|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.12.2008 10:03:48   
Sulfinija
Za vse ljubiteljice slik:

v albumu najini prazniki 2008-2009 se naha nekaj novih slik od najinih jaslic in novoletne jelke

ter novi album moje orhideje.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.12.2008 10:04:04   
metuLJchy
Še jaz raportiram sončka! Koako ga je lepo videt! Sulfinija upam da tisti izcedek ni nič hujšega napovedoval, da je bil ko si rekla le od preveč napora (tudi vožnja po moje utrudi telo?). Citrončica, a ste žurali?

Sanela kako si ti?

Jaz imam malo želodčnih težav, pa ne zaradi kakšne hrane ali pijače, pač pa zaradi sekirancije. Včeraj sem govorila z enim homeopatom, ki ga osebno poznam in mi je potrdil da je čisto od psihe to. Zdaj mam take hemeopatske kroglice, so ko eni bonbončki. Šibam prat, kuhat....

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.12.2008 10:06:36   
metuLJchy
sulfinija tvoje orhideje so kot sem ti enkrat že napisala božanske! Pa zelo lepo ste za praznike dekorirali! user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.12.2008 11:14:53   
Sulfinija
Metulchy,a jutri dobim tvoj paketek???Komaj čakam in še enkrat iskrena ti hvala!!!

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.12.2008 12:14:18   
metuLJchy
Sulfinija se opravičujem bo v torek, ker sem bila včeraj prevelika potepinka in do zapiranja pošte še nisem prišla domov. Je pa pasalo en dan imet samo za potepanje, šoping, brez moške družbe

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.12.2008 22:33:29   
Anonimen
Čer!
Pa se vam spet malo javim sicer preberem skoraj vse kar mi čas dopušča.
Upam da boste lepo preživele praznike in po praznikih zagledale user posted image user posted image .
Vsem nosečkam pa lepo nosečnost.
lpuser posted image

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.12.2008 8:15:15   
*sanela*
Jutro!
Vidim, da ste uživale v šopingu user posted image  in komandiranju!
Jaz sem pa nedeljo preživela bolj delovno. Malo sem počistila wc in kopalnico. Laminat so položili v dnevni in kuhinji, danes bodo še po ostalih sobah. Jutri kuhinja in zvečer gremo v našo hiško user posted image user posted image user posted image ! Komaj čakam!

Lep dan želim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.12.2008 10:28:14   
Anonimen
sanela čestitke za novo hišo.je fino tkole pred prazniki da se preseliš in potem uživaš s svojim dragim.

Lep pozdrav tudi ostalim.

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.12.2008 10:39:14   
*sanela*
Hvala Ula23! Res je, komaj čakava da novo leto dočakava v novi hiši! Ful sva vesela da se nama je želja izpolnila. Že odkar sva skupaj šparava za hišo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.12.2008 15:10:07   
metuLJchy
Oh, punce jaz pa se vam te dni ne oglašam nič kaj pozitivne volje! Za piko na i se poleg težav z zdravjem, službo, ...še z mojim zadnja 2 tedna ne razumeva, pravzaprav se non stop kregava. kar ne najdeva nekega skupnega jezika, me prav boli in žalosti to, tako žalostna v božične praznike že dolgo nisem šla. K sreči sem v sebi pozitivka!

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.12.2008 20:43:55   
Anonimen
Čer punce!
Sanela ja ve kok je to če si neki ful želiš. sv bla midva na istem k sva si ful želela na svoje. Paše bit na svojem delaš kr ti paše je fajn.

metuLJchy sej se bo vse poštimalo tut moški so včasih mal preveč tečni.

lp vsem user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
23.12.2008 10:19:31   
Sulfinija
Metulchy,hvala ti hvala,hvala iz srca.Noro lepo diši,vendar zame trenutno tale vonj ni.Bom ga pa hranila za pozneje,ko mi več ne bo takole slabo.

Hvala.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
23.12.2008 10:50:22   
metuLJchy
Sulfinija samo da ti je všeč! Sem malo pretiravala z vato, a ne user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
23.12.2008 10:50:53   
metuLJchy
Pa še to, čimprej javi kako si opravila na UZ, stiskamo pestke!

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
23.12.2008 15:50:55   
*sanela*
Ojla!
Končno je moja kuhinja zmontirana user posted image ! Jutri še vse lepo počistim pa grem lahko v svojo hišo! Čez teden bom imela priklopljen internet pa vam bom nalimala slikice!

metuljchy nekaj je v zraku user posted image ! Tudi z mojim sva se zadnje tedne kar naprej kregala! Kadar je kriza ( denarna ) nastajajo problemi. Bo boljše! Boš vidla user posted image user posted image user posted image

ula23 lepo je da nam se javiš. Napiši kaj več o sebi, da te spoznamo user posted image !

sulfinija kako se nosiš s slabostjo? Upam, da ti bo vsaj za praznike boljše, da boš lahko uživala s svojim user posted image ! Pa hitro javi kako je bilo na pregledu!

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
23.12.2008 16:30:51   
Sulfinija
Ojla!

Sem končno doma iz pregleda.user posted image user posted image .

Poznate tole na sliki???Punca user posted image user posted image user posted image  od sreče,user posted image  pa dela tika taka.Punce sme kar raznežena smo pa veliki dovolj za tale teden.Kontrola 6.1. in torecan svečke sem dobila.

Punce hvala,da ste me vzpodbujale,sedaj le še čakam user posted image ,da proslavima tole lepo slikico.

