|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 8:17:46   
Anonimen
Evo, punce smo že na 48. dnevu. meni gre kar hitro vse skupaj.

Danes kaj že? Aja, špageti ali  pica, da ne pozabim.

Sem si pa včeraj kupila kavbojke v Oliverju, številka, pazi..........38 user posted image  Resda so zaenkrat še bolj za stati, kot bi rekla moja mama, ampak dobr stojijo. Zelo dobro.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 8:29:55   
Anonimen
Bolj za stati, ha, ha, ta je pa dobra. Tega pa še nisem slišala.
Bravo!
Ja, danes je pica. Jaz imam že nakupljeno zelenjavo in gobe za gor.
Uf, a veš kaj me pa moti na teli novi novi RR? Da če pozabiš, kaj je že točno napisal tisti, ki mu odgovarjaš, ali pa ime pozabiš, da ne moreš  pogledat, takrat, ko pišeš odgoor. No, bom morala še kje drugje to napisati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 9:04:29   
biba77
Ojla, tudi jaz bom danes pizzo. Do zdaj sem vedno testenine, danes pa grem kot gospa ven in si bom izbrala, tako z vsem! user posted image
Vaga je pridna - obcasno ze skoci se pol kilce dol, tako, da sem kar zadovoljna.

user posted image Izkoristite vikend!!


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 10:28:54   
jaz99
Al bina ,kolk si pa do zdej že shujšala, če seveda ni skrivnost
Drgač ti pa čestitam user posted image  Sej jaz sem tud na tej dijeti , sm se jo bol tko površen držim . V ponedeljek bo 3 tedne pa sem izgubila 4 kg

_____________________________

Bodi nasmejan, saj prav lep je ta dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 12:27:42   
Lianna
Ojla. Jst sm pa full happy. Dons je moj 6. dan diete in tehtnica že kaže -1.5kg....jupi

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 15:00:20   
Anonimen
Super, jaz99 in Liana. Al bina je shujšala 7 kil, se mi zdi, jaz sem v treh tednih 6 kil. Dobro nam laufa tole, a ne? Prav res. Jaz prej z drugimi dietami (v glavnem z izločanjem OH) sploh nisem mogla shujšati. S tole pa ful šiba.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 17:07:45   
bobek05
Ojla, punce

Se tudi jaz oglašam... Spetbo malo trajalo, preden se znajdem v (ponovno) novi RR..user posted image Na vagi nisem nič bla, sem se pa malo grešila user posted image - včeraj ni blo časa testenin delat, pa sem šla kar v picerijo po pice (je blo gor malo sira user posted image - nekaj sem ga lahko dol škrabala, vse pa tudi ne user posted image ), kaj čmo.. Danes pa sadje na kubik user posted image

Jutri B dan - zanimivo, da mi za B dan nikoli ne zmanjka idej user posted image Pa mislim, da bo počasi čas, da začnem nekam migat.. user posted image , če ravno zadnji teden vreme ni bilo bogve kaj.. Zdaj je pa sonček in tudi naš sonček je boljše volje user posted image

Bravo, Splišni - tebi pa gre ful dobro.. Upam, da bom jaz tudi imela toliko manj, ko bom tako daleč kot ti user posted image - po trgovinah pa še ne bom šla dokler ne končam z dieto, da ne bom kupla prevelikih hlač user posted image

Lep dan punce..


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 17:08:38   
bobek05
Kje so pa moji trakci??? user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 17:13:28   
bobek05
Sem že naštimala user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 18:54:11   
Anonimen
No, danes, 48. dan, se pa jaz posipam s pepelom. Bila na pikniku, nekako se mu dalo izognit in če sem že grešila, sem grešila u orto. Čevapi, piščanec, krompirejva solata, pečene paprike in buče in za konec.....hudo, ampak res hudo dobra BAKLAVA trije koščki 2 krat 3 cm približno. In ni mi žal. Prav nič mi ni žal, da sem sem toliko požrla. Verjetno bom jutri na vodi user posted image  ****t ga, se zgodi....

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 21:01:46   
Lianna
Jst sm tut dons grešila. Sm pojedla en mali čokoladni puding, čeprov mam dons škrobni dan. Ampak nism si mogla pomagat...mam glih zdej menstro in takrt mi paše vse kar je čokoladastga. Pa že ceu dan kr naprej sadje jem. No sej jutri bo bolje...sm se odločila, da si privoščim rajš kr sadni dan, ker nism bla pridna.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
24.9.2005 23:36:59   
Anonimen
Hojla, frajlice!

Izgleda, da nas je danes kar nekaj grešilo. Ja, priznam, tudi jaz sem med njimi. Sram me bilo. Za zajtrk sem pojedla en krof (napaka, ker sploh ni bil vreden tegauser posted image ), za kosilo sem jedla testenine z zelenjavno polivko, potem pa sem grešila, ker smo šli na en rojstni dan in sem požrla dva sendviča (joj, kak sta bila dobrauser posted image ) in potem še 5 kosov rolade. Ja, to sem dobesedno požrla. In upam, da me ne boste preveč nadrle, če vam povem, da zdaj žrem še 2 kosa rolade. Packa!user posted image

Eh, kaj čmo? Danes je bila po knjigi na jedilniku pica, za večerjo pa orehova torta. Včeraj pa je bil riž z zelišči. Toliko za ideje vnaprej.

Škoda, da niso dali takega smajlija bajsija noter, da bi si ga lahko pripopala poleg svojega nickauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
25.9.2005 16:06:53   
bobek05
Eh, Blacky, tebi pa se vedno nasmejim... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dieta 48. dan, če se ne motim
25.9.2005 17:05:29   
Anonimen
U, potem sem pa jaz zadela včerajšnji jedilnik. Sem jedla pico in orehovo torto.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?