|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otrok in Verouk!!
10.10.2006 16:46:56   
mika
se popolnoma strinjam.. tudi jaz ne obsojam ljudi, ki hodijo tja..


ah daj no Zahi, tvoje pisanje je pokazalo ravno nasprotno, najprej smo bili morilici, sedaj že posiljevalci. To dokazuje, da nisi nič boljši od starih staršev, ki težijo, da je treba vnuka krstit. niti ena ni napisala, da tisti, ki ne verujete delate slabo, se pravi da smo sposobne sprejemat ljudi, ki razmišljajo drugače. Me pa smo obdolžene, da posiljujemo otrokeuser posted image z vero. Jaz bom svoji hčerki dala možnost izbire, ti pa ne, sploh če boš vernike in nasplošno ljudi otrokom predstavljal skozi vojneuser posted image . A ti vedno iščeš samo slabe stvari pri ljudeh, al najdeš kdaj tudi kakšno pozitivno? A vedno samo počneš stvari, ki so zakonsko predpisane, al narediš tudi kakšno stvar, ki po zakonu ni potrebna- pomagaš nekomu v stiski, recimo? Al se takšnih stvari izogibaš, in jih ocenjuješ brezpredmetne, ker niso zakonsko predpisane?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Otrok in Verouk!!
10.10.2006 16:49:02   
Bauka
Zahi, ne vem kaj misliš s tem, da se neverni bolje znajdejo v življenju,, da so bolj iznajdljivi,mogoče to, da so bolj prebrisani in pridejo do stvari na nemoralen in goljufiv način??!!Mislim, da sem te prav razumela...  Itak danes "bolje" živi tisti, ki malo dela, ima veliko denarja, poleg žene še ljubico ipd. Zahi, ti kar svojega otroka (e) uči, naj živi po svoje, naj uveljavlja svojo voljo, ko bo stra 15 let in bo hotel 1000 kubični motor, mu ga kupi, ker bo to njegova volja!! In naj se v življenju čim bolje "znajde", pa četudi gre preko... Pa lep pozdrav, bom zmolila za vas kakšno lepo molitev, naj vam Bog da moči in bistro glavo!!!
Bauka

_____________________________

Sonček lepše sije od 12.11.2005, ko je moj sinek prijokal na svet. 23.12.2007 se mu je pridružila se sestrica, tako, da so dnevi sedaj še svetlejši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Otrok in Verouk!!
10.10.2006 20:57:57   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

...gre za krst kot posilstvo vere v otroka, ki se tega še ne zaveda..




Mene pa to moti kako nas imenujete posiljevalce ker tako kot vi svoje življenske nazore kažete svojim otrokom, tako jaz svoje kažem svojim in zato sem posiljevalka user posted image Strpnost bi bila potrebna tudi iz vaše strani!!!
Tudi tebi se zdi kakšna stvar prava in jo preneseš na otroka, tako kot meni in jo tudi jaz prenesem na otroka, a ker je govora o veri ki jo ne razumeš in ne sprejemaš, jaz izpadem potemtakem obupna baba ki otroka posiljujem z verouser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Otrok in Verouk!!
10.10.2006 21:05:40   
mojamura
user posted image     user posted image

< Sporočilo je popravil mojamura -- 10.10.2006 21:08:20 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:29:42   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mika

ah daj no Zahi, tvoje pisanje je pokazalo ravno nasprotno, najprej smo bili morilici, sedaj že posiljevalci. To dokazuje, da nisi nič boljši od starih staršev, ki težijo, da je treba vnuka krstit. niti ena ni napisala, da tisti, ki ne verujete delate slabo, se pravi da smo sposobne sprejemat ljudi, ki razmišljajo drugače. Me pa smo obdolžene, da posiljujemo otrokeuser posted image z vero. Jaz bom svoji hčerki dala možnost izbire, ti pa ne, sploh če boš vernike in nasplošno ljudi otrokom predstavljal skozi vojneuser posted image . A ti vedno iščeš samo slabe stvari pri ljudeh, al najdeš kdaj tudi kakšno pozitivno? A vedno samo počneš stvari, ki so zakonsko predpisane, al narediš tudi kakšno stvar, ki po zakonu ni potrebna- pomagaš nekomu v stiski, recimo? Al se takšnih stvari izogibaš, in jih ocenjuješ brezpredmetne, ker niso zakonsko predpisane?



