|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 8:59:22   
Ines.
Kateri pralni stroj bi mi svetovale Bosch, Gorenje ali Electrolux? Zanima me predvsem, kako vam služijo in kako je s servisi?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 9:01:42   
*pepelka*
Odločite je povsem tvoja. Sama imam Gorenje, pa še garancijo ima 5 letuser posted image

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 9:22:07   
Ro-La
Jaz definitivno ne bi kupila Gorenje, imam preveč slabih izkušenj z njihovimi mašinami

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 9:31:35   
PIKA
Vsi tri so zelo dobri, predvsem Bosch, vendar je zelo drag. Pri nas imamo skoraj vse gospodinjske aparate Gorenje, le pomivalni stroj in ena skrinja sta Bosch. Vsi so super, zelo zanesljivi, servisi so solidni in resni.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 9:55:13   
CatJa
Vse firme so dobre, težko ti pa da zdaj kdo argument za tole ja, ono pa ne, ker nobena nima vseh treh pralnih strojev, ki bi jih uporabljala že vsaj pet let, ker le tako vidiš, da je en tako boljši od drugega.
Mi osebno uporabljamo Gorenjeve aparate, s katerimi smo zadovoljni, je pa to že tud en del tradicije. Prvi pralni stroj smo imeli (moji starši) 20 let, ko ga je pobral hudič, smo kupli drugega - dela že deset let, pa tudi midva s sedanjim - eno leto, nimava nobenih problemov.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 11:02:08   
Baldi
Opa, še ena tema po mojem okusuuser posted image
Nadaljeval bi Catjino razmišljanje, res je, ponavadi doma nimamo možnosti primerjave med več modeli, zato je težko takole svetovati...lahko samo naglas razmišljamo in razglabljamo o tem kaj se nam zdi pri našem stroju dobro in kaj slabo. Tudi zato so vse bolj zanimivi mednarodni testi, ki poskupšajo podat neko primarjavo med artikli istega ranga. In zdaj spetuser posted image ...v januarski številki VIP-a (saj vem da že najedam, bla, bla bla...), je objavljen test pralnih strojev srednega razreda. V ta razred trenutno sodijo pralni stroji z okoli 1400 vrtljaji na minuto. Če vas zanima, bom enkrat (mogoče še danes) povzel rezultate testa.
Samo na kratko... tako iz spomina. Eden izmed Gorenjevih strojev, ki je bil na testiranju, je pristal na dnu lestvice. Slabo se je odrezal predvsem zaradi slabe učinkovitosti pranja in, če se ne motim, zaradi katastrofalnega izpiranja. Baje tudi najslabše pere pri polovičnem pranju na 40stopinj. Če ne bi imel dodatnih funkcij (povišan nivo vode in dodatno izpiranje), bi bil gvišno zadnji na lestvici. Pri Gorenju so več pozornosti očitno namenili predvsem tehničnim lastnostim stroja (varčnost z vodo in električno energijo, čas pranja ip.)Tu je med najboljšimi.  Neka čudežne formule za zdaj še nihče ni pogruntal. V osnovi pogosto še vedno velja, da šparovni stroj slabše pere. Kupca pa danes najlažje prepričaš z "dobrimi" karakteristikami. Vsi modeli tega ranga imajo danes v podatkih navedene razrede A pri učinkovitosti pranja, porabi vode , elektrike. Te nalepke, oz. podatki na njih, najbolj bodejo v oči, ko si v štacuni.

Mi2 imava  Gorenjev model prological s 1400 vrtljaji (že pet let) in sva z njim kar zadovoljna. Nobenih problemov (že trkam na les). Servisne mreže ne morem niti hvalit niti grajat, ker njihovih storitev na srečo še nisem potreboval. V uporabi je največ funkcija polovičnega pranja pri 40 stopinj. Zdaj me pa vprašaj, če res dobro pere in izpira. En simpel preskus, predvsem za izpiranje. Kadar pomočim oprano suho brisačo v vodo in jo ožamem (to naredim večkrat, ko je suh zrak v otroški sobi) , se pojavijo milni mehurčki...ožeta voda je tudi precej motna. Žal tega ne morem sprobat še kje drugje, da bi potem lahko primerjaluser posted image

