|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 18:33:45   
Mala_princeska
He he user posted image , mogoče so vama pa tisti "prijatelji" sedaj nevoščljivi in vama zavidajo srečo.

Po tem kar sem prebrala - srečno! user posted image

Samo kako sta zdržala tako dolgo, da nista že prej ujela sreče? user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 20:24:55   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 20:49:26   
trojči
A sem koga obsodila? Ne, samo branim tiste, ki se ne morejo braniti, ker jih ni tu in ki jih je Levalval ali ena pač obtožila, da niso pravi prijatelji. Ali jih smemo obtožiti, da so se izkazali kot nepravi prijatelji v situaciji, ko so ugotovili, da njihova prijatelja nimata blokade niti do poročenih niti do prijateljev? Jaz jih čisto razumem, mene bi tudi bilo strah takih prijateljev, ki rešujejo probleme tako. In se potem sklicujejo na pravo ljubezen.

Levalval, a ti bi si ju upala imeti za prijatelja? Bi si upala imeti prijatelja, ki ti je nevaren, npr. kleptoman? Priložnost dela tatu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 21:15:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Levalval, a ti bi si ju upala imeti za prijatelja? Bi si upala imeti prijatelja, ki ti je nevaren, npr. kleptoman? Priložnost dela tatu.


Trojči, ti pa ne zaupaš prav dosti tvojemu partnerju/možu... Vsaj po tvojem pisanju sodeč, ne.  Ali pa sebi...
Če izhajam iz citiranega pisanja, bi bilo res najboljše, da bi bili vsi, ki imamo partnerje/može, odrezani od sveta - tako ne bi bilo nobene možnosti za priložnost. Kakršnokoli že...

In, če že sprašuješ, če bi ju imela za prijatelja - bi, z veseljem. Ker sta bila iskrena do sebe in svojih partnerjev ter sta prekinila agonijo dveh družin. In iskrenih ljudi je vedno manj...
Itak je pa v življenju tako, da če je doma vse OK, ne iščeš drugje...


(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 21:22:36   
trojči
Ko sem bila mlada in nora user posted image  nisem verjela niti besede o vzorcih, spreminjanju drugih.....


zdaj sem pa pri sebi in pri drugih ugotovila, da je žal vse res. Zaupaj, samo ne obtožuj drugih, da niso pravi prijatelji, če se zavedajo nevarnosti in pomanjkanja ... hmmmm... marsičesa.  Ne ljubi se mi več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 21:54:54   
itata
Čestitam tebi in vsem, ki se potrudite za zvezo, ampak ko ne gre več, si priznate, da niste srečni in greste dalje. Ne stagnirate na mestu, se kregate in pač bivate skupaj... user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 23:13:35   
Slončica
Dokler niso otroci ovira je vse lepo..veliko sreče v tem življenju,starega pa pozabi do točke rojstvo

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 6:59:35   
Fiona23
Vsakemu, ki tukaj "pametuje" in obsoja njuno dejanje pa tole vprašanje-ali je bolje, da človek vztraja v zvezi, v kateri je več kot očitno nesrečen in trpi celo življenje? Prepiri so verjetno "na sporedu" vsak dan in tol je najbrž za otroke "prijetno"? Seveda je vedno najtežje zapuščenim partnerjem in tudi prijatelji najbrž takoj na začetku ne vedo kaj in kako ampak za oba je bolje, da se konča in začne na novo, z nekom, ki je tisti pravi/prava. Tukaj ne gre za avanture ampak za ljubezen in zvezo, novo življenje.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 8:54:40   
BaNeLa
A sem koga obsodila? Ne, samo branim tiste, ki se ne morejo braniti, ker jih ni tu in ki jih je Levalval ali ena pač obtožila, da niso pravi prijatelji. Ali jih smemo obtožiti, da so se izkazali kot nepravi prijatelji v situaciji, ko so ugotovili, da njihova prijatelja nimata blokade niti do poročenih niti do prijateljev? Jaz jih čisto razumem, mene bi tudi bilo strah takih prijateljev, ki rešujejo probleme tako. In se potem sklicujejo na pravo ljubezen.

Levalval, a ti bi si ju upala imeti za prijatelja? Bi si upala imeti prijatelja, ki ti je nevaren, npr. kleptoman? Priložnost dela tatu.



