|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ta poceni elektrika
12.1.2006 21:42:55   
sašaš
Malo trapasto vprašanje, vem, ampak res nimam pojma, kdaj točno so tista obdobja, ko je elektrika nekoliko cenejša? user posted image  Čez vikend, če se ne motim - a kar čez cela 2 dneva? Pa koliko je to ceneje? user posted image

A kaj gledate na to - da takrat perete ali kaj podobnega? A se to kaj pozna?

Ja, zdaj bo treba položnice začet plačevat...user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ta poceni elektrika
12.1.2006 21:53:13   
JASNA D
Pojdi na WWW stran od vašega elektra. Jaz sem si tam pogledala. Preveri, kakšen števec imaš in to je touser posted image .

Čez vikende in praznike je cenejši 24 ur na dan, drugače pa pri nas med 22 in 6 zjutraj. Ta starim števcem se čas ob prehodu iz zimskega na letni (in obratno) ne spremeni, zato moraš biti pozorna, ker je potem lahko ponoči ura med 23. in 7., če se ne motim.

Skratka, jaz sem preverila na www straneh, pa števec sem šla gledat, če ga ob 22. dol obrneuser posted image .

Jasna

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ta poceni elektrika
12.1.2006 22:51:17   
morskadeklica
Se pozna! Jaz ponavadi operem kar nekaj strojev čez vikend. Med tednom maksimalno enega. Nikoli ne perem na 90 stopinj med tednom. V kuhinji/dnevni imava tudi varčno žarnico, ko sva kupovala štedilnik in hladilnik sva gledala na to, da je varčen. Za primer: Ko sva se vselila v to stanovanje (najemniško) je ravno prišel poračun za elektriko okoli 20.000 sit (plačala ga je najemodajalka, ker to itak ni bila najina "krivda"- za naprej smo bili zmenjeni, da ga seveda plačava midva). Naslednje leto ob poračunu sva bila midva v plusu za isti znesek in nama 3 mesece ni bilo treba plačat elektrike, sva imela toliko v dobro. Se kar splača, preverjeno!

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ta poceni elektrika
12.1.2006 23:10:45   
KODA
Tudi jaz malo gledam na ta tok.Tako,da med tednom operem samo najnujnejše.Res pozna se pri poračunu.
Midva pa počneva tudi tako,da mesečno javljava stanje števca in tako so poračuni nižji,ali jih pa sploh ni.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ta poceni elektrika
13.1.2006 8:28:18   
SašaR
Pri nas gledamo, da peremo, likamo, pečemo, pomivamo (v stroju) kadar je ta poceni štrom, ker se bistveno pozna. Če pa nimaš namena paziti na to, je pa bolje da si nabaviš enotarifni števeč, ker potem imaš vse dni 24 ur isto ceno, ki je pa mislim da za okrog 65% nižja kot ta draga pri dvotarifnem. Pri dvotarifnem je ta nižja za 50% nižja od dražje. Direktinih številk ne vem.

LP


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ta poceni elektrika
13.1.2006 12:51:24   
frutka_
Pri nas je vseeno, smo uporabniki enofaznega toka tako da ni razlike kdaj se pere.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ta poceni elektrika
13.1.2006 15:33:59   
Nasy
midva sva ta mesec res gledala, da uporablajav bolj ali manj ta poceni tok, števec se je premaknil, jaz pa hitr vklopila stroj..in potem, razočaranje..račun je bil istiuser posted image al kdaj se bi moralo poznatuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ta poceni elektrika
13.1.2006 19:55:48   
Anonimen
Je že res, da je poceni tok teoretično tudi med prazniki, praktično pa to ni, ker ura ni prirejena na praznike. Kako ura ve, kateri dan je praznik? user posted image
Tako da je praktično poceni elektrika v soboto in nedeljo - 6. in 7. dan v tednu in vsako noč med 22 in 6 oz. eno uro kasneje, odvisno od premika ure.
Je pa enostavno ugotoviti, kdaj je poceni tok. Pogledaš na števec in če puščica kaže dol, potem šteje poceni tok, če pa gor, pa dražji.

(odgovor članu SašaR)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ta poceni elektrika
13.1.2006 21:17:40   
JASNA D
in potem, razočaranje..račun je bil isti al kdaj se bi moralo poznat
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

midva sva ta mesec res gledala, da uporablajav bolj ali manj ta poceni tok, števec se je premaknil, jaz pa hitr vklopila stroj..in potem, razočaranje..račun je bil istiuser posted image al kdaj se bi moralo poznatuser posted image


Ja logično, da se ti ne pozna, če plačuješ pavšal čez leto, potem pa poračun enkrat letno. Šele pri poračunu boš izvedela. Imaš pa tudi možnost sporočat stanje števca vsak mesec sproti. Pokliči na elektro.

Jasna

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ta poceni elektrika
14.1.2006 10:44:28   
Nasy
aha, zdej mi je že bolj jasno, hvala, se bomo pozanimali

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ta poceni elektrika
13.11.2009 11:58:45   
user2
a so še koga napetnajstili pri gen-i s poceni elektriko?

čisti nateg :////

ponavljam ..... ta poceni elektrika .... TO JE ČISTI NATEG!

GEN-I je DOKAZANO med NAJDRAŽJIMI!!!!

poglejte si tabelo v prilogi FINANC P&P, št.10, november 2009. jasno je vidno, da niso najcenejši, ampak so med najdražjimi!!!!!

kje je sedaj tržna inšpekcija zaradi zavajajočega oglaševanja?

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ta poceni elektrika
15.11.2009 18:51:17   
tajtaja


čisti nateg :////

ponavljam ..... ta poceni elektrika .... TO JE ČISTI NATEG!

GEN-I je DOKAZANO med NAJDRAŽJIMI!!!!

Kaaaaj????Ker se mislim prepisatuser posted image . Ma še kdo slabe izkušnje?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu user2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?