|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.9.2010 21:05:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eee35)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
23.9.2010 21:13:46   
Drejcica
ne vem kaj bo naredila...saj zato pa še bom malo počakala in če ne bo ok.bom bolj burno reagirala ne na tak miren način...

sem ji rekla da seveda da ne ve deliti ko tega ni navajena ampak da ni način z dretjem da se jo nauči...pa je ostala tiho in čez čas rekla da je ona navajena ljudi in tega da se jo to sprašujeuser posted image user posted image

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
23.9.2010 21:16:59   
Drejcica
UmpaLumpa
bom reagirala,ker vem da ni prav....ker se mi zdi da hoče prikazati da je moj otrok najbolj poreden ko ne ve deliti igrač,..se bo že naučila,zato pa so vrtci

(odgovor članu Drejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 0:24:06   
frutka_
Drejcica, mnenje ki ti ga je vzg. podala je navadno nakladanje. Niti vrtec, niti bratec, niti familija, NIHČE, ji ne bo pomagal, da jo bo naučil "pridnosti". Pridnih otrok ni! Porednih tudi ne!  Problematičen je odnos med odraslim in otrokom. Odnos vzg. do otroka. Ali odnos otroka do mame....Me razumeš? In odnos vzg. do otroka bi moral biti ljubeč in zaupen.Tako pa je vzg. dosegla neko strahospoštovanje. Ne, ne, ne...Pri takih malih mižekih si je potrebno najprej pridobiti zaupanje, pol pa se učiti  posojanja igrač in ostalo. Pomembno je, da je oseba, kateri zaupaš otroka v varstvo, ljubeča, sočutna, polna empatije ter prijazna! Potem pa vse ostalo. Zato...če imaš slab občutek reagiraj. Pogovori se z njo, s pomočnico.


(odgovor članu Drejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 0:25:39   
frutka_
vrteca=vrtec!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 8:47:15   
Drejcica
še kako razumem...sem danes ko sem jo pelala prav opazila da se že do mene drugače obnaša..bolj prijazno,vljudno...upam samo da se bo do moje princeske,ker če ne bo mamica pokazala krempeljčke user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 10:01:07   
taya 100
Po moje nima smisla, kdo je kaj rekel....Zakaj pa ne greš k ravnateljici, če se ni možno pogovoriti in priti problemu do dna z vzgojiteljico? V končni fazi pa lahko napišeš pritožbo inšpekciji.

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 10:18:20   
Drejcica
glih o inšpekciji sem premišljevala,samo se ne bi rada prenaglila...

(odgovor članu taya 100)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 11:19:37   
taya 100
Brez strahu. Inšpekcija bo itak samo preverila na podlagi pritožbe pedagoško sposobnosti in njihovo delo z otroki,...veliko stvari se dogaja s strani vrtcev, tudi to, da delavci nimajo primerne izobrazbe, naredijo samo prekvalifikacijo, manjka pa jim ravno tisti pedagosški del ur, ki se jih vsi tako otepajo,,  v teh urah pa je zajeto način in ravnanja z otroki ; torej o vzgoji in vzgonjih metodah.  Inšekcija se bo verjetno vrtcu tako ali tako najavila, pregledala, če imajo vse tako kot mora biti v normativu oziroma po pravilih, zakonu,...otrok je seveda na prvem mestu. Žal veliko vzgojiteljic ali vrtcev vzame svojo odgovornost v roke, šele ko morajo - ob obisku inšpekcije.

(odgovor članu Drejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 11:28:06   
Volga
OMG, spet, hvaa bogu, da nisem vzgojiteljica user posted image

(odgovor članu taya 100)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 14:26:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

OMG, spet, hvaa bogu, da nisem vzgojiteljica user posted image


Saj, to je vedno najlažji način.
Dajte si malo samozavesti pa se lepo pogovorite z dotično osebo (ne tako mimohodno, ko otroka oddate ali ga prevzamete, ker takrat se ne da nič zmenit - so prisotni še drugi otroci)

Kot sem predlagala: zjutraj pokliči v vrtec in se zmeni za individualno govorilno uro! Pa na tej uri razčistite kako in kaj - bo najboljše za vse.

