|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SUNA
31.8.2006 17:42:16   
Anonimen
Vsak po svoje ima mnenje, eni so Kajetani, eni Nikite, eni Kiare, Francke, Rozike...nevsakdanja, ampak vsako je po svoje lepo ime.Kaj pa v starih časih, ko so poznali samo Lojzke, Marije, Francete, Tonete....???Takrat so bila pa današnja imena čudna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SUNA
31.8.2006 21:38:59   
ElaM
user posted image



Od kje folku ideje, da tako poimenujejo svoje otroke?




_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SUNA
1.9.2006 8:29:10   
vampirka
Jaz npr. poznam deklico z imenom Numa...vsakega imena se navadiš, ko ga večkrat slišiš ali izgovoriš. In res je, da nas tuja imena asociirajo na sto in eno stvar, ampak verjemite da bi nas tudi naša "običajna", če bi jih prvič slišali - iz enega mojega kolega Primoža so se v Angliji delali norca, ker jih je njegovo ime spominjalo na "PREWASH" (predpranje user posted image )...torej - če ti je ime všeč, ne sprašuj preveč za mnenje drugih - le redko boš slišala to kar želiš user posted image !

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SUNA
1.9.2006 12:03:10   
Anonimen
Nikakor mi ni všeč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SUNA
2.9.2006 15:25:20   
valči
Sem takoj pomislila na ime Suni-je igrala v Čarolijiuser posted image ,lani ali predlani pa mi je bilo všeč to ime.Zelo.

Suni,ne Suna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SUNA
3.9.2006 9:27:30   
dory
mogoce za psa ali macka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?