|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločne - 87. dan - vodaaaaaa
30.3.2006 8:12:53   
*pepelka*
Jutro punce

Kaj je zdaj to? Ste se vse prestrašile današnjega vodnega dne? Le pogumno, saj je zadnji v naši dijeti. Jaz sem na vodi že od včeraj; seveda po luni, tako upam, da mi uspe zdržati do konca.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa
30.3.2006 8:23:54   
Anonimen
Bravo, hafi!
Pa ostale? Pregurale do konca?user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa
30.3.2006 10:01:34   
t_t_y
Ja se trudimo, se trudimo

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa
30.3.2006 10:01:36   
lelaval
Jaz sem po tednu grehov (kriv pa je RD user posted image  mojega in božansko dobra torta user posted image ) včeraj spravila dol pridobljeno - no še pol kilce.
Sem pa danes definitivno na tekočinah. Le kavo sem pila z mlekom, ker mi da občutek sitosti. Pa kozaec ali dva čaja za dojenje si bom privoščila, ostalo pa bo le voda.
Prejšnja 2 vodna dneva je bilo BP, tako, da mislim, da bo tudi ta.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa
30.3.2006 11:49:20   
tiktak
Jaz sem si sadni in vodni dan malo prikrojila. Včeraj dopoldne sem jedla sadje, nato po 13 h voda 24 ur, tako da bo danes popoldne spet sadje. Mi je pa prav hecno: lažje zdržim cel dan brez vode ali pa na sadju kot pa se odpovem sladkemu na B ali Š dan ( vsaj zadnje dneve je bilo tako) user posted image . Mi pa danes tehtnica kaže kar dosti manj; pa mislim da bom dobila nazaj.

Še malo pa smo na koncu.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa
30.3.2006 12:14:21   
Teni_



Jaz bom pa imela danes in jutri kar beljakovinski dan. Ne grem se več tega sadja in vode. Ga imam že vrh  glave. Raje tako, kot, da bi cel dan grešila s čem hujšim.



(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa
30.3.2006 13:59:39   
al1*
Jaz pa danes špricam vodnega in imam kar beljakovinskega.

Ampak danes me je tehtnica presenetila in imam 9,8 kg minusa in moj BMI je padel na 21,1. Tako da je moj cilj bolj ali manj dosežen.

Držite se tiste, ki ste na vodi danes!


_____________________________

lp


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa
30.3.2006 15:37:19   
taška30
Ja, nič punce, jaz bom danes poskušala zdržat na sadju, pa na vodi. Podlegla sem že ob 10-ih zjutraj, ko sem tamalo futrala s hruško viljamovko, pa je tako dišala, da sem jo morala malo probat. Zdej pa je, kar je. Pojedla sem še eno banano do sedaj.
Že to, da mi uspe zdržat le na sadju, bo uspeh, ker sem zadnje dni res NEodločna. Včeraj celi dan sadje, ob 22-ih zvečer pa 'nevemkolikorajenisemvečštela' kosov svežega kruha s putrom in medom.user posted image

Ah, ja, glavno, da ne obupamo?!?user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa
31.3.2006 5:41:14   
teja dbv
Živjo!

Vodni dan brez težav - ampak bolj zato, ker sem imela preglede s tamalim in sploh ni bilo časa misliti na hrano (le tri kave z avtomata). Pravzaprav se mi je kar lepo izteklo.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?