|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 13:49:03   
viv_
Ja, moj ljubi ata pravi: "Ne može i jare i pare!" Tko da boš enkrat verjetno mogla neki ukrenit v tej smeri - ti dol, tvoj gor...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 13:52:12   
Anonimen
Mič, ne vem. Dobra si, da ti tako fura. meni ne bi. Bi se mi najverjeteje kar zrolalo. Jaz sem ena izmed tistih, ki se raje v dveh dneh 2x peljejo v LJ kot da bi tam prespale. Pa da ne bo pomote, svojemu soprogu 100% zaupam, ampak po 10 urah že tako grozljivo pogrešam malega, da ni za povedati.

Upam, da bo Mičica malu spet v tvojem objemu.

LP

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 13:57:36   
Naja31
Kdaj pa Mičica pride nazaj?
A je šla k očitu za dolg?

Jaz bi tudi mojega sinka neizmerno pogrešala.
Ne vem kakšna ja tvoja življenjska zgodba in zakaj sta se odločila tako kot sta se, ampak jaz bi šla z mojim možem na konec sveta, samo da smo skupaj.
Če pa med vama ni več ljubezni, potem je to druga zgodba, ja.

En user posted image , da lažje preživiš to odobbje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 15:28:45   
nejcko
Tudi jaz sem samo v meglicah razbrala vašo zgodbo, tako da sem težko pametna, vem le, da tako ne bo moglo iti v nedogled. Kot je že ena prej napisala, se z vstopom otroka v šolo stvari spremenijo za 1000%, zato morda ne bi bilo slabo, da bi že zdaj počasi s partnerjem začela razmišljati v določeno smer severa ali juga.


Drugače pa upam, da si danes že kaj bolje. Glavo gor - nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še slabšeuser posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 15:52:45   
tulip
Pridejo taki dnevi...in grejo mimo. Včasih je potrebno le nogo pred nogo prestavljat, pa gre naprej. Drugič pa spet vse šiba.
Vsi sprejemamo odločitve in zanje moramo sprejeti tudi odgovornost. Ko pa vidimo, da odločitev ni bila pravilna, jo je treba zamenjat.  Veš, vsem nam je dana svoboda izbire, potrebno jo je le uporabit, ko nastopi pravi čas.
Vidva živita kot pač živita, ne poznam vajine zgodbe. Sama najboljše veš, premisli, pretehtaj, poslušaj srce.... Verjamem pa da ena mama sigurno pogreša otročička!
Mogoče pa je danes vse skupaj videt bolj svetlo kot včeraj....user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 16:07:07   
Gina
Zakaj pa je šla Mičica k očetu? A sta šla narazen? A se nobeden od vaju ne more ločiti od domačega kraja? A nam ne bi raje povedala, da ne bomo ugibali v tri dni?

Imam kolegico, katere mož pluje po svetu. Ga ni domov po pol leta, potem je par mesecev doma. Njena vrednota ni njegova bližina ampak kvaliteta čas,a ko sta skupaj. Moja vrednota je popolnoma drugačna. Moja vrednota je bližina, da se stisnem k otrokom, k možu, da se objamemo. Lahko sem brez otrok vsak drugi vikend, lahko sem 14 dni skupaj čez počitnice. Vendar.....nikoli in nikdar ne bi mogla pristati na to, da živimo ločeno. To je moja vrednota. Isti hip, ko bi si mož omislil tako službo, bi jaz začela razmišljat o ločitvi.

Če je tvoja vrednota kaj drugega kot bližina in glede na to, da praviš, da nisi posestniške sorte, se boš navadila na situacijo. Mičica bo rasla, in čedalje lažje ti bo. Vsaj do šole.

Če je tvoja vrednota bližina, potem pa ti bo itak vedno bolj in bolj in bolj in bolj hudo....saj veš, kako bi ti sama napisala v tem primeru - v tem primeru, če je tvoja vrednota taka, nehaj biti žrtev, naredi nekaj zase.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 16:12:11   
Anonimen
Mič, povej nam malo bolj podrobno.. LP



(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 20:52:32   
Anonimen
Punce, ste čisto preveč prijazne, hvala user posted image .

Ja, je tako kot je, Mičica je v Splitu, več ali manj je čez teden pri očitu, jaz pa se vozim dol čez vikend. Od vseh možnih rešitev se mi ta v tem trenutku zdi še najboljša.

