|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 66 [67] 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
17.3.2009 20:24:07   
Kliki
Tale naša tema je pa čisto zamrla.user posted image

Kje ste punce?

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
20.3.2009 20:55:57   
metuLJchy
Punce pozdrav,

me je kar malo sram da se vam toliko časa nisem oglasila, pravzaprav se ne spomnim kdaj sem bila nazadnje na RR. Tako je drugačno zdaj življenje, da mi je misel na dojenčka tako vesoljno daleč stran..

Kako ste, kako ste nosečke? Yuliah in sulfinija, kao rastejo trebuški? Pa ostale, Ula, citrončica, sanela? Citrončica kaj novega, imaš postopke predvidene? Pa ti ula (oz. oprosti videla sem da si nick zamenjala pa si nisem še v spomin vtisnila ;-))

jaz sem tako tako, na žalost se iz tiste službe ni izcimilo nič, pravzaprav sem zaradi tega ker sem bila prepričana da bo, izbubila kar nekaj časa, ker med tem nisem intenzivno iskala česa drugega. Zdaj čez vikende imam nekaj honorarnega, toliko dokler ne najdem česa drugega, bivši je začel vame rinit, tako da mi le otežuje situacijo, pravzaprav sem bila že malo bolje, pa se mi zdi da sem spet malo navzdol padla v razpoloženju. Se že tako dolgo ta tema vleče, upam da kmalu posije sonček!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.3.2009 19:41:44   
Sulfinija
Ojla.

Da nas potegnem iz skoraj druge strani.

Nosečka Sulfinija se počuti več kot odlično razen tu in tam akkih motenj v razpoloženju.V četretek bom točno na polovici nosčenosti hitro čas beži ni kaj.1.4 imam morfologjio in komaj čakam po eni strani malce cvikam za najino user posted image  in takrat bom izvedela spol.Glede brcik kaj pa vem kaj čutim bolj še na reahlo vendar čutim vsak dan isto zato mislim da je to to.KOmaj čakam tiste oreng brcike,da bom resnično vedela,da je tole najina user posted image .
Prejšnji teden sem imela pregled in hiter UZ ven iz programa je bil.Sem se tak raznežila,ko sme videla najino user posted image  kako je že velika kako lepo glavico ima,srček je lepo bil in tudi miglai smo hi,hi.KG +5kg.

In za konec še ena slikica mojega bušija slikanega danes 19t2dni.
user posted image

LP Mojca19t2dni


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.3.2009 10:49:15   
citrončica
MetuLJchy,tolikokrat si mi na misel,upam,da boš tako močna in obrnila nov list v življenju,in ves ta "šmoren"pustila za seboj,res je zadnji čas,da tudi zate posije sonček,pa sva na vezi,za kak spomladanski čajček,če boš mela čas.Jaz čakamuser posted image ,ko prde ta mesec-prejšnji je 14dni zamujala,tako zdaj niti ne vem,kdaj vsaj približno naj jo pričakujemuser posted image -in ko pride,pokličem za začetek v LJ,potem pa po starem...špikanje,pa upanje na lep rezultat!

Sulfinija,raste tale tvoj trebuščekuser posted image ,super,čuvaj se,počivaj,pa bo!!user posted image

Danes je takoooo lep sonček,jaz sem pa že 2dan v knjigahuser posted image ,se tolažim,da bo kmalu konecuser posted image ,saj bo res!!Potem bom izkoristila vse,še za nazaj!!user posted image
Uživajte,izkoristite lepo nedeljo,pa še kaj se oglasite tukaj!!

pa-pa

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
8.4.2009 17:29:29   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Tale naša tema je pa čisto zamrla.user posted image

Kje ste punce?


pa spet,
na 3ji strani je že bila...

ja,sonček, pa vsi ven, ne pa za kišto, saj imate prav!!user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
8.4.2009 22:40:18   
Kliki
ja sonček je pa so vse zunaj.user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.4.2009 16:47:57   
*sanela*
Ojla!
No po dolgem času se vam spet javljam!
Kako ste kaj?
Kej novega pri vas?
Pri meni je vse po starem. V hiši se super počutim. Mamo še dosti dela, a počasi bo....

