|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:25:50   
Zamima
panika je nastala samo zaradi tega, ker so nekatere firbčne in so jo spraševale, ona je pa potem pač vse povedala,... če bi se držale teme in je ne zasliševale ne bi nastala ta panika - vsaj po moje.

glede tega kar si ti doživela in česa ne, ne vem, napisala sem nasplošno.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:26:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ja jaz razumem, popolnoma. Njuškalo je rekla, da bi mogli počakat na pravi trenutek. Ko otrok rabi mamo, ne moreš čakat. Treba je ukrepat v sekundi. Patriku ne moreš rečt počakaj na mamo, da pride k sebi.


Nivess, brez veze. Prav imajo, a ne? Škoda besed.

Gorazdova, ko si najbolj na tleh, se lahko samo še dvigaš, verjemi, da za vsakim dežjem posije sonce. tudi vama bo. Stisni k sebi svoj zakladek in se pomiri, slabše ne more biti.


Evo Al bina, da te izkoristim malo user posted image  in potolažim gorazdovo.

Slabše je vedno lahko, predstavljaj si samo, dasi rodila bog ne daj, bolanega otroka? Invalida?..sicer se ne smeš tolažit s tem, ampak vedi, da je vedno nekomu nekje slabše..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:27:01   
nina166
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jade 1, otrok je star par dni, teden ne, doji ne


Ne govori česar ne veš in kar tja v tri dni.

Dojila pa tudi jaz nisem dolgo...žal nismo vse "mlekarne", ampak imam kljub temu svojega sina neizmerno rada.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:27:27   
Anonimen
Al bina, kje pa ti vidiš, da letam od računalnika do mobitela, .... Mislim, Patrick ni po cele dneve buden, in ko spi, izkoristim pač kak meni paše.. Internet, ... Verjemi, nisem samo na RR, berem tudi druge spletne strani, kar se tiče materinstva... Dojim ne, ker mleka nimam.. Se moram mar tega sramovati, da ga hranim s Aptamilom, namesto s svojim mlekom?? Hudo mi je, ampak če ni, ni.. Star pa je že polna dva tedna danes, tako da.. Česa se še moram sramovati? Da nisem zrela, kot ve trdite??? Česa še?? Zdaj sem kar majčkeno jezna, ampak dobro... Lažje je govoriti, če nisi nikoli bl na tem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:28:24   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Ampak, kaj naj naredi, če je pa žalostna?Tudi, če to potlači vase, bo otrok isto začutil, ker ne more drugače, če ji je pač hudo.


ja, ali pa ji bo še bolj izbruhnila ven žalost čez en čas, če se zdaj ne zjoče user posted image

ah, ne se zame menit, jaz sem preveč sentimentalna za te zadeve, vse si zelo vzamem k srcu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:29:29   
Anonimen
Jade 1, otrok je star par dni, teden ne, doji ne


Ne govori česar ne veš in kar tja v tri dni.


Ja, ljubica, in kaj od tega ni res? Da ni star več kot teden dni? No, morda kakšen dan več, ampak, a to kaj bistveno spremeni user posted image

Ej, punce, jaz se distanciram od te teme, končno itak, ve pa jokajte ena z drugo in se tolažite. Saj bo bolje.

WTF user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:30:37   
Njuškalo
Al bina, ne bit tok čustvena nouser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:31:42   
Anonimen
Patrikova, jaz verjamem, da po dežju vedno posije sonce. Tudi zate bo. Mlada si in le pogumno naprej. Občudujem tvoj pogum in prav si naredila user posted image user posted image

Njega pa nikar ne kliči, ne kliči tega user posted image

Navijam za vaju user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:32:23   
nina166
IZVIRNO SPOROČILO: al bina


Ja, ljubica, in kaj od tega ni res? Da ni star več kot teden dni? No, morda kakšen dan več, ampak, a to kaj bistveno spremeni user posted image



Dejstvo je, da govoriš nekaj na pamet.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:34:47   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jade 1, otrok je star par dni, teden ne, doji ne, verjtno ga ppotem hrani po flaši. Kaj tak otrok potrebuje? Po moje predvsem mirno in skulirtano mamo, ki ga zna pomiriti, ga stistniti k sebi, ne pa da skače od mobitela do računalnika, itd., itd., itd.

