|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 6:34:02   
Anonimen
Pri Traktor-ju bi se človek res že vprašal, kaj si mislila, ja. user posted image  Ampak v vsakem primeru bi otroku dala ime Traktor z razlogom, kajne? Pa čeprav bi bil to razlog, ki bi ga poznala samo ti in ki bi bil jasen samo tebi.

Ampak si malo zašla s teme... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 7:20:09   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Jamezdin, ja... Ta je bil "od Mete.", a ne? user posted image  

Jp, on od Mete poslovni partner ...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 8:57:05   
viv_
Kerensa, mogoče pa žaljivke in razni komentarji mogoče kažejo na to, kaj bo moral otrok s takim imenom preživljati, ker se mu bo to definitivno dogajalo. Ker, če se tule odrasli osebki ne morejo zadržat, kako se bodo potem šele otroci tam v osnovni šoli?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 9:01:01   
Anonimen
Ja VIV, in to otroci poberejo od krasnik staršev a ne, tile osebki...

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 9:03:30   
viv_
Že milijonkrat sem napisala, da imam za današnje dni eno čist običajno ime, Živa, pa sem celo osnovno šolo prenašala zajebancije na to temo... Tako da, res ne vem, zakaj bi z izbiro imena to še potenciral...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 10:04:45   
muki1
Ja, a zdaj bomo pa forum o imenih kar zaprli?

Daj no, ene res kvasijo kumare s temi imeni... se strinjam z Ribo, če te nekdo vpraša, valda lahko poveš svoje mnenje. Zoa Rhea je meni pač bljak in me 100 x asociira na diarejo, PA KAJ HOČEM, na tak princip mi pač mozak dela.
Saj Neža tudi ni vsem všeč, meni pa je zelo, pa mi dol visi, če nekoga asociira na bodečo nežo ali pa na staro mamo.



P.S. Urška, Neisha je Neža user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 11:24:29   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
Ja, a zdaj bomo pa forum o imenih kar zaprli?

Ja, kva pa...da ne bo preveč prežaljenih staršev....bo treba...HA-HA!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 18:58:06   
Anonimen
A se vam ne zdi, da spet malo pretiravate? user posted image  Zdaj vsaj vem, od kod sem tudi jaz občasno tega nalezem. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 21:39:05   
Anonimen
Tole je pa res trapasto. Itak v prvi vrsti sploh ne vem, zakaj je treba v javno razpravo dajati neko ime. A za to, kdaj boste seksale, tudi najprej na forum vprašate, pa da vam pol foruma ploska, pol pa se zgraža??? Izbira imena je - vsaj zame - izključna intimna domena bodočih staršev, in ne razumem, kako naj bi forum pri izbiri pomagal.

Mislim res ej, totalno pomanjkanje samozavesti na temle podforumu... In ja, Kerensa, če me bo ena vprašala, kakšno se mi zdi ime Frfundelj, bom pač povedala, da neprimerno, staromodno, aut, trapasto, in še vprašala jo bom, če ima vse koleščke v glavi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali prej kaj pomislite?
11.7.2006 23:02:55   
Anonimen
Vsak po svoje... Tako ti kot tudi jaz... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali prej kaj pomislite?
12.7.2006 11:23:09   
Anonimen
ja Kerensa maš prav..NEKATERI so sploh taki!!!user posted image  evo jimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali prej kaj pomislite?
12.7.2006 11:25:23   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali prej kaj pomislite?
12.7.2006 19:19:46   
ircica
Po mojem mnenju forum o imenih obstaja zato, da lahko bodoči starši preizkusijo svojo zamisel o otrokovem imenu pred nezainteresiranimi tujci in dobijo odziv. "Ni mi všeč./Všeč mi je." mi ne pove ničesar brez razlage ali utemeljitve. Nepotrebno je žaliti starše, ki o nekem imenu razmišljajo, zapisati, da se ti zdi ime "preveč tuje", "tuje okolju", "staromodno", "izmišljeno" ipd. pa so komentarji o IMENU, ne o otroku ali starših. Zato ne razumem, zakaj bi se bodoči starši počutili ogrožene in užaljene.
Ime, ki ga izbiraš otroku, bo zate vedno imelo poseben pomen. Vendar se mi zdi smotrno, da preveriš, ali obstaja kakšna močna neprijetna asociacija, na katero nisi pomislil. Več odgvorov imaš, lažje se odločiš.
In ne strinjam se, da je glavno, da je ime všeč mami, saj je vendar njen otrok. Otroci niso samo priveski in modni dodatki svojih mamic. Izbira imena je polna pravica staršev, vendar to še ne pomeni, da naj kot vladarji svojih otrok mislijo samo na svoje pravice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali prej kaj pomislite?
12.7.2006 20:37:29   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Tole je pa res trapasto. Itak v prvi vrsti sploh ne vem, zakaj je treba v javno razpravo dajati neko ime. A za to, kdaj boste seksale, tudi najprej na forum vprašate, pa da vam pol foruma ploska, pol pa se zgraža??? Izbira imena je - vsaj zame - izključna intimna domena bodočih staršev, in ne razumem, kako naj bi forum pri izbiri pomagal.

