|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ikea-predalnik
2.9.2007 18:21:14   
želva
Rabim nasvet oz. vaše izkušnje in sicer z ikea pohištvom! Rada bi naročila ikein predalnik MALM, ki je ravno prav velik,širok,barva je super,ampak saj veste,če stvar ne moreš sprobat, vidit nisi čist sigurn? Ali katera ima ta predalnik in kako je zadovoljna, ali se predali dovolj odpirajo in so dovolj visoki? Saj bi pripopala slikico pa na znam.Opa, pa znam!

LP,  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ikea-predalnik
2.9.2007 22:22:10   
rainbow
Midva sva zdaj avgusta kupila ravno dva taka user posted image

Sva ju tudi seveda sama sestavila, se moram pohvalit, da sem pri drugem bila že pravi mojster.

jaz sem zelo zadovoljna, predali se lepo odpirajo (edino če imaš dolge nohte, pa če na hitrco hočeš odpret, se bi morda lahko kak noht zlomil, posebej jaz sem nerodna), tudi na izgled je zelo lep; paketi so bili ful težki; so pa iz furnirja (jaz sem najprej mislila, daje masiven les); midva sva to nabavila za najini punci, pa ta velika je dobila posteljo iz iste serije. tako da bomo v tem stilu tudi dopolnjevali sobo. Mi je pa všeč, ker je svetel les in ful fensi deluje.

Aja, pa navodila so tudi zelo jasna, tak da ni problema.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ikea-predalnik
3.9.2007 20:52:36   
Minerva
Midva imava celotno spalnico iz te serije (posteljo + nočne omarice + predalnike) in sva izredno zadovoljna. Ni ravno masiven les, kar vidiš tudi po ceni, ampak predalniki so stabilni, predali se lepo odpirajo, so dovolj prostorni, v en predal grejo 3 kupi zloženih moških majic ... Tudi za pogledat so prav lepi, ne zgledajo cheap. V uporabi jih imava približno 1 leto in zaenkrat vse OK.
Jaz imam vse iz Ikee in sem zaenkrat izredno zadovoljna.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ikea-predalnik
4.9.2007 8:44:13   
Spark
Želva daj mi povej, kako pa boš naročila ta predalnik? Kolikšni so stroški, kolikšen je dobavni rok?
Meni je tudi všeč in in iščem nekaj namesto previjalne, in po merah sodeč bi mi pasal tak predalnik.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ikea-predalnik
4.9.2007 8:49:15   
Anonimen
js imam malm zadeve in malm je zakon!

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ikea-predalnik
4.9.2007 8:58:29   
MarijaPo
Mi smo ga kupili pred 2 letoma (dva dvojna s 3 predali) in so zelo zelo kvalitetni in predvsem tihi. Pa tudi estetski.
Nam se super obnesejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ikea-predalnik
4.9.2007 9:00:56   
Marogica
Sama nimam MALM-a, se pa mi zdi ena izmed boljših zadev pri Ikei, oblikovno in kakovostno. Če bi si kupovala spalnico, bi bila sigurno MALM

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ikea-predalnik
4.9.2007 10:24:30   
želva
Spark!
Tud jest mam to namest previjalne, ker se mi zdi bolj praktičn, predvsem pa cenej!
Naročila pa sem stricu, ki je šofer in hodi 1 krat na teden v Graz!
Sm pa vidla na ikeini strani, da lahko tud prek neta naročiš,kako pa kaj, pa nimam pojma.
Sm pa zdej, k tok hvalte tale malm, študirala, da bi si kar  celo spalnico nabavla, sam neki ne najdem drugih njihovih izdelkov!Grem brskatuser posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ikea-predalnik
4.9.2007 11:22:31   
*lea*
Imam celotni spalnico MALM in je super. Go for it !

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ikea-predalnik
23.10.2007 9:56:50   
mlavla
mene pa zanima koliko ste dale za poštnino in koliko časa traja, da pošiljka prispe....

lp

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu *lea*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?