|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
28.2.2015 8:43:19   
TEJAR
dobro jutrouser posted image
ja saj se bom lepo pogovorila z merlom glede moje službe
z mojimi folikli pa nič ne vem kako kaže ker v četrtek na UZ je bil samo eden vodilni, merlo mi je reku da še spijo ;) v ponedeljek imam kontolo tako da bom takrat vidla kaj se sploh dogaja

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
28.2.2015 23:11:50   
Saryka
Ojla punce..
drzim pesti za vas,user posted image
Makksim,jaz sem isto mela simptome kot ti,se zmer nimam nobenih simptomov razen prsi napete in zvecer trebuh napihnjen, pa sem v 6 tednu in srcek smo videli.
Samo sprosceno in misli na najboljse user posted image
Srecno vsemuser posted image

(odgovor članu TEJAR)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
1.3.2015 18:28:35   
Marta72
Sporočam, da tokrat ni uspelo. Je bil test danes tudi negativen, popoldne je pa še M prišla.

Grem to rundo po user posted image in upam, da bom imela več sreče.

Veliko sreče vsem ostalim, ki grejete svoje pikice in tudi tistim, katere boste še dobile svoje! :)

(odgovor članu Saryka)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 8:16:42   
Aleda
Pozdravljene,
bi vas prosila za pomoč, če mi katera zna odgovoriti. V leonišču sem do sedaj imela enega izbranega ginekologa, sedaj sem se pa odločila za drugo dr. prav tako v leonišču. Saj mi ni potrebno imeti nove napotnice ker mi še velja stara ( samo zaradi menjave g)?

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 10:09:52   
1973katja

Pozdravljene!

Imam vprašanje. 23.2.sem imela transfer dveh zarodkov, starih 3 dni, ostala sta še dva, ki naj bi se razvijala še dva dni, nato pa bi jih zamrznili, če bi bilo vse v redu, domov pa dobiš nekaj za podpisat. Kako je s tem, kdaj naj pričakujem pošto za podpisat ? Postopek sem imela v Postojni, pri Dr. Rešu.

Hvala za odgovor in srečno.

(odgovor članu TEJAR)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 10:14:22   
JedKa
1973katja tudi midva sva v Postojni. Na dan transferja so nama rekli, da bodo dali preostalih 5 zarodkov, pa nisva nič domov dobila. Sicer pa pokliči v Dravlje in jih vprašaj kako je s tem. Jaz mislim, da če ne uspe in greš potem po zamrznjenčka, jih morajo itak prej odmrznit in se do zadnjega ne ve ali bodo odmrznitev preživeli. Naj me katera popravi, če se motim...


(odgovor članu 1973katja)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 10:21:32   
cebelice
1973 pri dr. Rešu je tako da vsak petek konec tedna pošljejo pošto tako, da če so ostali zamrznjenčki pričakuj pošto ta teden. Pa srečno user posted image

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 10:35:00   
Tallulah
Pozdravljene punce

Mene pa zanima, če je kakšna punca tukaj, ki hodi v leonišče. Zanima me kater ginekolog je ta teden na uz. Če katera ve naj mi prosim odgovori. Hvala

Srečno vsem

(odgovor članu cebelice)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 14:54:51   
Nušika81
1973Katja, jaz sem od Reša dobila pismo o zamrznjenčkih v roku enega tedna.

Tejar, kako je šlo na UZ? So foliklčki kaj zrasli? user posted image


(odgovor članu Tallulah)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 16:47:12   
1973katja
JedKa kdaj si imela transfer? Že imaš rezultat? Jaz sem bila zdaj drugič, občutek je slab, sploh če ni zamrznjenčkov, nimam nobenega upanja. Imam slab izvid AM harmona 0,51 in Dr. Reš pravi da imam 0% možnosti, ker sem že stara. Bom se mogla sprijaznit z življenjem, tja v en dan.

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 18:35:11   
Nušika81
Joj 1973Katja, ne poslušaj Reša, ker je tak negativec, da ni večjega. Jaz sem bila 4 mesece nazaj prvič v IVF postopku in ni bilo nič iz tega. Njegov odziv na to pa je bil "ah gospa, prav za nič ste" Sem se mu samo posmejalauser posted image

Bodi bolj pozitivna in vstrajaj do konca, boš videla, da bo plusek tudi zate. Naj ti leta ne bodo ovira. Moja kolegica je po vseh slabih rezultatih v10. letih zanosila po naravni poti in to pri 43. letih.


