|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere funkcije mora imeti pomivalni stroj?
6.6.2010 18:05:33   
zlatolaska
Zanima me, če ste v kratkem kupovali pomivalce, kakšne funkcije imajo, koliko programov, koliko temperatur, kaj je pomembno...

Prosim za čim več mnenj... Gledali smo tegale:

http://www.mimovrste.com/artikel/3280034828/vgradni-pomivalni-stroj-bosch-sgv43e93eu

Kupujemo pa za darilo in ne bi radi kupili nekaj zelo olupljenega user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj?
6.6.2010 18:11:39   
BabyKitty
Meni osebno je najbolj bistveno, da je tih... Sama imam Bosch super silent, ali nekaj podobenga... 

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj?
6.6.2010 19:07:50   
Anonimen
Meni je bilo pomembno, da je čim bolj ekonomičen (razred A), tih, da ima polovičen program, displej na zunanji strani, da se vidi koliko časa ima še do konca programa, da je zgornja košara po višini nastavljiva, da so stojala za krožnike zložljiva, da lahko bp tudi večje piskre vanj dam itd.

(odgovor članu BabyKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj?
6.6.2010 23:13:54   
robinzon
 V 90% dam pomivat na isti program, preostalo na nižjo temp., kadar se  pomivajo kozarci. Sem pogledala na njihovo uradno stran in temu pomivalcu nič ne manjka, ima celo samočistilni filter, kar je dobra zadeva, da se sam čisti. Sicer ima porabo 17 l vode,  ampak meni je to po svoje všeč, ker nisem čisto prepričana, da z 10 l stroj res dobro pomije in splakne. To je 2 kubika vode na leto več, če se pomiva vsak dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.6.2010 23:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj?
7.6.2010 6:41:44   
zlatolaska
No jaz mislim da bo kar v redu potem tale...glede glasnosti pa itak ne morš točno vedet dokler ga ne zalaufaš - men so te decibeli čist nejasni...verjetno je res fino da je posoda dobro posušena (pomita itak) pa da ima več programov, kot je rekla Metulj333 da ti ni treba prej ne vem kaj pomivat na roke in vseeno fajn pomije...




(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj?
7.6.2010 10:43:39   
honey
Meni osebno je zelo pomembno, da ima zamik pranja (da lahko pere ponoči, ko je poceni tok), da je tih, da ima energijski razred A ali višji in kratek program pranja. To, ali pa je stroj vgradni ali napol vgradni, je pa povsem odvisno od okusa tistega, ki ga bo imel. Meni osebno so všeč popolnoma vgradni, da se popolnoma nič ne vidi navzven. Tudi vse druge aparate v kuhinji imam pokrite, tako da sem mogoče res malo obsedena s tem user posted image Mogoče bi bilo dobro, da se malo naskrivaj pozanimate, kaj je osebi, kateri je ta pomivalni stroj namenjen, všeč, da ne bo potem kaj narobe.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?