|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelisca na balkonu??
3.4.2006 16:00:24   
Mojca P.
Letos bi na balkon dala v loncke razlicna zelisca (zajbelj, bazilika, drobnjak, sivka, timijan...). Dopoldan imoamo tu direktno sonce, cez dan pa je balkon v senci. Kaj priporocate, kje kupiti in kako skrbeti za zelisca?? Bi na balkonu sploh  uspevala?
Kaj predlagate??..Vase izkusnje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zelisca na balkonu??
3.4.2006 16:19:43   
morskadeklica
Jaz že nekaj let vsako leto gojim peteršilj, pa mi vedno uspe, je full lep. Ostalih zelišč pa ne gojim, ker uporabljam v glavnem posušena. Ravno zato imam vsako leto na balkonu peteršilj, ki mimogrede sploh ni zahteven, fino je ker imaš vedno pri roki svežega. Nisem pa kupovala nobenega posebnega lončka, ampak samo semena in ga sama vzgojila. Za ostale "rastlince" ti bo kakšna bolj izkušena kaj povedalauser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zelisca na balkonu??
3.4.2006 18:10:14   
india
Mojca, jaz imam vsako leto nekaj dišavnic tako v koritih. Ponavadi kupim sadike ( baziliko, meto,...) v Kaliji ali v tisti semenarni blizu tebe ( dol pri Avto Fišer). Imam pa na balkonu dopoldan sonce,popoldan senco, pa mi vedno lepo uspevajo.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zelisca na balkonu??
4.4.2006 11:22:52   
al1*
O, ste me spomnile, da bo počasi treba v nabavo zelišč!

Miška v kateri semenarni blizu Avto Fišer kupuješ? Tiste zraven videoteke? Jaz bom za začetek šla pogledat kar k pokopališču.

Tudi jaz imam ponavadi na balkonu peteršilj, poleg tega pa še timijan, baziliko in drobnjak.




_____________________________

lp


(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zelisca na balkonu??
4.4.2006 20:18:55   
india
Al1, ja tam, poleg videoteke, sem pa bila danes v Kaliji na Teznem in sem zelo zadovoljna s tem, kar ponujajo!
Solatko imajo takoooo lepo, sem si kar nabasala voziček.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zelisca na balkonu??
4.4.2006 20:52:16   
al1*
Torej grem jutri v oglede in nakupe, potem pa uredimo naš balkonček.
Hvala!


_____________________________

lp


(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?