|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:19:34   
cmokec
Evo, še moje poročanje.

Z: dva jabolka + kava
M: /
K: 2 puranja zrezka + solata
M: /
V: 1 puranji zrezek + solata
Popila sem 3,5 l nesladkanega čaja, sedaj pa grešim s 3 dl vročega mleka.


Jutri bo tudi pri nas zelenjavna rižota, moj si je pa izbral prebranac (Eta).







_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:21:38   
cmokec
Glede poročanja: Kaj če izberemo dan v tednu, ko se zvagamo in poročamo. Lahko je nedelja ali pa torek, da bo poročanje ravno na teden diete.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:22:16   
t_t_y
No, jaz sem bila kar pridna.
Z:1jabolko
K:1/2l jogurta (1,3%)
V:nič
Počutim se krasno, ker si je telo mal oddahnilo od prenajedanja med prazniki.

Zdaj pa grem pripravit krompirjevo solato za jutri, saj je to Ok, kajne?

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:23:02   
paris
Hojla pupe, da se še jaz pofočkam!
Za zajtrk 2 pomaranči.
Za malico banana.
Za kosilo pleskavica, paradižnik, paprika, zelena solata, juha.
Za večerjo taziki ( men se zdi, da se tko reče), kumarico naribaš, ožameš, dodaš en navaden jogurt in zmešaš. Začiniš s česnom, poprom in soljo. Pri originalnem receptu pride notri še čebula in kisla smetana.
Aja, pa ena kava z natrenom, brez mleka.
Pijem čaj in vodo.

Jutri bom jedla prebranec.

Gremo punce, odločno naprej, matr a smo al nismo! Ma, da shujšam do pomladi!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:23:44   
lelaval
Splišni in Albina user posted image user posted image user posted image , ker bdita nad nami. user posted image  A si res mislita da bo samo 1 vzdržala do konca? Ne bi rekla. Da ne bosta presenečeni. user posted image  Sicer pa jaz komaj čakam dan, ko lahko jemo slaščice. Sem zasledila, da za večerjo lahko poješ kar 3 kose rolade. user posted image  Upam, da se mi bodo do takrat še luštale. user posted image
Sicer pa se danes (zaenkrat) še nisem pregrešila user posted image  Saj mi ni tako težko, ker že nekje 6 let hrano ločujem (vendar se diete izrecno nisem nikoli lotila). Pri ločevanju hrane pa mi je najbolj všeč, da nisem "prenažrta". user posted image  oz. čutim, da nimam ful polnega želodca. Je pa res, da sem večni grešnik pri sladkarijah. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:26:55   
Anonimen
Pa glede ričeta - a je kaj narobe če svinja samo malo notri stopi?

Pa še, kaj si vse jedla za kosilo na OH dan? Za večerjo pa vedno sladico? A lahk konkretno sladico - kremšnito?


Ričet sem jaz delala brez mesa, za Tiborja in Gorazda sem ga na koncu dala posebej in notri skuhala še hrenovko ali klobaso.
Na OH sem jedla v glavnem makarone s paradižnikovimi omakami, tistimi kupljenimi. Najboljša mi je od Felixa z olivami in kaprami, je še najmanj sladka. Lahko pa jih menda zabeliš tudi z drobtinicami, samo tega si jaz raje nisem privoščila. Je pa to tudi zelo, zelo slastno. Vsaj meni.
Drugače pa sem si poleti delala tudi pizzo. Kupila sme testo, ga polila oz. namazala s paradižnikovo omako, potem pa čez čisto na tanke rezance narezano papriko, pa narezane olive, pa gobice ali kakšno drugo zelenjavo. Tudi zelo dobro, samo se mi potem ni več dalo toliko stvari tako na drobno rezat. Ker mora res biti na tanko, ker se tako hitro testo speče. Drugače se zelenjava še pogreje ne dobro. Pa še precej drago pride vse skupaj.
Ja, za sladico pa sem včasih en konkreten kos torte, in to tiste, ta mastne. Jaz imam take najraje. Pozneje pa se mi jih tudi ni dalo več ekstra kupovati, pa sem zvečer tudi kar makarone, ki so mi ostali od kosila, pojedla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:30:33   
Anonimen
"Za kosilo pleskavica, paradižnik, paprika, zelena solata, juha.
Za večerjo taziki ( men se zdi, da se tko reče), kumarico naribaš, ožameš, dodaš en navaden jogurt in zmešaš. Začiniš s česnom, poprom in soljo."

Evo, to je že napaka. Če ješ meso za kosilo, ga moraš tudi za večerjo. Če ješ za kosilo sir, ga moraš tudi za večerjo. Ne smeš enkrat nekaj, drugič pa drugo.

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:48:29   
paris
Vidiš, tukaj nisem bila ziher Splišni. Ker ponekod v receptih piše, da lahko za večerjo nekaj drugega iz iste skupine, drugod pa piše, da isto kot za kosilo, samo pol manj!
Hvala za opozorilo, bom drugič raje meso pa bo!