Jamranje po forumu ni rešitev. Grožnje prav tako ne, ker v tem primeru postaneš enaka vzgojiteljici, ki naj bi "grozila" tvojemu otroku.

Pa srečno!

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 14:31:05   
a@n@
IZVIRNO SPOROČILO: Drejcica

še kako razumem...sem danes ko sem jo pelala prav opazila da se že do mene drugače obnaša..bolj prijazno,vljudno...upam samo da se bo do moje princeske,ker če ne bo mamica pokazala krempeljčke user posted image user posted image
Si ti kraljica? Glih vzor nisi svoji princeski.
Če se ne znaš odraslo pogovoriti z vzgojiteljico, potem raje bodi tiho. Meni deluješ zelo otročje.
Tudi jaz ne bi želela biti vzgojiteljica ali učiteljica, ker bi se mi zmešalo, pa ne zaradi otrok, ampak staršev.

(odgovor članu Drejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 14:39:21   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: a@n@

IZVIRNO SPOROČILO: Drejcica

še kako razumem...sem danes ko sem jo pelala prav opazila da se že do mene drugače obnaša..bolj prijazno,vljudno...upam samo da se bo do moje princeske,ker če ne bo mamica pokazala krempeljčke user posted image user posted image
Si ti kraljica? Glih vzor nisi svoji princeski.
Če se ne znaš odraslo pogovoriti z vzgojiteljico, potem raje bodi tiho. Meni deluješ zelo otročje.
Tudi jaz ne bi želela biti vzgojiteljica ali učiteljica, ker bi se mi zmešalo, pa ne zaradi otrok, ampak staršev.

(odgovor članu a@n@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 14:42:42   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: a@n@

IZVIRNO SPOROČILO: Drejcica

še kako razumem...sem danes ko sem jo pelala prav opazila da se že do mene drugače obnaša..bolj prijazno,vljudno...upam samo da se bo do moje princeske,ker če ne bo mamica pokazala krempeljčke user posted image user posted image
Si ti kraljica? Glih vzor nisi svoji princeski.
Če se ne znaš odraslo pogovoriti z vzgojiteljico, potem raje bodi tiho. Meni deluješ zelo otročje.
Tudi jaz ne bi želela biti vzgojiteljica ali učiteljica, ker bi se mi zmešalo, pa ne zaradi otrok, ampak staršev.



Včasih sem tudi jaz mislila, da v takih primerih vedno starši pretiravajo in kdo bi poslušal vse histerične mame itd itd.
Letos pa smo tudi mi nabasali na vzgojiteljico katere načini in metode so vse kaj drugega kot tisto kar bi želela svojemu otroku.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 14:51:06   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: Drejcica

glih o inšpekciji sem premišljevala,samo se ne bi rada prenaglila...


Jaz mislim, da ni za pretiravat. Vsaj malo počakaj, da vidiš kakšen bo odnos naprej. Očitno si že videla spremembo.... Povedala si oz. povej svoje in nato se vidi. Nekaj resnice (oz veliko) je tudi v zadnjih dveh postih.



(odgovor članu Drejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 15:10:29   
Drejcica
jaz nikogar nisem napadala,sem vprašala za mnenje ter se tudi pogovorila z njo...sem danes že lepo napisala da bom pustila malo in vidla kako in kaj bo....res je nisem kraljica,sem pa svojemu otroku za zgled...le kdo si ti,da me boš sodila-saj me ne poznaš-sem že napisala,da SEM SE Z NJO POGOVORILA!!!

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 15:35:14   
diana 28
 Res nisem hotela tebe sodit, če je bil tvoj post namenjen meni. Hotela sem samo rečt, da je morda za počakat malo. Se mi zdi malo prehitro za inšpekcijo. Samo moje mnenje.

(odgovor članu Drejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: strah pred vzgojiteljicami v vrtcu?!?!?
24.9.2010 16:03:48   
Drejcica
ne ne nisem mislila vas ampak drugo ga.ko me obsoja da mislim da sem kraljica...nisem kraljica...sem samo vprašala za mnenje mamice pa tudi ne mamice,da se ne bi kje pri kaki odločitvi prenaglila...saj tudi meni se zdi še prehitro vplesti inšpekcijo...

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?