|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gremo v šolo 2011
12.1.2011 12:29:51   
Rubin.
Pozdravljene mamice in očki,

odpiram temo za vse, ki bodo imeli letos prvošolčka. Tema je namenjena vprašanjem, izmenjavi mnenj, obvestilom skratka vsem, kar se tiče vstopa v šolo.

Evo, da se prva pofočkam, naša Mala miss rojena avgusta se že neizmerno veseli septembra :).

Zanima me, ali ste že dobile vabila za vpis? Mi ga še nismo.

So se pa na naši šoli lepo potrudili in imamo sedaj v januarju že tretje srečanje: angleško čajanko user posted image .

Kako pa je kaj na vaših šolah?

Izvolite, beseda je vaša.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gremo v šolo 2011
12.1.2011 12:50:00   
Precious
zdravo.vabila za vpis pošiljajo februarja,vsaj pri nas je tako.Mi smo pa rojeni v mesecu aprilu. Tudi naš že komaj čaka,še posebno ko imajo zdaj oddelke iz vrtca zraven prvega razreda,pa vsaj malo vidi kako in kajuser posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gremo v šolo 2011
12.1.2011 13:15:02   
Rubin.
O super sva že dve user posted image . Aha v februarju. Sem nekje slišala da bodo vpisi okoli 15.2. samo ni še potrjeno.

Ja, naša se že zelo veseli, je bila čist navdušena nad šolo v teh dveh srečanjih. Pa še na isto gre, kot sem jaz hodila, tako da mi je šola poznana user posted image .

A že veste koliko razredov bo? Pri nas baje kar trije. 

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gremo v šolo 2011
12.1.2011 13:17:50   
benika
Še jaz se pofočkam. Naš septembček tudi komaj čaka da gre v šolo. Revež, sej sploh ne ve, kako mu je sedaj luštnouser posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gremo v šolo 2011
12.1.2011 13:34:44   
Rubin.
Benika, sej potem jim bo tudi.

Imaš pa prav, to je obdobje brez skrbi, z šolo se začnejo, in trajajo do konec življenja.

Jih je pa lušno gledat, kako se veselijo, sem se ga še jaz nalezla user posted image .

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gremo v šolo 2011
12.1.2011 18:14:47   
Katrin
Mi imamo tudi marčevko 2005 user posted image in gremo letov v prvi razred user posted image Me kar malo stiska, saj ne morem verjet, da je naša pika že tako velika user posted image

Na naši šoli bo vpis nekje proti koncu februarja.

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gremo v šolo 2011
12.1.2011 20:48:13   
lukec
Januarček 2005, bo najstarejši v razreduuser posted image . Me je pa kar malo stisnilo pri srcu, ko sem zagledala naslov teme, ker se mi je do zdaj zdelo to še takooo daleč. Še en smučarski tečaj pa dolga pomlad pa morje daleč ...user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gremo v šolo 2011
12.1.2011 21:42:25   
Rubin.
Lukec se je še daleč, ampak sedaj bo zadeva postala počasi aktualna, sej veš vpisi, pa zdr. pregledi, pa kje, kaj, kako,... pa se mi je fino zdelo, da se tema odpre, da si lahko kaj pomagamo, če katera kaj ne bo vedela user posted image .

Sicer pa user posted image , nekaj se nas je že nabralo, dobrodošle v klubu user posted image .

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gremo v šolo 2011
12.1.2011 22:21:12   
Janeja
Še ena prvošolka. user posted image

Saj ne morem verjet, da se to res dogaja. Pred 6 leti nam niso dali veliko upanja, da bo Lea sploh preživela, letos gre pa naša "važička" že v šolo. Mami pa ponosna, da me že zdaj razganja. user posted image

Sicer ima pa torbo že eno leto nagledano, uči se že zdaj skupaj z bratcem,... Upam, da bo potem, ko bo to res treba tudi tako zagnana. Skratka - mi komaj čakamo.

< Sporočilo je popravil Janeja -- 12.1.2011 22:22:49 >

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gremo v šolo 2011
12.1.2011 22:33:05   
Rubin.
Janeja, we meet again user posted image . Čestitke mali Lei user posted image , res je prava asica.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 10:09:32   
tlb
Hej hej!
Pri nas doma imamo tudi septembrsko šolarko :)
Šole se kar veseli, saj v vrtcu ni preveč srečna (upam, da ne bo v šoli razočarana....), pravi, da ji je dolgčas (tj. v vrtcu).
Na šoli, kamor lokacijsko spadamo, je bilo že eno srečanje, naslednje je v ponedeljek, nato pa še v aprilu. Samo verjetno bomo našo missB dali v šolo bližje mojim staršem (če bo tam seveda prostor, saj lokacijsko ne spadamo tja).

