|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega otroka?
29.4.2006 17:38:08   
karmy
ko berem zgodbe, sem se ravno spraševala kaj bi jaz naredila, če bi prišel do mene moj sin in mi povedal da ga je nekdo dotikal tam doli...in da bi bil npr. kateri od zelo bližnjih v familiji... jaz bi ga v trenutku nagačla in poklicala policijo... in v tistem trenutku bi mi bilo vseeno al je papež, predsednik države ali celo moj partner... v vsakem primeru bi isto reagirala... pa ve? bi verjele otroku ali preverjale ali resnico govori ali verjele tistemu, na katerega kaže? 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
29.4.2006 17:39:08   
Anonimen
Lastnoročno bi ga fentala. Bi vsaj vedela, zakaj bi šla v arest. In šla bi s ponosom. Pedofile je treba pospravit s sveta. Tako ali drugače.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
29.4.2006 17:58:37   
Laubica
JOOOOJ Jaz kar pop....ko samo slišim o teh stvareh JAZ BI JIH PA MUČČČČLLLLAAAA user posted image do smrtiTo me pa razkači do konca vsi taki spaki naj CRKNEJO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
29.4.2006 18:52:45   
dory
bljakuser posted image ...za svojega otroka bi tudi ubijala...in tole je ze ena taka stvar...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
29.4.2006 19:55:37   
tinatona
Joj sploh ne upam na glas povedala kaj bi nardila... Nežna že ne bi bila.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
29.4.2006 20:00:49   
Anonimen
MEN JE BLA UNA IDEJA OD JELINČIČA ČIST VŠEČ..TIČA ODREZAT PA P NA ČELO VŽGAT! SAMO JS BI TO NARDILA LASTNOROČNO user posted image

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
29.4.2006 21:00:42   
paris
Sploh ne smem pomislit!!!

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
29.4.2006 21:09:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
29.4.2006 21:33:19   
NRMM
Niti pomisliti ne smem,ker za svojega otroka pa znam bit  user posted image , sploh pa kar se zlorab tiče.

Tiča stran pa na drevo z njim, da ga ptički skluvajo user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
29.4.2006 21:36:34   
KODA
Linčala bi ga....user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
30.4.2006 10:03:01   
Anonimen
Se strinjam z Radho.
In najbolj žalostno je, da zakon to dopušča! KO pride do zlorabe, si dandanes zelo skeptičen, če naj zadevo sploh postaviš pred sodišče! Nazadnje žrtev sploh ni otrok. Malčke mučijo z podrobnimi vprašanji in njihove trditve postavijo na laž. Nazadnje se ugotovi, da so malčku polagali besede v usta drugi, obtoženec je oproščen, sodi pa se npr. materi, ker naj bi naščuvala otroka, da je podajal take izjave! Dušica otročka je tako še bolj ranjena in zaupanje v svet še manjše. 
Evo saj podobno je pri posilstvih. Ženska je kriva, da jo je nekdo posilil! Ja kaj pa drugega, kaj pa nosi češplo med nogami?!!! Pa saj zakon kar kliče po pedofilskih dejanjih in posilstvih! Itak 70% če ne več sploh ne pride v javnost. Saj danes ti je itak jasno, da če ti kdo kaj stori, je bolje če si tiho in pozabiš. Na sodišču te bodo razgalili v detajle, posiljevalec se ti bo režal v faco, nazadnje pa bodo sodili tebi, ker maš dobro rit in se ti barabi ni mogla upreti!!!!! Tko je, nimaš kaj!!!!

In kaj bi storila jaz, če bi se kak pedo samo približal mojemu otroku? Ne želite si tega slišat, verjemte, da ne!

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
30.4.2006 10:14:45   
Anonimen
Naš zakon je res zakon, ja... user posted image
Moj primer nazadnje je bil superca, ko so mi na PP rekli, da ne morejo nič, dokler se nekaj konkretnega ne zgodi. Ja, jebenti, takrat bo že prepozno! Sama sem morala odkriti ime, priimek in naslov potencialnega pedofila, ker nihče s PP niti ne teren ni šel preverjat informacij, saj so mi rekli, da ne morejo kar  nekomu potrkati na vrata in ga osumiti, da je pedofil.
Pop****** sem! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
30.4.2006 14:00:30   
Anonimen
Najbrž bi prvo znorela. Potem pa uporabila VSA pravna sredstva. Glede na povedano bi pri nas verjetno hitro končala...

Če bi bila dovolj bogata, da plačam odvetnike, bi gada gotovo tožila, da mu vsaj malo zagrenim življenje. Naj dokaže, da ni kriv.

Se mi pa zdi, da se državna tožilka ga. Vlasta ukvarja še posebej s pravicami in zlorabami otrok in bi se v tvojem imenu gotovo obrnila na njo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj bi naredile v primeru zlorabe vašega ...
30.4.2006 14:54:18   
Kaštrun
Ojla,

jaz pa vsak dan gledam in poslušam taka "sranja" (delam na sodišču na takem oddelku) in včasih so zgodbe take, da ti gre kar na kozlanje in si težko predstavljaš, da je to kar se dogaja res.
Saj lahko berete po časopisih "6 mesečnega dečka/deklico zlorabljal oče..."
Včasih me prime, pa bi koga lastoročno fentala medtem ko on zatrjuje, da se ga/je ni niti dotaknil! Pa da vam ne govorim kaj pride na koncu na dan. Če bi šlo samo za otipavanjem, bi človek prikazni bil še mogoče milosten, tako te pa prime, da bi ga "fental".
Je pa na žalost naš zakon pri spolonih zlorabah tako krut, da nekomu, ki je posilil "prvič" sodnik ne more/ne sme dati več kot pogojno kazen. Žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?