mešate vero in cerkvo.. dejansko sta to dve stvari..

jaz bom dal možnost vere mojim otrokom.. ko bodo to sami želeli.. nič prej.. sploh jih pa ne bom žigosal ko bodo še dojenčki...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:31:46   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Bauka

Zahi, ne vem kaj misliš s tem, da se neverni bolje znajdejo v življenju,, da so bolj iznajdljivi,mogoče to, da so bolj prebrisani in pridejo do stvari na nemoralen in goljufiv način??!!Mislim, da sem te prav razumela...  Itak danes "bolje" živi tisti, ki malo dela, ima veliko denarja, poleg žene še ljubico ipd. Zahi, ti kar svojega otroka (e) uči, naj živi po svoje, naj uveljavlja svojo voljo, ko bo stra 15 let in bo hotel 1000 kubični motor, mu ga kupi, ker bo to njegova volja!! In naj se v življenju čim bolje "znajde", pa četudi gre preko... Pa lep pozdrav, bom zmolila za vas kakšno lepo molitev, naj vam Bog da moči in bistro glavo!!!
Bauka


včasih naivnost stane.. tako je.. otroke je potrebno naučiti preživetja.. ne pa jim vbijat v glavo neke ideologije, ki z dejanskim svetom nimajo nič več.. mogoče pred 1000 leti..

jaz bom svoje naučil biti neodvisen.. pošten.. razumevajoč.. iznajdljiv.. če je to slabo.. pol naj bodo pa slabi..



(odgovor članu Bauka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:33:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA


Mene pa to moti kako nas imenujete posiljevalce ker tako kot vi svoje življenske nazore kažete svojim otrokom, tako jaz svoje kažem svojim in zato sem posiljevalka user posted image Strpnost bi bila potrebna tudi iz vaše strani!!!
Tudi tebi se zdi kakšna stvar prava in jo preneseš na otroka, tako kot meni in jo tudi jaz prenesem na otroka, a ker je govora o veri ki jo ne razumeš in ne sprejemaš, jaz izpadem potemtakem obupna baba ki otroka posiljujem z verouser posted image



krst.. ali pa da bi svoje otroka obrezal.. in pa življenski nazori nimajo nič skupnega.. žal..

razloži mi kaj bi se zgodilo, če otroka nebi krstila? .. ali bi umrl? ali bi bil slab?.. zakaj se nebi krstil sam ko bi mu to kaj pomenilo??

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:35:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: hati

Ne hodim v cerkev, moj otrok tudi ne, tudi k verouku več ne hodi. Je pa ena stvar. Moj otrok ve, zakaj postavljamo jelikico, zakaj pride Miklavž, zakaj praznujemo Veliko noč. Toliko sem podkovana v znanju okrog tega.


user posted image  Zdej pa meni ni nič več jasno. Zakaj pa praznujete Veliko noč? Pa zakaj imate Miklavža? A s tem pa se otroku ne vsiljuje volje drugih al kako? Sicer sem že napisala vsak po svoji vesti. Ampak mene zelo moti tole polovičarstvo. Ker nekaj al si al nisi. Malce čudno mi je si postreči samo s tistim kar mi paše. Ker potem...hmmm mogoče bi pa jaz tudi ramadan praznovala... ker mi je fanj da se malo pije in je.  Sploh pa, zgleda da sem zelo starokopitna tudi v tej zadevi. Najbrž res živimo v času, ko si pač postrežeš kjerkoli in kar ti pač v nekem trenutku paše. user posted image user posted image  Moram povedat, da načeloma nimam nič proti, da tudi ateisti praznujejo krščanske praznike, niti me ne moti, da postavljajo jaslice in barvajo pirhe. Zmoti me edino pri ljudeh, ki se krščanstva otepajo z vsemi štirimi in se jim zdi krščanstvo pranje možgan in poseganje v otrokove pravice. Tukaj se potem sprašujem... Zakaj že praznujete Veliko noč?user posted image  




In zakaj je citiran samo tisti del, v katerem pišem, da ne hodim v cerkevuser posted image  

Zakaj pa ni citiran del, kjer sem napisala, da verujem in da sem otroku to tudi povedalauser posted image


In ti meni o polovičarstvu user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:38:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



mešate vero in cerkvo.. dejansko sta to dve stvari..





