|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:22:39   
karmy
namreč sem ga zavrnila, in tega noče sprejet... user posted image  in sem poskusala lepo, grdo mu dopovedat in ne sprejme besede ne...

kakšen predlog?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:33:17   
andrejka82
Ze dozivela in zagotovo najboljsi recept je v tvojem primeru ignoranca. Bo ze obupal. user posted image  
Pa vso sreco.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:37:48   
Primoza
Javna zavrnitev?

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:43:22   
karmy
sm mu rekla da nočem bit z njim in njegova reakcija je bla:" ok, ampak ne bom obupal...všeč mi je tako...ne bom se ti odpovedal..ti si moj angel...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:45:57   
Annny
Ja, potem naj pa fantazira o tebi, pa kajuser posted image  Js se ne bi sekirala.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:47:19   
KIRA
reč mu, naj si te predstavlja 40 čet od zdaj naprej - z navijalkami v laseh, 30 kg špeha, z 3 zobmi in pikčasto kožo, ter strijami od nosečnosti. pa naj ti pol pove, da si njegov angel. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:48:53   
Anonimen
Pojdita skupaj na kavo, ko te bo bolje spoznal, bo odnehal.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:50:01   
karmy
user posted image user posted image user posted image anonimna ---> že probala... jap..potem pa jokaš kako te tip ne mara....user posted image in te potem posledično tudi vara... no no..ti tud nisi noben angelček...user posted image

< Sporočilo je popravil karmy -- 4.2.2006 19:03:07 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:51:20   
artista7
očitno je vsaj malo obseden s tabo, če je že nekaj takega rekel. Poznam tipe, ki poizkusijo enkrat, če ne gre, ne gre in ne poskušajo več (saj je malo hudo potem ali tako pač je). Saj slej ko prej mine. Torej po moje je ignoranca še najbolje, lahko sta pa tudi prijatelja, če hočeta, bo že pogruntal enkrat. Takoj seveda ne bo mogel odklopit.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:51:41   
Annny
Saj mam tudi jaz izkušnjo z enim takim iztirjenim romantikom...meni grejo kar na bruhanje s temi frazami...v resnici pa jih zanima samo nekaj (no, nekatere, da ne bom vseh metala v isti koš).......torej, jaz enega takega poznam že dolgo in sva bila kao 'prijatelja', dokler mi ni začel težiti...potem je težil moji sestri, da bi se približal meni, potem je težil mojim frendicam, mi pisaril sms-je...medtem, ko se bila v srečni zvezi...še prve tedne po porodu so stalno prihajali sms-ji..taki in drugačni..moj najdražji (ki je drugače bolj flegma), je bil jezen kot ris in je rekel, da ga bo na gobec ipd...brezvezne scene...zdaj je že nekaj mesecev mir, ker se enostavno ne javljam več...kako zanimivo, da enih niti otrok ne odžene, haha. Brezveze, res se ne sekiraj, ni vredno.
čav

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 18:53:51   
artista7
ha ha, jaz poznam enega takega, ki je težil eni punci, ki ima sestro dvojčico (ta je čisto drugačna od te prve). Punca ga je zavrnila mnogokrat. Potem ji je rekel: ej, če ne morem biti s tabo, a mi pustiš, da sem s tvojo sestro..user posted image user posted image user posted image
Meni je ful smešn, čeprav v resnici ni.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
4.2.2006 19:11:44   
pikica123
Jst mislm,da je v takem primeru user posted image  najbolš ignorirat.


Lp

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
5.2.2006 12:15:57   
lelaval
Tudi jaz mislim, da je najboljša ignoranca.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
5.2.2006 12:27:53   
Anonimen
če te nadleguje sam tkole romantično ga ignorirej, če pa postaja že mal preveč nadležn mu pa zagroz da ga boš uvadla spolnega nadlegovanja!

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
5.2.2006 19:55:53   
zoya_
karmy... ma nekateri deci res nimajo v svojem besednjaku besede NE, kar je prav zoprno. Rečeš, me ne zanimaš na kolikor se da lep način, potem pa al ti reče, da si pras user posted image  ali pa enostavno še kar vrta in vrta... Jaz res ne vem no, a je res tako težko sprejet?
V glavnem, na tvojem mestu bi se ga enostavno izogibala in mu dala še kako vedet, da NE pomeni NE.


_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
5.2.2006 20:18:14   
Aleksandrin
Zgrabi šanso, oberi ga do kosti, pol ga pa pošlji, če te ne bo on prej user posted image .

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako tipu dopovedati da me ne zanima?
5.2.2006 21:03:19   
Sulfinija
Hm sem se pošteno nasmejala zagrabi ga,oberi in ga pusti.Bravo punca kar naredi tole boš videla poštenu mu bo žal.
Ha tudi sama imam z takim bedakom izkušnje in to precej dobre.Fant vztrajala,vztrajal kljub temu,da sem poročena,pozna mene,celo mojo familijo in tudi moža.Klici so se nadeljevali non stop ponoči kdajkoli sploh se ni oziral.Nekega dne sem celo moža potisnila na telefon in ta mu je pošteno zagrozil vendar očitno premalo in klici so se nadaljevai in vsakič iz druge mobilne številke.In nekega dneva dobim na mobitel signal ful nepoznana številka kličem nazaj telefon zvoni v prazno in nato prileti na moj mobi sporočilo in vabilo kje dela in na kavico.Ma dobesedno zavrela mi je kri do konca in napisala sem mu strašno grdo vendar resnično sporočilo in se opogumila in domov poklicala k njim k sreči sem dobila na telefon njegovega očeta še njemu povedala svoje in hvala bogu od tega dne imava z možekom mir vendar njemu pa modrice pač niso ušle.Baje ga je ful dobil doma in bodimo realni tip si ga je pošteno zaslužil,ker se je vmešaval v zakon.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?