|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.10.2006 20:54:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: SEPTEMBERKE 2006
19.10.2006 12:54:20   
princes
Jaz imam kengurujčka od babybjorn, bil je 17.000 sit, v BC.. In je the best..Ni mi škoda tudi tolarja...Dobra investicija...user posted image
Evo, zdalje vama obe piševa..user posted image Ona se carta, jaz pa mirno na RR....user posted image
Bravo za kengurujčke...

Bom jaz vse sladkarije probala, ve kar pišite svoje ideje...Jaz se sploh ne spomnem, da bi kaj takega naredila...user posted image Sam jokam, da nič ne smem...user posted image

Ja no midve imava pa zdaj čisto drugačne dneve, ko se tako lepo dojiva..Jaz tudi zdaj gledam da ima glavo višje od želodčka...user posted image
Res gre vse takoj v želodček, tko da ni več bruhcev, sem tko vesela, oz.obe, da kar vriskava, ko se najeva...In je tudi ful bolj pridna...Pa tudi več spi, tko da sem res pomirjena...
TKo da je bilo res to moje dojenje krivo za bruhce, saj pomoje je bila revca kot v luna parku, je ležala pa pol dvig za kupček podret, pa spet nazaj..Bogica...user posted image

Če pa še kaj sitka pa v kengota, al pa voziček, in je mir...user posted image
no da se ne bom preveč hitro pohvalila...Ne hvali dneva pred nočjo, pravjo...user posted image

Kje pa je mknuple...user posted image Upam, da je vse ok...
SEm ti pozabila povedat, da kupi začimbi kumino in janež, pa nared čajček, malo sladkorčka, pa daj user posted image malo za popit...Pol pa ni vrag, da ne bi kakala...
Jaz ji dam vsak dan po obroku, kašne 45 min, ko mal sitka pa bi se crklala na joški, pa dam malo čajčka, da popije, pa se ful umiri, pa prdi, pa kaka...user posted image
To tudi pomaga za krčke.. Tko da punce kar čajčke kuhat, moji ful pomaga...user posted image
Pa kapljice babynos so tudi zakon...

Ti žiža, pa upam, da si se že kaj spočila, dobra si, da tkole dva rihtaš, pa še kuhaš, pa vse...Bravo...user posted image
jaz še eno komaj, pa mačka, pa mojga user posted image ....Kuha mi pa tašča, ta teden hodiva k moji mami, pa sem še kakšen dan čist konc...Se kar pustim razvajat...user posted image
Dobra si res...

A se kaj slončkate s svojimi, kako vam je, sedaj po porodu...
Moj pravi, da je zdaj še bolj ozka, meni pa tudi ni nič drugače kot prej...user posted image user posted image
Fiinnooo...

Ma jaz pa tudi vse nadaljevanke pogledam, pa vse...Imam itak skoz TV prižgan, pol pa skoz mal kukava, kaj dogaja po svetu...Pa ko se dojiva, ona cuzka, ja pa gledam...

No zdej se greva pa zrihtat, pa na kosilo...
Njami, komaj čakam...jaz sem ful lačna skoz, pa ful velik pojem, imam res apetit, a ve tud???

Lep dan, hitr še sončka iskoristit, jutri je baje dež napovedan...user posted image

Pa pa



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: SEPTEMBERKE 2006
19.10.2006 12:58:09   
princes
V soboto imam pa ROJSTNI DAN..user posted image user posted image

Ne pozabit...user posted image user posted image

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: SEPTEMBERKE 2006
19.10.2006 15:39:52   
alenka11
Oj

Urskamravlja kaj pa so to zaene kapljice babynos. Kje se to kupi in za kaj so namenjene? Jaz imam kumin sirup, ki ga dam občasno, komarčkov čajček za prebavo.

