|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
3.2.2023 14:41:32   
4.mama
Saša če te ful skrbi pojdi se pokazat, nihče ti ne bo nič rekel in ti boš mirna, prvo pa poskusi pojest nekaj sladkega to jih ponavadi full razbudi in je žur v trebuhu.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Julijke 2023
3.2.2023 14:51:44   
nevergiveup
Popolnoma normalno, da en dan več in en dan manj... ne, ni tako da se stopnjuje... intenziteta se stopnjuje, ker otrok raste, ampak čist proti koncu se pa spet umirijo, ker ni več prostora. Pa moj drugi otrok je samo spal (na žalost samo v trebuhu 🤣🤣🤣), sem mogla jest sladkarije, pit kavo, laufat po stopnicah pred meritvami, da ga zbudimo proti koncu nosecnosti... Ta tretja je brcala kot zmesana noooonstop, ko se je pa rodila pa skoz spala 🙃

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Julijke 2023
3.2.2023 16:05:35   
Anonimen
4.mama nisem panična, samo tako razmišljam kaj naj bi bilo prav. Če mojemu G napišem to, bodo samo odpisali “normalno je, se vidimo na pregledu” …. Ker njim je itak vse normalno. Sploh ker je še zgodaj za gibe. 😊pa še vikend je 🤷🏼‍♀️ na urgenco pa nebo hodila…. Drugo bi bilo če bi bili gibi tisti pravi, prave brce in če bi bila že v višji nosečnosti 😊 
Torej samo zanimalo me je, kako ste druge, ki imate nosečnost že za sabo to doživljale 😃
Lp Saša

(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Julijke 2023
3.2.2023 19:16:11   
LauraP
Saša, pri meni je tak, da ga včasih ful čutim čez dan, včasih pa ful malo. Najpogosteje, ko se uležem, umirim, potem začne brbotat 😁So pa meni tudi rekli, oziroma ginekologinja mi je rekla, ko sem jo vprašala, da bom začela gibe čutit šele v polovici nosečnosti. Tako, da sem prav vesela, da jih že sedaj čutim. Me pomirjajo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Julijke 2023
3.2.2023 21:03:18   
Anonimen
Ja itak, da smo bolj pomirjene pol 😇😇😇 meni se zdi, da sem potem popoldne nekak cutila, pa med voznjo iz sluzbe tudi hehe. Ampak res tako nezno 🤭 .. sicer pa v mirovanju, ko lezim, najmanjkrat obcutim, vecinoma obcutim tekom dneva, ko sem bolj aktivna 😄 
Lep vikend vsem, Saša

(odgovor članu LauraP)
  Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Julijke 2023
3.2.2023 22:08:03   
Pikcapokca
Ohh komaj cakam da bom cutla gibe 🥰 v pon.bom polnih 17t.  10.2.imam pregled za spol, 26.pa bomo imeli gender reveal. Bi imeli ze prej ampak je babica ravno prisla iz bolnice in zelim da bo tudi ona prisotna in da malo pride k sebi 😊 tak da bomo se malo ostali firbcni heh


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Julijke 2023
4.2.2023 11:46:37   
BeautifulButterfly
Jaz sem danes 16w1d tako da sem zakorakala v 17t. Meni se zdi da sem do zdaj 2x cutila gibe, drugace jih ne. Imam pa tale fake Angel sound za teh 4,5€ in ce rabim slisiat da se pomirim, ga za 30sekund uporabim, tok da slisim, obrisem trebuh in grem dalje. Sam tok "vse ok tam notri? :)?" Itak da je. 

Aja dobila sem po posti Nipt rezultate. 10,3% odvzema in rezultati super vsi skocil nad 1:10.000  in pa spol XX Zenski, torej ja deklica :) 
Danes poveva doma otrokom in tudi sladico bom spekla k bo notri jagodni puding z jagodnim prelivom. Se bo vidlo sele ko bomo zarezali :) 

Me je pa kruz zacel bolet. Pa zaprta sem spet. Ker moram zelezo jemat. 
Pregled imam v ponedeljek. Laboratorij (vodo) sem imela pa v petek. 

