|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 12:24:54   
Mina1
Nobene hot sodelavke zraven mene .


ja potem bo treba rokave zavihati in kaj konkretnega nareditiuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 12:33:31   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

Angellina je novo temo odprla......user posted image user posted image user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1520033&mpage=1&#1520033


Ne bodi nesramna, ker ni res. Sploh mam pa bolše ideje od tele žarnice user posted image .


pol pa dokaž....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 12:39:17   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: samec
Nobene hot sodelavke zraven meneuser posted image .


Zakaj te pa pol tok razganja? A te vzburja tvoje lastno telo, pa se pol zlorabljaš?
Bog ne daj, da ti pogled pristane na tvojih močnih stegnih ali da z roko nevede podrsaš po polni ritnici!
Takrat se v tebi prebudi divja strast in moraš se vzeti...zdaj, tukaj, ta trenutek! Ne moreš odlašati, saj čutiš kako te bo razneslo od strasti in pričakovanja. Neopazno vstaneš in pospešeno stopiš do wc-ja. Za trenutek se ti zazdi, da lebdiš med nebom in zemljo. Kaj je to? Čutiš metuljčke v trebuhu in srce ti divje razbija. Spreleti te in takrat veš, da si en in edini, da si zaljubljen vase, da si se čakal vse življenje! Ne zdržiš več, strast in ljubezen sta premočna! Zabrišeš se na školjko, nežno a divje ob enem si odpreš zadrgo, potegneš svojega krasotca na plan in in in ugotoviš, ....da je na wc-ju še nekdo. Polna pričakovanja, se hrepeneče ozre po tebi gospa, ki čisti stranišča in še preden prečitaš njene misli, je tegale nakladanja konec, ker si ti preveč smešen ko tole bereš!

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 12:42:37   
tanikaa
Eh, jaz grem na čik. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 12:44:14   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Rok_LM

O Marogica se nam je pridružila na forumu spolnost. A tvojga deca tud ni doma.user posted image


Ne, v službi je...Pa grem s tega foruma, ker prihaja počasi domov....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 12:51:09   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Rok_LM

O Marogica se nam je pridružila na forumu spolnost. A tvojga deca tud ni doma.user posted image


Ne, v službi je...Pa grem s tega foruma, ker prihaja počasi domov....user posted image


Eni imajo pač srečo.

Jaz bom tudi zaključil za danes in grem domov. Upam, da je moja tudi podobnih misli kot ti.user posted image

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 13:34:41   
samec
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

IZVIRNO SPOROČILO: samec
Nobene hot sodelavke zraven meneuser posted image .


Zakaj te pa pol tok razganja? A te vzburja tvoje lastno telo, pa se pol zlorabljaš?
Bog ne daj, da ti pogled pristane na tvojih močnih stegnih ali da z roko nevede podrsaš po polni ritnici!
Takrat se v tebi prebudi divja strast in moraš se vzeti...zdaj, tukaj, ta trenutek! Ne moreš odlašati, saj čutiš kako te bo razneslo od strasti in pričakovanja. Neopazno vstaneš in pospešeno stopiš do wc-ja. Za trenutek se ti zazdi, da lebdiš med nebom in zemljo. Kaj je to? Čutiš metuljčke v trebuhu in srce ti divje razbija. Spreleti te in takrat veš, da si en in edini, da si zaljubljen vase, da si se čakal vse življenje! Ne zdržiš več, strast in ljubezen sta premočna! Zabrišeš se na školjko, nežno a divje ob enem si odpreš zadrgo, potegneš svojega krasotca na plan in in in ugotoviš, ....da je na wc-ju še nekdo. Polna pričakovanja, se hrepeneče ozre po tebi gospa, ki čisti stranišča in še preden prečitaš njene misli, je tegale nakladanja konec, ker si ti preveč smešen ko tole bereš!


Točno takouser posted image user posted image user posted image user posted image .

Vzburja me marsikaj. Če vsaj malo razmišljaš o "skritih rečeh" in na vsakem vogalu vidiš lepe punce, zakaj te nebi nič vzburjalo. Vse to se lahko dogaja tudi pred in po službi. Če me zaščemi v službi ....... če pa doma.... 