No je že konec prostega časa.
Pa, pa

_____________________________

15. september 2006 - ALEKSEJ

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   [Brisano sporočilo]
19.10.2006 17:04:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alenka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: SEPTEMBERKE 2006
19.10.2006 17:23:08   
Tanyka
ojla mamike
na mojalbum.com sem dala nekaj slik larainrene, če hoče katera pogledat.linka pa ne znam sem spravit-sem antitalent za računalnuk, ali ve katera kak gre to?

se slišimo zvečer
sirena

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: SEPTEMBERKE 2006
19.10.2006 17:35:59   
Anonimen
Helou, urskamravlja - bom sprobala tale tvoj čajček...Ma jest sploh ne vem več kaj naj naredim. Mali bi skoz neki hrustal, pa se cerkljal, pa spet hrustal,..pa nič ne pomaga. Če ga dam v voziček me gleda pisano, potem pa user posted image user posted image user posted image  ueueue v jok in na drevo....

ah...sej tud stavka ne morem dokončat...

(odgovor članu Tanyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: SEPTEMBERKE 2006
19.10.2006 19:15:11   
Arabela
Čajček je nam tudi pomagal, vendar jaz predlagam, da ga ne sladkati.... ni dobro...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: SEPTEMBERKE 2006
19.10.2006 19:28:34   
princes
Alenka11
Babynos, sem kupila v avstriji, so pa proti krčkom, pa se mi zdi, da res ful pomagajo, vsaj moji...Se mi zdi, da jo ful manj napenja koker jo je prej...

Ja nama je ravno sedaj crnkla TV v spalnici user posted image , morva hitro novo kupit, jo kar pogrešava...Najprej sem bila ful proti Tv v spalnici, zdej sem se pa tko navadila, da je res čudno ko je ni..Je bilo tko fino, ko smo šli že zgodaj ležat, pa sva kašen film pogledala, pol pa mirno zaspala...Zdaj nama pa kar fali..
Drugače se pa midve sedaj kar raje na kavču dojiva, mi je lažje ker se lahko naslonim..

Lina, smo imeli isto ja, pa sem ugotovila, da sem narobaj dojila in je skoz bruhala, pol se pa ni dovolj najedla + krči, pa smo imeli akcije...
Zdej se pa fino naje, pa kaplice ji dam, pa čajček po vsakem obroku, pa je ful boljše..

Danes je bil pa tak veter, da sem bila kar hitro iz sprehoda, nevem kaj bomo potem ko bo sneg..user posted image Moji ful paše biti na zraku...user posted image

Ja za zaščito pa tudi jaz nevem kaj bi??
Prej sem vedno tabletke jemala, ampak jih ne mislim več...
Tko da res ne vem kaj bom...Z drugim user posted image bi pa tudi še malo počakala...Čeprav moj pravi da drugo leto takoj še enega...user posted image
Bom se malo pri G. pozanimala sedaj ko imam pregled...

Jaz bom pa kar z oleovit začela, mi je še pediatrinja rekla, da če ima že sedaj krče, jih bo potem še bolj....Tko da rajši ne tvegam, ker se mi potem tako smili, ko jo zvija...user posted image

No lepo nočko...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: SEPTEMBERKE 2006
20.10.2006 8:48:50   
Anonimen
Dobro jutro. Sem mislila da se bom lahko danes pohvalila, da bomo veliko spali pa.... Smo šli spat ob pol osmih - in zaspal. Sicer smo se futrali na tri ure, ampak ob petih je bila pa akcija. Nikakor ga nisem mogla pomirit. Dones moram pa res v akcijo za temi čajčki....

Urskamravlja, a ti poleg čajčkov še kapljice dodajaš ? Jest bom probala najprej s čajčki ( kakšne mere pa daješ - ne vem mogoče ščepec kumine in janeža na deci vode ??? ), s kapljicami pa ne vem, v avstrijo glih samo po to ne bom hodila, sem pa slišala da so dobre tiste iz lekarne dravograd.

A se dajo dobit kakšni čaji v lekarni že pripravljeni ?















(odgovor članu princes)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: SEPTEMBERKE 2006
20.10.2006 10:56:26   
yennika
Pozdravljene mamike!
Si bom vzela malo časa da vam kaj napišem, čeprav prebiram vas pa ko le utegnem.Bojo pač druge stvari mao počakale.
Ena me je vprašala kje sem hodila tako dolgo, mislim da Sončica. Doma!Z nami je vse ok, dete je pridno, ampak bi bil kar na rokah.Lump se je že rodil tak prestrašen, je bil celi pokraspani po obrazu, rabi veliko pozornosti. Tak pravi žulek je.Pa to sploh ne b bil problem, če bi imela koga za pomoč, barem za kuhanje.Živiva sama zase in tako ni pomoči.Pa saj ni problema, vse gre skozi, pač manjka malo časa za Rr in podobne stvari. Sicer pa je dete itak n aprvem mestu.Atek je bil doma z nama, ko je koristil očetovskega, vendar samo prva dva dni, potem pa je dopust izkoristil za delo v našem novem stanovanju. Ja, še selimo se zraven in verjemite, da včasih ne vem kaj naj v roko primem!!!user posted image