(odgovor članu 1973katja)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 19:43:25   
JedKa
evo jaz se javljam, danes 20.dan po et, vrednost beta hcg 877- je prenizka ane? user posted image
krvavitve še vedno, dežurni ginekolog mi je naredil uz čez trebuh ?!(a ni to manj zanesljivo oz.se manj vidi?) in rekel, da se z vprašajem nakazujeta gestacijski vrečki (sem mu pred pregledom rekla, da so mi 2 vstavili), vendar je mnenja, da bi se moralo vidit že več (danes sem 5t6d) in da vidi eno cisto (ni nič rekel, ali je možno da krvavim od tam) in močno zadebeljeno sluznico. V četrtek grem ponovno dat kri, v petek uz..

Sedaj brskam po netu kaj naj bi pomenila ta vrednost bete in imam občutek, da je prenizka...user posted image

punce čimmanj se živcirajte, jaz sem mislila, da bo bolje ko bo test pozitiven, takrat se je pa šele začelo...user posted image

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 20:07:21   
februar202
Pozdravljene borke

Berem vas redno in za vsako posebej stiskam pestke. Čakam na 9 postopek, verjetno Aprila ;)

Vsem nosečkam čestitam in želim lepo, ter mirno nosečnost.
Tistim, ki ni uspelo pa pošiljam objem.

Aleda jaz sem pred 7 leti zamenjala G v Leonišču nisem potrebovala nove napotnice samo na sprejem sem šla in rekla, da želim drugega G. Niso komplicirali samo podpisati sem morala en list. Upam, da tudi tebi ne bodo komplicirali. Je pa res, da je od takrat minilo nekaj časa in so se lahko stvari spremenile. Preveri v Leonišču.

1973Katja ne oziraj se na besede Reš-a. Ne izgubi upanja. Tudi jaz poznam nekoga, ki mu je bilo rečeno, da je neploden (moški)in da nikoli ne bo imel svojega otroka. pa ima danes prekrasno hčerkico staro 2 leti.

Jedka ne vem kaj naj napišem,.....držim pesti, da bo beta rasla. Lahko ti povem mojo izkušnjo. Beta 14 dan 125 tam nekje, nič krvavela, drugi uz ni bilo utripa sledila abrazija. Pri tebi je čisto drugačna zgodba in upam, da bo tudi konec drugačen kot pri meni. Vem pa, da je to živčna vojna. Držim pesti, da se uspešno konča.

lp, februar202




(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 21:18:43   
oreh
Pozdravljene,
že nekaj časa vas berem, a se nisem vključevala v debato. Sem pa spet v igri, danes smo v Postojni pridelali 4 celice, v sredo pa že zvem ali se je katera oplodila.
Doma že imamo 1,5 letno IVF-ovko user posted image in je zato veliko lažje iti skozi postopek. Tako, da Katja, jaz sem se tudi v prejšnjem postopku in te dni naposlušala, da sem ena najslabših njegovih pacientk, saj sem s Puregonom 250 pridelala le 4 celice. Dostikrat jemlje stvari z zelo negativne luči, mogoče zato, da ne bi preveč upale in sanjale. Ampak me upamo in sanjamo še naprej, pa naj govori kar koli.

No, sem pa za dobro rast foliklov vsak dan spila 1 pivo, mi je danes kar težko opustit to navado po 14 dnehuser posted image
Držim pesti za vse!

(odgovor članu TEJAR)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 21:24:19   
cebelice
1973katja ne obupat ker tudi punce z nizkim AMH so zanosile kar malo nazaj poglej po forumu in naj ti bo to za spodbudo. Boš videla da bo uspelo user posted image

JedKA zate pa držim pesti da bo v čet. beta hormon povišan in da bo vse dobrouser posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 21:27:27   
cebelice
oreh držim pesti zate da so se kar vse oplodileuser posted image Kdaj boš imela potem transfer?