No trojči, verjetno imaš s tem kakšne slabe izkušnje....sicer pa seveda, tudi tvoje mnenje je dobrodošlo.....pravzaprav sem pričakovala več negativnih komentarjev...user posted image
Glede tega ali bi naju imeli za prijatelja ali ne.....mislim, da se nisva za vezo trudila in vse to počela zato, da bi to nadaljevala pri drugih, sva ža mal bolj resna:)....imava se rada .....kje pa piše da je en in edini tisti, s katerim imaš otroka.....potem bi bilo v najstniških letih čisto prepovedano menjat partnerje.....tisti, ki je prvi ....naj bo še zadnji?user posted image
 
Se zgodi to največkrat med prijatelji, da se dva najdeta....zakaj? Ker se poznata in spoznavata in pokažeta vse svoje slabe in dobre lastnosti predno se zaljubita.....a ni to bolje, kot da si z nekom najprej zato, ker ti je všeč, potem pa ga spoznavaš.....?user posted image
 

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 9:00:50   
Fiona23
Ja točno to- med prijatelji, ko se dva spoznavata in ko se spoznata, začutita tisto bližino, odkritost in zaupanje. user posted image user posted image user posted image  To je- vsaj za mene- največ vredno.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 9:04:31   
Sophie1
Grdo ali lepo? Zakaj pa bi se bilo treba opredeliti? Takih zgodb je ogromno, nista unikatnauser posted image   Oba sta bila dovolj pogumna, da sta se odločila, oba se zavedata, da bi se lahko obrnilo tudi drugače, oba sta že dovolj stara, da vama ni treba praviti zgodbic, kako sanjsko življenje imata, da bi bila srečna. Mogoče pa preveč pričakujeta od prijateljev? Da bi se morali videvati kar naprej, pa vsak danuser posted image , kakor si napisala, da ste se, ko ste bili še v partnerstvu z bivšimi? Pa vama zatrjevati, da sta prav naredila? Še tako dobrih prijateljev ne bi hotela imet vsak tretji dan na vratih. Po moje so vsi sprejeli vajino novo zvezo, samo ne da se jim ves čas obdelovat iste teme, pa se družit samo z enim parom. Pa tudi ni "zdravo", da je v partnerski zvezi poleg partnerjev še en kup prijateljev. Kakor sta videla sama, je včasih že en dodaten par odveč.
Uživajta, ampak bosta morala to pač počet sama, tako kot vsiuser posted image

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 9:25:10   
BaNeLa
No, da bo bolj jasno - samo z mojim in njegovo ter midva z bivšim smo se tako veliko videvali....z ostalimi pa normalno, ampak je pri tem bilo najbolj žalostno to, da ....med drugim tudi moj sorodnik z družino, in ostali .....še vedno veselo hodijo k mojemu bivšemu in zato sem dobila občutek, da sem bila v prejšnji vezi samo privesek, čeprav so me obiskali tudi, ko sem bila sama z otroci, ker je on bil veliko na poti.....žalostna sem bila zaradi tega, ker so mi obrnili hrbet takrat, ko sem jih potrebovala.....samo za pogovor  in tudi vesela bi bila, če bi bili do mene oz naju iskreni in nama povedali v obraz kar si mislijo, ne pa da potem poslušam od drugih......TO se mi je zdelo grdo......glede na to, da smo bili več kot 10 let družba......

Pa sem tudi to prebolela in nama ne visijo na vratih vsak dan....je pa lepo vedeti, da lahko koga kdaj pokličeš in obiščeš, sploh ko imaš probleme.....takrat se izkaže prijateljstvo.......

Pa še nekaj sem pri tem videla......neiskrenost......jaz sem bila......če pa mi nekdo nekaj reče, potem pa tega ni.....to je pa zame neodraslo in otročje....kot npr: sej vse razumemo, normalno, to se dogaja, pridemo na obisk, se vidimo, ti kar poklič , če kaj rabiš......in pokličem, nato pa izgovori.......

(odgovor članu Sophie1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:12:56   
snake
banela, preveč pričakuješ, tvoji prijatelji mogoče si niso pričakovali kaj takega od tebe in mogoče razmišljajo o tem, da si prizadela moža, ki je isto njihov prijatelj in jim ni pravuser posted image ne vem, zdej imaš kar si hotela, kaj še hočeš, da se ti usi klanjajo in te vsi klicarijo kako siuser posted image