Naj vam vedno sije sonček!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.4.2009 19:31:05   
citrončica
O,sanela, kako lepo, da si se oglasila...

uživaš v hišici, superuser posted image ,

malo je zamrla tale naša tema, pa daleč od tega, da ne bi bile pozitivne, a čas....vzet si ga je treba, no!!

sončka, vsem,
jutri itak spet dež napoveduje....user posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
26.5.2009 16:06:57   
*sanela*
Ojla!
Naša tema je pa čisto zamrla!
No jaz sem danes zelo srečna. Končno sem dobila tabletke, ki mi bodo pomagale da bom imela O in menstruacijo in seveda srčno upam, da mi bodo pomagale zanositi!
No pa gremo pozitivno naprej!

naj vam vedno sije sonček!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
26.5.2009 19:26:50   
Kliki
O sanela tale naš tema je res čist zamrla. koko si kaj?

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
27.5.2009 9:59:00   
barvar
Tudi jaz se vam s pozitivnimi mislimi pridružujem in upam, da bo junij najin mesec. Da ponovno zagledava user posted image in da gremo tokrat srečno do konca. Sicer pa to, da smo pozitivne je tako vsem jasno, ker drugače ne bi vztrajale toliko časa. Pa saj veste, kjer je volja je tudi pot... Pa lep dan vsem skupaj.

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
27.5.2009 12:30:48   
andreja2000
Da se po dooolgem času javim še jaz...
Nekako sem bila preveč žalostna zaradi ponovne smrti v družini,da bi lahko sploh kaj pisala o pozitivnosti...no,počasi se nekako spet pobiram,je pa težko.
Naša Eva lepo raste,še vedno je zelo živahna deklica,ki mora vedno bit v pogonu,sedaj je že začela tudi pomalem govorit,skratka,trenutki z njo,mi dajejo novih moči...

Vsem vam,drage pozitivke pa želim,da vstrajate in ste močne še naprej,če prav je včasih res težko,pa vendar pozitivne misli so tiste,ki bodo pomagale prebrodit težke čase...

Vse lepo vam želim in čim več user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
27.5.2009 13:27:25   
citrončica
Lepo, da ste spet "obudile"tole temo,

meni danes ravno ni, da razlagam o pozitivnosti, čeprav se jo trudim iskati v sebi,

po 9ih letih truda na kliniki, po 9ih pizkusih IUI,IVF,ICSI...je včeraj pop prišla user posted image , pokopala upanje in....saj se trudim ostat optimistična....a včasih kar ne gre, pa nisem niti žalostna, v bistvu, ne vem, kaj čutim, ...nič, praznino....saj bo boljš, bo spet sonček posijal, pa bouser posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
27.5.2009 16:31:52   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: citrončica

Lepo, da ste spet "obudile"tole temo,

meni danes ravno ni, da razlagam o pozitivnosti, čeprav se jo trudim iskati v sebi,

po 9ih letih truda na kliniki, po 9ih pizkusih IUI,IVF,ICSI...je včeraj pop prišla user posted image , pokopala upanje in....saj se trudim ostat optimistična....a včasih kar ne gre, pa nisem niti žalostna, v bistvu, ne vem, kaj čutim, ...nič, praznino....saj bo boljš, bo spet sonček posijal, pa bouser posted image


niti približno ne vem kako se počutiš, edino kar lahko rečem smo tu s tabo in navijamo za boljše jutri!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
27.5.2009 21:56:11   
andreja2000
citrončica  ma ne no user posted image ,zdaj pa sem še jas žalostna,oj punca moja,objemčki zate,mislim nate user posted image user posted image user posted image
in ja,nekega dne bo bolje,mora bit...

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
28.5.2009 7:38:21   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

citrončica  ma ne no user posted image ,zdaj pa sem še jas žalostna,oj punca moja,objemčki zate,mislim nate user posted image user posted image user posted image
in ja,nekega dne bo bolje,mora bit...


saj bo, nekega dne.....
žal to tako je, saj vem, da nič ne pomaga ne slaba volja ne solze, in se trudim, a podzavestno vsaketoliko pride v glavo tisti vprašaj "zakaj"???

bo, bo sonček posijal, pa bo takoj več volje spet..

hvala...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
5.6.2009 16:48:23   
*sanela*
Ojla!
Jaz sm čist nabita pozitive user posted image !
Zdaj ko pijem tabletke lahko upam vsak mesec na magični user posted image .
Do zdaj nisem imela M. in to 6 let ne. Zdaj naj bi mi tabletke pomagale dobiti M. in imeti O. Svojo prvo M. po šestih letih naj bi dobila čez dva tedna. Sm že pozabila kako to zgleda, pol pa štartamo s projektom user posted image . Vem, da nebom user posted image tako hitro, a vsaj upanje je!