Saj sem jo poštimala v glavi, ampak včasih pride takšen dan, da je človek žalosten in sam.

Zakaj sem se odločila tako?
Ker je otrok toliko kot od očeta kot moj. Ja, tudi v slabem moram biti karakter.
Ker bi ne bila nič v povprečju nič bolj srečna, če bi bili skupaj. Samo na trenutke me ne bi uvatila tuga in ne bi bilo včasih pretežko.
Ker lažje prenašam ritem vikendov in obiskov kot dolgih obdobij, ko je Mičica pri meni in je potem praznina prevelika.
In ker je Mičica (vsaj videti) vesela in zadovoljna.

Tako nekako je to.

Včasih si samo želim, da mi ne bi bilo treba sprejemati tako težkih odločitev. Težko mi padejo, čeprav ne pokažem. Ma....saj bo, če nam ni hujšega. Hvala še enkrat za prijaznost. Lahko poveste tudi kaj ostrejšega, mogoče me prisili, da začnem razmišljati še na kakšen drugačen način.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 20:56:00   
Valeri
Mič, glede na na način kako trenutno živite, ti lahko rečem le, kapo dol.
Kolikor te poznam, vem, da si pretehtala vse možnosti in se v danem trenutku odločila za najboljšo.
Dolgoročno, oz. po dnevih kot so tile, pa je situacija vredna ponovnega razmisleka.

Saj veš kako pravijo; otroci so naše največje bogastvo. Nič, nihče ti tega bogastva ne more nadoknaditi.
Škoda, da zamudiš vse te čarobne trenutke.

Potrebne bodo spremembe, na eni ali drugi strani.
Verjami v to, da ko se boste sestavili skupaj, bodo tudi ostali koščki sestavljanke pali na svoje mesto.

Srečno!

Lp, saj veš od koga


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 21:05:23   
plenicka
Tud v slabem moraš biti karakter, praviš? In kdo bo to cenil?

In kako veš, da je mala srečna, ko svoje mamice ne vidi po cel teden?

Res je, da otrok potrebuje oba starša, vendar v določenih primerih je to pač nemogoče...težko rečem, kaj bi jaz naredila v taki situaciji...zelo težko bi se zavestno odločila, da svojega otroka ne vidim cel teden...samo zato, da bi otrok dneve med tednom preživljal z njim...tukaj pa sem malo preveč sebična...vsekakor pa bi bilo veliko odvisno od tega, kakšen oče bi bil...oče tvoje male mora biti že nekaj posebnega, da si se tako odločila. Jaz pa mislim, da zame na svetu ni tako posebnega moškega, da bi se tako odločila... no, vsaj našla ga še nisem. 

In tvoj podpis marsikaj pove. Kako se počutiš, ko ne moreš vsak dan objeti svoje male?

Upam, da nisem bila pregroba. To ni bil moj namen.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 21:20:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: plenicka

Tud v slabem moraš biti karakter, praviš? In kdo bo to cenil?

Če bo kdo cenil, ne vem, niti se ne sprašujem....

Oči  ima veliko več veselja in brige za njo kot jaz. Saj vedno pravim, da je on mama in jaz teta user posted image . Ne vem, mogoče bi morala biti pič** (se opravičujem izrazu) in bi rekla, da otrok enostavno paše k mami in pika. Pa za to v našem primeru nimam ne argumentov, ne čutim ne, da bi bilo tako bolj prav.

In kako veš, da je mala srečna, ko svoje mamice ne vidi po cel teden?

Vem ne, samo zdi se mi, da je vesela in zadovoljna. Lahko se motim, ne vem.

In tvoj podpis marsikaj pove. Kako se počutiš, ko ne moreš vsak dan objeti svoje male?

Hmmmmm.....recimo da ne morem zaspati od sreče, ko jo objamem.
Vmes pa...kaj pa vem, ob "normalnih" dneh to sprejemam kot dejstvo, kot mojo odločitev in z mojo odgovornostjo.

Nisi bila pregroba user posted image .


Valeri, lepo, da si se javila user posted image .

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 21:34:14   
Anonimen
In ker je Mičica (vsaj videti) vesela in zadovoljna.


