|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 19:04:31   
Anonimen
Krute? A res?
Krute so tiste, ki dovolijo, da otrok živi v nasilju.In komu smo stopili na rep? Tisti, kot vedno ane?
Kako hitro se da spreminjati profil ane?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 19:05:46   
Anonimen
In komu smo stopili na rep? Tisti, kot vedno ane?
Kako hitro se da spreminjati profil ane?


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 19:09:02   
trojči
Ja? Komu to? Se mi zdi, da jih jaz največkrat dobim po buči, ko vse napišem brez dlake na jeziku. Menda kdo ne misli mene. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 19:17:56   
Anonimen
Trojči ,nekatere resnica boli. Mislim, da nobena ni bila kruta, ampak včasih moraš človeku bolj na trdo povedati, da razume.Trdo mislim odkrito, ne pa, da ga pomiluješ in božaš z besedami.
Meni super pišeš in ostani brez dlake na jeziku še naprej.user posted image

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 19:31:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Realno in ne v oblakih.


Realno in ne v virtualnem svetu neta.

Punca (ex Gorazdova), pomešala si navidezen svet, v katerem si polna energije, pametna, kjer vse najbolje veš, kjer ti nihče ne sme ničesar reči, ker hitro nalimaš hudičke, kjer ti jih veliko ploska in kjer te jih ima veliko "kao" radih.

Punca, to je več ali manj zabava, sprostitev, preganjanje dolgčasa.

Tvoj realni svet je drugačen, žal antipol tiste podobe, ki si jo želela ustvariti tukaj gor. In vseeno je, kaj mi mislimo, kaj ti napišemo, ker smo le bežni spremljevalci tvojega življenja, čeprav imam občutek, da si nas ti zamenjala z realnimi. Tako kot je tvoj (bivši) baje igral igrice na netu, tako se igraš ti sama, žal ne z navideznimi liki, ampak s svojim življenjem in življenjem otročka, za katerega si polno odgovorna. Zato punca draga, naredi tako kot ti je napisala al bina. Začni živeti svoje realno življenje, ker se je milni mehurček razpočil. Dela imaš še in još in  upam, da se boš zamislila nad sporočili, ki smo ti jih tukaj napisali. Včasih nas znajo kruto pičiti, a največkrat je v njih zrno resnice. In  povem ti, da če se ne boš česa naučila iz njih, se boš iz življenja samega. K sreči je ono pametnejše od nas. Še enkrat ti želim srečno.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 31.7.2007 19:35:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 19:31:24   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Trojči ,nekatere resnica boli. Mislim, da nobena ni bila kruta, ampak včasih moraš človeku bolj na trdo povedati, da razume.Trdo mislim odkrito, ne pa, da ga pomiluješ in božaš z besedami.
Meni super pišeš in ostani brez dlake na jeziku še naprej.user posted image

Grozno in s tem pomagaš mladi mamici? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 19:34:08   
Anonimen
Grozno in s tem pomagaš mladi mamici?


Ja, normalno. S čim pa? Z "za vsakim dežjem posije sonce, bla, bla, bla..."

Dajte no. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 19:36:32   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Ok pa si ti resna. Nobeden nima pravice tepsti sočloveka. Ne moreš napisati da si je nejbrž zaslužila da jo je tepel. In kako lahko rečeš da te ima partner rad če te tako zalima da odletiš 5m stran. Jest res ne vem več a ste nekatere res tako slepe al pa samo totalno neumne.


to pa se strinjam! halo?

nobeden nima pravice te tepsti, pa če imaš še ne vem kolk dolg jezik,... tak človek, te niti malo nima rad,...user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 20:20:50   
Zamima
Pa samo še tole bom napisala,... punca je v tej temi prosila za nasvet oz. je upala, da ji boste dali nasvete kako pa kaj brez partnerja, ne pa da boste moralizirale kako je otročja in nezrela - ma prosim vas!

Itak ko pa moralizirate samo take, ki mislite, da se vam pa kaj takega ne more zgodit. (mogoče zanosit nenačrtovano res ne, brez partnerja pa lahko ostanemo prav vse tukaj)

Pa to, da ni prav, da je zanosila, ker si je samo ONA to želela, ... jah, saj pa ona menda ve to. (zdaj ziher ve) In se strinjam, ni prav, za otroka morata bit oba - ampak mislim, da je malo prepozno za to: kaj bi bilo, če bi. user posted image

Pa pozabljate tudi to, da sta za vse potrebna dva - ni le ona neodgovorna in nezrela, je tudi njen partner.