Naj vam vedno sije sonček!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
5.6.2009 22:54:48   
Kliki
Oj ja to je pa lepo slišati nikoli ne veš mogoče pa že prvi mesec zagledaš user posted image .

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
6.6.2009 10:53:06   
Jada82
Hoj! Da se še te teme mal udeležim user posted image
Namreč ta mesec sem se odločila, da bom pozitivno razmišljala in sicer, da se bo prijelo in da bom definitno nosečka junija .... to pa, ker sem začela delati O teste in sem vedela, da imam ovulacijo, potem sva takrat vsak dan slončkala in ni hudič, da se ni prijelo!
Sicer zdaj, ko je že po ovualciji in čakam pač, a bo user posted image  al ne, že mal popušča ta prepričanost ...
ne vem, znakov nobenih .. oz taki, kot vedno, zato ne dam pozornosti na to ... do zdaj sem mela že vse možne znake user posted image , pa še nisem bila noseča ... sej veste, kako je to user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
6.6.2009 13:52:39   
Kliki
Držim pesti da je ta mesec ratalo in še naprej razmišlaj pozitivno.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
6.6.2009 21:34:48   
andreja2000
Jada82 tudi jaz ti močno stiskam pestke za user posted image .Ostani še naprej tako pozitivna kot doslej,kajti tudi tvoj dan bo prišel!user posted image user posted image user posted image
Hm,ja z znaki je pa tako,da so lahko čist podobni kot da pride user posted image ,pa si lahko user posted image ,lahko pa jih sploh ni,pa si spet user posted image  ali pa ne,tako da na znake se zanašat je težko,ker lahko pomenijo eno in drugo,vem iz izkušenj.Srečno!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
7.6.2009 11:02:12   
Jada82
Andreja, hvala za spodbudo! user posted image user posted image  Iz tvojih ust v božja ušesa! user posted image  heheh, definitvno pa vam sporočim, saj mogoče pa res bo kaj ....

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
11.6.2009 16:15:19   
*sanela*
Ojla!
Jaz sem pa zasledila da je naša sulfinija postala mamica. Ful sem vesela zanjo! Končno je dočakala user posted image .
Upanje je......
Za vse......


naj vam vedno sije sonček

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.6.2009 11:29:39   
metuLJchy
Drage punce,

me je novička o naši sulfiniji privlekla spet po (pre)dolgem času na RR. Draga sulfinija upam da sta tako ti kot tvoj otroček ok? Me kar malo skrbi za našo mojčko če je vse ok z njo, ker kolikor se spomnim je zanosila tam nekje novembra oz. decembra, torej je kar prezgoddaj rodila. Upam, da sta oba zdrava in ok!

citrončica nate sem se večkrat spomnila, 2x mi zavrnilo poštno na tvoj privat email, tako da sem se večkrat spomnila nate, a žal bolj malo naredila v smeri da izvem kako si. Stres zadnjih mesecev je naredil svoje.

Yuliah tebi želim čimlepše zadnje nosečniške dneve!

Andreja tebi pa vso moč in srečo tega sveta! Ker si jo zaslužiš!

Sanela, pozdravček še tu user posted image

pozdrav tudi vsem novim puncam, ki jih ne poznam še

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.6.2009 15:00:40   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: metuLJchy

Drage punce,

me je novička o naši sulfiniji privlekla spet po (pre)dolgem času na RR. Draga sulfinija upam da sta tako ti kot tvoj otroček ok? Me kar malo skrbi za našo mojčko če je vse ok z njo, ker kolikor se spomnim je zanosila tam nekje novembra oz. decembra, torej je kar prezgoddaj rodila. Upam, da sta oba zdrava in ok!

citrončica nate sem se večkrat spomnila, 2x mi zavrnilo poštno na tvoj privat email, tako da sem se večkrat spomnila nate, a žal bolj malo naredila v smeri da izvem kako si. Stres zadnjih mesecev je naredil svoje.

Yuliah tebi želim čimlepše zadnje nosečniške dneve!

Andreja tebi pa vso moč in srečo tega sveta! Ker si jo zaslužiš!

Sanela, pozdravček še tu user posted image

pozdrav tudi vsem novim puncam, ki jih ne poznam še
O lepo da si se spet malo javila midve se že poznava sem bila včasih ula.
Kako si pa ti kaj?

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 66 [67] 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 66 [67] 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?