Mislim res ej, totalno pomanjkanje samozavesti na temle podforumu... In ja, Kerensa, če me bo ena vprašala, kakšno se mi zdi ime Frfundelj, bom pač povedala, da neprimerno, staromodno, aut, trapasto, in še vprašala jo bom, če ima vse koleščke v glavi.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali prej kaj pomislite?
14.7.2006 10:14:26   
KaMa
- Nike (so to supergi - za mamo je lahko to udobna pot skozi življenje)


btw, si mislim, da mamice ne dajejo imen po supergih (razen ce morda prodajo sponzorstvo na ime ;) ideja!), ampak po Nike, grski boginji zmage...(katere krila so zascitni znak Nike superg...)

Sicer se pa strinjam, da ni treba zalit starsev. Ste o tem dosti napisale tukaj ze. Dejstvo je, da je izbira imena zelo osebna stvar in je vcasih ze med sorodniki tezko. Vedno, ko me kdo vprasa, kaj imam v mislih glede imen, moram bit previdna, ker ga vsak po svoje komentira, razen tega pa je tezko tudi razlagat, zakaj mi katero ime ni vsec, ker itak ma vsak svoje preference ;) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali prej kaj pomislite?
14.7.2006 10:27:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ircica


Ime, ki ga izbiraš otroku, bo zate vedno imelo poseben pomen. Vendar se mi zdi smotrno, da preveriš, ali obstaja kakšna močna neprijetna asociacija, na katero nisi pomislil. Več odgvorov imaš, lažje se odločiš.
In ne strinjam se, da je glavno, da je ime všeč mami, saj je vendar njen otrok. Otroci niso samo priveski in modni dodatki svojih mamic. Izbira imena je polna pravica staršev, vendar to še ne pomeni, da naj kot vladarji svojih otrok mislijo samo na svoje pravice.


Točno tako kot si napisala, da otroci niso modni priveski mamic, torej če se ti zdi moderno dato otroku povsem moderno ime ki se v zadnjem času pojavlja na sceni še ne pomeni da bo otrok užival z imenom recimo Krasnodar ko bo starejši. To so običajno res modne muhe staršev ki si vzamejo vse pravice in izrazijo na svojem otroku neko svojo željo. Nihče se pa ne zaveda da to otroku s tem ko bo izpostavljen z imenom povsod (saj ni običajno recimo v Sloveniji) mogoče ravno nebo všeč, da o najstniških letih ne govorim, ko je že tako težavno obdobje.
Zato mislim da si preveč pravic in svojih želja tudi ne smemo sproščati na otroku in z zdravo pametjo malo pomislimo kako bi bilo če bi meni bilo naprimer ime Frfundelj v sredni šoli, ko se ti posmehujejo že če se pišeš Špeh ali pa kaj takega. Pomislite še malo na otroka ne samo na modne dodatke ki rastejo v vaši glaviuser posted image

(odgovor članu ircica)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali prej kaj pomislite?
14.7.2006 17:15:26   
x_srečka_x
user posted image user posted image user posted image
Se strinjam, vsak ima pravico do svojega okusa

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali prej kaj pomislite?
14.7.2006 21:43:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: x_srečka_x

user posted image user posted image user posted image
Se strinjam, vsak ima pravico do svojega okusa


Kaj pa otrok???  Njegova dolžnost je pa sprejeti katerokoli ime ki si mu ga ti namenila ker je zate nekaj posebnegauser posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali prej kaj pomislite?
15.7.2006 1:05:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Kaj pa otrok???  Njegova dolžnost je pa sprejeti katerokoli ime ki si mu ga ti namenila ker je zate nekaj posebnegauser posted image



Saj ima vso pravico ga spremenit pri 18-ih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali prej kaj pomislite?
15.7.2006 15:33:13   
Felicity
Še dobro, da obstaja ta možnost.
Starši pa naj plačajo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali prej kaj pomislite?
18.7.2006 11:22:43   
puncica
Ma tud men je mim dajat ime na oglasno desko (beri forum) in dejmo glasovat o njemu (beri izražat mnenja).user posted image

Moje ime je nepogosto in tudi jaz sem na račun mojega imena slišala veliko pripomb, najbolj pa me je šokiral in prizadel, ko smo bili nekje s starši pa me je en frajerček vprašal kako mi je ime, evo povem, on pa ja kakšno ime pa je to user posted image ja zdej se sam smejem temu, takrat sem bila pa v tahujših pubertetnih letih in je kr pihal iz meneuser posted image Mamin odgovor pa je bil, sej lahko greš spremenit ime če je tako čudno/grozno. A pozneje sem se navadla, še bolj grozno pa je to, da imam še priimek bol čudn in posledica, da morm vsakmu desetkrat povedat kako se pišem in kako mi je ime., pa še dobim vse mogoče izpeljanke, dobr da sem se oženla user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?