Kako, da tega prej ni opazila? Pa ne mi rečt, da ste bile vse vedno z zrelimi in odgovornimi partnerji v najstniških letih user posted image

če ste bile, potem vam je pa samo za čestitat.

jaz pa želim Patrickovi mamici, da se vse izteče tako, da bo najbolje zanjo in Patricka, pa tudi na odnose z Patrickovim očetom, v glavnem, da se vse porihta kot se mora. user posted image

< Sporočilo je popravil Zamima -- 31.7.2007 20:28:09 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 21:20:13   
Anonimen
Tako, kot zmeraj.. Punce se delate prijazne, ko pa ena napiše tisto realno mnenje, se pa kar naenkrat strinjate s tem.. Malo pomislite, kaj prvo napišete in kaj potem..

Ena je zapisala, da visim ob polnoči na RR.. Madona, visim na RR, če pridem gor, medtem ko mali spi in jaz ne morem zaspati? Ja, kje pa ti živiš, vsak ima pravico internet uporabljati, kakor njemu paše! Mislim, kdaj bom jaz na RR, pa meni nihče ne bo pameti solil..

Zamima ima prav.. Na začetku sem prosila samo za vaše izkušnje, kako preživeti sama z otrokom, jaz trapa se pa vam zaupam, v upanju, da ste tako dobri, da boste napisali tako kot je treba-realno.. Ampak ne, ene ste pisale, bravo, kako si uboga, ... nato pa, da nisem zrela in nevem kaj še vse..

Hudiča, ve pa res ne razumete.. Realno življenje in življenje preko interneta.. To zame ni isto.. Kdor bi me poznal v živo, marsikateri bi rekel, da sem odgovorna kot moram biti.. Ampak če vi trdite svoje po mojih postih, vi kar, me ne briga.. Itak mi je že vseeno, kaj si cel svet misli o meni, res.. Nihče si ne zasluži, da bi jaz bila žalostna, ... Čisto nihče..

Pa, lepo prosim moderatorje, da se tema zaklene, ker nima smisla še naprej pisati tukaj!

Lahko bi pa bile malce bolj sočutne in razumele, da sem ostala SAMA Z OTROKOM, in počakale na pravi trenutek, za tiste kao realne odgovore.. Nima veze..

Jaz bom raje se zaupala tistim na RR, ki so res tega vredni, ostale pa vas več ne briga, kako teče najino življenje, hvala, da razumete..

Lep pozdrav!

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 21:27:06   
daddy
    Po mojem nima smisla, da se zdaj nekaj "braniš", sej ti nihče nič noče. Mislim tudi, da lahko nasvete ( tudi tiste, ki so te zdaj "špiknali" ) vzameš kot dobronamerne. Slabega ti zagotovo nihče ne želi, samo pogovarjamo se tukaj. Nezaidljivo situacijo pa moraš v resnici handlat ti. Išči v nasvetih raje kaj uporabnega, ali pa vsaj razmisli o postih. Ne rabš niti odgovarjat na vsakega posebej, samo preberi in razmisli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 21:39:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Patrickova_Mami

Tako, kot zmeraj.. Punce se delate prijazne, ko pa ena napiše tisto realno mnenje, se pa kar naenkrat strinjate s tem.. Malo pomislite, kaj prvo napišete in kaj potem..Ja, tudi ti pišeš enkrat eno, drugič drugo tak da..user posted image

Ena je zapisala, da visim ob polnoči na RR.. Madona, visim na RR, če pridem gor, medtem ko mali spi in jaz ne morem zaspati? Ja, kje pa ti živiš, vsak ima pravico internet uporabljati, kakor njemu paše! Mislim, kdaj bom jaz na RR, pa meni nihče ne bo pameti solil.. saj ti je nihče ne soli, to so samo dobronamerni nasveti, ki jih tvoja nezrelost ne  more zaznati, žal.

