|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 11:22:30   
BaNeLa
user posted image Ajaj...potem pa ti želim, da se izkoplješ ven iz tega  ne-zdravja in to čim bolj uspešno.....

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 12:08:20   
snake
hvala banelauser posted image

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 14:41:55   
carlyle
Grdo.
Če bi šlo brez varanja, bi bilo precej lepše, tako pa...
In s takimi prijatelji, kot je tale Gregstr, človek sovražnikov sploh ne rabi. Verjetno so se ljudje zato malo oddaljili od vaju. So pač dovolj pametni, da se učijo iz tujih izkušenj in ne rabijo sami hoditi po kostanj v žerjavico. (Da ne bosta šla takoj v zrak - ne mislim, da se bosta zdaj oba spravila še na partnerje ostalih prijateljev. Mislim samo, da je to dejanje pokazalo, kakšni osebi sta in kakšne so vajine vrednote.)


(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 14:52:16   
tanikaa
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu carlyle)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 14:55:38   
Mešamdrek
Kaj pa mate tle babeuser posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 14:59:35   
Anonimen
Jaz tudi nič razumeti.user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 16:49:13   
gregstr
Grdo.
Če bi šlo brez varanja, bi bilo precej lepše, tako pa...
In s takimi prijatelji, kot je tale Gregstr, človek sovražnikov sploh ne rabi. Verjetno so se ljudje zato malo oddaljili od vaju. So pač dovolj pametni, da se učijo iz tujih izkušenj in ne rabijo sami hoditi po kostanj v žerjavico. (Da ne bosta šla takoj v zrak - ne mislim, da se bosta zdaj oba spravila še na partnerje ostalih prijateljev. Mislim samo, da je to dejanje pokazalo, kakšni osebi sta in kakšne so vajine vrednote.)


Veš nikoli si ne bi mislil, da se bo to zgodilo ... pa se je. Sploh nisem ponosen na to in vem da bom(va) moral(a) s tem živet do konca življenja.

Drugače je pa zgodba za pogledat v celoti in ne samo tako kot jo bereš tle na forumu. Ti čist nič ne zamerim, da si to napisala ... Verjetno bi si tudi sam to mislil ... ampak še nikoli nisem nobene tako ljubil kot zdaj njo. Ni bilo ... in meni še zdaj ni lahko ob tem.

Seveda nisva perfektna.

(odgovor članu carlyle)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 21:50:29   
Anonimen
In v čem je zdaj problem?
Ljubita se,srečna sta in kaj bi zdaj še rada?
Ma vrag po takšnih prijateljih potem,če vaju več nočejo med seboj.Boli vaju k...za druge,če sta vidva srečna.
Meni dol vsi za druge,ki se,če se mulijo.

(odgovor članu gregstr)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 22:16:34   
carlyle
Me veseli, da zadevo jemlješ resno in da se zavedaš, kaj si storil.
Če te izda partner, je zelo hudo, če pa te izda najboljši prijatelj, je zadeva še precej hujša.
Oseba, ki mi je zelo blizu in jo imam zelo rada, je pred nekaj leti prestajala podobno p..user posted image ..ijo in ne boš verjel, bolj jo boli izdajstvo prijateljice kot pa moževo izdajstvo. Moža je že takrat nogirala in pravi, da sta itak imela slab zakon in je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo počilo. Ampak izdajstva prijateljice pa ne more ne preboleti in ne razumeti, preprosto ne najde opravičila zanjo. To je bila oseba, s katero sta bili najboljši prijateljici še iz najstniških let, s katero sta dali marsikaj skozi, kateri je zaupala bolj kot lastni sestri. In jo je na tako boleč in zahrbten način izdala. V obraz se ji je smehljala in bila vsa sočutna, za njenim hrbtom pa f..user posted image .ala njenega moža. Ta oseba, ki mi je blizu, se šele zdaj, po nekaj letih, počasi pobira in počasi sestavlja nazaj, posledice pa ji bodo verjetno ostale za vse življenje, saj dvomim, da bo še kdaj komu tako zaupala kot je tej ženski.
Zato se mi zdi vajina zgodba grda. Ker se je začela grdo.
Kljub temu pa upam, da razumeš, da to ne pomeni, da vama privoščim kaj slabega - svojo zgodbo (s happy endom ali pa brez njega) si bosta naredila sama. Jaz sem samo odgovorila na vprašanje zastavljeno že v naslovu.