Kaj kj pocnete? Kako ste? Ze kj nakupujete? Jst sm ze prvo rundo narocila - zimski kombinezon in bundice in pa tudi poletne bodije pa par majic zame in kratke hlace nosecniske za poletje. K je bilo znizanje. Cakam dostavo da vidim kako mickano je to hehehe. Sem ze pozabila kako majhni so.
Ajanpa gnezdo dobim v ponedeljek. Sem na FB marketplace nasla enga nevtralnega za dolg nazaj. Sam ker niso iz LJ smo se zmenil da enkrat do poletja se dobimo :) 
Dons se kosek dol iz podstresja damo in ga bo moj vist zrihtal osvezil prebarval. Jst pa posteljnino pogledala kaj imam in kaj rabim se kupit. 
Tko da vsaj kosek in gnezdo bomo imeli v dnevni. Tko da nas opozarja na prihajajocega novega clana. :) Ker nihce se ni porajtu mojga nosecniskega trebuscka. 
Aja v Mani sem si kupila 1 majico "baby loading" v S velikosti in mi je fejst prevelika. :( tko da bo za spat k je fuuuuul mehak material. 







_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Julijke 2023
4.2.2023 12:23:54   
Anonimen
Jaz samo ogledujem za enkrat 😊 kupila sem si materinsko blazino, in mogoče bi jo imela potem tudi namesto “gnezda”. Vidim, da so fuuul draga pa bi mogoče res probala iz te blazine naredit, vsaj sestra je 10 let nazaj pri malem kar iz te blazine improvizerala 😄 vozek bova odkupila od sosede, k je menda cisto Bp (ga morm it se pogledat). Ubistvu bom res kupila samo tisto nujno, ker nimava tok placa… uhh ce bi ga imela bi verjetno fuul nakupovala 🥲😅 Sebi sem sicer kupila ene nosečnoške kavbojke, ker mi gredo pajkice že malo na živce, par majčk in par kratkih majčk 🤭 za bebico imam samo 3 bodije 🙃 
Včeraj sem potem spet čutila nežne “gibe” pa danes tudi, tko da sem bolj mirna 😛 pregled je šele 14ga 😫 morfro. ❤️ skrbi me če bom spet mela tlak zam visok, če bodo kaj komplicerali. Doma je še vedno v redu in bolj nizek 😇 Bolečin v trtici je manj, v razkoraku me pa še vedno boli… 😫 zjutraj komaj ustanem iz postelje, sem kot ena 80 letnica haha. Opažam, da imam manj dlak po nogah 😎 mislim bolj počasi rastejo… zanimivo. Trebušček dobiva obliko, zdaj ga bom počasi začela kazat, ponosno 😎 
Lp Saša

(odgovor članu BeautifulButterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Julijke 2023
4.2.2023 15:31:03   
Pikcapokca
BB kje si kupila ta angelsound za tako nizko ceno?Od oblekic nisem se nic nakupovala, ker tudi se spola ne vem. Sva pa ze ogromno dobila od drugih. Posteljico pa stolcek za hranjenje pa neke detajle se. Kupila sva edino stensko previjalno mizico. Dobiva pa se od druge kolegice posteljico kar mi je kul ker moji so kar stran od naju.. pa bova eno mela pri nama, eno pa dol, bo sigurno prislo prav 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Julijke 2023
5.2.2023 15:27:14   
Gluck4
Da se spet malo javim.... komaj sem prišla malo k sebi... v petek ponoči in v soboto sem dežurala na wcju.... verjetno sem spet dobila kakšen virus... v glavnem vse je šlo iz mene.... še dobro da partner ni imel delovne sobote, ker drugače ne vem kako bi....Sedaj sem pa opazila krvav izcedek... sicer ne sveža kri , je rjavo in nimam veliko, ampak da če bo še jutri prisoten, bom morala ginekologinji na pregled... da pogleda kaj se dogaja... nisem še panična me pa skrbi... upam da se mi še ni maternični vrat skrajšal... pregled v bolnici imam sicer predviden 16.2. in srčno upam, da mi ne bo treba tja urgentno prej...

