|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izgubila sem ga!
4.12.2007 22:48:48   
Anonimen
Jočem! umiram od žalosti. razšla sem se z mojim zaročencem. bil je moja največja ljubezen. Moj največji zaklad. Nikogar nisem tak ljubila kot ljubim njega. Življenja bi dala zanj. Ampak to kar mi je danes naredil to je nekaj neverjetnega. Že nekaj časa sem slutla da se čudno obnaša tiste ki ste me brale veste da sma imela grozne probleme zaradi njegove bivše. In kaj mislite kaj mi je naredil? danes zvečer sem šla k njemu pa ga bivša kliče, pa ji ne zdigne. pa pride sms pa piše: klicala sem te zato da ti povem da se lahko preselimo v stanovanje. Pa jaz odpišem očitno si se malo zmotla. Pa ni bilo 5 min evo ona na vratih. Pa je prišlo do rahlega pretepa med nama ker sem popizdla. Pol pa se malo umirima pa reče ona mojemu: povej ji kaj sma se včeraj zmenla, da se bomo nazaj skupaj preselili. In on tiho. Pa vprašam če je to res pa je rekel da ja. Da zaradi otroka. Pa ga ona vpraša res zaradi otroka samo. pa on: ne saj tebe še mam tudi nekje v podzavesti rad. Je pa ji rekel da pa ljubi mene. In sem rekla da imam dovolj da sta ravno en drugega vredna in da jaz grem sem vzela stvari pa odšla. Me je malo prej klical če sem vredu prispela pa da ni več zdržal pritiska z njene strani in njenih groženj, pa da bom za vedno v njegovem srcu pa sem rekla da to meni nič ne pomeni. Vse sem reskirala za njega, vse sem prenašala vse oprostila o bog kako sem ga ljubila. Nevem kje naj vzamem moč. Planirala sma hiško pa malo pikico zdaj pa to. Jaz vem da me ljubi tako kot jaz njega ampak kruta usoda naju je ločila. Nevem kaj naj. jaz vem da nebo dolgo z njo skupaj. ampak kaj naj? mislite da naju bog samo preizkuša koliko sma se pripravljena borit za najino ljubezen? naj ga čakam pa če treba 5 let? z največjim veseljem bi to naredila če bi vedla da mu lahko zaupam. ampak mu nemorem več. V nulo sma se razumela. vse je štimalo! resnično. v srcu čutim da sma si usojena. Rada bi ga zasovražila, zamrzila in pozabla. pa nemorem. Točno sem vedla dokler sem jaz bila svinja sem dobro skozi prišla, zdaj ko nisem ene napakice naredla pa sem najebala. Joj kako bom pogrešala najin smeh, najine pogovore dolgo v noč, najine sprehode, najino stiskanje. Bojim se da ne bom preživela brez njegovega objema, brez njegovih oči brez njegovih poljubov. Zakaj mi je to naredil, ko pa je zdaj bil prvič v življenju resnično srečen in jaz tudi. strah me je ker nikoli več nebom začutila njegovega vonja, nikoli več me nebo božala njegova sapa. Joj kak ga pogrešam. Našla sem svojega sanjskega moškega in ga izgubila. Kak naj to prebolim. Kak ga naj pozabim. Po pravici povedano nočem več živeti!!!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 22:52:04   
Anonimen
Ljubi te pa že ne.. Sorry, kruto, ampak resnično! Če bi te ljubil, bi to babnico skenslal in OSTAL S TEBOJ! Očitno pa je raje z njo, pa ne zaradi otroka.. To je že star izgovor..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 22:54:56   
natasaom
moje mnenje je,da nima hrbtenice.mogoče te res ljubi samo nima tolk jajc da bi z bivšo razčistu pa jo poslal nekam.sej boš prebolela.še vsaka je,pa boš ti tud!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 22:55:27   
natalia
ne bom ti rekla, da smo te opozarjale.


nič nisi izgubila, kvečjemu pridobila, samo še sedaj tega ne vidiš - boš sčasoma razumela.

drži se, kar te ne ubije te okrepi!


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 22:55:37   
srursa

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Ljubi te pa že ne.. Sorry, kruto, ampak resnično! Če bi te ljubil, bi to babnico skenslal in OSTAL S TEBOJ! Očitno pa je raje z njo, pa ne zaradi otroka.. To je že star izgovor..



Se strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 22:55:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

moje mnenje je,da nima hrbtenice.mogoče te res ljubi samo nima tolk jajc da bi z bivšo razčistu pa jo poslal nekam.sej boš prebolela.še vsaka je,pa boš ti tud!


Ne morem se bolj strinjati!!!!

