|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
8.2.2009 8:00:38   
citrončica

IZVIRNO SPOROČILO: *sanela*



Pri meni ni nič novega, še vedno nimam user posted image , kmalu bo šest let.





++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Joj,boga no,upam,da se ti tole uredi,
res imamo vsaka svoj "šmoren",da vedno nekaj ne gre skupaj....

Zunaj spet dežuje,prav kislo izgleda,upam,da kmalu kaj sonček posije,da malo razpoloženje dvigne.....

lp

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
8.2.2009 11:35:51   
metuLJchy
Po dolgem, dolgem času se vam spet malo oglašam. Malček sem se postavila na noge, včeraj mi je sicer bilo hudo ko psu, ko sem se spomnila da je minili točno 3 mesece od moje laproskopije in histeroskopije in kar nisem mogla dojet da se je v tako kratkem času toliko stvari povsem na glavo obrnilo. A zdaj je tako kot je. V torek končno zvem, če sem dobiula službo ki si jo želim, se že 3 tedne vleče to čakanje, stiskajte pesti prosim!

Kako ste ve, naši trebuški pridno rastejo?

Sanela, božica, še vedno ni user posted image !

Citrončica, oprosti ker se nič ne oglašam, se pa večkrat spomnim nate!

Ula pri tebi kaj novega?

Toliko za danes, pri meni samotna nedelja, zdaj živim sama še v njegovem stanovanju (tako sva se zmenila, ker dokler nimam nove službe je brezveze da se v najem mečem, ker sploh ne vem kam), on se je takoj po končanju najine zveze preselil na gorenjsko k tej coprnici.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
8.2.2009 19:04:51   
citrončica
MetuLJchy,tudi meni si na misel, velikokratuser posted image ,

močno,močno držim pesti za novo službo,za nov začetek....

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
8.2.2009 22:51:24   
Kliki

Ula pri tebi kaj novega?


[/quote]
Joj veš koliko krat sem že na tebe pomislila kako si in če se pobiraš. Upam da službo dobiš. Držim pesti. Sporoči kako se ti bo izteklo.

Pri meni za enkrat še nič novega razen da sem si nik zamenjala.
Še vedno čakam na magično user posted image , pa sej vem da bo.

Lepo bodi pa javi se še kaj.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.2.2009 16:10:14   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: metuLJchy

Toliko za danes, pri meni samotna nedelja, zdaj živim sama še v njegovem stanovanju (tako sva se zmenila, ker dokler nimam nove službe je brezveze da se v najem mečem, ker sploh ne vem kam), on se je takoj po končanju najine zveze preselil na gorenjsko k tej coprnici.


Lepo da si se javila! Kar naprej mislim nate. Tako rada bi, da dobiš službo in se postaviš na svoje noge!
Ej nemorem verjet, da se je takoj preselil k tej ženski! Kr neki!
Joj kolk so ti dedci zabiti, za pop...........user posted image user posted image user posted image
Ful sm jezna!
Vem, da boš našla nekoga, ki te bo vreden!
Naj ti vedno sije sonček! user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.2.2009 16:12:59   
Kliki
O sanela tebe pa že dolgo ni bilo.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.2.2009 16:28:11   
*sanela*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sm bila zakopana v delu!
No sej mam tudi zdaj ful dela, ma sem si uzela čas za klepet user posted image !
Kako si ti Ula? Vidim, da ni nič novega pri vaju. Bo ko bo čas, sam obupat nesmemo!
Lep dan želim!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.2.2009 18:34:59   
Kliki
Ne obupala pa ne bom tako kmalu sej tudi naš čas pride. Drugač pa še vedno pridno delava na user posted image  in probam čim manj mislit na to, pa sej mi kar gre ker zelo veliko tudi jast delam.user posted image
Lepo da si vzameš čas za klepet.
Lep pozdrav

< Sporočilo je popravil U -- 9.2.2009 18:36:44 >

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
10.2.2009 11:16:35   
*sanela*
Ojla!
Na hitro vas pozdravim!
Pri nas je deževno in ful depresivno!
Včeraj je bilo prov luštno ko se je sonček pokazal! Komaj čakam pomlad in poletje!

Lep dan želim!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
10.2.2009 22:08:46   
metuLJchy
Danes je torek...in jaz nisem izvedla za službo. Spet en teden čakanja, baje so se danes dokončno odločili da ta zadevo BO bila, a ko sem človeka vprašala ali lahko na to računam, ali iščem tudi drugje, je rekel da mi noče nič obljubit in naj do takrat pač tudi drugje iščem user posted image  no, saj bo, nekako se bo že obrnilo, prej ali slej!

Joj punce, prav pogrešam boje za user posted image  z vami. Enkrat upam, da bom tudi jaz v roki stiskala svojega user posted image , čeprav...no, nisem najmlajša če pomislim, da sem sama. In da nimam v kratkem se namena zapletat s kom. Potem pa itak spet potreben čas da je zveza sploh zrela za user posted image . In potem spet preiskave, tablete, postopki....

