|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 6:26:57   
CUKRČEK
Ola,
kje ste bejbe? A ste preživele vodni dan? PA saj sploh ni bilo tako hudo, kot sem si jaz to predstavljala. V bistvu je vse samo v glaviuser posted image ...jaz sploh nisem bila lačna, ker sem pač vedela da ne smem jesti in sem komot zdržala. Zdele sem pa 2 mandarine pojedla. Kul! Pa še eno kilo manj mi kaže od včeraj.user posted image

Danes pa B dan in jaz si bom privoščila ocvrta jajca, ki jih nisem jedla že celo večnost. Komaj čakam.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 6:46:55   
tjaga
Jutro Cukrček in vse ostale.

Tudi moj vodni dan je šel uspešno skozi, čeprav sem bila na koncudneva tečna kot user posted image  . Še teta m. me je zdelovala, ampak sem uspela. Tehtnica ne kaže nič manj,pa nič zato. To je začetek drugega dela procesa. Bo pa kazalo naslednji teden manj.
Danes si bom privoščila govedino v solati. Fuj kako bom smrdela po čebuliuser posted image user posted image user posted image  .Sem jo prihranila od nedelje.
Povejte, če pijem vodo z okusom (bele breskve, da ne delam reklame za firmo), je to sploh dobro? Mislim, fruktoza in tako.

Zdaj pa v službo. Punce bodite pridne.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 7:06:12   
CUKRČEK
Baje imajo te vode z okusom fuuuul sladkorja v sebi. Tako, da se jaz ne bi  na veliko nalivala z njo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 9:29:38   
Anonimen
Ooo, a potem smo zdaj skupaj po dnevih. No, fino, jaz ima tudi  danes beljakovinski dan.
Včeraj sem imela torej sadnega, ki je pri meni sadno-zelenjavni, in imam en dober predlog, kaj se še da jesti na ta dan. Jedla sem kuhano zmrznjeno zelenjavo (korenje, brokoli, cvetačo) z malo masla in zraven 3 sklede zelene solate. Prav dobro je bilo in fino sem se najedla. To bom zdaj še prakticirala na ta dan, ki mi je zares postal ful smotan.
Danes pa si bom spekla mesni sir, me je zadnjič osvajal iz ene policev trgovini, pa sem rekla, naj ti bo. Je pa s papriko, tako da izgleda dober. Nisem pa mesnega sira jedla že od srednje šole naprej, po moje.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 10:58:48   
bebica
Pozdravljene punce! Občudujem vas vse po vrsti, kako ste pridne. Tudi jaz se ponovno pripravljam na to dieto, pa kar ne zberem poguma. Skoraj leto nazaj sem skujšala skoraj 10 kg po tej dieti in ker se jih je kar nekaj nabralo nazaj, bo treba spet v akcijo. user posted image Imam pa en problem. Ko sem bila na porodniški sem si lahko vse doma lepo kuhala. V službi pa nimam možnosti toplega obroka in ker domov pridem šele okrog 17. ure, me zanima kaj naj jem za kosilo. Ker cel dan pa ne morm sam sadje jest (in s tem iščem izgovore in odlašam iz dneva v dan).
No, kaj predlagateuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 12:02:33   
total
Dan,evo mene,čeprav včeraj ni šlo,sam bila bolj na sadju in vodi,tudi meni kaže kg manj,tako da samo še 2 kg in sem zmagala,če bo šlo pa več dol pa tud prav,danes še ne vem kaj bom,grem zdaj malo ven,hitra hoja,ker pri nas je lep sončekuser posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 13:08:36   
biba.73
Glede na to, da tudi jaz nimam možnosti toplega obroka do 17. ure, si ponavadi en večer prej spečem zrezek in kakšno zelenjavo, ali naredim rižoto z zelenjavo, odvisno, kateri dan je, pa si zapakiram v posodico, zaprem pa v vrečko in med pauzo zelo prav pride, ampak pač mrzlo, ker ne morem pogret. Žal nimam druge možnosti, ampak se tale kar obnese, saj si potem itak zvečer kaj toplega naredim.

Mene pa zanima še nekaj. Kako ste kaj aktivne med tole shujševalno? Jaz se nič kaj ne pretegnem in vem, da bi bilo dobro vsaj ene 4x na teden malo pomigat.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 14:32:22   
Anonimen
Jaz totalno, ampak res čisto, čisto tolalno nič ne migam. Saj ne da bi se hvalila s temuser posted image , ampak res ne.

(odgovor članu biba.73)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 15:05:31   
baguSka
Jst se bom kr mau uštulla. Ups. Tud jst sm začela z dieto, sicer je dons šele drug dan, ampak mislm da bom zmogla. Začela pa sm že včeri orbitrekat in upam da bom do nadaljnega vsak dan vsaj po 15 minut. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 16:22:57   
CUKRČEK
Jst vsak dan pol ure orbitrekamuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 21:55:05   
mojchka
Ej, meni pa sploh ni jasno, kaj je to mesni sir?
je to meso? Al je to sir?

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove"....30.dan
15.11.2005 22:37:28   
biba.73
Jaz imam orbitrek doma pred nosom in ga vsak dan gledam in si rečem, no jutri pa res, no in tega jutri ni in ni. Ja že zelo dolgo nisem nic orbitrekala in me je kar groza. Se mi zdi, da mi tudi zaradi moje neaktivnosti bolj počasi lezejo kg dol. Saj na proteinski in sadni dan cutim lakoto, ampak na škrobni in OH se mi zdi, da tega ne občutim in se mi zdi, da sem kar sita. No, vsaj na ta dva dneva bi lahko malo pomigala.

No mogoče bom pa jutri, ko je Š dan!!??

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?