|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.12.2020 19:27:33   
beba92
Ooo 💓 mogoce bo pa ees temnejsa jutri zjutraj..ampak jaz sem imela isto tako crtico s popoldanskim urinom, naslednji dan pa M... 

Drzim pesti da ti vsak dan pokaze mocnejso 😊😊👶

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.12.2020 19:30:53   
Cali90
Kateri dan po O si pa delala ta test?

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.12.2020 19:36:00   
fracek
Cali, jooooj, sem morala zdaj takoj it pisat, ko sem videla tvojo objavo. To bi bilo nekaj najlepsega, tako da ti iskreno zelim, da bo jutri zjutraj crtica se vidnejsa ❤ Drzim pesti in nam obvezno javi. 


Prosim za nasvet, kje bi preko spleta narocila N teste in katere? Sicer jih do sedaj nisem veliko delala, ampak ko jih pa potrebujem, se pa vsakic tam v dm ali lekarni pocutim zelo nelagodno.
Malecka, glavo pokonci. Slaba tolazba, ampak tu smo vse v istem dreku, tako da te resnicno razumem/o. So dnevi, ko je lazje in optimisticno, velikokrat pa je tako, da ne vidimo luci na koncu tega dolgega tunela. Zaenkrat bomo morale viti hvalezne za to, kar imamo tukaj in zdaj. Morda pa bomo ze kmalu tudi me bodoce mamice 🙏 Naj se nam uresnici 🤗

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.12.2020 19:58:28   
beba92
Delala sem na dan M, ki pa je zal prisla en dan kasneje....


O in N teste vedno narocim na plusminus strani 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.12.2020 20:08:54   
Cali90
Aha, no bomo videli kaj bo. Zaenkrat sem kar optimistična glede na to, da je še dokaj zgodaj in popoldanski urin. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 1:09:04   
Malecka8
Hvala vam punce, saj vem da smo na istem. Verjamem, da nam bo uspelo.


Baeba92 - po femari sem imela močnejšo M, kar lilo je iz mene. Groza. :(
Cali90 - joj, držim pesti zate, javi javi. Res ti privoščim. 
In vsem hvala za tolažbo se enkrat, z vami je lažje, čeprav smo tako daleč in se sploh ne poznamo. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 6:07:46   
Cali90
Evo, zdajle sem spet delala test z jutranjim urinom. Črtica je skoraj nevidna, manj vidna kot včeraj popoldan. Čakam, da pride M 😔

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 6:52:18   
beba92
Neee ne obupat, saj se ni prepozno


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 7:22:20   
Anonimen
Cali90 držim pesti, ni še konec!!! Upam, da uspe, nekatere imajo popoldne več hormona ...


Tudi sama sem povsem v strahu. Današnji test, 2 dni pred M ... že več let se trudiva zanositi, imela že 2 izvenmaternični - obakrat tako šibki črtici :( vse bi dala, da bi tokrat uspelo ...user posted image

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 7:34:38   
JackieO
Js plusminus testom ne zaupam. Vsaj ne tem palckam. Sem jih imela za O pa so bili skoz negativni, CB so pa lepo pokazali, ko je bila O. Lahko pa preko njih narocis mislim da tud CB teste, ce ti je nelagodno fracek kupovat v trgovini.😉

Evo tud js moram danes dobiti M, tako da drzim pesti, da nam bo leto 2021 bolj naklonjeno, bi bil ze cas! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 7:42:30   
Cali90
Anonimna moja je bila še bolj blaga. Sem pa tudi jaz že imela IMN, so ti odstranili kakšen jajcevod ali imaš še oba? Meni so odstranili levega. Ma ravno zdaj me mora to hecat ko mam u ponedeljek spet pregled u Dravljah. Naj bo + ali naj bo - to nekaj na pol se ne grem! 😆 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 7:43:42   
JackieO
Anonimen zelim ti najboljse in + testek. Js sploh ne delam vec testov pred predvideno M, ker sm potem samo se napsihirana. Zamudi mi pa itak nikol ne, da bi lahko delala kaksen dan kasneje. 😤 Upam da se pokaze ornk plusek! 🐞


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 11:29:36   
Anonimen
Se strinjam s teboj Cali: orng plus ali nič ... Sem sedaj naredila še digitalnega in je pozitiven, tako da vse kar lahko počneva je moliva, da bo tokrat vse ok ... Držite pesti punce prosim, tudi jaz jih za vas, da ugledate magične pluske in da se male pikice obdržijo. 


