|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zanima me
19.11.2013 15:03:18   
ronja
Ja vem vem da ce je mlahavi lulcek da pade sam ven ampak ce imas res res velikega in da lezis na boku in se ne premikas bi stal celo noc noter? In ali bi punco bolelo oz motilo to da ga ima celo noc noter? Mogoce nebi upala zaspati zaradi tega?


V položaju žličke - oba na boku, ti njej za hrbtom in če ne spita veliko ur skupaj in se ne premetavata, je izveljivo. Če bi to doooolgo trajalo in bi ji ne pasalo več, se bo v spanju verjetno sama obrnila. Da ne bi upala zaspat, dvomim, saj si zaupata, pa po seksu se itak sladko zaspi. Bolj bo problem zaspat tebi, če bo ves pripravljen na akcijo;). Je pa res, da se večinoma bolj udobno namestimo, ko zaspimo. POložaji za seks niso najboljši položaji za spat, večinoma zahtevajo napetost določenih mišic...

sicer pa .. a zna katera razložit v čem je sploh pojnt tega da ga maš celo noč noter, brez da kaj delaš z njim oz. kaj bo to koristlo punci ?

PO moje tega večinoma skoraj nihče ne dela namerno - pač zaspiš po seksu in lahko ostane, kjer ostane (kadar/če ne uporabljaš kondomov)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zanima me
19.11.2013 15:55:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

PO moje tega večinoma skoraj nihče ne dela namerno - pač zaspiš po seksu in lahko ostane, kjer ostane (kadar/če ne uporabljaš kondomov)


In kadar/če se ne stuširaš po seksu....po nedavni temi o higienskem minimumu sem namreč skoraj prepričana, da spada tuširanje po seksu k temu minimumu......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zanima me
19.11.2013 16:17:06   
Barby.
mislim da sem tud jaz zasledila to temo o higieni .. oz . preoblačenju postelje če se ne motim ne ? pa sem se rejši zadržala komentiranja user posted image pač nevem .. vsak po svoje .. jaz se pač vedno po sexu ne tuširam, če sem zaradi tega "PUJS" tudi prau user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zanima me
19.11.2013 16:26:11   
ronja
In kadar/če se ne stuširaš po seksu....po nedavni temi o higienskem minimumu sem namreč skoraj prepričana, da spada tuširanje po seksu k temu minimumu...

Nisem videla, ampak se ne tuširava vsakič, včasih ja, včasih zaspiva. Kakor komu paše:) Ja, da bi vmes šel še v kopalnico v kopuli in se tuširal v kopuli in šel nazaj v posteljo v kopuli... je pa res že rahlo neizvedljivo... user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zanima me
19.11.2013 16:28:18   
Barby.
sem jaz tud takega mnejnja ja .. mam rajši da umita sexava kot pa cela zašvicana user posted image ( razen v primerih na hitro se razume ? malo za šalo malo za res user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zanima me
19.11.2013 22:39:17   
Lukka
Midva tudi vedno umita! To se mi pa kar gabi, da ne bi bil spucan, pa urejen! Se raje odpovem aktivnosti, če sem čez dan prelen, da bi se mi ljubilo zrihtat spodaj...user posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 81
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?