|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najem apartmaja za celo leto
21.5.2011 12:49:30   
nanaa
Ojla,

a mogoče ve katera za kakšene apartmaje ali spletno stran kjer bi se dalo najeti apartma za celo leto ali 2-3 leti, nekje v Istri, Krku - tako da je dosti blizu da lahko hodiš za vikende na morje:), hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najem apartmaja za celo leto
3.6.2011 21:18:04   
PC Baby
U, dobra ideja.

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Najem apartmaja za celo leto
10.7.2012 11:33:15   
rumeno
Pozdravljene punce,

če še katero zanima....najem počitniškega apartmaja za celo leto; torej da ga koristite tudi med vikendi in prazniki ter celo poletje. Eden takih je na voljo v Piranu, popolnoma obnovljeno in ravno v fazi dokončanja opremljanja.
Nahaja se v drugi ulici od morja, tako da ga le-to ne doseže v času njegove visoke razine in obilnega dežja; v pritličju (lahek dostop z otroškim vozičkom skozi dvokrilna vrata) širše in zračne mestne ulice.
V neposredni bližini je trgovina z živili, zdravstveni dom, avtobusna postaja, pošta, banka in knjižnica, ter prodaja sladoleda in pizzerije :)

Prijetno poletje
rumenooranzno@gmail.com

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najem apartmaja za celo leto
15.7.2012 11:02:25   
majčica1508
Mi smo ga najeli za drugo leto v Sukošanu....smo iz okolice Celja in do dol imamo 4h z umesnimi postanki....
Je pa prva vrsta do morja,za otroke idealno...Čez celo leto lahko hodiš dol,imaš vse kar potrebuješ
Smo pa včeraj prišli domov.........Gremo na Vinico,cestnine je 94kun(12€)........
Komaj čakam avgust,da gremo spet dol..........

(odgovor članu rumeno)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najem apartmaja za celo leto
26.7.2012 23:57:23   
nanaa
Evo mene iz dopusta...smo potem najeli apartma za  3 mesece (junij, julji, avgust) v Savudriji in ga pridno koristimo. Je luštno ko greš malo domov pa ti ni treba vso kramo vlačt gor pa dol.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najem apartmaja za celo leto
30.7.2012 10:34:23   
*bubi*
Koliko pa pride taka najemnina?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najem apartmaja za celo leto
30.7.2012 14:39:17   
Matkurja
Hm. Zanimiva tema. Koliko pa potem plačate za celo leto, oz. sezono?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najem apartmaja za celo leto
8.8.2012 16:18:41   
gsatalema
Tudi mene zanima..., bilo bi fajn kakšne številke izdat.., (sicer lahko tudi na ZS)
Je še več ponudnikov user posted image ?

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najem apartmaja za celo leto
10.8.2012 9:51:30   
marta82
To bi pa mene tudi zanimalo. Lahko na ZS.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?