|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lejla
21.7.2006 20:26:19   
danaja1







Ime je res svetovno, kdaj je že Eric Clapton pel o Lejli!!!!!!!! samo vi verjetno tega komada niste še slišale.
Meni je tudi všeč ime Lejla in če bo deklica bo sigurno Lejla.
Tako da kar pogumno!!!!!!!!!!


< Sporočilo je popravil wahoo -- 26.7.2006 11:08:44 >

(odgovor članu metka_zone)
Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lejla
21.7.2006 20:52:32   
Anonimen
Pa dajte nehat težit s tem rasizmom. Če se nekomu ime Lejla sliši južnaško, se pač mu. No big dil. Razen če ga narediš iz tega in ne vem katerih razlogov že.

(odgovor članu danaja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lejla
21.7.2006 21:13:30   
Bubamaraa
Meni je zelo lepo ime.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lejla
21.7.2006 21:26:05   
polona2
Meni je to ime zelo všeč.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lejla
22.7.2006 0:00:04   
Anonimen
Ja matr, a zdej pa ze res nc vec ne smes tle gor povedat al kaj? Ja, mene ime Lejla spominja ZAL na juznjake pa kaj se naj zdej pod avtobus vrzem al kaj? Erica Claptona pa ne poslusamuser posted image  

Tko kot. npr od bivsega sosolca bratec je Dino - so neke juzne vere, kaj vem kere - mene je to zmeraj spominjal na dinozavra od Kremenckovih. Pa mi zato vseen ni bilo kaj bolj ''amerisko'' ime, ampak se vedno juzno.

Lej, ce bo tvoja hcerka Lejla, naj bo. Moja vem da ne bo. user posted image  

Ups, pa se iz ''kmecke'' Ljubljane sem, kaj pa zdaj? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lejla
22.7.2006 0:01:29   
Anonimen








Moderatorji, kje ste? user posted image

Aja, se neki - kaj ma pa izobrazenost veze z imeni? A otroci izobrazenih otrok imajo pa kaka vec vredna imena al kaj?user posted image   In ti o rasizmu .. kaj pa strpnost do drugih?


< Sporočilo je popravil wahoo -- 26.7.2006 11:10:20 >

(odgovor članu Anonimen)
  Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lejla
23.7.2006 21:22:31   
ElaM



Meni ime Lejla ni všeč.




_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lejla
24.7.2006 9:56:25   
Monika79
Meni je ime Lejla všeč in najbolj  pomembno je samo to, da je tebi všeč user posted image
Samo to še, le pogumno, če se ti dopade Lejla za tvojo punčko user posted image user posted image user posted image  ji daj tako ime, ne glede na mnenja drugih user posted image .
 
 
 
lp Moniuser posted image  

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lejla
24.7.2006 10:12:50   
emaa
Meni je ime všeč, sem imela sošolko s tem imenom, boljše Lejla kot kaka Suri ali Jabolko.

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lejla
24.7.2006 11:58:59   
Anonimen
Meni je pa ime Lejla orientalsko.
Danaja pa mi se čini rahlo muslimansko... mogoče... user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lejla
24.7.2006 12:11:20   
copka
Lejla oz Lajla je res muslimansko ime.

Kar pa je pri muslimanskih imenih lepo, da ima vsako svoj pomen. In ce se ne motim, nam je prof. arabscine rekel, da Lajla pomeni "lepa kot luna", ker v muslimanskih drzavah je asocijacija na lepoto luna in ne sonce kot pri nas "ti si moje sonce".

Druga imena kot so Mustafa, Muhammad, Felis, Monia, Fatima..... imajo zelo lepe pomene.....cudez, lepa kot jutranja zarja, lepa kot tulpanovi cvetovi.

Ja, so juznjaska imena- ker je pac muslimanski svet juzno od nas, ampak so nasa imena v primerjavi z njihovimi cisto brezosebna. 

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lejla
24.7.2006 17:04:05   
danaja1








No no saj imamo različna mnenja glede imen, lahko ti je všeč ali ne. Ampak rasizem mi ni všeč, to je tisto kar me je razburilo. 
. Monika79 očitno imava rok zelo blizu, namreč moj PDP je 24.11.2006. Komaj čakam. A tvoj že kaj brca?
LP


< Sporočilo je popravil wahoo -- 26.7.2006 11:11:21 >

(odgovor članu copka)
Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Lejla
25.7.2006 18:00:46   
*tasika*
lepo ime user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lejla
26.7.2006 20:58:22   
Tanisha
Men je tut Lejla ful lep ime ... moja user posted image bo tut LEJLA - k bouser posted image

Ja ... pa kokr sm jest zasledila je Danaja tut muslimansk ime....sam ne vem kaj se s tem obremenjujete.....user posted image

(odgovor članu *tasika*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lejla
27.7.2006 19:43:18   
Strawberrie Cherrie
Joj, meni je pa zelo lepo orientalsko ime - in če bi bil moj user posted image pobiček punčka user posted image , bi 100% prišlo v ožji izbor...jst se na tvojem mestu ne bi bič bala - poznam ogromno otrok z malo drzgačnimi imeni, med katerimi so tudi muslimanska, tuja, pa kaj jst vem še kaj - od Lorene (italijansko), Danaje (muslimansko), Ranye (muslim)....Tia (po egiptovski boginji)....saj se jih ne bom spomnila vseh - v glavnem, lepa so in te punce (pa seveda tudi kakšen fant med njimi) so zame prav posebne punce s prav posebnimi prekrasnimi imeni! Le pogumno, mislim da bo tvoja Lejla čudovita punčka (tut če ne bo vranje črnih las in črnih oči...)

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lejla
29.7.2006 17:51:53   
Kajč
user posted image Meni pa ime Lejla ne prav nič všeč.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Lejla
2.8.2006 21:54:37   
lu155
to ime mi je všeč

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?