Danes ponoči je malega nekaj mučilo, je hotel kar vsako uro zizo.Halo! Drugače lepo spi in se zbuja na 3-5 ur.Zdaj sem taka, kot bi me vlak povozil.Mali pa spi, zavit v moj topli kovtr in tako verjetno misli, da je na mojem trebuhu. user posted image

Šraufeki so tudi pri nas zdaj bolj intenzivni , ko jemo kapljice ad3. Ampak mi smo začeli lepo počasi, najprej en teden po eno, drug teden po dve....zdaj gremo počasi na 5 kaplic, moramo pa pridi do sedmice. Pa zdaj ko lovimo še zadnje sončne žarke dbimo itak še tu dosti vitaminov, z dojenjem pa tudi kar veliko.Šraufeki pa so močni predvsem proti večeru, pa ne trajajo več kot uro, dve.Je za zdržat. Sem pa nabavla v A kapljice Antiflow in pomagajo. Jih damo zjutraj in zvečer pa je ok.
Imamo tudi čudežne kapljice, ki jih delajo pri nas v Dravogradu Koroške lekarne.To so vetrovne kapljice, na bazi zelišč, kumine, janeža....z veliko veliko sladkorja. Imam vse polimano okoli, ker kapljice spolzijo po dudi.Hehe. No, povem pa da v stotinki sekunde pomagajo.Verjamete ali ne, takoj ko dobi kaplico z dudo v usta utihne in že skoraj drema zraven, tako mu paše. Pa vse mamice pravijo da je tako!!!!Lahko se jih da do 30 kapljic v čajček in se ga pije cel dan. Vendar jaz se kar držim novih smernic in se držim polnega dojenja brez dodatkov čaja. Saj dete se pri dojenju najprej napije mlekeca potem pa naje. Kakor katera.
Apetit je tudi pri eni vsak dan večji, po mojem ker dete rabi vsak dan več zaloge.Pa kile ne grejo go, kar je čist ok!
Slončkali smo mi tudi že in povem vam da je bilo božansko!!!

Zdaj pa laufam, mali že joka, dokler ni konkreten šraj ga kar lepo pustim!

Uživajte, se kaj pišemo!!

papa



_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
20.10.2006 15:27:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu yennika)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   [Brisano sporočilo]
20.10.2006 15:37:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   [Brisano sporočilo]
20.10.2006 16:11:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: SEPTEMBERKE 2006
21.10.2006 9:47:34   
yennika
URŠKAMRAVLJA VSE NAJBOLJŠE ZA RD!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Sončica-ne me narobe razumet, uživam z malim, res, ni mi težko nič naredit.Uživam in živim za družino.Sem se pač mogla znajti po svojih najboljših močeh.Pač laufam po bajti sem in tja, da mi ja uspe vse naredit, ko mali zaspi-čeprav traja to le 15 minut!user posted image Kuham z njim v kengurujčku in prav dobro nama gre.Tašča je pokojna, mama pride na obisk enkrat na teden do 14 dni.Pa saj mi paše, ker malega tako premučka, da je pol čist zmešan.No, takrat nam ona skuha, zlika, nas razvaja...Je pa res, da odkar sva prišla iz bolnice--danes je Klemen star 1mesec in 3 tedne, sem se vlegla in zaspala z njim popoldan za eno urico samo enkrat!
Hudo je zvečer-spat hodimo okoli enajte, takrat je energija na nuliiiiii!Ampak drugo jutro sem zopet kot rožica, že ko malega samo pogledam, kaj šele ko se mi lump nasmeji....
Selimo pa se, če bo vse po sreči proti koncu tega tedna.user posted image To mi da še večjo motivacijo.