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
10.2.2009 22:52:58   
Kliki
Joj upam da dobiš to službo.
Kar se pa user posted image  tiče boš pa tut kmalu med borkami saj bo tudi zate prišel pravi in se bosta odločila zauser posted image .

Lep pozdrav

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
11.2.2009 9:11:35   
Anonimen
Punce, nisem vas vseh brala, je le preveč, me je pa naslov teme vzpodbudil... Tako sem vesela, ko vidim, da se kdo trudi gledat pozitivno, četudi so problemi. Ker s sekiranjem jih ne zmanjšaš, s pozitivnim pristopom pa.
Jaz sem srečka, moram reči, in svojo zgodbo sem že delila na tem forumu (Zgodba za upanje in nasmeh; o mojem čudežu, ki ga je po mojem kriv fant, ker je pač vedel, da mora ratat). In strašno sem vesela, ko vidim, da se tudi druge trudite gledati s sončne strani. Hecno je, da včasih tiste s težavami še bolj. Ker sem user posted image že skoraj polnih 11 tednov (jupiiiii), berem in včasih pišem tudi v temi nosečk in kar zoprno mi je, ko vse tako črno gledajo, kaj vse je lahko narobe in kako jih je strah in same črne misli... Mislila bi si, da bo eno samo veselje, pa je en sam jok in stok. Ne vem, kot da tiste, ki nam telo ne podari vsega na pladnju, ampak nas malo matra, potem znamo bolj pozitivno gledati, ker vemo, da nam preostane le to.
Punce, želim vam veliko volje in pozitovnosti še naprej, ohranite tak pogled nase in na svet. Zaradi tega je tako lepši, za vse nas, vam pa želim, da se vam želje uresničijo in vam želim čimprej slabosti, nočna prebujanja in otroško dretje user posted image Ah, ne, saj ne, če se da, vsaj brez prvega in drugega, ampak vem, da boste znale to razumeti kot pozitivno željo user posted image
Saj ne bo nobena zamerila, kajne, če napišem preprosto in prav nič slabšalno:

DAJMO, BABE! user posted image

(odgovor članu andreja2000)
  Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
11.2.2009 11:55:41   
*sanela*
Pozdravljena anonimna!
user posted image  za user posted image . Želim ti predvsem lepo nosečnost in zdravega user posted image .
Vse kar si napisala res drži! Mene tudi zelo živcirajo ženske, ki mislijo, da bodo ostale noseče takoj ko se odločijo za otroka. Žal v življenju ni tako. Meni so otkrili tumor na hipofizi in poznam primere z drugega foruma kjer so ženske na bolniški doma jamrajo in stokajo, otežujejo življenje sebi in svojim.
Od joka in stoka ni nič. Borit se je treba, če želiš, da se pozdraviš ali dosežeš tisto kar si srčno želiš.
Le tako naprej! In pa javi se še kdaj!

Naj vam vedno sije sonček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
13.2.2009 16:17:52   
citrončica
Sončka pošiljam na tako lep in sončen danuser posted image ,končno se je spet prikazal,in res je bil lep dan,čeprav je pihalo in bilo mrzlo,a za šipo v avtu je bilo prav prijetnouser posted image ..

In kako ste kaj??

Vidim,da vedno privabimo še kako novo med nas,user posted image ,anonimna,še kdaj se oglasi,pa prijetno nosečnost in zdravega user posted image !!!

Ostalim pa en velik user posted image ,preživite lep Valentinov dan tudi jutri, v krogu ljudi,ki jih imate rade!!

pa-pa

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.2.2009 9:34:25   
*sanela*
Jutro!
Jupi končno par dni sončko! Res je, da je mrzlo ampak če je sonček ni panike!

Kje pa ste punce!
Metuljchy kako si? Si dobila službo?
Sulfinija Kako se počutiš srečka nosečka? Nič več te ni pri nas!
U je kaj novega pri tebi?
 
lep dan želim!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.2.2009 21:45:46   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: *sanela*


U je kaj novega pri tebi?
 
Za enkrat še ne. bomo 26.2 videl kaj bo, upam da se tečkauser posted image  ne pojavi. Jo redno na dopust pošiljam pa se vseno pojavi.user posted image sem pa drugače mela zelo bolečo O in sva seveda z mojimuser posted image  takrat velikouser posted image . tko da upam na user posted image . Ne bom pa presenečena če se pojavi.

Kaj pa tvoja tečka je že prišla?

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
17.2.2009 11:58:36   
Sulfinija
Ojla!

Evo mene na raport.Sem kar lena za pisanje ratala ne vem kako tole,user posted image .Se pa vas vseh skupaj z veesljem spominjam in našega mega žura ki je bil marca pred dvema letoma kako hitro čas beži,da ni res.