Zamima ima prav.. Na začetku sem prosila samo za vaše izkušnje, kako preživeti sama z otrokom,Kakšno vprašanje to sploh je? Odkod naj mi vemo kak boš ti preživela sama z otrokom?Če se ne boš kmalu streznila in nehala s to svojo trmo res ne bo lahko, najmanj pa Patriku.jaz trapa se pa vam zaupam, v upanju, da ste tako dobri, da boste napisali tako kot je treba-realno..Če to ni realno, pol pa res ne vem kaj je? Daj povej, kaj je za tebe realnost? Misliš rečt da si hotla da ti lažejo?Ampak ne, ene ste pisale, bravo, kako si uboga, ... nato pa, da nisem zrela in nevem kaj še vse..Saj si  uboga in hkrati nezrela.

Hudiča, ve pa res ne razumete.. Realno življenje in življenje preko interneta.. To zame ni isto..Saj za mene tudi ne, samo ne moreš od nas preko "virtuale" pričakovat da te bomo poznali v "živo" Kdor bi me poznal v živo, marsikateri bi rekel, da sem odgovorna kot moram biti.. Ampak če vi trdite svoje po mojih postih, vi kar, me ne briga.. Itak mi je že vseeno, kaj si cel svet misli o meni, res.. Nihče si ne zasluži, da bi jaz bila žalostna, ... Čisto nihče..Tudi Patrik si ne zasluži da je žalosten in kaj boš zdaj naredila?Zato nehaj kljubovat sami sebi in ne misli da si popila vso pamet sveta.
Pa, lepo prosim moderatorje, da se tema zaklene, ker nima smisla še naprej pisati tukaj!

Lahko bi pa bile malce bolj sočutne in razumele, da sem ostala SAMA Z OTROKOM, in počakale na pravi trenutek, za tiste kao realne odgovore.. Nima veze..

Jaz bom raje se zaupala tistim na RR, ki so res tega vredni, ostale pa vas več ne briga, Saj mene nikoli ni in me nikoli ne bouser posted image Kaj smo mi odprli temo?kako teče najino življenje, hvala, da razumete..Zdaj pa še samo ti morš razumetuser posted image

Lep pozdrav!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 21:43:28   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Patrickova_Mami

Lahko bi pa bile malce bolj sočutne in razumele, da sem ostala SAMA Z OTROKOM, in počakale na pravi trenutek, za tiste kao realne odgovore.. Nima veze..





Res je...zadnja stvar, ki jo sedaj rabiš je obsojanje.Težko ti je in sedaj rabiš tolažbo in nasvet, kako se prebiti čez te prve tedne, mesece..ne pa takoimenovane realne odgovore.Nekaterim manjka čut za sočloveka.Jaz sem bila tudi koza, ko sem imela otroka z napačnim moškim, naivna,glupa, nezrela...vse to..ampak, ko se je rodil otrok, se mi je totalno spremenil pogleda na svet in posledično je tudi moj bivši kmalu odšel.Ker sem takrat postala zrela, odgovorna in tako dalje.Zato Patrickovo mami razumem in vem, da ji prav nič ne pomagate z vašimi "realnimi" odgovori.Ona se je potožila tukaj, ker ji je hudo, mogoče je v dvomu, ali je ravnala prav, ali ne...zato pa je prosila, da ji katera piše, če je tudi sama dala podobno skozi..ker je tako lažje, ko vidiš ,da nisi sam v takih težavah.Tako, da se mi obosjanje in kreg tukaj res ne zdi na mestu.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 21:53:03   
nina166
Kak ste že nekateri "presrani" s to temo. Punca je samo hotela malo tolažbe, ne pa da jo še vi tu obsojate in hodite po njej. Verjetno ji je že brez nekaterih vaših sarkastičnih pripobm dovolj hudo in namesto, da bi ji povedali kakšno spodbudno besedo, jo nekateri (ne vsi, da ne bo pomote) obsojate in pravite kako je nezrela in podobno. Očitno jo poznete zelo dobro tudi osebno, da to veste, saj dejstvo, da je pri 19 letih že mamica in da je šla narazen s fantom še ne pomeni, da je tudi nezrela. Zrelost je zelo objektivna in niti slučajno ni pogojena z leti, saj je lahko nekdo pri 19 veliko bolj zrel in odgovoren, kot pa nekdo pri 30-ih ali še pozneje. To, da je tako mlada mamica tudi ne pomeni, da ne bo dobra in odgovorna mama.

