|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:51:28   
baguSka
varanje je planirano dejanje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:52:24   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

je pa OGROMEN razlog, da bi končal s svojo drago, če bi pač hotel varati.. to ne sodi v zvezo.. in zveza z varanjem ni več zveza.. je pač neko skrivanje in laganje, kar dolgoročno definitivno ni mogoče popravit..


S tem se pa strinjam, ce ne poves... Zato pa jaz trdim, ce pride do tega, da se pove in ce je interes in zelja, da tud skupi prideta do tega, zakaj je do tega prislo...


razlog je samo en.. (zame) .. oseba s katero si ti ne pomeni toliko, da bi pred varanjem pomislil kaj delaš..

simpl.. nagon pa ni nikoli tako močan, da bi na osebo ki jo ljubiš kar pozabil v tistem momentu.. če je ljubiš.. greš pač prej stran.. in sploh ni varanja..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:52:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

varanje je planirano dejanje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Varanje zihr ni planirano dejanje.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:53:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

varanje je planirano dejanje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


če zate ni.. pol je to drugo user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:54:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

varanje je planirano dejanje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Varanje zihr ni planirano dejanje.


hmm.. pol mi pa razloži kako to poteka..

pač greš v trgovino.. si ogleduješ cene pomaranč.. gre ena mimo.. in se data dol na solati???

al ti je ena skoz všeč.. flitraš z njo.. se "kurta" po dolgem in počez.. in pač enkrat pride do sexa?? al kako??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:55:14   
baguSka
ti pač oseba s katero si ne pomeni zadosti.. tko je.. in če ti ne pomeni zadosti.. pol je škoda s to osebo bit.. saj ni fer do nje.. in do tebe..


in kaj ce ti pomen?? in ce si vseeno firbcen?? in ves da s tvojo ne bos sel narazen, ker te ima rada in ves da ji ne bo hudo, ker se to pac lahko zgodi!? in ves, da zaradi tega ne moreta it narazen? torej tud za neki fer play ne gre vec... fer pomeni samo v primeru, ce ji lazes... torej ce zmenita, da si ne bosta lagala in jih lazes... tukaj lahko govorimo, da nisi fer, ce ji pac ne poves...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:59:43   
baguSka
simpl.. nagon pa ni nikoli tako močan, da bi na osebo ki jo ljubiš kar pozabil v tistem momentu.. če je ljubiš.. greš pač prej stran.. in sploh ni varanja..


In zakaj potem trdis, da tisti, ki se nikoli niso znoreli, tega ne morejo nardit?? Da niso tok mocni??? Ce si ti, ki si se znorel, potem so lahko tud oni k se se niso... Verjemi. To je odvisno tud od karakterja. In ljudje smo si konc koncev razlicni. Vsak je zase.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:02:20   
baguSka
pač greš v trgovino.. si ogleduješ cene pomaranč.. gre ena mimo.. in se data dol na solati???

al ti je ena skoz všeč.. flitraš z njo.. se "kurta" po dolgem in počez.. in pač enkrat pride do sexa??


Mogoče. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:03:07   
Anonimen
hmm.. pol mi pa razloži kako to poteka..

pač greš v trgovino.. si ogleduješ cene pomaranč.. gre ena mimo.. in se data dol na solati???
al ti je ena skoz všeč.. flitraš z njo.. se "kurta" po dolgem in počez.. in pač enkrat pride do sexa?? al kako??


Varanje ni planirano dejanje, ker če bi planiral bi se dol dal že takoj ko ti je oseba všeč. Moja razlaga! Dol se daš pol ko jo spoznaš??? !!!
Oz. dedci planirajo.....??? user posted image user posted image user posted image  da imajo še en + na svojem lovu.....


(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:05:51   
Anonimen
mislim,da je največji povdarek na tistih moških,katerim je bila ženska med prvimi,oz on njej in sta že od rane mladosti skupaj.Tu pa se zdaj poraja vprašanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:06:01   
Anonimen
ti pač oseba s katero si ne pomeni zadosti.. tko je.. in če ti ne pomeni zadosti.. pol je škoda s to osebo bit.. saj ni fer do nje.. in do tebe..

in kaj ce ti pomen?? in ce si vseeno firbcen?? in ves da s tvojo ne bos sel narazen, ker te ima rada in ves da ji ne bo hudo, ker se to pac lahko zgodi!? in ves, da zaradi tega ne moreta it narazen? torej tud za neki fer play ne gre vec... fer pomeni samo v primeru, ce ji lazes... torej ce zmenita, da si ne bosta lagala in jih lazes... tukaj lahko govorimo, da nisi fer, ce ji pac ne poves...