Drži se in če ti je hudo še kaj napiši, zato smo tu.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 22:59:28   
Anonimen
nevem mogoče imaš prav. verjela sem da me ljubi, ker je on njo zapustil zaradi mene. Super sma se imela res ta ljubezen je bila neverjetna v njegovo ljubezen ne dvomim ker je marsikaj dajal skozi ,ker se je za mene odločil ampak sedaj je podlegel pritiskom in grožnjam. vedla sem da se bo 1x zlomil samo čakala sem kdaj bo napočil ta dan. Vem da nje ne ljubi! Vem da ljubi mene, ker je takrat pred njo in njenimi starši rekel da me ljubi in da bo samo z mano srečen ampak očitno ni dovolj močen da bi se boril za najino ljubezen. Vem da mu je hudo in da trpi ampak sam si je kriv. Poskušala bom to prebolet. spominjala se bom kot mojo največjo ljubezen in kot moškega ki mi je naklonil najlepše trenutke v mojem življenju. Večno bom ga ljubila!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:01:22   
Marogica
Oh....stara zgodba, novi ljudje. To je tip človeka, ki je resnično z mamo svojih otrok, zaradi otrok, zaradi svoje slabe vesti, in ker se ne zaveda, da takšna kombinacija dolgoročno ne bo funkcionirala. Maže si oči, pusti se naplahtati in to vse samo "zaradi otroka". Slabič? Po svoje ja.

Kaj naj ti rečem? Ta še s teboj ni "končal", verjemi, vendar dobro premisli...kako boš v bodoče reagirala. Ne pusti se zapeljati, ker se bo zoper vrnil...zaradi otroka....

Ti je to potrebno? Si želiš turbolentnega življenja, prepričevanja, strahu, razočaranj, neizpolnjenih upanj..... Potem nadaljuj "igro".

Drugače pa...žaluj, misli si, da je edini človek na svetu, ki ga ljubiš in da zate ni boljšega. In da si nesrečna in da boš nesrečna.....Vendar, čas celi rane...Kaj kmalu boš ugotovila, da imajo tudi druge mame sinove in to z drugačnim karakterjem. Boljšim ali slabšim...ampak ti imaš izbiro. Torej izberi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:02:24   
total
Njaprej se pomiri in prespi zadevo,če je res tako kot si napisala pol te že ne ljubi tako kot pravi,če je bivša tukaj še vedno vmes bo tudi vedno,verjemi.Ta dec niam jajc da razčisti zadevo z bivšo.Nisi ga vredna,zato se pomiri in boš videla da čas prinese svoje,mej sebe rada in ne pusti se vlečt za nos.Upam,da bo kdaj skpairal kaj je imel...tebe,srečno.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:02:33   
Anonimen
tako! kot moja mama pravi: vse se zgodi z določenim namenom in kot pravi moj znak jing jang: v vsem dobrem je nekaj slabega in v vsem slabem je nekja dobrega. Hvala ker me poslušate

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:03:43   
malecka
Ljubi te pa že ne.. Sorry, kruto, ampak resnično! Če bi te ljubil, bi to babnico skenslal in OSTAL S TEBOJ! Očitno pa je raje z njo, pa ne zaradi otroka.. To je že star izgovor..


Jp, to je en sam izgovor. On v glavi še nima nič razčiščeno, mani se ga punca. Zaslužiš sigurno bojše.user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:06:36   
Anonimen
Ne bi rekla, da te ravno ljubi, ce je odsel k njej. Halo?! Planiral je poroko s tabo, a ima njo nekje v podzavesti rad. Hvala lepa za takega moza, ce ni dokoncal prejsnje veze. Ta clovek nima razciscenih pojmov, ti pa ocitno tudi ne ves najbolj  v cem ali na cem si, ce mu vse to slepo verjames.

Z bivso se je razsel .. in zdaj se seli skupaj? Ce se starsa ne razumeta in sta si non-stop v laseh, je za otroka defenitivno boljse, da nista skupaj.


(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:07:39   
Slončica
Kaj pa če bi zamenjala fanta???
Pri njem ne boš nikoli na prvem mestu, nažalost.Mislm pred bivšo, ne pred otrokom.Če bi mel poštimano po glavi bi si postavil mejo, te predstavil najprej bivši, pol otroku itd...Mogoče ma pa še kr teren na bivši popedenanuser posted image


HKM tole sem ti sam skopirala iz tvoje prejšnje teme...moje mnenje je, da ga čim prej pozabi ker te ni vreden, ni vreden tvojih dragocenih trenutkov, ni vreden da se te dotika, ni vreden tvoje pozornosti sploh!!!
Ker smo zakorakali v veseli december, predvidevam da si povabljena na kakšno zabavo, sedaj ko si ledig pa frej greš lahko čist brez obveznosti žurat, in spoznaš svojga princa, ki TE BO VREDEN!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:09:02   
Anonimen
Ja žal imam jaz večje jajčnike kot pa on jajca. In vse polomljene nohte.  verjetno sem jih pozabla kje na njenem frisu. pismo ej! on se dobro zaveda kaj je imel. in on tudi dobro ve da ga njegova mati ubije če bo spet z njo. mi je v soboto sama rekla, za mene pa je rekla da sem super punca in da naj premislim če je vredno trpeti. Da si nemore predtsavljat kak lahko vse to prenašam. J atemu pa se reče ljubezen! ženske verjemite ali ne vse sem naredla za njega le rit bi še mu mogla obrisat pa bi bilo res VSE! ni stvari ki je nisem naredila za njega.In to je za hvala lepa. eh nem se sama sebi smilila saj sem si sama kriva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:09:11   
natasaom
večno bo nekje v tvojem srcu,ljubila boš pa še koga..preverjenouser posted image  sej bo čas pokazal svoje,ti se ne ponižuj in ne prosi da nej se vrne k teb..meni deluje slabič...
mene je tud bivši pustu zarad druge.prva ljubezen po 5 letih,super sva se mela.......pol je ugotovu ona ni zanj.pa jo ni pustu,čeprav je reku da mene ljubi-japajade...pa oženu se je,čez 2leti sva se srečala na eni žurki-ona je bla v porodnišnici-on je pa men jokal,da ni srečenuser posted image ...sam k sreči to ni bil več moj problem....in ko gre ona mimo mene z dvignjeno glavo,se samo nasmejim!zdej jo veselo vara,ampak poročena sta pa še kar...to so moški brez hrbtenice

