiti, da bomo lahko čajčeka kuhali. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako pa ti delaš sokeca?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 10:30:50   
spaghetek
Tejchy25: ker dan cikla pa si? Ves kdaj si ovulirala? Kok dolgo mas lutealno fazo? Najboljs je pocakat do vsak takrat ko mas ponavad konc lutealne faze preden testiras.

Sej mogoce pa je kej. Si slikala testek?

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 10:46:19   
witch
spaghetek hvala ti za razlago user posted image mi je bilo ful čuden tisti prehod 7 in 9 dan. Bom počakala še kaj se bo pokazalo naprej. Na fb se pa lahko dodave user posted image

tejchy user posted image user posted image user posted image user posted image počakaj še kakšen dan in ponovi test

lidik ko bi ti vedala kak imam natrpan urnik user posted image 1000 stvari za narediti, za mene časa ni user posted image user posted image , user posted image tudi bolj slabo, ker do konca izmozgana samo v posteljo padeva, zdaj se spravljam za faks delat.... ah saj bo... Hmmm jaz cvetove namočim čez noč, potem pa prekuham in dodam cuker in citrono. Kako pa ti? Imaš kakšen bolj pameten recept. Ker jaz bi malo boj naravno probala narediti pa nimam pojma kako user posted image ja ja za čajčka pa tudi jaz sušim cvetove user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 11:04:36   
majčii
helow,... jst mam ponavadi lutealno fazo dolgo 12-13 dni in mislim da ta mesec bo le 10 dni, ker danes se je morjim rjavim izcedkom pridružilo še malo sveže krvi,... tko da me lahk kr pobarvate modro, sicer ne teče ful ampak nimam upanja, glede na to da so izcedki že 3 dni,...

sem pa fraj dns in se malo učim,... pa sončim (dokler je še kej sončka)...

lp

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 11:11:17   
_sanja_*
Zaenkrat zgleda, da je nam tudi ratalouser posted image

Črtice se debelijo, niso še take, da bi jim 100% verjela, ampak prav fajn kaže user posted image

Da o znakih sploh ne govorimuser posted image

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 11:49:51   
lidik
A ti s cvetovi skupaj prekuhaš? Jaz pa vodo in sladkor prekuham, da se sladkor stopi - potem ko se to malo ohladi dam cvetove not pa narezano limono in pustim en dan in potem prelijem v steklenice. Aja ups, pa citronka itak da spada zraven. Sem nekje brala, da je fino vodo prej prekuhat, brez cvetov, ker baje cvetovi če jih prekuhaš izgubijo tiste vitamine. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 12:10:23   
twetka
Hehe ugotavljam, da še tale fs ni najbolj zanesljiv test, da ta tudi kaže neke črtnice tanke kot las. Js sem včeri testirala, pa če dans test pogledam je črtica tanka kot las daleč stra od kontrolne. Če bi bila nosečnost bi mogla bit črtica malo stran od kontrolne a ne?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 12:12:00   
Arual
Hey.

Kako kaj??
Moja user posted image  je danes prišla user posted image . Tako da me lahko obarvate modro. Bo nam pa drug mesec uspelo user posted image user posted image user posted image .

Držim pesti za vse ostale.
Ostanimo pozitivne.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 12:12:46   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

Zaenkrat zgleda, da je nam tudi ratalouser posted image

Črtice se debelijo, niso še take, da bi jim 100% verjela, ampak prav fajn kaže user posted image

Da o znakih sploh ne govorimuser posted image


aaaaaaaaaaaaaaaaaaa   čestitam _sanja_* Upam da bom tudi sama čim prej spet v tem obdobju lulanja na testkeuser posted image veselo user posted image ti želim

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 13:59:23   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

Zaenkrat zgleda, da je nam tudi ratalouser posted image

Črtice se debelijo, niso še take, da bi jim 100% verjela, ampak prav fajn kaže user posted image