1. veš da ne boš šel narazen, ker ti oprosti (in ti s tem da dovoljenje da prevaraš še drugič, tretjič? user posted image user posted image user posted image )
2. ni fer play - sam slej ko prej druga stran izve da nekaj oz.nekdo ni fer, tko da pol pride do fer playa - sorry Baguska ker tko nakladam user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:06:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ti pač oseba s katero si ne pomeni zadosti.. tko je.. in če ti ne pomeni zadosti.. pol je škoda s to osebo bit.. saj ni fer do nje.. in do tebe..


in kaj ce ti pomen?? in ce si vseeno firbcen?? in ves da s tvojo ne bos sel narazen, ker te ima rada in ves da ji ne bo hudo, ker se to pac lahko zgodi!? in ves, da zaradi tega ne moreta it narazen? torej tud za neki fer play ne gre vec... fer pomeni samo v primeru, ce ji lazes... torej ce zmenita, da si ne bosta lagala in jih lazes... tukaj lahko govorimo, da nisi fer, ce ji pac ne poves...


haha.. zanimivo mi je, da me ženske tukaj nagovarjate, da ni to nič takega.. da brez tega pač ne gre ipd ipd user posted image

jaz mam pač svoje mnenje.. varanje NE GRE.. zveza, v kateri pride do varanje ni več zveza.. in se dolgoročno zaradi tega pač razpada..

tudi če bi mi moja povedala, da me je prevarala.. pa da jo neizmerno ljubim.. pa da ji po nekem čudežu oprostim.. nebi bila ta zveza nikoli več ista.. konstantno bi ji gledal pod roke.. nikoli več ji nebi zaupal.. za vsako zadevo, katera bi mi bila sumljiva, bi se spraševal če me spet ne vara ipd ipd..

ker pa tega nočem zase, kaj šele za osebo, ki jo ljubim.. tega pač ne naredim.. in tudi nebi..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:07:24   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pač greš v trgovino.. si ogleduješ cene pomaranč.. gre ena mimo.. in se data dol na solati???

al ti je ena skoz všeč.. flitraš z njo.. se "kurta" po dolgem in počez.. in pač enkrat pride do sexa??


Mogoče. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


prvo ali drugo?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:08:15   
baguSka
Evo se moja razlaga:

planirano varanje je zame varanje, ko gres ven z namenom da bos prevaral... ko isces da bos varal... in potem varas sebe... varas pa sebe, ker lazes sebi in svoji partnerki...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:09:16   
baguSka
mislim,da je največji povdarek na tistih moških,katerim je bila ženska med prvimi,oz on njej in sta že od rane mladosti skupaj.Tu pa se zdaj poraja vprašanje


Se strinjam. Ampak skoz te odgovore, se da dobiti tudi odgovor na tole vprasanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:11:46   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

hmm.. pol mi pa razloži kako to poteka..

pač greš v trgovino.. si ogleduješ cene pomaranč.. gre ena mimo.. in se data dol na solati???
al ti je ena skoz všeč.. flitraš z njo.. se "kurta" po dolgem in počez.. in pač enkrat pride do sexa?? al kako??


Varanje ni planirano dejanje, ker če bi planiral bi se dol dal že takoj ko ti je oseba všeč. Moja razlaga! Dol se daš pol ko jo spoznaš??? !!!
Oz. dedci planirajo.....??? user posted image user posted image user posted image  da imajo še en + na svojem lovu.....




no.. pustmo zdaj filmske prizore, ko pride vodovodar popravt pipo in se podre z gospodinjo..

dejstvo je, da ne ne moreš kar podret na ulici.. sred belga dneva ipd.. brez da bi karkoli vedel vnaprej..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:12:28   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mislim,da je največji povdarek na tistih moških,katerim je bila ženska med prvimi,oz on njej in sta že od rane mladosti skupaj.Tu pa se zdaj poraja vprašanjeuser posted image user posted image user posted image


hvala.. točno tole sem mislil..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:13:03   
baguSka
pa da ji po nekem čudežu oprostim..


