|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   knjige za 3 letnike
11.1.2012 9:09:08   
josephine27
Katere knjige radi berete svojim 3-4 letnikom? Rada bi kupila kako novo knjigo primerno za to starost. Trenutno beremo Mišk Tip in je dolžina in vsebina ravno prava.


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: knjige za 3 letnike
11.1.2012 9:15:16   
lily32
Medvedek gumbi išče pot domov, Zajček skokec, tudi kake klasične pravljice že pridejo v poštev

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: knjige za 3 letnike
11.1.2012 9:20:09   
scorpiogirl
Čebela Adela in vse ostale iz te zbirke so zakon user posted image Pa Mali vran (tudi zbirka več pravljic - luštne zgodbice), A veš koliko te imam rad, Zmaj Direndaj, Piko dinozaver ... malo je tudi odvisno od tega, koliko časa je mali pripravljen poslušat, naš bi kar sedel in sedel user posted image pa tako, kot je napisala Lily32, klasične pravljice tudi že lahko (pri teh je baje dost važno, da eno in isto pravljico bereš več dni zapored - da otrok že ve, da dobro zmaga; ker te klasične pravljice so itak zmer mal tud "grozne")

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: knjige za 3 letnike
11.1.2012 13:58:32   
Najaa
uh, smo jih in jih še preberemo toliko, da iz glave vem sam za Frančka, hehe ker ga imam ravno tule pred sabo. Drugače pa me hodimo v knjižnico in pogosto si kar sami zbereta, malo pa tudi jaz pobrskam.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: knjige za 3 letnike
11.1.2012 18:39:10   
kajajaka
Pri nas kar vztrajamo na klasiki:
Zvezdica Zaspanka, Rdeča Kapica, Trnuljčica, Sneguljčica, Sapramiška, Pekarna Mišmaš, Maček Muri, Mojca Pokraculja, Obuti Maček...
Pa tudi vse verzije Frančka user posted image

Kakšne bolj grozne dele pa malo prilagodimo user posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 11.1.2012 18:40:03 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: knjige za 3 letnike
24.1.2012 10:26:50   
Paštetka
Kakšne bolj grozne dele pa malo prilagodimo


svetlana Makarovič je enkrat napisala, da ni pravljice in zgodbiice, če se kaj hudega ne zgodi. user posted image
mi nič ne izpuščamo, naj se pripravita, da je život čupav i dlakav user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: knjige za 3 letnike
24.1.2012 11:37:27   
josephine27
Hvala za predloge. Nekaj jih sicer že poznamo nekaj jih pa še bomo. Sicer pa sem nekako proti prirejanju pravljic tako da bomo s tistimi "ta groznimi" še kako leto počakali user posted image .

_____________________________



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?