|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A vaši psi tudi jedo?
9.4.2006 0:40:23   
Anonimen
Danes sem kupila slana pražena sončnična semena... pač me je zanimalo kako to izgleda.
Okus mi je bil naravnost ogaben...
Pa je privohljala do mene naša psička in začela  gledati s tistim milim "meniselušta" pogledom.
Sem ji nasula sončnična semena v skledo (malo) pa jih je s tkim veseljem pojedla, da sem samo gledala.
Pa sem ji nasula še malo, pa je spet vse pojedla nato pa cel popoldne lavfala za mano kot da imam najbolj sočno meso pod soncem v rokah.user posted image user posted image user posted image

Ker sem že večkrat opazila, da ima take čudne (za novo leto je recimo pojedla skledo kokicuser posted image user posted image ), se sprašujem a je sam naš pes tak čudak, al je to v navadi pri psih, da imajo čudne okuse?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A vaši psi tudi jedo?
9.4.2006 7:58:40   
majibee
naša vipetka je ful zbirčen pes kar se tiče pasje hrane, ko pa dobi oz. nafehta kaj človeškega je pa čist srečna. včeraj je jedla jagode, ful ma rada kruh z marmelado, pistacje, arašide, lešnike, orehe.. no zdej moram še semena sprobatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A vaši psi tudi jedo?
9.4.2006 8:21:15   
Lunca1
Meni so drugače ta semena v redu. Pes jih je pa s tako slastjo pojedel zato, ker so slana. isto velja za kokice.

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A vaši psi tudi jedo?
9.4.2006 9:45:13   
Anonimen
Aja Lunca? A slano jim paše?

Majibee.. ja sej naša je bla nekli časa tud v user posted image  če si ji dal našo hrano, sam zdej je pogruntala, da so jabolka FUj... in pol prvi košček še nekako pogoltne, naslednjega pa s takim užitkom izpljune (v loku...).

Drugače pa se je lotila tudi že sobnih rastlin... pa se je mam cel mesec sekirala, da ima neke zajedalce na rožah, ko sam konce listov jedo.user posted image user posted image user posted image
Potem pa smo jo en večer zalotili pri dejanju....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A vaši psi tudi jedo?
9.4.2006 11:55:28   
Anonimen
Psa naj ne bi hranili s prevec zacinjeno, slano in sladko hrano.

Majo pa to najraje, ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A vaši psi tudi jedo?
10.4.2006 7:58:31   
Anonimen
Naša Lunca ima lahko v svoji posodi cel šnicel, pa če bom jaz jedla jabolko ali ananas, bo to tok bolj dobroooooooo! user posted image
V glavnem, pojedla bi vse kar bi ji dali, sam ji ne pustimo vsega. user posted image  
Am... ko pride k nama na obisk, morm pazit, da ne poje kakšnega bobeka od mojega morskega prašička, pa včeraj se je basala s konjskim bo(bek)om! user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A vaši psi tudi jedo?
10.4.2006 20:56:20   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Psa naj ne bi hranili s prevec zacinjeno, slano in sladko hrano.

Majo pa to najraje, ja.

Pa z ostanki domače hrane tut...pa spomijami, pa s cheap konzervami, pa ...


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A vaši psi tudi jedo?
15.4.2006 10:07:49   
tanaja*
Tko kot sta fiška in Spacey napisale. Sploh slana hrana ni fajn, najpogostejša posledica je nabiranje vode v srčku :( .  Lahko pa jedo zelenjavo in sadje(pa ne vse) , seveda v zmernih količinah. 

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A vaši psi tudi jedo?
15.4.2006 17:52:59   
Anonimen
A lubenico lahko?user posted image Luna je lani poleti bla cist nora nanjo, ampak smo ji dal samo enkrat, ker je potem hotla ob 3h ponoci it lulat. Zunaj pa naliv da te kapuser posted image  

Drgac pa Luna ne mara kej prevec sadja, od zelenjave poje kuhan korencek iz juhe, krompirja ji ne dajemo, cokolado ima samo svojo, meso ji ponavadi skuhamo posebaj, da je brez zacimb in omak. Obcasno pa dobi tudi tisto, kar imamo mi (pa ne ostanke, ampak svoj delezuser posted image ). Ceprav zdaj full rada poje brikete, vmes smo jo morali mal s konzervo (1 zlico) goljufat.

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A vaši psi tudi jedo?
19.4.2006 22:26:28   
tanaja*
Ja, lubenica je ok, samo potem, kot si že ugotovila, psi ful lulajo, ker je v bistvu lubenica ena sama voda. Korenček in krompir sta tud ok, čokolade se pa raje izogibaj. Tudi pasje! Ni dobra za zobe in kg user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A vaši psi tudi jedo?
19.4.2006 22:49:12   
Anonimen
Krompir je ok? Zdaj mi pa nic vec ni jasno .. vsi trobijo, da krompir ni dober za prebavo in kr neki ...

Brez cokolade bo pa nas pesic mal tezje zdrzal, ker ji kar sline zacnejo tect, ko jo zavoha (predvsem naso - ampak te ne dobi!) .. Sem jo tehtala dones - 13kg. Ceprav se zdi meni tezka k cent! user posted image  Skupi mava 57kguser posted image

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A vaši psi tudi jedo?
20.4.2006 7:06:07   
tanaja*
Ja no, glih pomfrija ji ne dat, no user posted image user posted image user posted image ! Kuhan krompir pa ne škoduje. Eukanuba ima celo dieto za alergijo, se pravi brikete, ki so narejeni na osnovi krompirja, lososa in pesine pulpe.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A vaši psi tudi jedo?
20.4.2006 7:08:06   
tanaja*
Aja, hehehe... midve z mojo Luno imava pa skupi 124 kg user posted image user posted image user posted image user posted image (s tem da jih imam jaz 12 več kot ona user posted image .

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A vaši psi tudi jedo?
21.4.2006 0:13:12   
Anonimen
Aha, pol pa kul .. bo dobila še kuhan krompir za probat.user posted image

Hmnja, o pomfriju pa raje ne bi user posted image  (1 ponavad dobi .. )

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A vaši psi tudi jedo?
21.4.2006 0:15:52   
Anonimen
Ampak naslov mi je pa full všeč... user posted image user posted image user posted image

Ali vaši psi tudi jedo?

Ja... moja Gospa Pes tudi je... Ne vem, kako bi drugače šlo...  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A vaši psi tudi jedo?
21.4.2006 8:43:16   
tanaja*
Hehehe, tko kot un vic:

Oglas v časopisu:

"Prodam psa. Žre vse.

Posebno rad ima otroke!"



_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?