Oprostil kaj??? To da ti je lagala??? Sej ti je priznala kaj je nardila??? Oprostil kaj??? Sej nebi nic takega nardila, kar bi OSKODOVALO vajino vezo... Ta se vedno funkcionira isto dobro kot prej!!!! Ce pa bi zaradi tega zacela skripat, potem bi pa ona teb mogla oprostit... ker bi zacela skripat zaradi tebe. Ker se bos pocutil prizadetega... Ce se nebi, potem nebi do tega prislo in ji nebi imel nicesar za oprostit.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:14:05   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Evo se moja razlaga:

planirano varanje je zame varanje, ko gres ven z namenom da bos prevaral... ko isces da bos varal... in potem varas sebe... varas pa sebe, ker lazes sebi in svoji partnerki...


kaj pa..

greš na službeno pot.. zraven tebe gre še tajnica.. zvečer se usedeta v bar.. spijeta 5 viskijov.. in se podreta..

ali to ni planirano ali je planirano? user posted image user posted image da slišim.. odgovor že sicer vem.. zanima me pa ženski vidik user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:14:36   
Anonimen
nekaterim je v zvezi postalo monotono.Kljub temu da svojo partnerko imajo radi in jo ljubijo,pa si želijo popestritve.ampak nikoli ji skoka ćez plot ne priznajo,saj si enostavno ne znajo predstavljat življenja brez nje.Koga pa to opravičuje??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:14:59   
baguSka
nebi bila ta zveza nikoli več ista.. konstantno bi ji gledal pod roke.. nikoli več ji nebi zaupal.. za vsako zadevo, katera bi mi bila sumljiva, bi se spraševal če me spet ne vara ipd ipd..


Torej bi bil kriv ti... in ne ona. Ker si ti tist, ki bi se pocutil izdanega. Zakaj?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:15:41   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pa da ji po nekem čudežu oprostim..


Oprostil kaj??? To da ti je lagala??? Sej ti je priznala kaj je nardila??? Oprostil kaj??? Sej nebi nic takega nardila, kar bi OSKODOVALO vajino vezo... Ta se vedno funkcionira isto dobro kot prej!!!! Ce pa bi zaradi tega zacela skripat, potem bi pa ona teb mogla oprostit... ker bi zacela skripat zaradi tebe. Ker se bos pocutil prizadetega... Ce se nebi, potem nebi do tega prislo in ji nebi imel nicesar za oprostit.


haha.. zaminiv pogled.. na žalost se pa ne strinjam niti malo.. varanje no dobro.. pa pika user posted image

če začne zadeva škripat zaradi varanja.. potem je kriv tisti ki je varal user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:16:37   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nebi bila ta zveza nikoli več ista.. konstantno bi ji gledal pod roke.. nikoli več ji nebi zaupal.. za vsako zadevo, katera bi mi bila sumljiva, bi se spraševal če me spet ne vara ipd ipd..


Torej bi bil kriv ti... in ne ona. Ker si ti tist, ki bi se pocutil izdanega. Zakaj?


noben nebi bil kriv.. ker take veze nebi blo več :))

izda pa samo tisti, ki vara.. simpl..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:17:56   
baguSka
ker pa tega nočem zase, kaj šele za osebo, ki jo ljubim.. tega pač ne naredim.. in tudi nebi..


in ce pride do tega??? ja itak... forget love!!! pozabi vse kar je bilo lepega... pozabi vse kar se vama je lepega zgodilo... vajino vezo, ki drugace odlicno funkcionira... itak, skocila je cez plot!!! joooooj konc sveta!!!! zdej pa ta veza sploh ne funkcionira vec!!! kar naenkrat!!! ceprav je blo vceri in danes se vse ok...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:17:57   
Anonimen
kaj pa..

greš na službeno pot.. zraven tebe gre še tajnica.. zvečer se usedeta v bar.. spijeta 5 viskijov.. in se podreta..

ali to ni planirano ali je planirano? da slišim.. odgovor že sicer vem.. zanima me pa ženski vidik


Defintivno planirano dejanje - ker tudi v pijanosti se moraš obvladat.....
Sploh pa v pijanosti....pardon v vinu je resnica.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?