Mala Mič ne pozna drugega življenja. Na tako ste jo navadili in takega se je naučila. Zato je vesela, saj drugačnega načina življenja niti ni vajena. Sicer ima tak način eno čist fajn stvar - otrok se bo navadil na odhanje, na to da ljubljene osebe tudi odidejo in se tudi vrnejo. Kako bo to sprejemala kasneje - bbbbb pojma nimam.

Razumsko sprejeti odločitev in stati za to odločitvijo je - dejanje vredno moža (no ženeuser posted image ). Ampak včasih je treba poslušati tudi srce.

BTW: Split je sploh lep - a ne moreš dobit prekomande za dol? Hudiča pa sej maš pa ja tacga delodajalca da je dobesedno bilokuda Mičdelodajalec svudauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 22:08:05   
Rubin.
Oči ima veliko več veselja in brige za njo kot jaz. Saj vedno pravim, da je on mama in jaz teta . Ne vem, mogoče bi morala biti pič** (se opravičujem izrazu) in bi rekla, da otrok enostavno paše k mami in pika. Pa za to v našem primeru nimam ne argumentov, ne čutim ne, da bi bilo tako bolj prav.


Sem ti že mislila napisati kaj drugega, pa sem prišla potem do tega stavka (ki je zgoraj citiran), pa bo moj odgovor drugačen.
Če čutiš tako kot si napisla, potem mislim da ni dileme in si se prav odločila. Gledala si na dobrobit otroka, kar je pohvalno, marsikdo danes, ko gredo partnerji narazen (kar ne velja za tvoj primer, govorim na splošno), gleda samo na sebe in ga je gola sebičnost. Jaz pravim svaka ti čast. Da pa pridejo takšni trenutki pa je čisto normalno (saj si vendar teta, hahahaha), ampak dobra stran je da tudi minejo in pride novi dan in novi izzivi, potem pa je že tu vikend in lahko svojo Mičico razvajaš in se ji posvečaš maksimalno, a ni to tudi nekaj vredno?
Še enkrat ti povem, da te občudujem, ker jaz kaj takega ne bi zmogla, sem preveč sebična, sej že kadar čez dan spi več kot dve uri jo tako močno pogrešam, da bi jo šla najraje zbudit, kaj bo šele ko bo šla v vrtec ali jaz v službo???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 23:04:36   
Anonimen
Sicer ne enako, v nekaterih detajlih pa vseeno podobno zgodbo imam tudi jaz. Moj Kamikaza je bil dolgo časa mama, jaz pa teta. Takorekoč. Kakor veš, sem šla 01.12.2005 na "porodniški dopust", 10.12.2005 sem rodila, 01.01.2006 sem šla pa nazaj v službo. To je bila skupna odločitev mene in Kamikaze, saj sva ugotovila, da se nama je to takrat finančno bolj splačalo in da smo se kot družina lažje organizirali. Robija nisem dojila, zato je bilo za Kamikazo vse toliko lažje. Kajti naredil je lahko vse, samo dojiti ga ne bi mogel. Jaz pa sem bila v nočni službi, dopoldan sem imela večinoma goro uradnih opravkov, popoldan sem spala, zvečer pa sem, če je ostalo še kaj časa, pregledala Janove domače naloge. In šla nazaj v službo.
Ja, družinsko življenje je trpelo in prepričana sem, da sem zamudila marsikateri trenutek v Robijevem odraščanju, ampak po drugi strani pa sem poskrbela, da nam, kot družini, ni bilo potrebno skrbeti, ali bomo imeli streho nad glavo in kaj v hladilniku. V proračun je z občasnim delom seveda prispeval tudi Kamikaza, ampak v prvi vrsti pa je bil mama in ata v eni osebi, takoj zatem pa še gospodinja. In ker sama takrat nisem imela posebnih planov (vsaj uresničljivih ne), sem mu prepustila tudi prednost pri izobraževanju. Poleg naštetega je hodil tudi k izobraževanju odraslih.
Posledica? Robi je pri 6-ih mesecih rekel "ata", besedo "mama" pa še danes težko spraviš iz njega, pa bo kmalu star 16 mesecev. Četudi imam čas, ga jaz ne morem uspavati - zaspi samo pri Kamikazi. Ko pridem jaz domov, redkokdaj priteče k meni. Kamikazo pa sliši že pred vrati.
Ampak kaj naj zdaj? Naš življenjski tempo in naše razmere so nam tako narekovale in takrat je bila to najboljša odločitev za vse. Trenutno je nekoliko drugače, upam pa, da bo do konca leta popolnoma drugače. Takrat bomo pa poskušali nadoknaditi vse, kar se še da. Vsestransko, ne samo pri Robiju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 12:07:36   
Anonimen
Zakaj bi bilo otroku pri očiju boljše kot pri mamici? Kakšna mamica pa si1?  Če jo pogrešaš, zakaj pa ni pri tebi? Seveda ima otrok raje tistega, ki se več ukvarja z njim. Ko je večji, pa si tudi sam izbere  s kom bo živel - če družina živi ločeno. Le pazi, da na koncu ne izgubiš hčerkine naklonjenosti. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 12:16:28   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zakaj bi bilo otroku pri očiju boljše kot pri mamici? Kakšna mamica pa si1?  Če jo pogrešaš, zakaj pa ni pri tebi? Seveda ima otrok raje tistega, ki se več ukvarja z njim. Ko je večji, pa si tudi sam izbere  s kom bo živel - če družina živi ločeno. Le pazi, da na koncu ne izgubiš hčerkine naklonjenosti. 