Drugače pa ja, meni so vzeli ven desni jajcevod ... držim pesti, da je levi opravil svojo malogo tokrat ❤

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 11:51:52   
JackieO
Čestitke! Mirno in lepo nosečnost ti želim! 😉


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 12:14:26   
Anonimen
Hvala JackieO, jaz pa tebi, da M danes ne bo, jutri pa da se prikaže en velik +
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Čestitke! Mirno in lepo nosečnost ti želim! 😉





(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 12:27:46   
JackieO
Hvala! ❤ Ce ne v tem krogu, pa vseeno upam da cimprej. 😇


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 13:10:51   
fracek
Anonimna, cestitam. Sem ravno mislila komentirati, da meni zgleda tisto zgoraj krepko pozitiven test, nimam pa izkusenj z drugimi kot z first sighn in enkrat digitalnim cb, kjer pa je bila vedno zal samo belina 😑 Skratka, me veseli, da je digitalni potrdil ❤ in tudi jaz ti zelim, da gre tokrat vse po reglcih.
Cali, drzim pesti, da vseeno bo. 🤞
Beba, hvala za nasvet. Sem narocila takoj vceraj, ko sem pobrskala po strani. Sem pa narocila cb digitalne 5 kosov, so se mi zdeli ugodni. 
Hvala Jackie tudi tebi za nasvet, sem upostevala, ker je kar nekaj negotovosti glede teh trakcev 😁Jaz pa je ne pricakujem jutri, tako da sva tu tu 😉 Vceraj me je od poplav vseh informacij (vasih in zunanjih - dva para sta nama javila, da pricakujeta narascaj) mocno prijela potreba, da nekaj polulam 😂 in sem porabila, koza nora, se zadnji ovulacijski test zvecer pred spanjem. Sem to naredila tudi po prenosu zamrznjencka, pa ni bilo crtice. Vceraj pa je crtica bila, ampak rahla. Taksne smo, prav na vsak znak bi se obesile, samo da bi ze enkrat bilo.Sicer pa imam spet grozen pms, joske se vedno bolece, tu in tam nekoliko cutim trebuh, izcedka zacuda se nobenega, ampak ga ni bilo tudi prejsnji mesec, drugace pa zmeraj vsaj malo roza. 
Kot zmeraj, malo upanja gojim tudi ta mesec, ce ne pa pac v nov krog.
Lepo bodite in porocajte. Vas tudi jaz potrebujem 🤗







