|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč
16.2.2011 10:40:01   
valerija77
ne vem, kako začeti, ampak rabila bi malo vaše pomoči. pred nekaj časa je bila ena oddaja (preverjeno ali pa tednik), v kateri je bil prispevek, ko se je mati borila za svoje otroke, ker je pač csd zašuštral in ji vzel otroke. Morda ve katera, kje bi našla to žensko? Mislim da ji je bilo ime nataša in da baje tudi sama svetuje drugim mamicam.
Imam namreč hud problem z bivšim in imava v kratkem razgovor na csd-ju in mi je svetovalka rekla, da če se ne bova mogla zmeniti, da bo hudo oz. so mi že namignili, da bi lahko dali otroka tudi v rejo, kar pa zame niti slučajno ni sprejemljivo. Oz. če veste na koga se obrniti, vsakega predloga bom vesela.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč
16.2.2011 10:50:02   
Precious
še nobenega otroka niso dali v rejo,ker se starša nista mogla zmenit. ne bodi tako naivna .če se ne znata zmenit bo to naredilo namesto vaju sodišče.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč
16.2.2011 10:52:13   
Kerensa*
Razen seveda v primerih, kjer je tako, kakor v knjigi o Jadranu Krtu - kjer se starša nista mogla dogovoriti, pri kom otrok ne bo

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč
16.2.2011 11:04:26   
Klemy82
Drugače pa verjetno iščeš tole gospo. Malo poguglaj, boš vse našla, kr rabiš.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč
16.2.2011 11:36:48   
valerija77
klemy ja, hvala user posted image drugače pa sem se morala tudi jaz boriti za svojega otroka 3 late na sodišču in dosegla vsaj to da je sin dodeljen meni, stiki pa potekajo da je sin en teden pri meni in en teden pri očetu. vendar pa se oče ne ustavi in mi želi na vsak način sina vzeti, uporablja pa vse mogoče načine od csd-ja naprej. skrbi me ker sem drugi teden vabljena na multidisciplinarni tim in me je kr groza kaj bo, če se ne boma  mogla zmenit, v kar precej dvomim, ker mi že 3 leta "nagaja" in zaradi tega ne želim ostati brez sina. sem pa bila itak sama žrtve psihičnega nasilja z njegove strani in bila tudi 8 mesecev v materinskem domu.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč
16.2.2011 13:31:44   
anaydam
Kje pa je bil sin teh 8 mesecev , je bil s tabo ali očetom ?user posted image Glej jaz bi na tvojem mestu, bila to kar sem. Če bi se sama znašla na takšnem posvetu , bi bila odločna ne bi se spuščala v konflikt z bivšim partnerjem..
Kako pa sin prenaša tole tedensko podajanje, se v tem času kaj slišita?Meni odkrito povedano način en teden pri očetu en teden z mano nikakor ne bi prišel v poštev. user posted image
Itak pa imamo tako urejeno , da je hči dva popoldneva v tednu pri očetu, ter vsak drugi vikend prespi pri njemu.Poleg tega se slišita vsak dan vsaj enkrat po telefonu. Meni osebno se zdi ta način stikov primernejši. Tole tedensko podajanje pa se mi nikakor ne zdi ok..user posted image
Dosegla si , da je otrok dodeljen tebi.. Nad njim najbrž ne vršiš kakšen pritisk oziroma ga kot mati ne zanemarjaš. Če to drži , drži kot pribito. Natolcevanja takršna oziroma drugačna iz strani bivšega partnerja so samo v njegovo škodo.
Če si ti vesten starš ne vidim nikakršnega razloga , da bi ti zaradi tega sina odvzeli.
Tako , da kar pogumno in odločno.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč
16.2.2011 13:41:31   
Sa.Ka
valerija, jaz ti svetujem, da si najameš odvetnika in z njim odkorakaš na CSD. Boš videla reakcijo vseh tam. ne pusti se. Pa sej nismo v nevem kteremu stoletju. Kolegica je odšla tako na csd z odvetnikom, ti povem vsi so se usrali, dobesedno!!!! In od kolegice odvetnik jim je jasno dal vedeti, da karkoli se tiče njegove stranke, bodo zdej pošiljali na njegov naslov pošto, uradno in uradne odgovore bodo dobivali. Ni bilo do sedaj niti ene pošte, niti enega vabila več user posted image user posted image user posted image user posted image je imela pa podobno sranje, ki se je vleklo več kot 4 leta, dokler ni od kolegice mami znorela in ji dala denar za odvetnika. Sama pač ni zmogla, ker je bila brez službe!
Srečno ti želim, predvsem pa uspešno!user posted image

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč
16.2.2011 14:14:09   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Precious

še nobenega otroka niso dali v rejo,ker se starša nista mogla zmenit. ne bodi tako naivna .če se ne znata zmenit bo to naredilo namesto vaju sodišče.


osebno poznam primer kjer so dali otroka v rejo, ker se starša NISTA znala zmenit! In je mati v tem primeru raje privolila v to, da gre otrok v rejo kot k očetu user posted image
Meni osebno zelo žalostno user posted image

Podrobnosti pa ne vem, vem pa, da ta mama nikoli ne bi rekla, da otroka ne bo imela pri sebi.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč
16.2.2011 14:50:05   
barika
Valerija, pojma nimam kako ti lahko pomagam, želim pa ti, da se vama s sinekom izteče najboljše za vaju. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?