Racimo, da spoštujemo vsakršno mnenje, ampak .... tale si mi zdi pa mal nizka. Sploh vprašanje, kao kakšna mamica pa je mič. Ker, kolker sem uspel razbrat, je mič reagirala res tako, kot misli ( čuti ), da je v danih okoliščinah za otroka najbolje .... ne glede na sebe. Zelo dobra mati, potemtakem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 12:30:38   
Taula
Zakaj bi bilo otroku pri očiju boljše kot pri mamici? Kakšna mamica pa si1? Če jo pogrešaš, zakaj pa ni pri tebi? Seveda ima otrok raje tistega, ki se več ukvarja z njim. Ko je večji, pa si tudi sam izbere s kom bo živel - če družina živi ločeno. Le pazi, da na koncu ne izgubiš hčerkine naklonjenosti.


Anonimno kot vedno.user posted image  Zakaj pa je otroku vedno boljše pri mamici kot očetu? To mi raje povej.user posted image

Tole kakšna mamica pa si...lepo te prosim zresni se. Najprej sebe poglej in boš videla da si sama daleč od ideala.  Je mamica, ki obožuje svojo hčerko in ji želi najboljše.

Če pa imaš še kakšne neumestne anonimne komentarje nam pa naredi uslugo in jih pa zase zadrži ker nikogar ne zanimajo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 12:33:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nimam kaj dodati.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 12:42:19   
Anonimen
Mič, če bi vam tako pasalo, ne bi jamrala oz. ne bi razmišljala v drugi smeri. In to, da je otrok ves teden pri očetu in da tebe vidi 8 dni na mesec, je meni nepojemljivo. Res je, da je otrok navajen takega življenja, kot pravi pikec in da drugega pač ne pozna, ampak, a ji ne privoščiš da bi ga (s)poznala? A je res tako težko enemu stopiti s portala in se "ukloniti" drugemu oz. družini? A tako sta že od začetka načrtovala družinsko življenje al kako? Meni se pri vsem tem, otrok najbolj smili, pa četudi je videti srečen. V otroštvu se akumulirajo raznorazne stvari in nekoč pridejo na dan.

Kaj pa vem no. Aja, samo še to moram reči, pa mi oprosti že vnaprej, no, ali pa tudi ne: lahko tebi tako zagovarjati "nežno" vzgojo, če ti otrok ne "najeda" vsak dan osem ur. Samo to.

Neanonimno, pa kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 12:52:34   
bini
hm....
ja, skušam tud jest razumeti kakšni so ti razlogi, da družina tako zelo veliko časa živi narazen... žal ne najdem opravičljivega razloga.... v vsakem primeru je po mojem mnenju v ospredju sebičnost odraslega pred potrebami otroka.. oprosti mič, ampak kakorkoli gledam na stvar - vzgoja in odraščanje sta dva zelo kompleksna pojma in optimalno otrok za to rabi mamo in očeta, če je le možno... ali je pri vas to res popolnoma nemogoče??? so materialni in statusni vidiki tako zelo pred otrokom???  ker samo vikendi z mamo so meni nepojemljivo premalo - pa ne toliko s tvojega vidika kot z vidika male deklice - če ne sedaj pa čez nekaj let....

in ja, tale albinina pripombe glede tvojega zagovarjanje 'nežne' in potrpežljive vzgoje je zelo umestna... če otroka tako malo vidiš, je tvoja želja po njem in tvoje pozitivno razmišljanje seveda na višku in se z malo ujameta 100 na uro... ravno tako kot se moja hčerka bolje razume in uboga stare starše kot naju z možem - njih seveda vidi le nekaj ur na teden in takrat uboga vse in svašta, še jest zna sama... ampak ti odnosi niso primerljivi s tistimi, ki jih ustvarjaš vsak dan - na slabe in dobre dneve...