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:27:10   
Fiona23
Snake tega nikoli ne boš razumela, dokler tega ne boš doživela. Ne gre za to, da želiš, da se ti "klanjajo" in ne vem kaj še vse ampak gre za to, da ti v obraz povedo kaj mislijo. Pa tudi, če morda nimajo najboljšega mnenja o vsem tem. Najbolj boli hinavščina s strani ljudi, ki naj bi bili prijatelji v DOBREM IN SLABEM. Niti ni treba,da se strinjajo. Nihče pa nima pravice soditi in se vmešavati, ker ne živi njihovega življenja in ne ve kakšno je bilo življenje s prejšnjim partnerjem. Pa nikakor nism za varanje in menjavanje partnerjev vsepovprek. Ampak so pa primeri, ko se enostavno ne zrdži več (iz takih in drugačnih razlogov) in je na vpletenih, da se odločijo ali se bodo pretvarjali in trpeli še naprej ali pa zbrali pogum, priznali in živeli naprej srečno. Zbrati pogum za tako dejanje, je velika umetnost in zahteva veliko premisleka in moči.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:41:16   
BaNeLa
user posted image  Točno tako Fiona 23.....nočem, da se mi vsi klanjajo in klicarijo ampak da poejo MENI - kar si mislijo, da ni hinavščine.....a ti Snake samo hvališ soje frende, ali jim kdaj poveš tudi svoje mnenje......?

Sploh pa....mnogi med njimi so šli pred nama s svojimi narazen......tako, da razumejo zakaj in kako.....niso vsi v "idealnih "družinah.

JA imam kar sem hotela in ni mi žal......in ni mi žal za svoja dejanja saj za njimi stojim in sem na to prekleto ponosna......da nisem ena izmed trpečih in nesrečnih.....ki se bojijo spremembe......

Nikjer ne piše da bom z NJIM do konca.......nič ni definitivno in ne delam si iluzij......se pa trudim za to, da bo in delam na tem da je najina veza trdna in drugačna, kot so bile prejšnje......in dobro nama ratuje.....kljub kakšnim kreganjem:))user posted image  
In šla sva čez pekel ko sva se za to odločila....nikakor nama ni bilo lahko in pritiski so bili veliki....to je bil zame kar dober preizkus tega, ali bova zmogla skupaj.......in ja, res se imava rada....


Vsak živi kot si sam naredi.....in zakaj nam ne bi bilo lepo?

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:47:03   
snake
ja prav, sem vesela zate, ampak če vidiš da ni odziva od prijateljev, da ti ne povejo stvari v friz, zakaj tako insistiraš"forsiraš"? nima smisla, če ne dobiš nič nazaj, očitno je, da si ne upajo ti povedat  v friz določene stvari in pika........ne sili, in uživaj s tvojim novim ****čem in ciaouser posted image user posted image user posted image srečno

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:48:48   
Anonimen
Novim ****čem user posted image Ma ljudje kaj je z vami?

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:50:00   
Fiona23
Kar se prijateljev tiče, lahko odkrito povem, da imam samo nekaj PRAVIH prijateljev, ki mi vedno stojijo ob strani in odkrito vse povedo. Pa se tudi ne strinjajo vedno z mano in tudi jaz ne z njimi ampak imamo vsaj čisto vest in razčiščene odnose. Medtem, ko tistih, ki pametujejo in obsojajo, kolikor hočem. Pravijo, da je važna KVALITETA in ne kvantiteta. Pa snake, nič slabega ne mislim zate in seveda je vsako mnenje zelo dobrodošlo.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:50:38   
Anonimen
Daj, Snake, malo ohladi glavo pod mrzlo vodo... Res, tvoja "duhovitost" je brezmejnauser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:51:08   
Fiona23
Mogoče pa snake kej manjka v življenju?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:53:20   
snake
žabonka, ohladi jezik malo..............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 10:54:58   
snake
ja, manjka mi zdravje, a žal tega mi nobeden ne more dat, niti nov ****čuser posted image user posted image user posted image moj je še predober zameuser posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 11:04:29   
BaNeLa
user posted image  Hej, jaz ne forsiram in ne silim v bivše prijatelje.....tega je že eno leto nazaj......samo pravim, da sem takrat od njih nekaj več pričakovala.....zdaj mi je vseeno....

Pa ne hecaj se, da ti manjka zdravje......imam sina, ki mu, tako da se iz tega ni norca za delatuser posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 11:05:11   
Fiona23
Zato sem pa napisala "kej". Ker to veš samo ti sama. In nikakor nism mislna biti kej nesramna ali nevljudna. Zato ti iskreno želim VELIKO zdravja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 11:18:51   
snake
banela, sej se ne hecam, glede zdravja se nikoli ne hecam, verjemi, ma pustimo moje zdravje, sej sem sama kriva, ker sem prva ga omenila, ok, zdej pa konecuser posted image user posted image user posted image user posted image

fiona, hvalauser posted image

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?