Patrickova_Mami je napisala , da bosta z tvojim bivšim mogoče kdaj zopet prišla skupaj, pa se nekaterim to tako čudno zdi. Zakaj pa ne. Ljudje se spreminjamo in mogoče bo tudi njen bivši spoznal, da je storil veliko napako in se spremenil. Tudi od moje tete mož je mojo teto, ko sta bila otroka še majhna večkrat udaril ter jo tudi fizično trpinčil, potem pa ji je enkrat prekipelo in šla domov k staršem. Potem je z otrokoma nekaj časa živela pri starših, kasneje je šla nazaj k njemu in od takrat je super mož. Nikoli več ni imela nobenih problemov z njim in so srečna družina. Pa je od tega že kar veliko let. Tako, da se meni to res ne zdi čisto nič trapastega. Saj bo Patrickova_Mami sama videla, kaj bo prinesel čas, poleg tega pa ga tudi ona pozna veliko bolje kot pa mi in ve česa je zmožen in ali se lahko spremeni.

To je njeno življenje, sama najbolje ve, kako in kaj, sama bo nosila posledice svojih odločitev, na koncu pa se bo tako ali tako sama odločila kako bo živela. In mislim, da kdor je osebno ne pozna, je ne more obsojati.

Patrickova_Mami želim ti, da kaj najhitreje in najlažje preboliš kar se ti je slabega zgodilo. Čestitam, ker si bila tako pogumna, da si bivšemu pokazala, da se ceniš in koliko si vredna ter da nisi nekdo s katerim lahko dela kar hoče. Čim prej se poberi in uživaj s svojim sinčkom, saj rabi ob sebi veselo in srečno mamico. Boš videla da ti bo uspelo. Nisi ne prva in ne zadnja, ki si ostala sama z otrokom in če je uspelo drugim bo tudi tebi. Saj veš kaj pravijo: Raje sem sam, kot pa v slabi družbi.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:02:47   
Anonimen
NIvess, to si pa dobro napisala.

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:05:19   
Anonimen
Ok nina vse lepo in prav. Samo zakaj če človeka ne pobožaš po rami takoj pomeni, da mu želiš slabo in da mu ne pomagaš?

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:09:05   
jade1
Patrikova mami nisem zasledila koliko je otroček star ampak otroček čuti, če si ti živčna, žalostna, nesrečna in joka. Lahko ima krče in joka zato.
Ali dojiš? Če dojiš, mogoče imaš premalo mleka in je lačen.
Če ga hraniš po flaški, mogoče mu mleko ne odgovarja. Mogoče, ko se je nahranil ni dovolj podrl kupčka in ga je tiščalo v trebuščku.
Ali ima dudo? Če je nima mu jo daj, ker ga bo potolažila in umirila. Če je ne mara, mogoče mu poskusi dati drugo firmo.
Daj mu ninico, lahko eno navadno pleničko, ki mu jo daj v rokice, ko gre spančkat (jaz sem imela za sina kos rjuhe, ki jo je vedno imel pri sebi za spat in jo je stiskal k sebi, hči ima ninico (medvedkoga glavica in mičkene dekica zraven)). Ali pa mu daj majico, ki si jo nosila, da ima občutek, da si pri njemu, ker te voha.
Ali spi v svoji posteljici? Hči, ki je ponoči jokala sva vzela k sebi v posteljo in je potem lepo spala. Samo zdaj, če spiš sama pazi, da ga daš takao, da ti ne pade na tla. Tja kjer je stena oz. če imaš posteljo na sredini, založi z blazinami, dekami in daj ga toliko od sebe, da ga ne bi ponoči slučajno ruknila. Sicer je to redko, odvisno kako spiš amapk vseeno.
Veliko je lahko razlogov za jok. Pač dojenček nekaj hoče, rabi in ti ne more drugače povedati kot z jokom.
Brez skrbi tudi to obdobje mine, boš videla kako hitro bo rasel, da še dojemala ne boš. Veseli se tega obdobja, ko si sama z njim in ceni vsak trenutek.
Kar se partnerja tiče ti ne morem svetovati, ker sama nisem bila nikoli na tem ampak vse se da in vse se zmore, boš videla, da ti bo uspelo.
Če te kaj zanima glede dojenčkov me lahko vprašaš imam  malo izkušenj glede na to, da imamo 3.
user posted image  pa še tole za vaju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:10:01   
jade1
IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Kak ste že nekateri "presrani" s to temo. Punca je samo hotela malo tolažbe, ne pa da jo še vi tu obsojate in hodite po njej. Verjetno ji je že brez nekaterih vaših sarkastičnih pripobm dovolj hudo in namesto, da bi ji povedali kakšno spodbudno besedo, jo nekateri (ne vsi, da ne bo pomote) obsojate in pravite kako je nezrela in podobno. Očitno jo poznete zelo dobro tudi osebno, da to veste, saj dejstvo, da je pri 19 letih že mamica in da je šla narazen s fantom še ne pomeni, da je tudi nezrela. Zrelost je zelo objektivna in niti slučajno ni pogojena z leti, saj je lahko nekdo pri 19 veliko bolj zrel in odgovoren, kot pa nekdo pri 30-ih ali še pozneje. To, da je tako mlada mamica tudi ne pomeni, da ne bo dobra in odgovorna mama.