Da o znakih sploh ne govorimuser posted image


aaaaaaaaaaaaaaaaaaa   čestitam _sanja_* Upam da bom tudi sama čim prej spet v tem obdobju lulanja na testkeuser posted image veselo user posted image ti želim



Hvalauser posted image  

Upam, da črte ne bojo zginle user posted image

Pa user posted image  zate.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 14:03:35   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: twetka

Hehe ugotavljam, da še tale fs ni najbolj zanesljiv test, da ta tudi kaže neke črtnice tanke kot las. Js sem včeri testirala, pa če dans test pogledam je črtica tanka kot las daleč stra od kontrolne. Če bi bila nosečnost bi mogla bit črtica malo stran od kontrolne a ne?


user posted image

Evo, poglej kje morjo bit črtice in kako morjo zgledat user posted image

To sta moja testa od prve nosečnosti, sta bila pa edina, nisem nič preverjala s CB. Zame je FS zelo zanesljiv test.

Sedaj je črtica bolj rahla, ni tanka kot las, ampak širša in je na istem mestu. Se pa žal še slabo vidi.

Pa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 14:18:40   
zvezdan
ja meni se je pri prvi user posted image v začetku tudi tako videlo. ni še dovolj hormonov za močnejšo črtico. 

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 15:34:50   
tanjusi
ja meni se je pri prvi  v začetku tudi tako videlo. ni še dovolj hormonov za močnejšo črtico. 

zvezdan v katerem obdobju pa si ti sedaj ( user posted image , ovol?, ali kje blizu?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 20:11:31   
witch
majčii jaz sem tako upala za tebe ta mesec user posted image a z modro te naj kar pobarvam?

arual user posted image in user posted image za naprej

lidik brez cvetov kuham user posted image ampak mi danes ni uspelo narediti nič user posted image bo jutri sokec prišel na vrsto

_sanja_* najprej eno vprašanje... a sem tebe kje izgubila, da te ni na seznamčku? Držim pesti, da bo črtica močnejša user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce moje jaz pa izgledam samo še tako user posted image user posted image Nadelala sem sem za tri dni naprej. Za sebe in za faks pa spet nič user posted image

Za vse vas
user posted image


< Sporočilo je popravil witch -- 28.5.2010 20:20:44 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 20:21:28   
witch

user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:
 
29.4. Anonimna (x.krog)user posted image
x.5. majčii (x. krog)user posted image
1.5. nati29 (4.krog)user posted image
1.5. roža03 (10.krog)user posted image
2.5. latka (x.krog)user posted image
3.5. mladika (7. krog)
user posted image
3.5. JB (x.krog)user posted image  
5.5. twetka (4. krog) user posted image
5.5. jacki (2.krog)  user posted image
5.5. mojamura (7.krog) user posted image
x.5. miklarom (x.krog) user posted image
6.5. picikl (x. krog)user posted image
7.5. briljantina (3.krog)user posted image
7.5. etna (8.krog)user posted image
8.5. Pikasta (5.krog)user posted image

9.5. petral (4. krog)
user posted image
9.5. spaghetek (21.krog)
user posted image
9.5. evatisa (13.krog)user posted image
11.5. anonimna  (x.krog
)user posted image
12.5. agataema (3.krog)user posted image
12.5. *viva* (3.krog)user posted image
13.5. Anonimna bmuser posted image
13.5. pujs666 (7. krog)user posted image
14.5. spirit75 (3.krog klomifena)user posted image
15.5. Shilou (3.krog)user posted image  
16.5. kopriva79 (5.krog)user posted image
21.5. PipiLangstrumpf(4.krog)user posted image
24.5. **M** (2. krog)user posted image

24.5. Teychy25 (25. krog)user posted image
25.5 Monstera (2.krog klomifena)user posted image
26.5. ninchi9 (1.krog klomifena)user posted image
30.5. Arual (31. krog)user posted image