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 13:48:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: samec

....... če pa doma.... 


user posted image  Pa ja ni tista anonimna s kondomi tvoja žena? user posted image  Bogi.user posted image

< Sporočilo je popravil tanikaa -- 9.5.2007 13:49:33 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 14:22:49   
Taula
Čist ste zašle iz teme kot vedno.user posted image

Kaj pol tega nihče ne dela v jobu?user posted image  Jaz priznam da ne..vsaj solo ne.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 14:31:14   
Anonimen
O moj bog...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 14:32:21   
tanikaa
user posted image user posted image  V službi? Ne, hvala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 14:34:40   
Taula
V službi? Ne, hvala.


Nikoli, še v nobeni službi (tvoji, njegovi) nisi seksala z koruznikom? Never ever?user posted image user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 14:41:11   
tanikaa
Nop. user posted image  Pri njem ... a naj bi na pultu v trgovini pred strankami? Pri nas pa tudi ni nikoli miru. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 14:45:13   
Taula
Nop. Pri njem ... a naj bi na pultu v trgovini pred strankami? Pri nas pa tudi ni nikoli miru.


Tudi lahko..bodo stranke prijetno presenečene. Drugače pa..sej trgovina se zapre, sej ni 24 ur na dan odprta.user posted image

Ja kaj naj rečem...škoda, a ne.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 14:47:27   
tanikaa
user posted image user posted image  Škoda, ja. Ampak kaj moremo. Mogoče pa še bomo. user posted image user posted image  Upanje umira zdanje. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 15:21:05   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

mislim, da RingaRaja ni več pravo ime za ta forum.......
user posted image user posted image user posted image  ROmana, umiram od smeha, a imaš kakšen predlog in takouser posted image user posted image user posted image .


Me prav zanima... KAKO???

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao, jao,jao...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Samozadovoljevanje v službi
9.5.2007 22:34:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



















ajme kam gre ta svet.....user posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Samozadovoljevanje v službi
10.5.2007 8:45:44   
Mina1
No, mene pa zanima, če si je SAMČEK kaj premislil, ali pa je bila njegova punca včeraj voljna in takouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Samozadovoljevanje v službi
10.5.2007 8:54:25   
samec
Moja punca včeraj ni bila kej voljna user posted image user posted image user posted image . Bo pa mogoče danes, ali jutri,......user posted image . Mina1 ti pa še kar hrepeniš po mladem mesuuser posted image user posted image .

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Samozadovoljevanje v službi
10.5.2007 8:55:28   
Mina1
Mina1 ti pa še kar hrepeniš po mladem mesu .


Ma seveda hrepenim, 100/h in tako. Res me razganja, se ne pepoznamuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Samozadovoljevanje v službi
10.5.2007 9:28:06   
samec
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Mina1 ti pa še kar hrepeniš po mladem mesu .


Ma seveda hrepenim, 100/h in tako. Res me razganja, se ne pepoznamuser posted image .


Pol bo pa treba v akcijo stopt. Še mal pa boš s svojo hitrostjo preko vseh omejitevuser posted image user posted image user posted image , kar je pa lahko nevarno.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Samozadovoljevanje v službi
10.5.2007 9:29:19   
Mina1
Pol bo pa treba v akcijo stopt.


Ma saj delam na tem, samo moja prva žrtev je bila še rosno mlada, premlada, pa ni ratalo in ja, zna biti nevarno in tako, ko sem jaz v akciji.user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Samozadovoljevanje v službi
11.5.2007 9:13:31   
Mina1
Ojla samček, kako je bilo zvečer, kaj akcije, ali spet ni bila voljna?

Jaz sem vsak večer pripravljena, samo nikogar ni, ki bi to delil z mano in takouser posted image user posted image user posted image , pa imam doma dva mala ljubimca, ki pa zelo hitro omagata in zaspita, še predno začenem fantazirati, tako dauser posted image user posted image user posted image  hec hec...



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Samozadovoljevanje v službi
11.5.2007 9:30:46   
samec
Učeraj se sploh nisva nč vidla, tko da ni blo nč user posted image . Še dobr da bo kmal vikenduser posted image user posted image user posted image , naj bi bla mal več skupi.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Samozadovoljevanje v službi
11.5.2007 9:32:54   
Mina1
Oh samček, ti si pa vztrajen, pohvalnouser posted image .

Drugače pa, če ti bo dolgčas, veš kje me najdeš in takouser posted image user posted image user posted image . Koliko si pol že staruser posted image ?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?