(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 22:30:27   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: carlyle

in ne boš verjel, bolj jo boli izdajstvo prijateljice kot pa moževo izdajstvo. Moža je že takrat nogirala in pravi, da sta itak imela slab zakon in je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo počilo. Ampak izdajstva prijateljice pa ne more ne preboleti in ne razumeti, preprosto ne najde opravičila zanjo. To je bila oseba, s katero sta bili najboljši prijateljici še iz najstniških let, s katero sta dali marsikaj skozi, kateri je zaupala bolj kot lastni sestri. In jo je na tako boleč in zahrbten način izdala. V obraz se ji je smehljala in bila vsa sočutna, za njenim hrbtom pa f..user posted image .ala njenega moža.



   Ja, patetika pride prav v takih primerih ..... a to pa ni možno, da je v njuni zvezi nekaj pošteno škripalo, da je prijateljica sploh imela možnost ****at njenega moža ( tvoje besede )? Ne bi veljalo o tem razmislit in po možnosti to popravit za naslednjo zvezo? Zavračanje krivde na drugega je najbrž najlažje. Za spregledat kako lastno napako je pa že potreben napor. Ampak dolgoročno se slednji splača. Kaj smo že na neki drugi temi rekli glede "delanja na sebi" in "osebne rasti"?

(odgovor članu carlyle)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 22:34:18   
Anonimen
zanikaaa, zorgo, vojakinja
Jaz vas spremljam po raznih temah in opažam, da bi bilo bolje, če svoja debilna mnjenja ne pišete, ker očitno niste dozorele situacijam.
brez zamere!

Kar pa se mojega komentarja tiče bi navedla, da se med najboljimi prijatelji največkrat res pripeti, da se zaljubijo, prevarajo med seboj iz omenjenega razloga, da se ob spoznavanju spoznajo, da so sorodne duše. S tem privedejo privlačnost do take mere, da se zadeve zapletejo. Tak je pač zakon narave
Jaz vaju podpiram!

lp

(odgovor članu carlyle)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
26.7.2007 22:42:26   
Anonimen
Veš anonimna jaz nisem nič rekla proti temu.Se zgodi ne rečem,da ne.
AMpak kaj bi še zdaj rada?
Da ju prijatelji nosijo po rokah ali kaj.
Če sta srečna se ljubita boli ju k...za druge.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 7:07:55   
Fiona23
Kot je že bilo napisano-nihče tega ne razume, dokler tega ne doživi. Seveda so ponavadi najbolj prizadeti tisti, ki so zapuščeni in res jim ni lahko. Ampak naučite se pogledat vsako zgodbo iz obeh plati. In šele potem imate pravico komentirat-obsojat pa nikoli!!!!

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 7:59:02   
carlyle
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: carlyle

in ne boš verjel, bolj jo boli izdajstvo prijateljice kot pa moževo izdajstvo. Moža je že takrat nogirala in pravi, da sta itak imela slab zakon in je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo počilo. Ampak izdajstva prijateljice pa ne more ne preboleti in ne razumeti, preprosto ne najde opravičila zanjo. To je bila oseba, s katero sta bili najboljši prijateljici še iz najstniških let, s katero sta dali marsikaj skozi, kateri je zaupala bolj kot lastni sestri. In jo je na tako boleč in zahrbten način izdala. V obraz se ji je smehljala in bila vsa sočutna, za njenim hrbtom pa f..user posted image .ala njenega moža.



  Ja, patetika pride prav v takih primerih ..... a to pa ni možno, da je v njuni zvezi nekaj pošteno škripalo, da je prijateljica sploh imela možnost ****at njenega moža ( tvoje besede )? Ne bi veljalo o tem razmislit in po možnosti to popravit za naslednjo zvezo? Zavračanje krivde na drugega je najbrž najlažje. Za spregledat kako lastno napako je pa že potreben napor. Ampak dolgoročno se slednji splača. Kaj smo že na neki drugi temi rekli glede "delanja na sebi" in "osebne rasti"?



Daddy, še enkrat preberi in potem pokomentiraj (predvsem me zanima, kaj bi taki osebi svetoval glede delanja na sebi in osebne rasti kar se tiče prijateljstev).

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 8:13:54   
Fiona23
Carlyle ne pozabi-za vsako tako stvar sta potrebna dva. Sploh pa ne vem zakaj ne razumete kaj je banela hotla povedati-ne želi "klanjanja" s strani prijateljev ampak želi le to, da če imajo jajca za hrbtom obsojat in jezik vrtet, naj imajo jajca in ji to povedo v obraz. In gregstr je lepo napisal-da še nobene ni ljubil tako kot ljubi zdaj njo. Pa kaj ne razumete tukaj?