Ej, sem malo zatežila, danes me atek razvaja, mi je prinesel kavo v posteljo in on vstal ob sireni zjutraj. Tudi včeraj ga je on uspaval.Tako da jeeeeeej!
Zdaj pa v MB po nakupih!

Lep dan

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: SEPTEMBERKE 2006
21.10.2006 11:07:20   
rose22
Urskamravlja vse najboljseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: SEPTEMBERKE 2006
21.10.2006 13:08:52   
Dajanax
Pozdravljene!! Po kar nekaj časa se spet javljam, sem včeraj pa danes zjutraj samo poste za nazaj brala ker me od ponedeljka ni blo online. Na vso žalost sem uspela zboleti, dobila sem kr konkreten uroinfekt - od ledvic pa dol do konca user posted image user posted image . Sem imela občutek da imam spet popadke tako je bolelo, moje pikice tudi v roke nisem mogla vzet, samo malo sem jo lahko pobožala, očka pa je bil nadomestna mami...

Upam da se bolj pazite, kot sem se najbrž jaz, sem mislila, da je že vse na svojem mestu po porodu, pa sem se očitno uštela in bila preveč pogumna. Zdaj sem že skoraj OK, samo antibiotike pa vseeno še zobljem in najbolj se mi tamala smili, ko že prejema nekaj tega tudi preko mlekauser posted image user posted image .

Mi imamo prvi pregled v sredo in upam da bo vse OK, malo pa se vseeno bojim tistih kapljic. Vita sicer še nima nekih posebnih krčev, tako da upam da tudi to ne bo sprožila kakšnega plaza krčkov.

Kengorujček bo pri nas še malo počakal, ker podnevi če je budna lepo počiva na ležalniku (kakšen dan je bolj sitkaste sorte pa jo po rokah nosimo), kaj več naokrog pa jaz še ne smem. Kupila pa ga bom za solo izlete (brez očija), al pa za v šoping, najbrž Baby Bjornovega - čeprav se mi zdi kr precej draaaaag.

Po pozitivnih izkušnjah Alenke11 s čebričkom, sva tudi našo patronažno prepričala, da bi  probali kopat v njem. Zeeeeloooooo skeptična je sicer probala - z velikim strahom in sklenila, da ji ni všečuser posted image . Ampak nama se je pa zdelo pa supersko, posebej če bom kopala sama ali pa če bo očka sam. Tudi Vita je bila manj prestrašena, ker se je lahko opirala stranic čebrička. Midva bova v glavnem kopala v čebričku!!user posted image user posted image

Urskamravlja vse najboljse za RD user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo soboto vam želim!!

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
21.10.2006 15:55:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dajanax)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: SEPTEMBERKE 2006
21.10.2006 16:58:11   
Dajanax
Soncica, če ti bo slučajno kaj pomagalo: brez skrbi lahko vzameš lahko Lekadol ali Daleron proti bolečinam in vročini. Antibiotik, ki je ok za dojenje pa je Hikoncil - to so vse preverjene zadeve. S kakšnimi čajčki iz raznih naravnih "rož" pa ne pretiravaj, ker marsikatero rastlinje ali škodi dojenemu otročku ali pa povzroča zamnjšano proizvodnjo mlekca.

Na urgenci je npr. meni svetovala pitje Ursi čaja, ki pomaga pri vnetju mehurja, ledvic. Moja zdravnica pa mi ga je odločno odsvetovalauser posted image user posted image in ker sem ene pol litra že spila je tamalo ponoči zvijalo...user posted image user posted image  neke sestavine Ursi čaja so menda otročkom negativno nastrojeneuser posted image

Drugače pa vidim da si že očkota zaposlila...moj je fuuul jamral in zdaj kr komaj čaka, da gre v ponedeljek spet delatuser posted image . Pravi, da je gospodinjstvo, pa še nega dojenčka in še bolne mamice res hud zalogajuser posted image user posted image .

Kmalu se pozdravi!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: SEPTEMBERKE 2006
21.10.2006 17:01:09   
x_srečka_x
URŠKA VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Danes smo pa ponoči spet spali 9ur user posted image  Samo kaj ko se je zbudia ob šestih in ni več hotela spat, mamica bi pa tako še rada malo pospančkala user posted image
 
Smo probali user posted image  pa mene še zmeraj vse kosti bolijo user posted image user posted image  Tako da bo to moralo še malo počakati
 
Jaz sem jo že nosila v kengurujčku, takrat ko je bil dež da je bila vsaj malo na zraku vsaj pol ure. Samo pazite ko jih zunaj nosite da ne bodo user posted image  imeli čisto prezeble nogice.
 