Verjemi, kdorkolipačže, da nihče, na vse sranje, ki ga ima Gorazdova, noče nakidati še novega gnoja. Je pa bolje, da spregleda malo prej kot kasneje. No, sicer, tudi če danes, je že kasneje, samo še vedno prej kot popolnoma kasno. če kdo razume user posted image


Se popolnoma strinjam.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:36:46   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

ve pa jokajte ena z drugo in se tolažite. Saj bo bolje.



itak, da bo  user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:46:17   
digi
No Gorazdova oziroma patrickova-mama....
ZAkaj so punce "krute#" do tebe?! Ker si drugače preveč jezikava in "pametna". Drugače pa si prav naredila. Razumem, da si upala in vztrajala.... Popolnoma razumem.... No zaradi Patricka se ne vračaj, čeprav verjamem, da si že naslednji dan pozabila najhujše grozote, ki ti jih je naredil in bi se mu bila najraje vrgla v objem.
KAj si rekla, naredila... ni važno- ne bi te smel pretepat.....
Glede mleka- punce prosim vas- če ga nima ga pač nima..... če doji ali ne, je njena stvar!
No sedaj pa še malo da njega kao v bran vzamem.... kako si uspela v enem tednu ugotovit, da ga nima rad, kot bi ga moral imeti? Eni res- očetje- počnejo vse od prvega dne, eni pa pač ne.... Moj je hvala bogu na začetku počel vse- razen dojil user posted image , vendar se je to tudi s časom spremenilouser posted image ....
No, v glavnem spremenil se ne bo.... glede tega,d a ti bi otroka vzel- sploh brezveze o tem debatirat, razen če iamš črno preteklost....
Pa pričakuj naslednje: sedaj bo nekaj cajta kolegialen, potem bo priliznjen, ti boš vztrajala, pol bo nesramen itd. itd. In to bo trajalo lep čas, dokler ne bo dobil druge ali pa ne boš ti popustila... Vendar če popustiš, bo najkasneje po enem mescu vse isto!!!!!
Torej želim ti veliko sreče, pa da se spametuješ glede določenih zadev in da bi bil Patrick zdrav in pameten fantič, ki bo znal ceniti ljudi okrog sebe.....

LP

P.S. Tud jaz sem sedaj ob 23.00 na netu- a sem zato slaba mama.... Na začetku sem se v tak čas učila (ko je bil Timon še novorojenček)- tako da punce malo vstavite konje.....

pa brez zamere

by

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:50:47   
Anonimen
P.S. Tud jaz sem sedaj ob 23.00 na netu- a sem zato slaba mama.... Na začetku sem se v tak čas učila (ko je bil Timon še novorojenček)- tako da punce malo vstavite konje.....


Ve pa preberite VSE, kar je napisano z moje strani, tako boste morda razumele, kaj sem hotela s tem povedati. Glede mleka in dojenja pa, jade 1 je vprašal ALI DOJI in jaz sem samo odgovrila, da ne in v čem je problem? A se komu ob tem vzbuja slaba vest ali kaj? Meni je vseeno ali doji, ali mu daje kravje ali prilagojeno mleko, mislim...kr neki. Misli, berete samo tisto, kar vam paše user posted image

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:53:04   
digi
al bina- ne it po stopinjah gorazdove...... Tud ona po navadi kar nekaj čveka, sedaj pa je prizadeta, če ji  kdo kaj reče... Brez razburjanja babnce....
jaz grem počasi spat


_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:53:08   
Anonimen
Halo folk pa kaj vam je s tem mlekom? Kdo je rekel, da kaj ni prav če ne doji?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:53:48   
digi
aja al bina pa sploh nisem spremljala, da si ti kaj od tega napisala, samo poste sem skoz brala pa ne nickov zravn.....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:54:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ej, punce, jaz se distanciram od te teme, končno itak, ve pa jokajte ena z drugo in se tolažite. Saj bo bolje.

WTF user posted image user posted image user posted image


Drek si se distancirala, spodaj vidim, da še vedno nažiraš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:55:09   
Anonimen
al bina- ne it po stopinjah gorazdove


V rikverc pa res ne bom šla. user posted image  Hvala za opozorilo.

Pa nihče ni užaljen, daleč od tega.