Tako me tudi zanima, če katera pozna "postopek"-vem, da moraš najprej otroka vpisat v šolo, kamor lokacijsko spada (in je na vpis tudi vabljen), nato pa moram vlogo nekako prenest; TO me zanima, kako poteka? Če katera ve. No, sicer se bom pa tako ali tako sama pozanimala na obeh šolah (na internetnih straneh šol tega podatka ni).

Lep dan vsem skupaj!!!!
T
--------------


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 10:15:12   
Pat74
Tlb je sem pisno vprašala in dobila sledeč odgovor: ob samem vpisu na šoli poveš, da želiš, da tvoj otrok obiskuje **** šolo, nato greš otroka vpisat na to ****, izbrano, šolo - ta šola zaprosi matično šolo za soglasje. Vse to je več ali manj administrativne narave, praksa je, da se upoštevajo želje staršev.

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 10:16:33   
Pat74
Aja, še to - že prej se lahko z željeno šolo dogovoriš o datumu vpisa, po telefonu, seveda.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 10:20:28   
Pat74
Tole z zvezdicami je pa res vse pokvarilo: naj poenostavim: najprej vpis na matični šoli, kjer boš vabljena, izraziš željo tam o vpisu drugam, pokličeš na željeno šolo in se dogovoriš za vpis, potem pa šoli izvedeta postopke.

Mi imamo pa tudi letošnjo prvošolko, ampak smo to enkrat že skoz dali, tako da ni tak šok.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 10:23:30   
tlb

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Tole z zvezdicami je pa res vse pokvarilo: naj poenostavim: najprej vpis na matični šoli, kjer boš vabljena, izraziš željo tam o vpisu drugam, pokličeš na željeno šolo in se dogovoriš za vpis, potem pa šoli izvedeta postopke.

Mi imamo pa tudi letošnjo prvošolko, ampak smo to enkrat že skoz dali, tako da ni tak šok.

Hvala :)

(saj najprej se moram sploh odločit, KAM vpisat našo miss.....
http://www.ringaraja.net/forum/na_katero_%C5%A1olo_vpisat_otroka/m_5520951/tm.htm )
LP! T

-----------------

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 12:28:18   
Rubin.
O super, tema se lepo razvija, samo tako dalje, zato je tudi odprta.

Dobrodošle nove "prvošolke" user posted image .

Dosedaj so se javile samo takšne, katerih otroci se veselijo šole, nič bat javite se tudi tiste, katerih otroci se pa ne veselijo, tukaj smo, da si bomo stale ob strani, vlivale moči in si dajale podporo user posted image .

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 12:39:03   
aleži
user posted image
mi imamo doma marčevca05 in tudi komaj čaka it v šolo.user posted image
Kdaj imamo vpis ne vem? Verjetno kot vse ostale nekej po 15/2?!!

A mogoče katera ve, kaj vse potrbujejo v 1. razredu? Katere učbenike, ravnilo......? A ima vsak šola drugače po Slo oz. od učiteljice?
Katrinuser posted image user posted image  če kaj veš, mi napišeš???user posted image

Kaj pa glede torbe, ste ža kaj gledale?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 12:45:42   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

So se pa na naši šoli lepo potrudili in imamo sedaj v januarju že tretje srečanje: angleško čajanko user posted image .

Kako pa je kaj na vaših šolah?



uauuu pri nas še nič user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A že veste koliko razredov bo? Pri nas baje kar trije. 


pri nas verejetno 4 razredi isto kot lansko leto, ker je veliko otrok.
Jih pa bodo vse razdelili na 4 razrede (cca 6 otrok iz vrtca v vsakem razredu). Sem se kar že prijaznila čeprav na začetku mi je bilo kar malo hudo.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 12:46:27   
Rubin.
Aleži, a Katrin je učiteljica? Ja mene tudi zanima marsikaj, si že delam seznam vprašanj za svetovalno delavko user posted image .

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 12:47:46   
juhica
Mi imamo tudi enega marčevca 2005, in sem prav vesela, da bo star šest pa pol z vstopom v šolo. Jaz ga bom dala v podružnično šolo, čeprav je devetletka bližje, ampak že sedaj hodi tam v vrtec v tej šoli, tako, da bo z isto skupinico šel v prvi razred. Vem pa,da se bomo v roku dveh pa pol let selili v čisto drug kraj in želim, da ima čimmanj šokov vmes, itak ga v vsakem primeru moram voziti z avtom.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 12:52:11   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

So se pa na naši šoli lepo potrudili in imamo sedaj v januarju že tretje srečanje: angleško čajanko user posted image .