Vesna pa tako ne mara biti v vozičku če je budna user posted image  Se rada nosi v naročju. Tako da sva v vozičku samo kadar spi.
Sem jo pa razvadila, ker sem jo nosila ko se jokala, zdaj pa pravijo da je pogruntala koga lahko izkoristi, to je pa seveda mami user posted image  In se je včeraj drla pol ure iz same užaljenosti ker je ni noben nosil okorg. Je imela tako šobo user posted image  
 
Nas včasih malo zvija, ji dam pa kapljice koroških lekarn je pa takoj bolje. user posted image  Se še 5 minut oblizuje okorg ust, ko ji dam kapljice user posted image  So ji zgleda res fajn okusa.
 
Zgleda da vse premalo pazimo nase. Sem bila jaz 14dni nazaj tako prehlajena user posted image  pa še vročina, je pa mlekec kar izginil takrat. Samo da je zdaj že spet dobor da se lahko dojiva in cartava.

Jaz ji čez dan dajem malo instant čaja od komarčka za pit, če je ravno po dojenju pa je še zmeraj sitna ji ga dam čisto malo, potem je pa čisto mirna. Dajem ji pa čaj ker ji zvečer dodajam in tam ni mleko tako da je na začetku za odžejat kasneje pa za najest.


LP in pobožajte svoje user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: SEPTEMBERKE 2006
21.10.2006 18:08:42   
Tanyka
Urskamravlja vse naj najuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: SEPTEMBERKE 2006
21.10.2006 23:27:06   
alenka11
Ojla

URŠKA VSE NAJBOLJŠE, ČIM VEČ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  PA ENO user posted image ZA SREČO.
 
V petek smo imeli pregled in naš fantič lepo napreduje s težo in centimetri. Sem pa malo zaskrbljena ker je zdravnik slišal šum na srčku  in moramo v Ljubljano na kontrolo. Upam, da ne bo nič resnega in se bo zadeva sama uredila. Sem nekaj brala po forumih in se baje v 90% ti šumi sami popravijo. Bomo videli kaj bodo rekli v Ljubljani.
Začeli smo z ad3 kapljicami in upam na najboljše. Kako bo pa itak sporočim.

Ja res se ni za igrat z našim zdravjem. Očitno imamo res zelo nizko odpornost. Bo treba malo bolj počivat. Očitno sem jaz res dobro odnesla s samo enim dnevom vročine. 

Lepo se imejte in uživajte ob svojih sončkih. Naš se je danes cel dan samo smehljal.

Pa,pa

_____________________________

15. september 2006 - ALEKSEJ

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: SEPTEMBERKE 2006
22.10.2006 19:14:49   
princes
Hvala hvala, vsem za čestitke!!

Smo malo praznovali čez vikend, prav veliko časa si pa nismo mogli vzeti...user posted image user posted image
Ali komu veliko posvetiti, razen user posted image ...user posted image user posted image

Bom jutri kaj napisala, zdele se ukvarjava z pikico, potem pa počasi skopat pa spat...

A ste šle volit??

Pa pa



(odgovor članu alenka11)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   [Brisano sporočilo]
22.10.2006 19:45:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu princes)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: SEPTEMBERKE 2006
23.10.2006 9:19:16   
Anonimen
Dobro jutro, mene pa sam zanima kako je s temi ad3 kapljicami. Kdaj jih moramo kupiti ? Ali se počaka do prvega pregleda pri pediatru ali jih lahko dajemo že prej ? Pri nas so že zdaj krči, kaj bo šele potem ko bomo začeli piti te kapljice...ne vem...jest sm kr mal skeptična...

Borovnička...vidim da si mi poslala Z.S, na žalost pa ti jest ne morem odgovoriti preko Z.S, niti ti ne morem poslati maila....ali mi lahko pošlješ mail na linkec@email.si

Urskamravlja...čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image  pa veliko zdravja in prespanih noči s svojimi najdražjimi !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?