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:14:29   
Anonimen
Slončica kapa dol. Prav si imela. Ne boste verjele če mu nisem ta mesec 15x rekla da se naj pogovori z bivšo in če še je možnost za njiju in za njuno družinico pol se naj potrudita in drug drugemu vse oprostita in zaživita na novo. In kaj je bil odgovor: ne nikoli več. ti veš da ljubim samo tebe in da hočem z tabo imet družino. Nje nemorem videt dlaka se mi na ježi ko samo slišim njen glas, na bruhanje mi gre ko jo vidim. Pol pa zdaj to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:16:43   
Anonimen
Joj, hvala bogu, da se je to končalo s svetlobno hitrostjo, bodi srečna raje.

Sicer pa se lahko tolažiš, da med njima prav tako ne bo nikdar normalnega odnosa..kaj šele prave ljubezni.


Škoda, da ga nisi pustila TI PRVA kot sem ti svetovala, me zanima kak bi reagiral potem in kakšna bi bila situacija danes. Veš, včasih je treba postavit vse na kocko, vse. Ne boš verjela, kolko se moški ujamejo v trenutek slabosti in spremenijo tok dogajanja zaradi enega izblefiranega zbogom.

< Sporočilo je popravil nivess -- 4.12.2007 23:21:00 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:17:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

Točno sem vedla dokler sem jaz bila svinja sem dobro skozi prišla, zdaj ko nisem ene napakice naredla pa sem najebala.

Ali pa se ti je vrnilo za nazaj. Bad karma.

Drugače boš pa preživela. Bo hudo en cajt, ampak si dopovej, da te očitno ne ljubi dovolj. Kot je že ena rekla, nima hrbtenice. Rabiš takega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:19:38   
Slončica
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

J atemu pa se reče ljubezen! Ne to je odvisnost od odnosov v starih cajtih bi pa rekli suženjstvo ženske verjemite ali ne vse sem naredla za njega le rit bi še mu mogla obrisat pa bi bilo res VSE!verjamem ful odraslo ni stvari ki je nisem naredila za njega. tud to je super za njega In to je za hvala lepa. eh nem se sama sebi smilila saj sem si sama kriva.Na žalost res, pa brez zamere


Jst verjamem, da nisi smotana, da si solidna punca za pogledat, ki se je na žalost zaljubila v napačnega. Sej pravim, novoletni čas je idealen za začetek nove zveze, vse na novo, lepa obletnica....romantika.Dej spoki se na šoping pa ŽURATTTTTT!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:20:16   
Anonimen
Nje nemorem videt dlaka se mi na ježi ko samo slišim njen glas, na bruhanje mi gre ko jo vidim. Pol pa zdaj to.



Pa če vsaj malo poznaš moški rod, bi lahko iz tega razbrala, da je ni prebolel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:21:29   
OliveOyl
Bolje zdaj kot čez pet let.
Kar pripravi se na klice in razna sporočila.
Ignoriraj.

Ne pusti se mu,prav si naredila,sam nohtov je pa res škoda!user posted image
Drži se user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:22:55   
Anonimen
ne ne rabim takega. ko bi ga vsaj lahko zamrzila zaradi tega, tak bi mi bilo lažje. Eh res je bilo prelepo z njim, prelepo da bi bilo resnično. Neboste verjele, da ko sem se vsedla v avto in odpeljala se mi je zdelo da sanjam. Poklicala sem mamo in ji rekla da še naj ne gre spat ker bi se rada stisnila k njej. Bila sem vesela po glasu nič mi ni bilo hudo, ko pa sem prišla domov, pa vidla njegove slike. uh pol pa odklop. Kak se naj zamotim v bodoče? da bo mi čim lažje? ali je bolše jokat in se izjokat?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:24:16   
OliveOyl
Jokaj,kriči...
bolečino moraš dati ven iz sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:24:58   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

prišla domov, pa vidla njegove slike. uh pol pa odklop. Kak se naj zamotim v bodoče? da bo mi čim lažje? ali je bolše jokat in se izjokat?


Flikni slike stran, pa se k mami stiskaj. To ni nič slabega, prej dobro si boš s tem naredila.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:26:16   
Anonimen
Slike stran, stiskaj se k mami... Verjamem, da je hudo, zelo hudo.. Ampak prebolela boš, s časom... Drži se user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?