(odgovor članu cebelice)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 21:30:04   
Anonimen
Tiste, ki ste staršem povedale glede neplodnostni, a so imeli veliko vprašanj? So želeli vedeti kako poteka sama oploditev in kdaj imate kak datum v ambulanti? Sama se srečujem s tem problemom, saj želijo vedeti vsako podrobnost, kljub temu, da sva s partnerjem povedala, da greva v postopek in, da ne želiva vsak teden pojasnjevat kako in kaj se dogaja. Enostavno ne razumejo, da je to najina osebna zadeva.user posted image

(odgovor članu oreh)
  Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 21:33:41   
TEJAR
evo me nušika
danes je blo videti 2 folikla, eden 17 drugi 10, tako da sem dobila še za 2dni inekcije in v sredo spet UZ
no pa je danes malo več upanja da se res nekaj dogaja
VSEM PUNCAM ŽELIM VELIKO SREČE :)

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 22:00:07   
cebelice
Anonimen
moji straši vedo, da hodiva v postopek in nikoli nobeden ne vpraša nič edino če sama omenim, da sem imela pregled in potem me vpraša kako je bilo drugače pa ne sprašujejo.
TEJAR super upajmo da v sredo pade stopka in da imaš v pet. punkcijo tako da se bomo spet videle....user posted image

(odgovor članu TEJAR)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.3.2015 22:02:11   
TEJAR
Upam tudi jaz da si bovi krajšale čas :) jejuser posted image

(odgovor članu cebelice)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.3.2015 11:37:59   
mila27
ojla. najprej en res lep soncen pozdrav. vidim da vas je kar nekaj novih.
sama sem vas brala redno ampak pisat ni blo casa. sedaj vam dporocam da so mi vstavili v nedeljo 2 zarodka. sta po resevih besedah zelo dobre kvalitete. et je bil tretji dan
sedaj cakamo ce bo kaj zamrzjenckov.

zanima me ce mi poveste kdaj pride do vgnezditve po et 3dan.
no ttest mam za delat 15.3 na nedeljo. mislim da bom kar zdrzala do takrat. vsaj upam. mi pa cas hitro mine ker imam eno princesko,tut ivfovko,staro 14 mesecev ze doma.

oreh vprasanje zate. a dvigujes otrocka in koliko. js se poskusam mal pazit do testa ampak saj ves kako je to. drgac pa res itak pravi da je treba zivet tko kot pred postopkom.

jedka kako si.

marta drzim pesti za naslednji postopek.

tejar pivo in jajca da bodo rastli folikli. verjemi da pomaga. meni je.

nusika kako si ti kaj. verjetno sem se katero spustola.

drgac pa stiskam pesti za vse da nam uspe. komaj cakam naslednjo nedeljo.

mogoce pa naredim test prej. prvic sem ga 9dan po etju in je pokazalo plus. vsaj do torka morn zdrzat.

lp


(odgovor članu TEJAR)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.3.2015 15:00:46   
cebelice
mila27 super držim pesti da bo uspelouser posted image , jaz imam pa transfer ETZ v pet. tako da kaj več takrat javim user posted image

(odgovor članu mila27)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.3.2015 15:52:00   
Nušika81
Oooo, pa se nas je nabralo nekaj na kupu :)

Tejar, a prakticiraš naš predlog - brezalkoholno pivo in jajca? Daj, ker res pomaga :)
Mila, pozdravček tudi tebi. Midve sva še najbljiže kar ste tiče ET-ja. Le 2 dni sem pred tabo. Drgač se pa kar držim... težko je čakat ta 2 tedna, ampak bomo zdržale, a ne?
Oreh, držim pesti za tvoje 4 celice

Uživajte

(odgovor članu cebelice)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.3.2015 16:06:55   
TEJAR
Seveda prakticiram ravno zdaj pijem pivo he he
[sm=jezicek.gif
Kako ste ostale punce, mene caka jutri spet UZ

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.3.2015 18:36:20   
kobra1
Pozdravljene.
tudi jaz vas redno berem a tokrat bolj mal pišem. zaenkrat se še špikam in tokrat dolgi protokol in tudi moji folikli so bolj leni kljub veliko pive in jajcuser posted image .
jutri mam zopet UZ in močno upam, da je kak napredek saj imam že počasi dost tega špikanja 31dni.pa še virozo sem fasala tako, da še antibiotike jem.
vsem želim veliko sreče.

(odgovor članu TEJAR)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?