|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A katera mogoče ve ?
12.6.2012 12:18:05   
kajalin*
Kam se lahko da psa- odraslega. že tri leta oddajam oglas, pes je pri tašči in ga na polni črti zanemarjajo, trenutno je na prekratki verigi, na dežju. rada bi pomagala, ampak k sebi ga ne moremo vzeti, ker smo v stanovanju kjer že imamo kužka. Pes je bogi, resnično bogi, rad ima ljudi, male otroke popolnoma nenevaren in nekonflikten, ampak bolje da ne živi več kot da ostane pri njih, mimo njega hodijo kot da ga ni,samo jest mu dajo. Kvari jim okolico in ne vedo kam bi ga še prestavili, podrli so mu boks, ker ne paše k hiši,....mislim kar nerodno mi je naštevati njihove izgovore. Najbolje bi bila evtanazija, ker bi ga rešila vseh muk- kruto ampak se mi zdi bolje kot to kar ima sedaj :( žalostno zares.
Pozna katera mogoče koga, ki ima vrt, hišo on dovolj časa, za zares zelo prijaznega odraslega psa.
Sem že pisala tu ampak nikjer ni noibenega odziva, ne vem kaj lahko še storim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A katera mogoče ve ?
12.6.2012 12:26:50   
MioBambino
Prijavi na društvo proti mučenju živali- potem oni uredijo, da lastniki poskrbijo za žival- preverjeno!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A katera mogoče ve ?
12.6.2012 13:24:44   
mini11
Društvo za zaščito in pomoč živalim sveta in njihovim skrbnikom Animal Angels bodo sigurno pomagali. Čeprav je njihova primarna dejavnost, da pomagajo brezdomnim živalim po bivši Jugoslaviji, z veseljem pomagajo čisto vsem živalim. To so ljudje, ki delajo s srcem. Njihovi kontakti so napisani na facebooku, kjer so tudi zelo dejavni in mislim, da v parih urah odgovorijo. (http://www.facebook.com/www.animalangels.eu)

Če pa ste iz Štajerskega konca, pa so bivši skrbniki Zavetišča za živali Maribor tudi ljudje z velikim srcem in pomagajo čisto vsaki pomoči potrebni živalci. Bivša glavna oskrbnica je Jasmina Vrbnjak, ki je tudi na Facebooku in ima res srce na pravem mestu. Ali pa društvo za zaščito živali Maribor (http://www.facebook.com/DZZZM), kjer so bivši skrbniki aktivni.

Pa upam, da čimprej pomagate kužku, sigurno vam bo hvaležen!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A katera mogoče ve ?
12.6.2012 14:15:42   
kajalin*
Ne bom prijavila, ker ne želijo imeti psa, in ker ne bojo skrbeli za njega. S tem ne bom naredila ničuser posted image  Psu je treba najti nov boljši dom, kjer bodo z veseljem skrbeli za njega in se bodo ukvarjali z njim. Kaj mi lahko ta gospa pomaga ?Hudo mi je, ker vem, da je takih kužkov ogromno.

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A katera mogoče ve ?
12.6.2012 15:27:27   
Tippi
Pusti potem prijavo na inšpekcijo, pa lepo pokliči društvo za zaščito živali in bodo oni ukrepali in upam, kužku tud našli primeren dom.

Če ne zmoreš, mi dej na ZS podatke lastnika psa, pa jih bom jaz poklicala. Ampak vsak dan ko čakaš in ne ukrepaš, je psu huje. Sama mu doma ne boš našla (že tri leta imaš oglas? torej že tri leta veš kako je psu hudo, pa nisi še nič storila?) niti na forumu ne. In je vse v smislu, kako se ti smili, kako si želiš, kaj bi, če bi, sizifovo delo. Konkretno je treba kaj narest, potem se bodo stvari premaknile.

Kot sem rekla, če ne zmoreš, mi sporoči podatke lastnika psa, pa bom jaz klicala naprej. Ok?

< Sporočilo je popravil Tippi -- 12.6.2012 15:32:17 >

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A katera mogoče ve ?
12.6.2012 18:41:46   
mini11
Animal angels in Mariborsko drustvo speljejo akcijo oglasevanja po facebooku in mu najdejo lepsi dom, ki ga potem tudi preverjajo. Ce pa je situacija resna, pa ga takoj lahko dajo v kak zacasni domek in mu potem iscejo stalnega. Probajte kontaktirati z njimi preko facebooka, so vsi zelo dosegljivi in prijazni! Gotovo bodo kuzku pomagali.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A katera mogoče ve ?
12.6.2012 20:50:17   
kajalin*
Čakam odg. gospe Jasmine V.

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A katera mogoče ve ?
13.6.2012 15:42:46   
kajalin*
Nisem dobila nobenega odg., sem pa našla preko kolegice žensko, ki ga je pripravljena vzeti vsaj začasno dokler ne najde stalnega doma, jutri greva na spoznavni dan :)
Ja Tippi bo šlo brez prijav in inšpekcije,da bo dosežen moj glavni cilj, ki  je ta, da kuža dobi drug dom. Globe in papirna vojna tega ne bi uredila...Ko mi ravno očitaš,  da  nisem nič storila, ti naj povem, da rek lepa beseda lepo mesto najde še kar držiuser posted image   verjetno si ti bolj sposobna, lahko ti danes pripeljem psa in mu najdeš nov dom, ali se ti gre samo za prijavo ?Sklepam, da si bolj sposobna od mene in ti to ne bo problem.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A katera mogoče ve ?
13.6.2012 15:48:13   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Nisem dobila nobenega odg., sem pa našla preko kolegice žensko, ki ga je pripravljena vzeti vsaj začasno dokler ne najde stalnega doma, jutri greva na spoznavni dan :)
Ja Tippi bo šlo brez prijav in inšpekcije,da bo dosežen moj glavni cilj, ki  je ta, da kuža dobi drug dom. Globe in papirna vojna tega ne bi uredila...Ko mi ravno očitaš,  da  nisem nič storila, ti naj povem, da rek lepa beseda lepo mesto najde še kar držiuser posted image   verjetno si ti bolj sposobna, lahko ti danes pripeljem psa in mu najdeš nov dom, ali se ti gre samo za prijavo ?Sklepam, da si bolj sposobna od mene in ti to ne bo problem.


Ojoj, kakšna užaljenost. Poglej. Ne gre za to, katera od naju je bolj sposobna (nimam potrebe po tem, da bi ti dokazovala svojo sposobnost). Gre za to, da se zadeva predolgo vleče (tri leta ni kratka doba!) in jaz bi ukrepala prej. Ti pač nisi. Pregovor, da lepa beseda lepo mesto najde, v tem primeru ni obrodilo sadov (cela tri leta!) in bi jaz namesto tega pregovora raje dala drugega: Kjer je volja in želja, je tudi pot (ki pa seveda ne bi smela trajati tako dolgo). Za moje pojme. In seveda, to je le moje mnenje.

Ja, pripelji mi psa! Bi se potrudila, kolikor je v moji moči! Fizično, ne le z besedami in čakanjem treh let!

Kakorkoli vesela sem, da se stvari kooooončno premikajo!


< Sporočilo je popravil Tippi -- 13.6.2012 15:49:23 >

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A katera mogoče ve ?
13.6.2012 17:59:56   
kajalin*
Pripeljem, daj naslov,da boš lahko hitro ukrepala in ne samo delila teorijeuser posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?