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu carlyle)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 8:29:32   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zanikaaa, zorgo, vojakinja
Jaz vas spremljam po raznih temah in opažam, da bi bilo bolje, če svoja debilna mnjenja ne pišete, ker očitno niste dozorele situacijam.
brez zamere!

Kar pa se mojega komentarja tiče bi navedla, da se med najboljimi prijatelji največkrat res pripeti, da se zaljubijo, prevarajo med seboj iz omenjenega razloga, da se ob spoznavanju spoznajo, da so sorodne duše. S tem privedejo privlačnost do take mere, da se zadeve zapletejo. Tak je pač zakon narave
Jaz vaju podpiram!

lp



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga anonimna.Če je tko,da pišemo samo debilna mnenja pol mamo pa vsaj jajca da pišemo pod nickom ne pa kot anonimne a ne? Sploh pa niti ne vem kaj je debilnega tle?(mogoče ti draga anonimna).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 8:47:37   
Fiona23
Zorgo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 8:50:53   
Mešamdrek
Fiona user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 8:58:04   
BaNeLa
user posted image user posted image  jaz mislim, da nobeno mnenje ni bedasto....

Carlyle....te čist razumem, da si na strani prijateljice.....normalno, pa je ta tvoja prijateljica to povedala tudi te njeni najboljši frendici, da ji zameri....?

Veš, jaz sem imela zaradi vsega tega zelooooo slabo vest in vendar.....se nisem skrivala po kotih in se sramovala tega.....veliko moči sem rabila, da sem se pokazala in pravzaprav povedala vse to.....verjemi, da ni bilo lahko in tudi pričkovala napade z vseh strani......saj to je vendar logično v taki zgodbi.....

Ne govorim o tem da sem perfektna in da imava pravljično življenje in , da se mi morajo drugi klanjat....govorim o tem, da se ljudje na splošno verjetno bojijo biti iskreni  , če imajo kaj grdega za povedat in verjetno rabiš za to "jajca"....ali pa najdeš lažji izhod in se skriješ, ne?

Življenje ni samo lepo.....verjemi da sem preizkusila na lastni koži.....prizadet otrok.....vedno večja "luknja" v zakonu z bivšim.....pritiski v službi - predvsem zaradi otroka.....

Kaj mi je pomagalo? Partnerska terapija (pa  z bivšim vseeno nisva uspela, kar pa niti ni bilo bistvo te terapije).....kjer sem delala na sebi in na svoji rasti, in in na tem, da ne bom vedno sužnja drugih in, da si želim življenje, ki bo veselo, srečno .....vedno pa so žal pri tem žrtve......

In mislim, da ljudje na splošno raje stagnirajo  ker se bojijo sprememb....in če hočeš nekaj ....rabiš spremembe.....tudi tiste, ki te vodijo čez hude ovire.....in vsakokrat, ko kakšno preplezaš.....delaš na sebi....si zadovoljen, da ti je uspelo.....

Lahko pa čakaš, da ti bo vse padlo v naročjeuser posted image .

(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 9:04:21   
Fiona23
Zorgo ne bit tko skromnauser posted image user posted image  Ja Banela se strinjam s tabo. Ampak sej veš: sto ljudi, sto čudi...Al kako že greuser posted image user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 10:24:19   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: carlyle

Daddy, še enkrat preberi in potem pokomentiraj (predvsem me zanima, kaj bi taki osebi svetoval glede delanja na sebi in osebne rasti kar se tiče prijateljstev).



  Lahko je bila prijateljica, lahko bi bil kdorkoli, ki bi mu prekrižal pot. Prijateljico krivi za nekaj, kar je imelo korenine v itak slabi zvezi. Enostavno je potem zganjat patetiko pa iskat težke besede ( izdajstvo pa ne vem kaj še vse ). Če gre zveza v franže ( in ta bi šla, kot si napisala, v vsakem primeru ), potem si človek lahko izbere drugega partnerja, ali ne? Tu je bla slučajno prijateljica. Če bi bila neznana ženska, bi bilo kaj drugače? Potem ne bi bilo "izdajstvo"?
      Delanje na sebi bi bilo v tem primeru točno to - realno, brez čustvene patetike pogledat, kaj točno je bilo v zvezi narobe, da je sploh lahko prišlo do "izdajstva". Od tod naprej bo našla vse odgovore, tudi glede prijateljic.

