|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 21:59:20   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Marogica, ko ji dam gor Huggiske je čist OK, je pa nonstop samo adaptirano mleko, je stara komaj 3 mesece user posted image


SEm mislila, da dojiš.user posted image  Sicer, pa kaj pa vem, nisem nikoli doktorata iz plenic delala....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 22:08:20   
kofetek2010
naša ima že 14,5 mesecev izključno Pampersove AktivFit (kupljene v Müllerju ali Avstrijski Bipi) in nič ne smrdijo user posted image  

pa ima ponoči plenico po 12-14 ur na ritki user posted image


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 22:19:28   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

Irmy vijolične pamperske imaš zdaj tudi v šparu in mercatorju in so cenejše kot v müllerju. Kvaliteta je pa enaka.


A si ti ziher glede cene? Ker v mullerju sem dala zanje 11 evrov, v Mercatorju so pa po 14, če se ne motim.

Sicer pa mi uporabljamo Activ fit iz Mullerja, pa še nikoli niso smrdele.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 23:26:51   
lelaval
Meni so tudi vedno smredele, zato jih ne uporabljamo. Sploh nisem vedela ali je polulan ali pokakan ali nič - samo smrdele so. Newborn so bile super, od tam naprej pa... Kot rečeno, jih pri nas nimamo. Beauty baby ne smrdijo in pri našem malem tudi ne spuščajo - ne podnevi ne ponoči.


Isto. In po pamperskah je imela še ful izpuščajev in vneto ritko.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 23:34:57   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: eya

IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

Irmy vijolične pamperske imaš zdaj tudi v šparu in mercatorju in so cenejše kot v müllerju. Kvaliteta je pa enaka.


A si ti ziher glede cene? Ker v mullerju sem dala zanje 11 evrov, v Mercatorju so pa po 14, če se ne motim.

Sicer pa mi uporabljamo Activ fit iz Mullerja, pa še nikoli niso smrdele.


v Müllerju je manjše pakiranje - npr. v Bipi so bile prejšnji teden velikost 4+ v paketu 44 plenic z Bipa kartico po 10,68€ (kar je 0,24€ na pleničko), v Müllerju pa jih je notr 32 in so 12€ (0,375€/pleničko) in če so v Mercatorju po 14€ je potem to na pleničko 0,31€ user posted image   

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 23:37:35   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: jana73


v Müllerju je manjše pakiranje - npr. v Bipi so bile prejšnji teden velikost 4+ v paketu 44 plenic z Bipa kartico po 10,68€ (kar je 0,24€ na pleničko), v Müllerju pa jih je notr 32 in so 12€ (0,375€/pleničko) in če so v Mercatorju po 14€ je potem to na pleničko 0,31€ user posted image   


matr maš naštudirano user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 23:41:58   
kofetek2010
ja, da za kak kofe ostane user posted image

kaj praviš na četrtek? user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 23:44:36   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

ja, da za kak kofe ostane user posted image

kaj praviš na četrtek? user posted image


user posted image user posted image

četrtek valjda velja, a isti plac? ura?

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 23:46:23   
kofetek2010
ti pošljem ZS, da naju ne bodo zasledovale user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 7:42:50   
Tejcha
Sem že mislila, da se mi blede, ker imam tudi sama o Pamperskah totalno zanič mnenje (skoraj vedno so premočile, res smrdijo...)
Res pa, da jih v Muellerju nisem nikoli kupila, ker ga nimamo blizu.
Newborn so bile sicer ql, od tam naprej pa... user posted image !

Uporabljamo Huggies (Pujeve), vmes smo preiskusili tudi Preety baby, pa je imel Tilen pod trakom, ker se zaprejo, velikokrat pordelo. Najprej sem krivila sebe, da preveč našponam, potem sem pa le videla, da je verjetno problem v materialu in smo nazaj na Huggies in sem zadovoljna. je pa res, da je Huggies-ka, ko se mali polula, v trenutku trda, P je ostala mehka...

Bom pa verjetno še enkrat  šla na led, ko bo mali dosegel kilažo za tiste Pamperske, ki so narejene kot hlačke, pa bomo videli.

Racmanke so mi bile pa zanimive, sam jih še nobena izmed mamic, ki jih poznam, ni uporabljala, pa sama nisem zbrala dovolj poguma. Mogoče pri drugem, ko berem na forumu, da jih vse tako hvalijo. Sam to bo pa še malo počakalo... user posted image

Ja, tele pleničke so res postale cela znanost. A si predstavljate, da bi jih imeli na riti celo življenje? Jauč... 

Lp,
T






_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 7:45:15   
vesna.com

IZVIRNO SPOROČILO: Vesna

tudi meni pamperske smrdijo,imama raje lumpi,prav zaradi tega vonja.ne vem zakaj je tako,ampak smrdijo,kot stouser posted image .


Istouser posted image

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 8:18:55   
Strawberrie Cherrie
Jana73: A mas Bipa kartico???? Kako si jo dobila če jo imaš... ker posledično so plenice 1€ ceneje....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 8:25:27   
krfjolca
V Muellerju je dvojno pakiranje ActivFitk v kartonu - 2 x 40 pleničk - 17EU. (0,2125 na pleničko)


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 8:32:07   
Strawberrie Cherrie
Krfjolca - koliko kg ima Anže?

