|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Muca
27.12.2012 20:57:14   
pikica :*
Oj! Mi mamo doma 9 mesecev staro muco in ji dajemo za jesti royal canine brikere za maldiče in vrečke od royal canina ra mlade muce. Včasih dobi tudi makarone...Zadnjič smo bili paa na družinskem srečanju in smo ji domov prinesli malo piščanca in malo ribe pa ji je bilo noro všeč. Zdej me pa zanima kaj vi pripravljate svojim mucam doma od mesa in kako? bi bila zelo hvaležna, ker bi rada mucki zagotovila čim bolč raznovrstno prehrano da bi se razvila v zdravo in lepo mačko! user posted image Hvala in lepe praznike!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Muca
28.12.2012 16:58:55   
macamica
zdravo,
jaz muci dajem brikete za hišne muce, za posladek pa kakšno palčko, pa hrano in vrečke, občasno pa tudi malo paste za lažjo prebavo dlake. Je pa hišna muca user posted image
l.p.

(odgovor članu pikica :*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Muca
29.12.2012 21:24:18   
pikica :*
Hvala, jaz naši tudi dajem to. Me zanima ali ji dajete tudi kaj svežega mesa, ki ga pripravite sami? user posted image

(odgovor članu macamica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Muca
29.12.2012 21:45:58   
mateyka
naš maček je munjen na surovo meso. konzumira pa jetrca, pljučka, srčke, želodčke, tud mleto (neslano) meso, piščančka.. v glavnem čist se mu utrga ko ga zavoha. zdej je nehal brikete jest - raj štrajka cel dan dokler ni na vrsti spet surov mesek. s konzervami ga je treba mal silit, ker mu ne mislim skoz dajat surovga, brikete mi pa ni ratal ga prepričat (pa jih je prej jedel) - zgleda smo ga razvadli user posted image
pa seveda ima rad ribe; tuna in rakci (shrimps) so mu zakon. lososa mu pa ne mislim dajat user posted image

aja, mačke pojejo najprej notranje organe (miši, ptiči..) in zato jim zelo pašejo jetrca, pljučka in želodčki.. jaz samo narežem na koščke in postrežem. tuno kupujem v naravnem soku, rakce za zamrznjene (ok, tud jetrca, plučka, srčke in želodčke majo tukaj zamrznjene). dam zvečer v hladilnik in ko se odtali, postrežem. al pa dam skledo s porcijo v posodo z vročo vodo in pogrejem za 5 minut, če se mi mudi in je še premrzlo..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 29.12.2012 21:51:25 >

(odgovor članu pikica :*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Muca
29.12.2012 22:45:58   
gsatalema
Naši muci pa jesta hills brikete, konzerve (gurmet - različne okuse), palčke za posladek, pasta proti kepam dlak v želečku, pa vitaminska pasta in seveda sveže serovo in neslano meso. Vse vrsta razen svinjine.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Muca
22.3.2013 10:22:04   
gsatalema
No še eno vprašanje glede muc...
Mi bi naše peljali čez mejo ( prej seveda uredili vse potrebno za prestop), pa me zanima, če na meji njune papirje pokažem skupaj z našimi dokumenti ali kako?

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?