|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MENJAVA SEMEN,SADIK....
20.2.2006 18:06:42   
india
Imam en predlog, če bo morda katera za. Semena in sadike so zelo drage in če bi si želele kupiti vse, kar kje vidimo, smo lahko zelo "oskubljene". Zato predlagam, saj marsikatera sama vzgoji kakšne sadike, seme,...da si morda med seboj menjamo.
Če je kater zainteresirana, bom imela letos veliko sadik tagetesa, mačeh in turških nageljnov, pa verjetno ne bo problem za paradižnik in papriko.
Seveda za sadike teh občuutljivih sort pride v poštev menjava v bližini, tiste "močnejše" pa pošljem tudi po pošti!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
20.2.2006 18:16:42   
NINA1
ja jaz sem zaaaauser posted image , če bo še katera za bo super, samo ne vem iz kje si tiuser posted image , da nisi predeleč.
jaz bi mela tvoje nageljčkeuser posted image .
ne upam si obljubljat sadike, sicer mi vsako leto uspejo cvetača(ne da se bi hvalilauser posted image , ampak res velike in lepe glave), letos pa bom vzgojila še brokoli.
ti imaš full vseegauser posted image , a imaš tok prostora, da lahko vse to vzgajaš-super,
jaz ga nimam veliko, tako da vse kar mi uspe sem full vesela.

lp

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
20.2.2006 18:45:08   
india
Nna, sicer sem iz MB, vendar mnogokrat zaidem na pot proti CE, pa tudi ti nisi daleč, lahko ti pa dam nageljne na hitro pošto!

Cvetačo sem sicer letos sejala, vendar ne vem,kako bodo močne, se priporočam!

Ja, vrt imamo zelo velik, še celo eno parcelo iamo,kjer je moj ati gojil vse živo, pa ne vem,če bom letos imela tam kaj drugega kot sadje in kropmir,fižol,grah,...čeprav m i je kar hudo, a časovno in fizično ne bom zmogla ( tam je cca. 100m2 obdelovalne zemlje), pa pri hiši približno toliko.

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
20.2.2006 20:09:24   
Sulfinija
Ojla!

Jaz pa bi imela tagetase doma sem iz MB bom pa veliko v MB hodim v neplopdnostno a mi lahko kaj prišparaš?
Mi pa imamo dobre feferone in pa rožice za dan mrtvih lepe bele planinke če katero zanima?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
20.2.2006 20:35:47   
india
Mojca, ni problema, ko bo njihov čas, me spomni nanje in se lahko enkrat dobiva. Seveda se pa priporočam tako za feferončke kot za rožice!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
21.2.2006 6:42:36   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: NINA1


sicer mi vsako leto uspejo cvetača(ne da se bi hvalilauser posted image , ampak res velike in lepe glave), letos pa bom vzgojila še brokoli.





Ola, Nina, daj povej, kako ti cvetača uspe. Pri nas zrastejo take male glavice, da ni ničemur podobno. Pa še te nikoli niso take lepe bele ampak čist pikaste in rumeneuser posted image  
Pri nas za prostor ni problema, ker imamo res veliko zemlje. In zato se njiva vsako leto širi in daljšauser posted image (prav tako miuser posted image )

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
21.2.2006 7:58:41   
NINA1
ojla,

MISKA01,jaz sem pa iz Ljubljaneuser posted image ,deleč od tebeuser posted image . A misliš dabi nagelčki zdržali hitro pošto?user posted image . A hodiš kaj v Ljubljano ali pa kakšno okolico?bi pa še kaksmo sadiko paprike in pradajzeka,pa tagetes,čeprav nisem čist sigurna kakšne so, mislim da vem(a se jim reče tudi smrdljivke?user posted image )
Za cvetačo pa tudi ne bo noben problem(dobiš če mi rata), jaz sem posejala eno od semenarne LJ in na vrečkici je napisano NOVO(tašča pa je predlani sejala eno tudi lepo-na vrečkici, pa je bila full grda, taka rjava pa je šla kr takoj v cvet). tako imam že 3 leta(odkar imam vrt-prej ga nisem imelauser posted image )in je vedno fenomenalna, taka da sprašujejo kje jo kupim (tržnica ali kaj podobnega) in potem dam naprej-res je lepa. Velike bele mesnate glave, jo je pa potrebno skoz pokrivat, če ne rata rjava in pikčasta (tudi to se ježe zgodilo).

mojca9000 se priporočam za feferone in kakšno rožico, si pa tudi daleč doma user posted image .

CUKRČEK  gor sem  že napisala kako mi ratajo lepe cvetač in sadik upam da bo dovolj(mislim če bo uspelo), da ti kakšno dam lahko pa tudi brokoli, sem ga letos prvič posejala.
A imaš ti tudi kaj za menjat user posted image ?

Cvetačo-brokoli sem posejala konec januarja in tam nekje aprila jo bom preflancala, ko bodo sadikice že lepe, itak pa bomo skoz na zvezi tako da bomo točn vedele kdaj kaj poslati, a ne?user posted image

lp.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
21.2.2006 8:13:50   
india
Nina1, ja, malo sem falila, ko sem pogledala, od kod siuser posted image , sori.

No, glih jutri grem v LJ i n če bo tako kot pričakujem, bom mesečno vsaj enkrat v LJ, če pa ne drugače, pa ko se poeljem na Bled na dopust, se ustavim in menjava pridelke sadik user posted image .

Tagetes so žametnice, tiste majhne rožice,ki jih nekateri sadijo tudi na grob, mi jih imamo kot obrobo na vrtu.

Povej, a sadiš sadike v šotne lončke, ali v plastične,ali kako?? Jaz bom letos prvič v šotne lončke,ker mi je svetovala tako prijateljica, ki dela v Kaliji. Pravi,d a se tudi potem v zlmlji bolje obdržijo.

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
21.2.2006 8:25:31   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: NINA1


Velike bele mesnate glave, jo je pa potrebno skoz pokrivat, če ne rata rjava in pikčasta (tudi to se ježe zgodilo).




A imaš ti tudi kaj za menjat user posted image ?




Kako misliš pokrivat??? S čim??



No ja, kakšna rožca se bi pa že našla zate. Najbolje da poletui prišprintaš do nas, pa s ogledaš stanje in  boš videla kaj "godnega" imamo zateuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
21.2.2006 8:29:18   
india
Cukrček, mislim, da Nina pokriva cvetačo s folijo za zelenjavo.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MENJAVA SEMEN,SADIK....
21.2.2006 8:32:12   
NINA1
ja letos bom tudi jaz prvič sadila v šotne lončke, drugače pa do sedaj nisem, sem v plastične lončke, letos pa bomo videli kako bo.

cvetačo in brokoli pokrivaš z listi, da sonce in voda ne pridejo direkt na glavo user posted image .

MISKA01, kje pa boš v ljubljani(sori ker sem firbčna), sej pol bo pa vredi če boš tudi aprila in maj, se lahko zmenimo in zamenjamouser posted image .
Pomoje če bi pošiljali po hitri pošti, bi prišlo ravno tako drago kot če bi kupile, a neuser posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?