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 9:46:08   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

V Muellerju je dvojno pakiranje ActivFitk v kartonu - 2 x 40 pleničk - 17EU. (0,2125 na pleničko)



Te kupujem jaz za našo babnco in so super. Če pa kupiš originalno zapakirane Aktiv fit, pa možno, da je Merkator cenejši.
Se pa splača v Muellerju kupit navadne pamperske, ki so isto v kartonu, 104 plenice, so nekje 18 EU. Pa preverjeno ne smrdijo.

_____________________________

:)

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 13:40:11   
krfjolca
london-paris, tehtano danes - 7230g user posted image (in 64cm). Ja, vem, klobasica mala user posted image .

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 18:48:16   
soncicaT
Meni so pa super Huggiske.

Lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 20:09:41   
Aja1
Meni so tudi huggiske najboljše (zeleno modre)

_____________________________




(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 21:55:34   
beki24
Pampers Active fit- v Intersparu je akcija

št.3 56kom- 12.49 EUR ( 0,22 EUR/kom)!- so pa enake(drugačna barva- te so vijolične vMullerju pa zelene) kot Baby-Dry v Mullerju! ( v Mullerjevem paketu jih je 52 in so okoli 11.50 EUR- to se pravi približno enkakot v Intersparu, kjer je zdaj 11% popusta!!!! 

Meni Pampers plenice nič ne smrdijo ( št. 4 res še nismo probali)!

Huggies - ne maram, so  mi premočile, lahko pa sem imela samo napačne slikice, ker zdaj vidim, da jih je večuser posted image  

Babylove od DM-a-imam zdaj za čez dan ( tudi navadne pamperske imam le za čez dan, se zgodi, da tudi premočijo), so vredu, samo precej trde!

Ponoči vedno uporabljam Pampers Baby- Dry oz. Active Fit!

_____________________________



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Smrdljive Pamperske
21.2.2007 22:14:24   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

v Müllerju je manjše pakiranje - npr. v Bipi so bile prejšnji teden velikost 4+ v paketu 44 plenic z Bipa kartico po 10,68€ (kar je 0,24€ na pleničko), v Müllerju pa jih je notr 32 in so 12€ (0,375€/pleničko) in če so v Mercatorju po 14€ je potem to na pleničko 0,31€ user posted image   


Hm, kaj oz, kje je Bipa-prvič slišimuser posted image

Sicer pa so bile Aktiv fit v Mullerju po 11,02 evrov, no, še vedno dražje kot v Mercatorju in Bipi.

Kje pa ste videle ta dvojna pakiranja Aktiv fit v kartonu? Jaz sem jih zadnjič kupovala v Mullerju v BTCju, pa jih nisem videla, pa sem gledala tam, kjer imajo ponavadi akcije-tam so bile te Aktiv fit po 11,02 evra.

Aja, pa še to: v Mercatorju sem že parkrat iskala velikost 4, pa je nikoli niso imeliuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Smrdljive Pamperske
22.2.2007 8:18:36   
Strawberrie Cherrie
Krfjolca: no, naš je kar zadaj 62cm 6690g pri 2mescih! Ampak ActivFit plenice so mu prevelike, ali so mu že prav???????????

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Smrdljive Pamperske
22.2.2007 8:31:29   
mehurčica
O, že sto let nisem brala kakšnih tem o pleničkah, ker jih ne rabimo več. Sem pa takrat imela vse naštudirano.user posted image


Mi smo po Newborn Pampers uporabljali Pampers Astive Fit, nato Fixies, potem čez dan DM-ove(ponoči še vedno Active Fit ali Fixies), potem Mullerjeve(za ponoči še vedno isto), na koncu pa so odprli Hoferja pri nas in so iz skoraj enakih materialov kot Fixies-mmeeehkee, tako da smo uporabljali še samo te-MyLove(včasih za ponoči še Active Fit). Priporočam!user posted image


Navadnih Pampersk nismo uporabljali nikoli, ker so preveč plastične in se mi kar smilijo otročki, ko jih vidim s tistim na ritki.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Smrdljive Pamperske
22.2.2007 8:59:28   
F*S*M
london_paris saj so activ fit tudi od 4 kg dalje št. 3
Drugače pa o smradu nebi smrdijo ta zelene polske da je kar joj in to samo zato ker so edine plenice ki še vsebujejo belilo zato je tudi toliko vnetih ritk pri pamprskah


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Smrdljive Pamperske
22.2.2007 9:10:39   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: lana

london_paris saj so activ fit tudi od 4 kg dalje št. 3


pa kaj sem jaz slepa???????
bom pogledala danes!
mogoče jih za korosko ne uvažajouser posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Smrdljive Pamperske
22.2.2007 9:14:38   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Jana73: A mas Bipa kartico???? Kako si jo dobila če jo imaš... ker posledično so plenice 1€ ceneje....user posted image user posted image user posted image


v Bipi rečeš in ti jo dajo - 1x na mesec imajo še extra znižanje baby stvari in takrat so še cenejše (ponavadi tam nekje med 5. in 10. v mesecu) user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?