No in malo o meni,moji user posted image  in najini user posted image .Veselo čakam prve brcike,v četrtek bom dopolnila 15.tednov ne morem verjeti še malo,še malo in bo polovico nosečnosti za mano ne morem verjeti se mi zdi,kot da sem danes sporočila veselo novičko na forum in sedaj se mi moj trebuh že oreng pozna...Drugače slabosti so minile,so trajale od 5-14 polnega tedna sem ji že bila kar sita.Zredila sem se v petih tednih 1,70kg.Z mojim dragim veeslo skačema okrog izbirama opremo,kaj malega sma tudi že kupila,junija v začetku pa bnoma kar preuredla sobico in noter postavila previjalno,po vozek bomo šli je že izbran in seveda posteljico potem le še čakam avgust da povijemo in k sebi stisnem končno svojo user posted image .Sem imela prejšnji četrtek pregled brez UZ,srček smo le poslušali je bil kot nor.Doma pa vskai drugi večer uživama ob AS napravici in poslušama srčeka moj dragi se kar topi zraven.

Tako malo na kratko o meni.

Punce mislim na vas in rada vas imam.

LP Mojcauser posted image 14t5dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
19.2.2009 15:16:43   
*sanela*
O Sulfinija, lepo da si se javila!
Vesela sem da so slabosti minile. Točno vem kako se počutiš ko gledaš in kupuješ stvari za svojo 1. bebico. Tudi midva z mojim user posted image  sva z takšnim guštom hodila po štacunah. Takrat sva živela v enosobnem stanovanju pa nisva imela sobice za user posted image . Zdaj imava eno viška in upam, da bova tudi njo uredila za drugega user posted image . Vem, da še vedno ni moj čas prišel a močno verjamem da še bo.
Javi se še kdaj in nalimaj kako slikico user posted image !

Metuljchy, U in citrončica kje ste punce?

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
20.2.2009 16:27:27   
Kliki
Oj jast sem na vsaki temi po malo največ se  pa javljam na februarkah.

Še vedno upam da bo to moj mesec.

Kaj pa pri tebi kaj novega?

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2009 9:52:39   
citrončica
Ojla!

Ta mesec je tudi mene user posted image  okrog prinašala,14dni sem jo čakala,skoz je nekaj špikal,zvijal,kot da bo,pa nič,no zdaj pa se je končno skorajžila,zdaj pa lije....nič novega..user posted image se pravi da drug mesec,ko bo spet blagovolila priti,pokličem v Lj za nov postopek,in to je to..
Sicer vse po starem,spet se moram učit,pa imam toliko voljeuser posted image ...grozna sem,ja,
...

Pa ve?Ste bile kaj v maškarah??
Pa drugače??še kaj pokukajte sem gor in se oglasite...

pa-pa

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
25.2.2009 15:52:54   
citrončica
...danes sem pa jaz tista,ki premišljuje o življenju,minljivosti in včasih smislu vsegauser posted image ,
za dobro jutro me je poslovodja v eni trgovini nap...,čeprav nisem nič kriva,a ker sem prestavnik podjetja...,

a takoj nato izvem,da je včeraj v prometni nesreči Bled-Bohinj umrla kolegica,skupaj smo žurat na Madžarsko v toplice hodili.....user posted image user posted image ...in zdaj sem prišla na net pogledat črno kroniko,pa ne moreš verjet,nekdo je napisal v komentar "to je pa baba za volanom"  !??!ženska je bila tak sonček,tak pozitivček,vedno nasmejana in za žur,pustila pa 2 otroka in moža.....  grozno,kar ne gre mi v glavo...

bo boljše,upam,da vas nisem zamorila,a žal pridejo tudi takšni trenutki,ne??

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
25.2.2009 15:59:57   
Kliki
Moje sožalje.

Kdaj pa se je zgodilo?

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
25.2.2009 16:40:51   
citrončica
Včeraj,ko je šla iz službe,

zdaj berem na 24.com, a so nekateri komentarji res neokusni,izgleda nimajo boljšega dela,kot komentirat....

Žal je bila povzročiteljica nesreče in je fant iz drugega avta še v kritičnem stanju,punca pa izven,bogve kaj je bilo in zdaj ugibat...je brezveze...
upam le,da je nekje...kjer ji bo dobro....

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.3.2009 13:01:28   
Še ena T
Živjo, punce...

Danes me nekaj razganja od pozitivne energije, pa jo malo pošiljam še vam user posted image

Držite se, pa ostanite zveste naslovu teme (sem jo morala kar iskat že spodaj...)

Lp

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.3.2009 13:18:35   
T1979
Citrončica iskreno sožalje. user posted image  Res je hudo ko iz danes na jutri izgubiš nekoga, ki ti je blizu in ga imaš rad.

Komentarji nekaterih so pa res neokusni.

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?