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Julijke 2023
5.2.2023 17:17:55   
4.mama
Gluck4 morda je to samo zaradi prenapenjanja včeraj, res ti iz srca želim da je vse ok. če pa jutri ne neha pa kar pokliči nimas kaj izgubit.

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Julijke 2023
5.2.2023 19:38:18   
ŠeenaSanja
Jaz pa iz nuhalne.. Najina pikica lepo raste, danes smo točno 12w 😁 vse je super z bebico, tveganja pa zelo majhna. Spola še ni mogla napovedat tako da to se bomo še malo načakali 😁 PDP pa je ostal isti, 20.8.2023.Je pa ginekologinja opazila, da imam "raztrganine" poleg posteljice, kar naj bi bila posledica težkega dvigovanja, zato mi je glede na naravo mojega dela tudi priporočila bolniško in počivanje. 😔Rekla je, da ni nič hudega, samo naj ne dvigujem težkih stvari. Češ da je to tako kot modrica ki potrebuje čas da se zaceli. Ima katera mogoče kakšne izkušnje s tem? 🤔

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Julijke 2023
6.2.2023 7:55:02   
Allium cepa


IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

Da se spet malo javim.... komaj sem prišla malo k sebi... v petek ponoči in v soboto sem dežurala na wcju.... verjetno sem spet dobila kakšen virus... v glavnem vse je šlo iz mene.... še dobro da partner ni imel delovne sobote, ker drugače ne vem kako bi....Sedaj sem pa opazila krvav izcedek... sicer ne sveža kri , je rjavo in nimam veliko, ampak da če bo še jutri prisoten, bom morala ginekologinji na pregled... da pogleda kaj se dogaja... nisem še panična me pa skrbi... upam da se mi še ni maternični vrat skrajšal... pregled v bolnici imam sicer predviden 16.2. in srčno upam, da mi ne bo treba tja urgentno prej...



Jaz sem mela samo malo krvavkast izcedek malo v četrtek, pol pa v petek spet še malo in kot nekak krče, in ker je blo v soboto zjutraj spet, sem pa spaničarla in šla na urgenco, pa sem bla kregana kaj sem čakala tri dni, da je to treba takoj it, če je bilo kaka krvavitev ... Ker sem ena tistih budal, ki jim je strašno neprijetno, če grejo "za brezveze" paniko delat k zdravniku in zapravljat njihov cajt. Ampak sem v 3. nosečnosti malo poštimala v glavi, da je bolje, da se greš stokrat kazat za brezveze, ko da se enkrat ne greš, pa je pol resno. 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Julijke 2023
6.2.2023 8:14:43   
4.mama
Gluck4 kako si danes?

ŠeenaSanja super za rezultate sedaj samo ućivat

(odgovor članu Allium cepa)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Julijke 2023
6.2.2023 8:40:06   
Stella Marella
gluck, upam, da si boljse?

vseeno poklici zdravnika, ce se nisi. in omeni ta maternicni vrat/cerklazo, to se mi zdi kar pomembno. srecno! 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Julijke 2023
6.2.2023 13:07:07   
Gluck4
Evo mene punce iz pregleda... sem šla domov po stvari ker bom danes hospitalizirana... jutri se bodo odločili kako in kaj... verjetno sledi cerklaža... upam, da bom čim prej nazaj doma... se javim kaj... itak mi bo tam dolg čas 😉

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Julijke 2023
6.2.2023 13:09:21   
4.mama
Gluck4 močno držim pesti in čim prej ti želim da vse rešiš user posted image

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Julijke 2023
6.2.2023 14:06:12   
Anonimen
Gluck samo pozitivno, sigurno boš tudi kmalu doma 🙃 vse bo v redu, držimo pesti 😃 sicer pa kakšno knjigo ali pa kakšno serijo s sabo pa bo 123 mimo 🙂 
Lp Saša