LP Mojcauser posted image 6t4dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
23.12.2008 16:59:30   
Anonimen
sulfinija fino da je s tvojim user posted image  vse ok. Upam da si ti tut že malo bolje.
Lepo nosečnost še naprej.
lp

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
23.12.2008 17:08:23   
Anonimen
Sanela ja prihajam iz gorenjske. Stara sem 27let, redno zaposlena v slaščičarni, živim na svojem že tretje leto. Že kar nekaj časa se z mojim user posted image  trudiva za user posted image .  Do sedaj brez uspeha. Upam pa na boljše čase saj so mi letos oktobra odstranili cisto, ki je bila ovira za zanositev.
lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
24.12.2008 8:48:51   
*sanela*
sulfinija user posted image  zelo sem vesela da si slišala srčka biti. To je res nekaj najlepšega. Jaz sem tudi user posted image  ko sem slišala srčka.

ula23 držim pesti, da boš čimprej zagledala user posted image user posted image . Kdo ve morda ti pa dedek mraz prinese lepo darilo user posted image !

metuljchy punca moja. Kje pa si? Me skrbi ko se tako malo javljaš! Upam, da boš vsaj te dni boljše volje!

Ker zvečer gremo v našo hiško in tam žal še nimam interneta vam bom kar zdej voščila

Vesel božič in srečno novo leto!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
24.12.2008 9:10:22   
metuLJchy
Punce pozdrav,

ula lepo da si še z nami, in tudi jat iz srca želim da ti boš čimprej ugledala user posted image ? Se že dolgo trudite? Morda bosta pa božiček in dedek mraz prinesla kakšno darilce!

sulfinija, ko sem zagledala user posted image  v tvojem postu me je prav stisnilo pri srcu in sem sem šla takoj tekst okrog brat. Uffff, se mi je odahnilo ko sem prebrala da si user posted image  od sreče! Draga Mojca, iz srca ti čestitam in držim pesti da se bodo slabosti čez praznike malo umirile, vaša pikica pa da bo vsak dan večja in bolj močna!

sanela, ste pa izbrali res prelep dan za selitev, user posted image , upam, da si boš zdaj čez praznike malo odpočila in odahnila, si zaslužiš! Po praznikih nam kakšno slikico nalimaj!
Citrončica, kje si ti, kje si yuliah?

Sanela res se manj oglašam ker nimam najbolj pozitivnih dni, so določene stvari ki jih moram v svojem srcu razrešit, trenutno sem malo zmedena in na nekakšnem razpotju. A sem močna, vem da nič ne traja večno, tudi to malo slabše obdobje ne bo, in spet bo posijalo sonce!


(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
24.12.2008 17:06:12   
eva Ana
Da še vas tukaj obvestim, danes naredila test in je en lep +!

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
25.12.2008 10:05:09   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: eva Ana

Da še vas tukaj obvestim, danes naredila test in je en lep +!


user posted image user posted image user posted image user posted image ,Eva Ana za lepo novičko.Naj poteka vse do konca brez vsakih težav.

Vsem virtualnim prijateljicam želim Miren,srečen in vesel Božič.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
25.12.2008 14:42:58   
mausikaa
Eva Ana user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
25.12.2008 15:59:28   
citrončica
Kako ste pridne,se redno oglašate,

jaz pa sem se kar malo izgubila v vsem,
smo na polno delali,pa me še 2delovna dneva letos čakata,pon in torek še,
doma je moj zaključil s keramiko v hodniku,včeraj pop,tako da sva komaj skombinirala smrečico,jaslice in vsa darila do večera,potem sva bila kar pri naših doma,tako na večerji,kot pri polnočnici,danes pa sem celo prišla na zeleno vejo,moj je šel za par ur ribe lovit in to je to,

pri vas pa povsod nekaj novega,vidim,user posted image ,same super novičke,user posted image ,

metuLJchy,zate pa le tole:

Ko hodiš,pojdi zmeraj do konca.
Spomladi do rožne cvetice,
poleti do zrele pšenice,
jeseni do polne police,
pozimi do snežne kraljice,
v knjigi do zadnje vrstice,
v življenju do prave resnice,
v sebi do rdečice čez eno in drugo lice.
A če ne prideš ne prvič,ne drugič do krova in pravega kova
poskusi:vnovič in zopet
in znova.
(Tone Pavček)
 
user posted image user posted image user posted image

gledam tvojo rožico,in ker je želela odcveteti,sem jo presadila,da ji bo bolje......

Tudi vsem ostalim pozitivkam želim lepe Božične praznike!!!!!

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
26.12.2008 21:05:18   
metuLJchy
Pozitivke moje malo z zamudo vam voščim vesele praznike! Bila sem pri noni v Bovcu, pa v Gorici in malo zamudila čas za čestitke.

Sanela, upam da si že v novi hiši? Upam, da je bil najlepši božič do sedaj za vas to.

Sulfinija kako tvoja pikica? Kakšni so prazniki v troje?

Citrončica, hvala ti iz srca! Ta pesmica je zame ena najlepših, mojemu sem z njo pred časom pripravila rojstnodnevne čestitke za njegove stranke. Jaz sem pa kot rožica...čeprav zdaj ne cvetim najbolj vem da spet bom. Danes sem dožilela par takšnih dokazov ljubezni ali prijateljstva,da mi je prav srčka pogrelo. Srečala sem se z dvema prijateljicama, ki sta mi res blizu in ju je bilo tako lepo videt, nona mi je tako skrbno pripravila za na pot polno košaro dobrot da sem imela prav solze v očeh, doma pa mi je mucek pol ure skoraj po glavi skakal od navdušenja. Potem je nsmeh takoj bliže!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Celulit
darja72

Si upamo priznati?

imam ga res veliko (50%)

le na zadnjici (8%)

imam, a ni zelo opazen (28%)

zelo malo (9%)

nič (4%)


Število vseh glasov: 330

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!