|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pretepel me je
17.5.2007 22:26:02   
jerebica
največje darilo ki ga lahko da mama svojemo otroku je da je srečno.

Raje poiščite srečo in s tem mir zase in za svoje otroke,vse ki se sprašujete kaj naredit.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: pretepel me je
17.5.2007 22:35:23   
iva01
Tega si nekar več dovolit, če imaš kaj spoštovanja neboš samo tiho to prenašala, Ti si ČLOVEK in si zaslužiš da s tabo ravnajo kot z ČLOVEKOM!!!!!!!!!!!!!
Upam da neboš čez 2 ali 3 tedne ali pa še celo prej spet dala gor isto temo.......razumeš kaj hočem rečt.....ne si dovolit tega, zaslužiš si več.

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: pretepel me je
18.5.2007 17:17:21   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ni bilo varanja, sam večerja mlačna ne vroča

Punca. Gre za stvari, ki jih ne razumeš. Ne razumeš jih samo zato, ker si v situaciji. Če bi ne bila v njej bi lahko razumela.

Edini razlog, da te je pretepel, je, ker te je lahko. Ker je v tvojih očeh, obnašanju videl, da lahko. Ne lahko, kot z dovoljenjem ampak lahko kot s tem, da si lahko to privošči.

Nikoli in nikdar ne bi udaril ženske, za katero je to nesprejemljivo. Naprimer. Za mene je to nesprejemljivo. Pa ne tako, deklarativno, ampak zares in s posledicami. Sam, bi ga ponoči zvezal in s ponvijo preguslal, da mu niti na kraj pameti več ne bi prišlo da bi naglas hodil po stanovanju, kaj šele se obnašal kot pavijan. Odpeljali bi ga na zdravniško pomoč in ne samo na slikanje modric. V tem je razlika v sprejemljivosti. Druga nesprejemljivost pa je naprimer pri moji ženi. Ne bi je udaril (saj ne da jo bi hoteluser posted image ), ker vem, da je to zanjo nesprejemljivo in bi jo izgubil. To je drug način nesprejemljivosti.

Me pa zanima nekaj. Kaj pa ko bo na enak način udaril otroke? A ti veš, da se otroci doma naučijo odnose v družini. Tvoja hči bo vedno poiskala takšnega, ki jo bo tepel (ali maltretiral) in tvoj sin bo vedno našel takšno, ki ji bo tepež (ali maltretiranje) sprejemljiv. Torej, tvoja dolžnost je, da to zaustaviš, ne samo zaradi sebe in svojega dostojanstva, ampak zaradi prenašanja te gobavosti na otroke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: pretepel me je
18.5.2007 17:26:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ni bilo varanja, sam večerja mlačna ne vroča

Punca. Gre za stvari, ki jih ne razumeš. Ne razumeš jih samo zato, ker si v situaciji. Če bi ne bila v njej bi lahko razumela.

Edini razlog, da te je pretepel, je, ker te je lahko. Ker je v tvojih očeh, obnašanju videl, da lahko. Ne lahko, kot z dovoljenjem ampak lahko kot s tem, da si lahko to privošči.

Nikoli in nikdar ne bi udaril ženske, za katero je to nesprejemljivo. Naprimer. Za mene je to nesprejemljivo. Pa ne tako, deklarativno, ampak zares in s posledicami. Sam, bi ga ponoči zvezal in s ponvijo preguslal, da mu niti na kraj pameti več ne bi prišlo da bi naglas hodil po stanovanju, kaj šele se obnašal kot pavijan. Odpeljali bi ga na zdravniško pomoč in ne samo na slikanje modric. V tem je razlika v sprejemljivosti. Druga nesprejemljivost pa je naprimer pri moji ženi. Ne bi je udaril (saj ne da jo bi hoteluser posted image ), ker vem, da je to zanjo nesprejemljivo in bi jo izgubil. To je drug način nesprejemljivosti.

Me pa zanima nekaj. Kaj pa ko bo na enak način udaril otroke? A ti veš, da se otroci doma naučijo odnose v družini. Tvoja hči bo vedno poiskala takšnega, ki jo bo tepel (ali maltretiral) in tvoj sin bo vedno našel takšno, ki ji bo tepež (ali maltretiranje) sprejemljiv. Torej, tvoja dolžnost je, da to zaustaviš, ne samo zaradi sebe in svojega dostojanstva, ampak zaradi prenašanja te gobavosti na otroke.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: pretepel me je
18.5.2007 17:26:46   
snake
tehnofil, všeč si mi!!!!!!!!!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: pretepel me je
18.5.2007 17:32:02   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Nimam službe, nimam stanovanja.

Pa kaj?

Veš, največja neumnost je človeka spraviti v kot. Ker, v kotu nemore nikamor drugam kot nazaj. In nima ničesar izgubiti, zato se pametni izogiba nekoga stlačiti v kot, ker takrat ta postane nevaren, ker gre za življenje in ne več za hec.

Torej. Pa kaj če nimaš službe. Imaš moža, ki službo ima. Pa kaj če nimaš stanovanja, imaš moža in z njim živiš v stanovanju. Ne vem, zakaj je prva ideja "iti stran". Prva ideja mora biti zahtevati človeka vredno življenje. In ne tako, da greš stran, ampak tam kjer živiš.

Ker tvoja logika je naslednja. Nimam denarja. Nimam stanovanja. Imam dva otroka. Ne morem nikamor in moram potrpet. Potrpet občasno nasilnost. Ja kaj pa še občasno varanje. Pa občasen obisk njegovih ljubic na domu. Saj itak nimaš kam it. Veš, takšno razmišljanje, kako si odvisna od njega te pelje do vse mogočih situacij, v katerih bi morala potrpeti, ker nimaš denarja in nimaš stanovanje. Vse je samo v sprejemljivosti. Ali ti je določena stvar sprejemljiva ali ne. Jaz bi naslednjič vrelo juho zlil naj in ga vprašal če je danes dovolj vroče. Ker za mene je pač to nesprejemljivo (sem porinjen v kot) in nimam druge izbire.

Res pa je nekaj. Ravno to, bi že zdavnaj prej videl v mojih očeh (v tvojih pa tega ne vidi), v mojem obnašanju in zato mu niti na kraj pameti ne bi prišlo nasilje. Ker bi vedel, da so posledice resne in predvsem nepredvidljive.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?