S tem se popolnoma strinjam. In še enkrat za vse tiste, ki polovičarsko berete moje poste:

SEM VERNA, NE VERJAMEM PA V CERKEV. AMEN.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:42:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


S tem se popolnoma strinjam. In še enkrat za vse tiste, ki polovičarsko berete moje poste:

SEM VERNA, NE VERJAMEM PA V CERKEV. AMEN.


to je problem.. da ne ločijo vere in cerkve.. za ene je cerkev vera.. kar je narobe..

tudi jaz nimam NIČ proti veri .. imam pa proti Krščanski Cerkvi d.d.



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:48:39   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Krščanski Cerkvi d.d.





d.d. = dajte denar

ali pa

d.d. = dajte deco

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:50:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Krščanski Cerkvi d.d.





d.d. = dajte denar

ali pa

d.d. = dajte deco


d.d. = donirajte deco user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:53:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Verjamem v "nekaj". Pa imenujmo to Bog ali pa kakor koli že pač. NE VERJAMEM PA V CERKEV.




Za tiste, ki ne berejo celotnih postov. 


Hati, še enkrat. Ne ocenjuj drugih po sebi. Če si ti polovičar, še ne pomeni, da smo vsi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:54:26   
mika
d.d. = donirajte deco


......in žaljenju ni konca.....

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 9:55:50   
tanikaa
Ja, saj maš prav. Tu sem malo pretirala. Se opravičujem. Res me je malo zaneslo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 10:11:04   
Zahi
res.. malo nas je odneslo.. skratka.. bom poročal, kako je kolega rešil zadevo..

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 10:13:32   
Anonimen
ZAHI  groza groza in še enkrat GROZA11111

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 10:24:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ZAHI  groza groza in še enkrat GROZA11111


I will fry in hell, I know user posted image but I like warm places...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 10:53:41   
baguSka
**** ste zabluzil... Dejte si en drugmu mir, pa bo vse ok. Sam res... In pol se eni cudjo zakaj vojne... Ja tocno zato.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 11:20:56   
Zahi
evo.. sekira zakopana user posted image mnenja so ostala ista.. vsak na svojo stran in je rešeno user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 11:32:36   
baguSka
doug ste rabil... in tale tema je itak never ending story...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 11:35:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

doug ste rabil... in tale tema je itak never ending story...user posted image


to pa itak.. skratka.. dobil sem odgovor..

hvala vsem

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 11:42:59   
renan
naj malo potolazim tvojega kolega in njegove bojazni glede verouka: pranje mozganov ne deluje. saj takrat ne, ko sem sama hodila. snov je bila tako abstraktna, da je sploh nismo razumeli. verouk nam je bil predvsem mora, razen, ko smo slisali kaksno biblijsko zgodbico, kaj zapeli, ali ko smo pred veroukom zunaj kaj uspicili. ker je bil taksen dolgcas, verouk nikomur od nas ni opral mozganov. jaz sem se kaj kmalu distancirala od katoliske cerkve in sama razcistila vprasanje vere v svoji glavi. zame je bil verouk celo koristen zaradi studija. (umetnostna zgodovina)

na splosno pa: vzgoja otrok je predvsem stvar starsev. ne vem, zakaj naj bi se vmesavali dedki in babice. naj se najprej z zeno uskladita glede tega vprasanja.

lp, renan

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 11:45:41   
baguSka
to pa itak.. skratka.. dobil sem odgovor..

hvala

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Otrok in Verouk!!
11.10.2006 12:36:35   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: renan

na splosno pa: vzgoja otrok je predvsem stvar starsev. ne vem, zakaj naj bi se vmesavali dedki in babice. naj se najprej z zeno uskladita glede tega vprasanja.

lp, renan



točno tako.. zdaj bosta to tudi naredila.. rezultat sporočim..

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?