Kako pa je kaj na vaših šolah?



uauuu pri nas še nič user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A že veste koliko razredov bo? Pri nas baje kar trije. 


pri nas verejetno 4 razredi isto kot lansko leto, ker je veliko otrok.
Jih pa bodo vse razdelili na 4 razrede (cca 6 otrok iz vrtca v vsakem razredu). Sem se kar že prijaznila čeprav na začetku mi je bilo kar malo hudo.



Aleži a res user posted image ? To pa ni fajn. Meni se zelo dobro zdi, da otroci že prej spoznajo šolo, prav tako starši. Pa malce se jim tudi prikupijo user posted image . Sej veš kdo pa nima rad telovadbe, pravljic in čajank user posted image .

A mogoče veste po kakšnem ključu jih bodo delili? A, B, C? Na eni drugi šoli, jih imajo po mesecu rojstva, npr. jan.-apr., maj -avg., sept.-dec. se mi zdi to zelo fajna razdelitev. No to je tudi eno od vprašanj za sd user posted image .

Kaj se tiče torbe, jo imamo mi že doma user posted image . Pravijo, pa da ne rabimo komplicirat, ker jo itak puščajo v šoli čez teden, prinesejo in odnesejo jo pa starši. Jaz bi tukaj bolj upoštevala otrokove želje, naj ima veselje user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 13:07:37   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

So se pa na naši šoli lepo potrudili in imamo sedaj v januarju že tretje srečanje: angleško čajanko user posted image .

Kako pa je kaj na vaših šolah?



uauuu pri nas še nič user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A že veste koliko razredov bo? Pri nas baje kar trije. 


pri nas verejetno 4 razredi isto kot lansko leto, ker je veliko otrok.
Jih pa bodo vse razdelili na 4 razrede (cca 6 otrok iz vrtca v vsakem razredu). Sem se kar že prijaznila čeprav na začetku mi je bilo kar malo hudo.



Aleži a res user posted image ? To pa ni fajn. Meni se zelo dobro zdi, da otroci že prej spoznajo šolo, prav tako starši. Pa malce se jim tudi prikupijo user posted image . Sej veš kdo pa nima rad telovadbe, pravljic in čajank user posted image .

gredo z vtcem na ogled...sem se pa odločila, da ko bo vpis gre z nami na ogled. On sicer ve kje je šola ker gremo mimo z avtom.... to je vse!

A mogoče veste po kakšnem ključu jih bodo delili? A, B, C? Na eni drugi šoli, jih imajo po mesecu rojstva, npr. jan.-apr., maj -avg., sept.-dec. se mi zdi to zelo fajna razdelitev. No to je tudi eno od vprašanj za sd user posted image .

ne, pojma nimam.user posted image

Kaj se tiče torbe, jo imamo mi že doma user posted image . Pravijo, pa da ne rabimo komplicirat, ker jo itak puščajo v šoli čez teden, prinesejo in odnesejo jo pa starši. Jaz bi tukaj bolj upoštevala otrokove želje, naj ima veselje user posted image

kar se tiče torbe, naš bi imel kakšne gormite, ben10...samo to se meni ne zdi ravno primerno. Mah! Rada bi kupila torbo,da jo bo imel vsaj nekaj časa.


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 13:15:37   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

kar se tiče torbe, naš bi imel kakšne gormite, ben10...samo to se meni ne zdi ravno primerno. Mah! Rada bi kupila torbo,da jo bo imel vsaj nekaj časa.



Aleži zakaj pa ne? Sem sigurna, da imajo tudi kakovostne z temi liki. Target je po moje kar ok firma. Naša si je izbrala, kaj pa drugega kot Winx user posted image .

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 14:09:17   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
Aleži, a Katrin je učiteljica? Ja mene tudi zanima marsikaj, si že delam seznam vprašanj za svetovalno delavko user posted image .


Jap user posted image pa me imate:))

Aleži: ne kupuj ničesar vnaprej. Vsaka učiteljica ima svoj seznam potrebščin, učbenikov in delovnih zvezkov pa je tud toliko, da lahko kupiš napačnega user posted image Pozdrav na Obalo:))

Kar se torbe tiče, ne vem. Moji prvošolčki vse puščajo v šoli (vsak petek pa nesejo domov zvezke), tako da prave šolske torbe pravzaprav ne potrebujejo.

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Gremo v šolo 2011
13.1.2011 14:24:17   
aleži
Katrin user posted image user posted image user posted image  ja to vem, saj itak čakam na seznam.user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?