< Sporočilo je popravil Baldi -- 17.1.2006 11:03:12 >

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 11:08:30   
bskrle
Pri nas imamo tradicinalno gorenjev stroj, dela dobro.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 11:21:58   
CatJa
Naj za hec omenim samo prigodo s tistim maminim 10 let starim strojem. Naenkrat kao crkne. In seveda kličemo serviserja, ki (na srečo) ugotovi, da uporabljamo preveč pralnega praška, poleg tega pa je bil premali pritisk vode v dozirno posodo in se je seveda vse zamašilo. Po eni strani nas je blo mal sram, po drugi pa smo hvalabogu plačali le njegov prevoz do nas in tiste obvezne pol ure, kolker pač po njihovem ceniku serviser minimalno dela, da ugotovi okvaro.
No, kaj sem hotela rečt - da je perilo ravno tako dobro oprano, če uporabiš le za polovico dozirne posode praška, saj so današnji praški že tako zelo koncentrirani, da imajo zeleno luč že pri 40 stopinjah user posted image  . Tako da Baldi, če iz vašega opranega perila še vedno izstisneš mehurčke, mogoče ni tolk kriv stroj kot prekomerna uporaba detergentov.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 11:30:30   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
No, kaj sem hotela rečt - da je perilo ravno tako dobro oprano, če uporabiš le za polovico dozirne posode praška, saj so današnji praški že tako zelo koncentrirani, da imajo zeleno luč že pri 40 stopinjah user posted image  . Tako da Baldi, če iz vašega opranega perila še vedno izstisneš mehurčke, mogoče ni tolk kriv stroj kot prekomerna uporaba detergentov.

Vse je mogoče. Bo treba sprobat, jauser posted image   Tudi tisti test praškov mi je dal misliti, verjemi.  To z brisačo za foro še ti poskusi pri sebi doma. Me prav zanima, če nisi tudi ti preveč potratanauser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 11:34:44   
CatJa
Pa bom res.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 11:36:49   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Pa bom res.

Superuser posted image . Ja, pa upam, da boš objektivno poročalauser posted image

< Sporočilo je popravil Baldi -- 17.1.2006 11:47:38 >

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
17.1.2006 12:59:59   
soncece24
Baldi, sploh ne najedaš s testi, sploh si ne moreš mislit, kak meni to zdaj prav pride user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem šla probat to foro z brisačo in so bili mehurčki, ampak samo čisto malo jih je bilo (zgledalo je bolj kot vodni balončki, ne kot milni). Mamo pa mi nekega whirlpoola, ne vem kaki model. Verjetno pa so mehurčki pri nas zato, ker moja mam uporablja dosti preveč mehčalca. Brisače so tak mehke, da se niti prav obrisat ne moreš user posted image

Jaz sem pa zdaj za novo stanovanje kupila zanussija, samo še ne vem kak dela, ker še nimam elektrike, da bi ga sprobala user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri pralni stroj kupiti?
5.5.2011 14:35:08   
rok88
[color=#000000 size=3]Pozdravljeni,
 
na popravilo sem pripeljal svoj pomivalni stroj Bosch, kateremu smo po nesreči pokrivili pante na zapiralnih vratih. V momentu so mi odšteli 24€ na račun diagnostike, kljub temu da sem stroj sam pripeljal na servis, vendar pa so mi povedali da bodo teh 24€ odbili pri stroških popravila. Po 3 dneh me pokličejo, da bi popravilo prišlo 324€. Že v štartu mi je bila cena zelo sumljiva, od kje jim cena 324€. Od tega bi na koncu odbili 24€ na račun že plačane diagnostike in prišli bi na lepo okroglo številko 300€. Glede na to, da bi me nov stroj prišel cca, 150€ dražje, se za popravilo nisem odločil. Ko sem stroj prevzel, sem opazil, da ga niso niti odprli za diagnosticiranje napake. Vljudno sem se zahvalil za njihovo storitev in stroj odpeljal k lokalnem serviserju gospodinjskih aparatov. Ta se mi je samo močno nasmejal ko sem mu omenil Etisovo ceno popravila. Stroj mi je popravil v enem dnevu, računal 23€ za material in 46€ za delo, se pravi 69€. Popravilo me je prišlo cca. 5x ceneje kot pri Etisu.
Skratka servisa in trgovine Etis se bom v bodoče močno izogibal in svojo zgodbo poskusil razžiriti čimdlje. Ta servis uporabnikom toplo odsvetujem.
 
Lp, Rok

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?