želim ti vse dobro in pravo rešitev, da bo takih čudnih dni čimmanj...
lep dan user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 12:57:27   
Taula
Kaj pa če bi bil oče tisti, ki bi bil odsoten med tednom? Bi bile tako obsojajoče? Ali bi rekle da je važno da ima pupika mamo?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 12:59:08   
Naja31
A potem je mičica vsak teden v Splitu, ti pa hodiš dol med vikendom?
Jaz sem bolj razumela da to obdobje, ko je ona pri očetu, pride vsake toliko.

Hm, jaz na to nikakor ne bi pristala. Otroka nisem rodila zato da je potem vsak teden stran od mene. Ni te službe na tem svetu, za katero bi bila jaz pripravljena na takšno žrtev.
Ker kolikor jaz razumem ti nočeš pustiti tvoje službe in iti v Split? Tvoj mož pa ne njegove in priti v SLO ? Očitno sta se dva trmasta našla. user posted image


Mislim, da je še vedno preveč neznanega, da bi mi lahko "objektivno" sodili. Očitno noben od vaju ni pripravljen na nek kompromis.



(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 13:01:51   
Anonimen
Kaj pa če bi bil oče tisti, ki bi bil odsoten med tednom? Bi bile tako obsojajoče? Ali bi rekle da je važno da ima pupika mamo?


Ne, družina naj bo družina, v kolikor se seveda razume.  Kar pri Mič se, kot je razbrati. Otroka naredita ženska in moški, torej naj se tudi obnašata kot mama in oče. Ker otrok potrebuje oba. In ni igrača.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 13:03:52   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Mič, če bi vam tako pasalo, ne bi jamrala oz. ne bi razmišljala v drugi smeri. In to, da je otrok ves teden pri očetu in da tebe vidi 8 dni na mesec, je meni nepojemljivo. Res je, da je otrok navajen takega življenja, kot pravi pikec in da drugega pač ne pozna, ampak, a ji ne privoščiš da bi ga (s)poznala? A je res tako težko enemu stopiti s portala in se "ukloniti" drugemu oz. družini? A tako sta že od začetka načrtovala družinsko življenje al kako? Meni se pri vsem tem, otrok najbolj smili, pa četudi je videti srečen. V otroštvu se akumulirajo raznorazne stvari in nekoč pridejo na dan.

Kaj pa vem no. Aja, samo še to moram reči, pa mi oprosti že vnaprej, no, ali pa tudi ne: lahko tebi tako zagovarjati "nežno" vzgojo, če ti otrok ne "najeda" vsak dan osem ur. Samo to.

Neanonimno, pa kaj.


Al bina, spet ti user posted image . To si pa res super napisala. Sicer pa razmer od Mič še sedaj dobro ne razumem, tako da....

Mič, a imaš tako naravo dela, ali kaj, da jo Mičica pri očiju (ali pa če bi bilo obratno, bi isto vprašala) in zakaj za vraga si eden od vaju ne poišče dela v Splitu ali pa v Sloveniji?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Danes sem tako čudno....
3.4.2007 13:08:26   
viv_
Al bina, hvala, da si ti začela. Mene je tudi zbodlo to in komentarji Mič na AP.

Tole mi je pa sploh mimo, kar je napisala CAPPY :
"Jaz pravim svaka ti čast. Da pa pridejo takšni trenutki pa je čisto normalno (saj si vendar teta, hahahaha), ampak dobra stran je da tudi minejo in pride novi dan in novi izzivi, potem pa je že tu vikend in lahko svojo Mičico razvajaš in se ji posvečaš maksimalno, a ni to tudi nekaj vredno?
Še enkrat ti povem, da te občudujem, ker jaz kaj takega ne bi zmogla, sem preveč sebična, ..."


Ker zdaj je tko, če maš otroka doma si egoist, če ga pa pošlješ čez teden preč od sebe, pol pa kapo dol? user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?