|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ozimnica - kje dobim ...?
14.9.2012 12:10:23   
nyna84
A katera ve, kam naj grem iskat paprike in kumare za vlaganje? Pa zelje bi tudi rabila ...
Da bi bilo ugodno, pa kvalitetno (čim bolj naravno)
Sicer sem iz Z Slovenije.

Hvala za predloge.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ozimnica - kje dobim ...?
14.9.2012 12:42:26   
matkica
Mislim,da boš kumare že bolj težko dobila,ker je že konec,vsaj pri nas,drugače pa a v okolici ni nobenega ki se s tem ukvarja.ali kakšne take vrtnarije nimate?Drugače pa želim,čimboljše vlaganje.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ozimnica - kje dobim ...?
14.9.2012 15:02:37   
kajajaka
Za kumare si vsaj kak dober mesec prepozna.

Papriko in zelje pa nabavi pri kakšnem bližnjem pridelovalcu - boš najbolj zihr vedela kaj si dobila. Ali pa nabavi pri sadnjarju kje v vašem kraju, grem stavit, da ga imate. Tu boš tudi najcenej prišla čez.

Kar se pa tiče bio - naravno... to bi bila pa edino zihr, če bi spomladi sama posadila in sedaj pobirala user posted image . Žal jaz nikomur ne verjamem, da je ekološko pridelano - razen, če osebno poznam pridelovalca.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ozimnica - kje dobim ...?
14.9.2012 15:37:37   
mini86
mislim da si za tiste res ugodne varijante malo prepozna..
midve s taščo papriko kupiva v začetku avgusta in je takrat najcenejša-vsaj mislim:)

ona kupi ko je na vikendu na dolenskem-tam imajo neko kmetijsko šolo in naj bi bilo brez nekih dodatkov..
sicer ne vem koliko je cena paprike sedaj ker jo imam še na vrtu ampak takrat je bila kila 0,49€

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ozimnica - kje dobim ...?
14.9.2012 18:59:51   
artista7
za kumarice si prepozna, ker so mimo, sezona je julija in avgusta. Papriko bi se še dalo kje dobiti, za vlaganje je najboljša babura. Čeprav je tudi že nekolikanj pozno. Ni pa pozno za zelje. Morda bi ti pomagali iz društva ekologičen (ne delam reklame), ker sem pri njih nekaj brala o partnerskem kmetijstvu in teh rečeh in bi ti po mojem znali povedati kako in kaj.

< Sporočilo je popravil artista7 -- 14.9.2012 19:00:27 >


_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?