|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "TA nove"....25.dan
10.11.2005 6:22:18   
CUKRČEK
Ola,
kooončno beljakovince. Včeraj sem sicer preživela ob sadju brez prekrškov, toda vseeno sem komaj čakala današnji dan.
Ker je moja mati na dopustu se je ponudila, da bo ona te dni kuhala. In za danes se je namenila speči piščanca, pa pohan sir, pa pomfri (za nehujšajoče, seveda) in pa zame še kuhano zelenjavco. Komaj čakam, da končam šiht.
Me pa danes strašno grlo boli. Upam, da ne bom zbolela. Je pa tudi moja hči zelo prehlajena in upam, da se mi mišika kmalu pocajta, ker jo je prav hudo poslušat, ko tako kašlja in nosek ima že čisto vnet, ker ji skoz pušča. A slučajno ve katera, s čim bi jo pod nosom mazala, da bi se ji malo umirilo vnetje? Ker ima že čisto vneto kožo in mi pol skoz joka , ko ji nos brišem. Včeraj sem kar z Bepantenom.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "TA nove"....25.dan
10.11.2005 6:37:51   
Anonimen
Ja, saj  Bebantenom je v redu, glavno je, daje nekaj mastnega, da sluz ne pride do kože in razjeda.

jaz pa mislim, da bom danes kar sadno-zelenjavnega užgala...no, udaj še mislim tako.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "TA nove"....25.dan
10.11.2005 6:41:28   
CUKRČEK
ola, al bina,
a župo govejo si si že privoščila? Ko si si jo med dieto tako strašno želelauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "TA nove"....25.dan
10.11.2005 7:24:53   
Anonimen
Ti, a veš, da še ne? Pa sploh ne vem, zakaj ne. Ni več tiste hude želje kot takrat, ko ne smeš. user posted image

Saj v bistvu še naprej jem lepo ločeno, za kosilo recimo Š, za večerjo B, pa gre. Sploh ni panike.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "TA nove"....25.dan
10.11.2005 11:10:02   
total
Še ne vem kaj bom za kosilo,tamalemu bom verjetno špinačo,tako da bom verjetno malo več naredila in z njim jedla,ampak kaj ko malo grešim,sem pa srečna da kg se pridno topijo,bi se še hitreje,ampak sem glih pred menstruacijo in se ne morem nazaj držatuser posted image ,še vsaj 3 kg pa sem zmagala,upamuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "TA nove"....25.dan
10.11.2005 11:11:04   
total
CUKERČEK kolk je tvoj cilj?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "TA nove"....25.dan
10.11.2005 11:46:33   
rikica
Jaz bom danes jedla osliča in zeleno solato. včerajšnji dan je bil "kar" uspešno preživet.Jaz pa najbolj pogrešam zajtrke pri tej dieti.Ker od jabolke ali mandarine se ravno nene ravno najem.Saj drugače pa kar gre.Lp

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "TA nove"....25.dan
10.11.2005 12:25:11   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: total

CUKERČEK kolk je tvoj cilj?


Hm, ja jst jih imam precej preveč. Če shujšam ene 20 kil jih bom imela točno toliko, kot sem jih imela pri poroki. Pa sem bila kar fletkana. Pol bi pa kakih 10 še probala shujšat. Ja, to je precej, ampak upam da mi uspe.


Nas je pa malo ostalo tukajuser posted image  Prve dni nas je fuuul bilo, sedaj nas pa res malo vztraja.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "TA nove"....25.dan
10.11.2005 12:50:20   
total
Saj ti bo uspelo,res od začetka nas je bilo ful zdaj pa čist mal,misli da smo eno 4,ki se redno javljamo,pa nič hudega.Jaz še 3 kg pol pa neham,ampak vas bom spodbujala naprej in se vam javljala,ampak kdaj bo to,če skoz neki grešimuser posted image ,upam da bo drugi teden bolje.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "TA nove"....25.dan
10.11.2005 16:28:19   
tjaga
Oj,

da se javim. Uspešno nadaljujem zastavljeno pot. Zdajle si bom privoščila kalamare na žaru in kupček zelenjave, pa še eno juhico si bom skuhala.
Zdaj pa šibam naprej, slej ko prej se bom za rit ugriznila, toliko dela imam in nobenega časa user posted image . Tudi za RR ne. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?