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:55:42   
Anonimen
Drek si se distancirala, spodaj vidim, da še vedno nažiraš


Ja, pa mensezdi, da bom še kar.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 23:02:00   
Strawberrie Cherrie
Heh...

Saj sem vedela, na koncu bo nekdo OH in sploh užaljen, par po res SLABIH in GRDIH, ker bodo realne, nekaj jih bo svetih.

Pogrešam samo pripombo, ki jo da ponavadi Nežna - dokler ne poznamo obe strani zgodbe, ne moremo komentiratuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ker nikoli verjetno ne bomo poznali obeh strani zgodbe, in ker tebe Gorazdova, poznam samo preko neta, pa imam mnenje o tebi, kakršnokoli že imam, ti želim v življenju veliko sreče! Z Gorazdom ali brez njega!
Vem pa, da bi bila sama prav srečna, če bi se mi zgodilo to, da bi ostala sama, da bi namesto jokavih besed, kako je vse trenutno hudo in kako bo nekoč menda bolje, da bi me nekdo realno postavil na tla in pomagal stvari reševat. Me napotil, povedal mogoče kakšno dokumentacijo rabim, da ne bi bila še v tem sama.

Drek, ampak jaz se bom pa res distancirala....ponavadi ko hočeš človeku pomagati, te pa popljuvajo...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 23:02:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Halo folk pa kaj vam je s tem mlekom? Kdo je rekel, da kaj ni prav če ne doji?user posted image


Samo ne zdaj še o ne-dojenju, bo res kaos, ko ne bomo vedeli, kam temo prestavit user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 23:02:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Drek si se distancirala, spodaj vidim, da še vedno nažiraš


Ja, pa mensezdi, da bom še kar.


Ti že veš user posted image
Vse se vrača, vse se plača.
Vsaka palica ima dva konca.
Zarečenega kruha se največ poje.

Nočko vsem, Patrickovi_Mami pa polno mero poguma user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 23:08:33   
karmy
se mi zdi da ste raaahlooo zašle iz teme... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 23:12:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Samo ne zdaj še o ne-dojenju, bo res kaos, ko ne bomo vedeli, kam temo prestavit user posted image  user posted image


Ne vem, če ne bi bilo najboljše kar v kanto... Saj je samo še kregarija - kdo (n)ima prav in zakaj...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 23:22:20   
Anonimen
Dajte punce mir, lepo prosim.. Gorazd vam bo z veseljem napisal svojo plat zgodbe, to bo jutri 100% napisal.. Tako, da drage moje, nič bati, prebrali boste obe plati zgodbe.. In, ne, ne bom pisala jaz pod njegovim imenom on ima svoj nick tukaj, ampak ne piše, samo spremlja..

In za vsako smotano besedo mora biti kreg, pa kreg, pa kreg.. Potem pa ve meni, da sem jaz nezrela, ko pa nekatere iščete prepir... Ne, jaz se pa res z vami ne bom kregala, nimam časa za to.. Sicer pa-vsak človek se spremeni, eni prej, eni kasneje.. In sedaj bom jaz do konca življenja "nezrela" ker sem na začetku bila nesramna do vseh, vendar povedala sem vsaj, kar sem mislila.. Nisem pa nikogar želela prizadeti, če je kdo imel probleme, sem se malce zadržala.. Ni pomembno..

In kako je lahko človek prasec, če je brez dlake na jeziku? To vas najbolj moti, ne razumete pa, bolje povedati resnico, kot pa lagati!! AMPAK: Jaz ne pišem takrat, ko je kdo prizadet, razumem njihovo bolečino, ker sem marsikaj v življenju pretrpela, zato tudi takšna ostrost od mene.. Poleg tega pa.. Ene vedo, da ne slišim dobro, da imam starše in "brata" gluhe, sestro pa naglušno, ene tega sploh ne veste.. Torej, hočem povedati, ne me soditi, če me ne poznate, jaz vas ne sodim, ne pametujem vam glede vašega življenja, kr se me sploh ne tiče in me za določene osebe baš boli.. Tisti, ki so mi pri srcu, pa že sami vedo, kdo so to in srečna sem, da se lahko z njimi preko ZS-jev pogovarjam, upam tudi, da se bomo tudi v živo videli...

Zdaj pa resno, prosim moderatorje, da temo zaklenejo, ker prihaja do krega, kasneje bo nastala živa katastrofa!!


(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?