(odgovor članu carlyle)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 10:35:27   
Anonimen
Kaj razlagat stokrat nekomu'
Kot gluhemu dobro jutro.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 10:39:57   
Taula
Carlyle ti ne moreš biti objektivna...žal.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 11:03:43   
trojči
Delanje na sebi, osebna rast je zelo širok pojem, ki ga vsi, kot še nekatere druge (npr. pogum - strahopetnost) razumemo drugače.

Če se osredotočimo na prevarano prijateljico in pustimo prevaranta pri miru, ..... sprašuješ, če bi morala ona kaj narediti na sebi in samo sebe spremeniti. Ne vemo, ker ne moremo vedeti. Ker tudi njena prijateljica, ki je f user posted image  njenega moža ne more vedeti, če je bilo kaj narobe z njim, z njo ali kar z obema. Mi še najmanj od vseh vpletenih vemo, kaj se je tam dogajalo. Lahko da je v prejšnji zvezi res hudo škripalo, a se še ni našel čas za svetovanje, ni še dozorela odločitev, da si priznata, da je nekaj narobe. Vse namreč zahteva čas. Najprej površinsko spremljaš, vse manj seksaš, se vse večkrat kregaš...a še vedno seksaš...in me ženske mislimo, da če on seksa z nami, da nas ljubi, vsaj jaz. user posted image  In po vsakem seksu dobiš upanje, če si ga izgubil, da čustva so, da se bo uredilo....Ali pa ti je vsak seks, vsak pogovor o otroku, vsak skupen smeh zagotovilo, da te ljubi. V takih razmerah se redkokatera odloči za zakonsko svetovanje, ker se ji (še) ne zdi potrebno. Največji problem so laži, nezmožnost povedati resnico. Partner mora vedeti, da se lahko odloči. No, lahko da sta bila ta dva v tej fazi, ko se je prijateljica začela spogledovati z njenim možem, se kao nenamerno dotikati, nato seks. Mož še vedno seksa doma, kar ženski pomeni neko čustveno obvezo, ne dovoli si razdirati družine kar tako, mož pa že veselo sanjari z drugo. Itak da gre lahko še samo navzdol. Lažji je beg kot pa reševanje problemov. Lažje je iti k novi osebi, ki te zdaj ljubi, kot pa v najemniško stanovanje v miru premislit, kaj je šlo v prejšnjem zakonu narobe, kdo je delal kake napake in zakaj.....v miru, sam, bi moral vsak predelati sebe in svoje življenje, pridobiti kvalitetne podatke o sebi in se nato odločiti. Sedaj se pa množično beži, bivši je kriv za vse, zgodba se ponovi v drugem zakonu, a dobra novica za vse drugič poročene je, da smo v drugem zakonu popustlivejši, bolj pripravljeni na kompromise, ker imamo večji interes kot v prvem zakonu, ker nam postane jasno, da ni z drugimi nič narobe, ampak z nami.

Skratka, prva žena ni nujno, da bi morala takrat ali kasneje spreminjati samo sebe. Resničnih dejstev ni mogla poznati, ker ji partner ni povedal resnice o svojih čustvih, če jo je že mesece prej varal, hkrati pa spal tudi z njo. Zato se ne vara, ker se ne laže. In zato so vsi prevaranti slabiči, ki ne upajo povedati resnice svojemu partnerju, dokler niso ziher, da bo ljubimec/ljubica živel z njimi. Poznam ogromno primerov varanja. Varajo, dokler si ne najdejo novega življenskega sopotnika. Drugače pa živijo še naprej z možem/ženo. Nesposobni povedati resnico, dati svojemu partnerju možnost, da si najdejo osebo, ki jih bo zares ljubila, ob kateri se bo čutila sprejeta....ma, ne bom več.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
27.7.2007 11:18:00   
trojči
Da še povzamem: poročenih se ne bi dotaknila niti s palico vedno rečem, ker če želita imeti dva kvalitetno zvezo, morata imeti zato trdne temelje. Najprej se morata dodobra spoznati. Začeti se mora lepo, brez skrivanja in laži, morata vedeti, da se res ni dalo nič narediti in da je bilo treba iti narazen. To lahko naredita le dva samska človeka. Poročene vedno grize slaba vest in nezaupanje, ker vemo, da cele resnice novi partner nikoli ne izve. Sliši le to, kar mu pove partner, v tisti družini pa ni prisoten, ne more vedeti, če mu partner pove vse ali le tisto, kar on dojema in razume, da se dogaja v njegovi družini.

Tako bi moralo to iti, že zaradi otrok, če ne zaradi samih sebe. A žal ne gre. Kaj čemo.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?