|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni in sušilni stroj
20.3.2013 14:19:10   
LittleSun
Nujno potrebujemo sušilni stroj, ker pa je obstoječi pralni stroj prekratek ga nanj ne moremo dati (drugače kot enega na drugega ne gre).
Ker imamo že tako malo kopalnico sem mislila kupiti nov pralno-sušilni stroj, vendar so mi ga v 2 trgovinah odsvetovali. Ima katera kombinirano in kakšne imate izkušnje s tem? Je res tako slabo?

Če se pa vseeno odločim za nakup novega pralnega in še sušilnega me pa zanima kateri sušilec priporočate, na kaj moram gledat itd. (še nikoli nisem imela sušilca).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
20.3.2013 15:02:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni in sušilni stroj
21.3.2013 10:09:42   
Tasika
Jaz imam doma posebej sušilca (Bosch, star 14 let), na (taščinem) vikendu pa imamo kombiniranega Candya (mislim da 3 leta).

Odloči se na podlagi svojih potreb in želja. Ali ti zadošča, da boš sušila samo brisače in drobir (nogavice, gate,...)? Za to je kombinirani dovolj. Če pa bi rada dala štrike za obešat stran, pa si kupi ločeno. Ker jaz si ne predstavljam da bi vsako pranje (mi smo 4, potem veš koliko je pranja) dajala na pol in sušila 2x. Pomoje ne oprem vsega v enem tednu.

Jaz osebno bi še enkrat izbrala ločeno, če bi se le dalo (prostorsko, finančno). Za montažo v stolp pa poglej v tehničnih trgovinah, obstajajo nekakšne vmesne montažne nogice, mogoče bi šlo s tistim. Ali pa če ti kak mizar naredi mizico za čez pralni stroj, ki bo nosilec za sušilca (če je prostor, upam da si predstavljaš kaj mislim). Je pa kombinirani boljše kot nič user posted image

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralni in sušilni stroj
21.3.2013 16:11:47   
Sportni.ca
Jaz sem ravno pred kratkim kupila pralni in sušilni, oba Elektrolux. Sem ful zadovoljna! Sem pa gledala, da sem ju dobila malo cenej, ko je bila kaksna akcija.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni in sušilni stroj
21.3.2013 21:13:07   
Tasika
Sem pozabila napisat: meni se zdi najbolj pomembno, da sušilec ni na čas ampak na senzorje. Da suši do določene vlažnosti perila.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Sportni.ca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralni in sušilni stroj
22.3.2013 16:36:55   
jure2610

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Nujno potrebujemo sušilni stroj, ker pa je obstoječi pralni stroj prekratek ga nanj ne moremo dati (drugače kot enega na drugega ne gre).
Ker imamo že tako malo kopalnico sem mislila kupiti nov pralno-sušilni stroj, vendar so mi ga v 2 trgovinah odsvetovali. Ima katera kombinirano in kakšne imate izkušnje s tem? Je res tako slabo?

Če se pa vseeno odločim za nakup novega pralnega in še sušilnega me pa zanima kateri sušilec priporočate, na kaj moram gledat itd. (še nikoli nisem imela sušilca).



Če imaš možnost kupi posebej. Doma imamo pralno-sušilni stroj od Electroluxa, ki nam pridno služi že 4 leto. Nastaviš ga lahko, da ti najprej opere in potem še posuši.
Vsekakor pa ti priporočam Electrolux AEG, delajo najboljše sušilce. Če boš kupovala ločeni sušil pa obvezno takega, ki ima toplotno črpalko, da bo poraba A++ - se pravi zelo nizka.

Pravilo: Raje, daj malo več za sušilca, kot pa da boš dajal zelo več za elektriko.

_____________________________

Otroška trgovina

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralni in sušilni stroj
2.6.2014 19:14:33   
Mipka
Ne vem če še kaj pomaga, ampak sedaj imaš pri Tušu v katalogu želja en hud in zlo poceni pralni stroj. Mi smo imeli pred 10 dnevi probleme z stari strojem in nam je serviser rekel da je bolje da ga zamenjamo in povdaril naj vzamemo znamko Beko. Malce smo iskali naokrog kaj bi bilo dobrega za kako narmalno ceno in smo potem prek kolegice zvedeli za tole akcijo. S Tuš klub kartico smo ga dobili kar za 30% ceneje kot v redni prodaji. Se splača it pogledat.

(odgovor članu jure2610)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?