|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kak predlog?
25.10.2007 10:36:49   
Anonimen
Ah punce, vem da je čist zgrešen foum, ampak vseeno...
Danes se moram opravit kupit darilo za našega ful dobrega kolega. (Naši družinici ves čas tičita skupaj.) Star bo 30 let in ima dobesedno polno rit vsegauser posted image , pri čemer pa seveda se nama z dragim niti sanja ne kaj mu kupit, da bo res vesel.
Sem razmišljala o kakih darilnih bonih za kopanje al pa masažo...drugo mi pa res ne pride na pamet.
A ma katera mogoče kak dober predlog? KAr na plan z njimi prosimuser posted image
Bi bila zelo vesela...

Dajte se malo razgovotir kaj ste v kupovale v takih primerih prosiimmmm...

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kak predlog?
25.10.2007 10:42:36   
Taula
Darilni boni za razvajanje v dvoje mogoče. Da si z ženo privoščita čas zase.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kak predlog?
25.10.2007 10:46:59   
Anonimen
ja, jaz pa se še za varuško tamalega javimuser posted image

V mb al pa okolici, kje bi lahko najdla kak vredu program?

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kak predlog?
25.10.2007 11:00:01   
mert
Ja, s kakšnim darilnim bonom za Welnes center na Bledu (recimo), ali pa kakšno vstopnico za odled kakšne predstave, koncerta ali kaj podobnega tudi ne moreš nič zgrešit. Vse pa je odvisno od tega kakšen tip je in kaj mu veliko pomeni.
Morda pa trening varne vožnje - samo se izvaja v Avstriji. (Menda je zelo zanimivo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kak predlog?
25.10.2007 11:07:03   
Anonimen
Trening varne vožnje? Mi lahko poveš  kaj več o tem prosim, ker je ful freak na avtomobile, pa dirke in te stvari.  Bi blo kar zanimivo mu to naštimatuser posted image

(odgovor članu mert)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kak predlog?
25.10.2007 11:23:16   
PAJO
v welnes centru ziva na bledu je fulll dober.a ste bli kdaj>?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mert)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kak predlog?
25.10.2007 11:26:09   
mert
Bil je en prijatelj že kako leto nazaj. Dogaja se nekje v okolici Celovca. Simulirajo razne situacije na cesti, od zdrsa, prevračanja, trka, hitrega zaviranja - ti sediš v avti in voziš to vozilo po nekem poligonu. Njemu je bilo to strašansko všeč.
Sicer mislim, da ni bilo prav poceni, vendar je komentiral da se je zares izplačalo. Pravi da je dobil več kot je pričakoval.
Ne vem točno kje je to karto kupil, vendar imam v spominu da nekaj prek AMZS. Vprašaj tja, gotovo bodo vedeli.  Potem pa sporoči, prosim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kak predlog?
25.10.2007 11:35:23   
scubadiver
Kaj pa kej adrenalinskega? Skok v tandemskem padalu.. polet z balonom, zorbing, predstavitveni potop v celotni opremi (jah pač morm navijat tud za potapljanje user posted image ) ...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mert)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kak predlog?
25.10.2007 11:42:46   
Anonimen
A nimajo ljudje ki imajo polno rit vsega tudi kakih skromnih želj in so včasih bolj veseli drobne pozornosti iz srca kot pa spet nekaj materialnega, kar si očitno lahko tudi sam kadarkoli privoščiuser posted image . Pa da tebe s tem ne spravi na kant?

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kak predlog?
25.10.2007 11:45:19   
mert
Glej, za trening varne vožnje si pogledaš lahko tu; http://avto.over.net/novica.php?id=496

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kak predlog?
25.10.2007 11:52:31   
Anonimen
srček se popolnoma strinjam s tabo, zato pa sem povprašala za vaša mnenja...iščem pač nekaj takega, ki mu bo res všeč...pa če je to vredno 10Eur ali pa tud več...

mert...Sem klicala zdaj na AMZS, pa mije uslužbenka rekla, da tega oni tuki v mb niso imeli, da pa ve da so imeli nekaj podobnega na njihovu podružnici v lj, in da se bo pozanimala kako je s tem in če še sploh obstaja in da se slišiva popldan..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kak predlog?
25.10.2007 11:55:23   
Anonimen
tenx, kot vidim bi to morali poznat na vseh AMZS-jih pa me je ta mal nat*****user posted image  
Bom kasneje spet poklicala da vidim kaj praviuser posted image


No še ma katera kak drug predlog?!?!?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kak predlog?
25.10.2007 13:16:20   
Sibil_
Nekaj je bilo govora o možnosti vožnje rallya z Jerebom menda-mal poglej po forumih. To bi bilo tudi ok po moje.
Al pa vstopnica za kako večjo dirko formule 1 al kej tazga.

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kak predlog?
25.10.2007 19:50:02   
*lenc@*
Vožnja z balonom, špas teater karte za kako predstavo, kako sliko dobro, 

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kak predlog?
25.10.2007 20:02:35   
Ajvy
NAredi mu zabavno knjigico njegovega življenja do sedaj..opremi jo z slikicami in raznimi prigodami..na koncu pa naj bo posvetilo kolkr zahvala za prijateljstvo...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?