 
SKUPAJ NAS JE: 29



NOSEČK: __11__

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:

witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
 pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*
Nitkica11, Mag3, BEBIII
xoxox,zaljubljena23,
KOLIBRI, Meba, Solero,
mladika, Arwenko, S*, nežken,
Nitikica, petral, pujs666


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.5.2010 20:41:29   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: witch
_sanja_* najprej eno vprašanje... a sem tebe kje izgubila, da te ni na seznamčku? Držim pesti, da bo črtica močnejša user posted image user posted image user posted image user posted image  


Neuser posted image
Sama sem se odstranila s foruma, da se nisem obremenjevala in šla sproščeno po bratca/sestrico za našega Nala.
Upam, da pridem čez kak dan roza nazajuser posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: II pričakujemo maja 2010
29.5.2010 9:49:26   
Anonimen
Zdravo

Najprej čestitke vsem novim user posted image

Hvala vsem za izrečene sožalje.

Pri meni nič novega .Moja tečka zamuja že fuuuuul,samo nobenih znakcevuser posted image Se bom kar preselila k junijkam in tam čakala kdaj pride.

lp

bm

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: II pričakujemo maja 2010
30.5.2010 13:22:54   
twetka
Dan pupe
Js se verjetno spet po nepotrebnem nerviram. Ni mi jasno neki. V četrtek sem začela s Primolutom in so me že v četrtek začele bolet prsi, danes pa 4 dan jemanja primoluta, mam pa tako grozne krče za umret, pa skoz mi je slabo. Skrbi me pa to, ker če sem prav čutla bi naj imela točno na danes 14 dni O, v četrtek sem pa testirala, da sem lahko začela jemat tablete ker ne morem čakat do ne vem kdaj, zaradi preizkave, pa je bil test negativen. No skrbi me pa to, če bi se zgodil čudež in če bi kaj ratalo bi blo možno da klljub jemanju primoluta ostane??? ti kr či so mi malo sumljivi, ker sem enkrat že jemala pa me še 10 dan po jemanju ni nič zvijalo, šele potem 3 dan po jemanju pol je pa prišla, tako kot piše v navodilih, zdej pa že 4 dan neki čudni občutki, pa slabost, krči pa v petek se mi je že neka hrana zagabila, ne vem, po moje spet psiha, ker me skrbi. Ne vem a nej grem jutr še po en test al kaj al nej kr pojem zdej tablete in počakam pa bom vidla kaj bo, ker zdej sem itak že naredila kar sem, ker jih že 4 dni jemljem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: II pričakujemo maja 2010
30.5.2010 21:10:33   
Poka
No, nama ni ratalo v tretjem krogu - al je pa že četrti? V glavnem... tole pa zgleda ne gre tako zlahka. Se bo treba bolj potrudit. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: II pričakujemo maja 2010
30.5.2010 21:11:13   
ninchi9
Tweetka, po moje je pri tebi prisotno močno delovanje psihe. Jaz sem imela vsak mesec znake, pa je bil vedno minus, zdaj pa ko sem noseča, pa nimam nobenih znakov.. user posted image

Tudi jaz sem jemala Primolut, ker mi je user posted image zamujala teden in pol, pol pa sem morala kar dolgo jest te tablete, da sem dobila tečko. Glede na to, kako dolgo ti že zaostaja, ni šans, da si noseča, ker bi ti zdaj test že zdavnaj pokazal plus. Krči in boleče prsi so znak, da prihaja do nekih hormonskih sprememb v telesu. Saj to jo značilno za PMs in čas ovulacije. Zato jih katera lahko hitro zamenja za znake nosečnosti. In obratno seveda.

Priporočam ti, da se sprostiš in probaš malo manj mislit na vse skupaj, ker takrat baje glih ne rata. Meni so pomagali ovulacijski testi, da sem vedela, kdaj je treba pridno user posted image , drugih stvari pa nisem počela.

Upam pa seveda, da ti čimprej rata ugledat user posted image user posted image !!

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 45 [46] 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 [46] 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?