(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.12.2020 14:31:44   
Cali90
Evo spet delala test 😂 na one step je skoraj nevidna črtica na first sign je pa sploh ni. Zdaj čakam da se ulije in upam, da se bo čimprej, da bom do 28ega že konec z M. Teh črtic nisem sploh nikomur povedala, samo vam in bo tako tudi ostalo če pride M. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.12.2020 15:29:37   
Anonimen
Cali90, če sem prav gledala, ima tvoj test občutljivost 10, first sign pa 25, kar pomeni, da kasneje zazna hormon.
Moja izkušnja je takšna: 3 dni pred pričakovano M sem popoldne delala baby check in je bila skoraj nevidna črtica (občutljivost 10). Ker mi ni dalo mira, sem šla po first sign, držala urin 3 ure in zvečer ponovila test. S first signom (občutljivost 25) je bil test praktično negativen, tist obris druge črte pa bolj kot ne samo privid. Res ni bilo primerjave z baby check pa je tudi tam bilo čisto rahlo.
Seveda mi še kar ni šlo iz glave, tako da sem zjutraj ponovila s first sign (sem vam nalepila sliko) in se je videla črtica, potrdila pa potem še z digitalnim.
No sedaj pa še upd_ate: prvi test na sliki je od včeraj dopoldne, drugi od včeraj zvečer in tretji od danes zjutraj, kar je 1 dan pred pričakovano M. Vem, da manično testiram, ampak sem imela že 2 IMN, kjer je edini prvi znak počasno naraščanje hormona 😑 Tako, da si poskušam pomiriti misli, da vseeno dovolj narašča, čeprav dokler ne vidim temnooo rdeče črte in utripa srčka na UZ, ostajam previdna v veselju ... 
Vem, da smo vse obsedene, ampak mene že leta gor drži branje tega foruma, pa čeprav aktivno ne sodelujem. Iskanje znakov nosečnosti, slik testov itd. Nora kokoška 🙈 Srečno vsem, še naprej držite pestke tudi zameuser posted image

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.12.2020 15:36:17   
Cali90
Anonimna se je potem pokazala tudi zelo rahla črtica na FS. Danes sem spet testirala, sem držala urin 4-5 ur in se mi zdi črtica na one step-u temnejša od ponedeljka. Vem kako ti je, jaz sem sicer pri IMN odlašala s testom in sem imela v trenutku 2 temni črtici, nazadnje pa take kot sedaj 2 meseca, hormon ni in ni padal, vedno je bil od 55-25.. zato me skrbi, da takrat ni bilo kaj v drugem jajcevodu in, da je zdaj še tisti slab. No še današnja slika črtice..Aja, jutri zjutraj bom šla samoplačniško na krvni test pa potem v ponedeljek spet če se kaj ne ulije.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.12.2020 15:37:02   
Cali90
Tvoje črtice za moje pojme zgledajo obetavno 😉 držime pesti!

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.12.2020 15:46:11   
Cali90


user posted image
Se vidi, da je današnja temnejša. Tisti zgoraj so od ponedeljka oz. en (ne vem kateri) od včeraj zjutraj. Ko včeraj zjutraj ni bilo nič sem bila itak že obupana ampak me je tale rahlo temnejša črtica spet malo navdala z upanjem. Naj bi pa v pon dobila M ampak mi je bilo ta mesec tudi z mojo plodno sluzjo nekaj drugače, se mi zdi, da sem jo imela tudi bolj pozno v ciklu, mogoče je bila kasnejša vgnezditev.. upam.

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.12.2020 18:46:14   
Anonimen
Ja tudi jaz vidim, da je tvoja črtica danes temnejša. Držim pesti, javi, kako bo šlo jutri in kaka bo količina hormona 💪


Drugače za čisto temne črtice pri IMN pa 😱 si res pozno po zamujanju M testirala?

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.12.2020 19:47:45   
Cali90
Testirala sem 10-11 dni po zamujeni M. Takrat ni bilo načrtovano in me je bilo strah, si ubistvu še nisem želela otroka. Na izvidu mi je potem pisalo hcg pri sprejemu več kot 2000. Test sem delala približno 12 dni pred operacijo. Ti si testirala že takoj? Oz. Kakšni sta bili tvoji zgodbi z IMN?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.12.2020 20:26:20   
Anonimen
Uf konkreten hcg 2000, dobro, da so te prav čas operirali... Jaz sem obakrat delala test 2 dni po zaostanku M in je bila črtica nekako takšna kot je moja današnja, digitalni CB 1-2 tedna. Sem pa obakrat začela po malem krvaveti slab teden po izostanku M in šla na urgenco. Se pa pri meni hcg nikoli ni dvignil nad 800, zato živim v prepričanju, da so švoh črtice ne najboljši pokazatelj. Kakorkoli, tokrat testiram že pred izostankom M in upam, da v soboto ugledam temno rdečo črtico.


(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?