(odgovor članu Gluck4)
  Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Julijke 2023
6.2.2023 18:01:08   
BeautifulButterfly


IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

Evo mene punce iz pregleda... sem šla domov po stvari ker bom danes hospitalizirana... jutri se bodo odločili kako in kaj... verjetno sledi cerklaža... upam, da bom čim prej nazaj doma... se javim kaj... itak mi bo tam dolg čas 😉



Srecno in naj dobr zrihtajo! Rajsi zdaj 3 dni notr in pol do konca mirno in pogumno naprej!!!!! 
Vse drzimo pesti da bo vse ok oz mora it. Obvescaj nas in naj ti hitro mine! 


_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Julijke 2023
6.2.2023 19:08:11   
4.mama
BeautifulBatterfly kako je šlo presenečenje s torto?

Jaz še vedno čakam rezultate iz Ljubljane tiste končne in sem malo živčna.

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Julijke 2023
6.2.2023 23:39:05   
Gluck4
Punce hvala za podporo. Jutri zjutraj moram biti tešča in upam da to pomeni, da mi bodo delali cerklažo..... od zadnjega pregleda - se pravi v 1 tednu - se mi je mv skrajšal nazaj iz 3,1 cm na 2 cm.... upam da ne bodo čakali več, ker ne bi rada s centimeterskim mv ležala do konca nosečnosti tukaj.... imam zraven vse izvide v mapi, tudi tistega iz LJ na katerem je ginekologinja priporočila čim prejšnjo cerklažo.... jutri jim bom na viziti vse še enkrat pokazala, da se bodo lažje odločili....Malo me sicer skrbi, a sem kljub temu še vedno pozitivna, ko vidim malega na UZju kako skače in se prevrača, vem, da mu je lepo tam notri in je vse vredu z njim.... to me najbolj pomirja....Lepo bodite srečke nosečke in se javim jutri....

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Julijke 2023
7.2.2023 6:59:08   
nevergiveup
Gluck4, držimo pesti in v mislih s tabo ❤ Naj bo čim prej mimo 😘

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Julijke 2023
7.2.2023 7:22:27   
Gluck4
4.mama upam da čim prej dobiš izvide... da boš pomirjena... pomoje da če bi bilo kaj narobe, bi te že zdavnaj obvestili... ker je pa vse ok moraš pa čakati malo dlje...Saša nosečniško blazino sem jaz dobila od prijateljice, ki jo je kupila v Hoferju... pomoje niso tam tako navite cene... mi je super...BB kako so bili tvoji navdušeni pri razkritju spola?Še malo in bomo imeli vizito.... najraje bi kar nazaj zaspala da čim prej mine čas...🙂

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Julijke 2023
7.2.2023 8:22:20   
4.mama
Gluck4 upam da ti danes naredijo cerklažo in da greš res čim prej domov, mislim nate

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Julijke 2023
7.2.2023 14:49:34   
Stella Marella
gluck, kaksno je stanje?

oh punce, jaz sem pa danes cisto paf. imela morfologijo, vse super 👍 sva vprasala za spol in je videla puncko! midva sva se cisto naravnala na to informacijo - pac kako bo odreagiral starejsi sin, katero ime izbrati, pa oblekice pa kaj vem še vse... pac vse to gre nezavedno skozi tvoje misli, potem pa... ne, ne, fantek je! 🙈 joooj 😀 saj meni je res vseeno, iskreno povedano sem se kar malo bala, ce bi bila puncka, ker pac nimam izkusenj z njimi, ampak vseeno je sok! 😄 ah, sploh ne vem, zakaj toliko teatra okrog te teme fantek/puncka, prejsnjic nisva vedela, in je bilo cisto kul 😎 samo zdaj, ko pa dejansko izves, si lahko ze kar malo bolje predstavljas prihodnost in vse. no, res nikoli si ne bi mislila, da bom kdaj mama dvema fantkoma ☺️

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?