|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sokovnik iz hoferja
4.1.2012 19:07:55   
Brinčika
Zanima me tiste ki imate sokovnik - kitchen ware iz hoferja, kako ste zadovoljni z njim in ali se radi pokvarijo, odločamo se za nakup enega pa ne vem ali bi kupili tega, cena je nekam nizka vprašanje pa kakšna je kvaliteta? ali pa kakega drugega philipsovega ali power juicer- Hvala za odgovore

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sokovnik iz hoferja
4.1.2012 19:18:09   
Kliki
sokovi so meni OK pa še cena je kul. pokvari se pa tko hitro kot vsi ostali.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sokovnik iz hoferja
20.1.2012 17:49:55   
Barbi5
Ste že kupili sokovnik ali lahko še moje mnenje!? :))

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sokovnik iz hoferja
25.1.2012 8:49:04   
Brinčika
Sem ga kupila in ga redno uporabljam vsak dan že 3 tedne in moram povedat da je čisto zares super stvarca, pa tudi s čiščenjem nimam problema , ga takoj po uporabi očistim in mi ne vzame par minut- max 5 min dela, je zelo podoben Philipsovem, ki smo ga imeli nagledanega le da je tisti krepko čez 100 eur, ta pa je bil 35 eur, zaenkrat sem zelo zadovoljna.
Barbi 5, lahko pa poveš vseeno tudi ti svoje mnenje.

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sokovnik iz hoferja
4.4.2012 0:12:50   
RadovedniAta
Jaz sem kupil v Lidlu sokovnik, mislim da je enak model kot v Hoferju. Izkušnja slaba. Najprej ni delal in sem ga moral peljati nazaj, da so mi zamenjali za novega. Potem začnem uporabljati in se prepogosto zgodi, da prileti ven kaša, ki bi sicer morala končati v odpadni posodici. Pri kolegici sem videl Hurom sokovnik, ki je čisto druga zgodba. Žal tudi cenovno ker stane okoli 300 EUR. Ampak producira več soka kot to Hoferjevo čudo. Razmišljam o nabavi novega. Gledam tukaj http://www.enaa.com/findAdvanced.asp?iskanjeOddelekID=&find_spec=sokovnik&iskanjeChk=1&search_btn.x=0&search_btn.y=0 in ne vem, kaj bi vzel. Pod 100 EUR mora biti. Pa po možnosti toliko kakovosten, da bo zdržal leto, dve vsakodnevne uporabe. Bilo bi tudi lepo, če bi iz njega dejansko tekel sok in ne kosi zmletega sadja, pulpe, kot se mi dogaja sedaj. Je Philips v redu? ker Bosch se mi zdi nesramno drag. Pri mimovrste imajo podobne zadeve, ne bom pa nabavljal v tujini zaradi stroškov z garancijo, če bi bilo kaj narobe.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sokovnik iz hoferja
30.4.2012 21:23:55   
Brinčika
Jaz sem zelo zadovoljna s hoferjevim, priteče samo sok , nobena kaša, kaša ostane v drugem - zadnjem delu posode in dela ob vsakodnevni uporabi kot urca.

(odgovor članu RadovedniAta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sokovnik iz hoferja
21.5.2012 22:31:39   
RadovedniAta
Aha, no takšen feedback potrebujem. Ljudi, ki dejansko nekaj imajo in delijo svojo izkušnjo. Hvala!

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?