< Sporočilo je popravil paris -- 3.1.2006 21:49:25 >


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:51:14   
tinadvojčica
No tudi jaz naj se pohvalim da nisem nič grešila pa še eno urco sem preživela v fitnesu tako da mi je prav cool in si zaslužim biti"odločna".
Jutri pa rižotka.Mnjami.
sem pa za vaganje ob torkih pa tudi če bo v nedeljo mi je vseeno.Važen da bo šlo dol!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:54:10   
fusia
Evo, da se še jaz pohvalim... pri dan je uspešno mimo.
Jedla - zjutraj in dopoldne jabolka, potem pa piščančje zrezke s kuhano zelenjavo.

Jutri bom pa nabrž rižoto s paradižnikom in papriko, ali pa z gobami. Saj gobe so OK, a ne???

V glavnem, mislim da nam gre kar dobro. Bravo me user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 21:59:39   
Anonimen
Ja, gobe so O.K., pašejo v skupino k zelenjavi.

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 22:03:03   
muki1
Odločen zdravo user posted image  user posted image .
Meni je prvi dan uspelo, pa ne bom lagala, da mi cel dan hrana po glavi ne hodi, ker mi.
Če bom jaz zmagala v tej dieti, potem bom nekega dne še diplomirala tudi.
Zajtrik: ŠKAF KAVE, kot vedno.
Malica: DVE MALI JABOLKI
Kosilo: CVETAČA+OHROVT POSIPANA S SIROM+ PARADAJZ
Večerja: ISTO KOT KOSILO+ZELENA SOLATA

Za jutri sem si že skuhala zelenjavno rižoto.

SKUŠNJAVE:
V službi bomboniera morski sadeži in Milka s keksom user posted image  user posted image  user posted image . Sem ju povohala in rekla, fajn vaju je vohat, ter odložila.
Doma: Neža je dobila Kinder jajčko in jo prav svinjsko mrcvarila pred mojim nosom. Ponavadi vedno kot sesalec grem za njo in vse kar leti od nje tudi veselo pojem, danes sem se uprla.
1:89 zame user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 22:05:33   
muki1
Aja, pa še to sem pozabila povedati. Že vse leto user posted image  hodiva z mojim dragim vsak večer eno uro hitre hoje, ker laufati ne morem in nočem in se mi ne da.


SPLIŠNI,ali pa DR. ALBINA
Rdeča pesa? Kdaj se lahko? Kot solata ali kot samostojna jed? Prosim odgovor.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 3.1.2006 22:13:13 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 22:17:58   
Anonimen
Po moje kot solata, čeprav se mi zdi, da so o pesi nekaj govorile ... Ma ne vem, jaz sem jo jedla kot solato. Saj je v bistvu zelenjava.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 22:55:13   
tejčica
Pa smo prestale 1.dan. user posted image   Kot sem že napisala sem dopoldan spila deci refoškauser posted image , drugače pa sem bila pridna. Za kosilo in večerjo sem jedla segedin. Od kosila do večerje mi sploh ni bil problem zdržat, sedaj pa mi tako ropota po želodcu... Pa zelje je poskrbelo da sem se spucala do amena. Sem bila skoraj cel popoldan na wc-ju.user posted image

Jutri pa moj najljubši dan. Krompir!!! Upam da mi bo časovno znesla da si pripravim pečenega, drugače pa se bom mogla zadovoljit z rižem. Saj je ravno tako super, samo čez krompir ga pa ni!  Pa prebranec je tudi dobra ideja, ampak si bom to raje privoščila takrat, ko Š pride na vikend, zaradi napenjanja.

Joj, samo o hrani razmišljam. Najbolje da grem v mižule in tako poskrbim da ne bo skušnjav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 23:07:24   
taška30
Torej, 1.dan je minil brez greha.
Z: 2 mandarini
K: brokoli+korenje s sirom in pesa
V: isto, le manj

Počutje cel dan v redu, kriza je nastopila pred eno uro - okoli desetih zvečer. Saj sem točno vedela kaj bo. Jaz sem pač večerni jedec. Zato sem večerjala ob 20-ih, ampak zdajle mi kruuuuuuuuuuli in kruuuuuuuli, za nameček sem dobila še menstro, boli me glava (ne vem al od M al od abstitenčne krize za OH). Spat itak ne bom mogla še lep čas s praznim želodcem.
Nč, grem pod tuš, spit pol litra vode, pa v postlo knjigo brat.

Pa pa, Taška

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 23:23:17   
Suzi*
Tudi jaz brez greha. user posted image

Tako kot pri tebi,Taška, je tudi mene doletela kriza zdaj zvečer. Sem pač vedno, ko dam user posted image  spat, lačna za znoret. Mogoče bom v prihodnje počakala z večerjo toliko da bo beba zaspala in bo potem lažje. Zdaj pa počasi spat.

Jutri pa še ne vem. Jedla bom ali pire z zelenjavno omako ali pa zelenjavno rižoto. Odvisno kaj mi bo zadišalo. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 23:56:56   
malecka
ja tud jaz sem bila pridna
ZAJTERK: sempreskočila
MALICA:1jabolko
KOSILO:puranji zrezek , repa namesto solate
MALICA:1 jabolko
VEČERJA: pol kosila
POVEČERJI tam okoli 8-ih pa majhna skledica zeljnate solate

pa še pol ure hitre hoje v hrib z mojim sinekom na hrbtuuser posted image , to bo vsak dan, ko ne bo sralo vreme user posted image
splišni in al bina ve pa samo tako naprej in nas kritizirajte, če si to zaslužimo. saj smo pokazale voljo sedaj moramo to izpeljat do konca user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?