Patrickova_Mami je napisala , da bosta z tvojim bivšim mogoče kdaj zopet prišla skupaj, pa se nekaterim to tako čudno zdi. Zakaj pa ne. Ljudje se spreminjamo in mogoče bo tudi njen bivši spoznal, da je storil veliko napako in se spremenil. Tudi od moje tete mož je mojo teto, ko sta bila otroka še majhna večkrat udaril ter jo tudi fizično trpinčil, potem pa ji je enkrat prekipelo in šla domov k staršem. Potem je z otrokoma nekaj časa živela pri starših, kasneje je šla nazaj k njemu in od takrat je super mož. Nikoli več ni imela nobenih problemov z njim in so srečna družina. Pa je od tega že kar veliko let. Tako, da se meni to res ne zdi čisto nič trapastega. Saj bo Patrickova_Mami sama videla, kaj bo prinesel čas, poleg tega pa ga tudi ona pozna veliko bolje kot pa mi in ve česa je zmožen in ali se lahko spremeni.

To je njeno življenje, sama najbolje ve, kako in kaj, sama bo nosila posledice svojih odločitev, na koncu pa se bo tako ali tako sama odločila kako bo živela. In mislim, da kdor je osebno ne pozna, je ne more obsojati.

Patrickova_Mami želim ti, da kaj najhitreje in najlažje preboliš kar se ti je slabega zgodilo. Čestitam, ker si bila tako pogumna, da si bivšemu pokazala, da se ceniš in koliko si vredna ter da nisi nekdo s katerim lahko dela kar hoče. Čim prej se poberi in uživaj s svojim sinčkom, saj rabi ob sebi veselo in srečno mamico. Boš videla da ti bo uspelo. Nisi ne prva in ne zadnja, ki si ostala sama z otrokom in če je uspelo drugim bo tudi tebi. Saj veš kaj pravijo: Raje sem sam, kot pa v slabi družbi.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:12:51   
Anonimen
Jade 1, otrok je star par dni, teden ne, doji ne, verjtno ga ppotem hrani po flaši. Kaj tak otrok potrebuje? Po moje predvsem mirno in skulirtano mamo, ki ga zna pomiriti, ga stistniti k sebi, ne pa da skače od mobitela do računalnika, itd., itd., itd.

Verjemi, kdorkolipačže, da nihče, na vse sranje, ki ga ima Gorazdova, noče nakidati še novega gnoja. Je pa bolje, da spregleda malo prej kot kasneje. No, sicer, tudi če danes, je že kasneje, samo še vedno prej kot popolnoma kasno. če kdo razume user posted image

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:16:46   
Zamima
al bina je že res, ampak tako nenaden razhod s partnerjem kmalu po rojstvu otroka - ne moreš pričakovat, da bo punca totalno skulirana, kot da se ni nič zgodilo? Saj ima vendar čustva! Itak, da ji je hudo. user posted image

in vse kar je želela je bil le nasvet oz. tolažba kako naprej brez njega - od punc, ki so same to doživele, ker dokler ne doživiš ne moreš vedet.

(pa tukaj sploh ni pomembno na kak način je ostala sama, dejstvo je, da je) user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:17:34   
Anonimen
al bina je že res, ampak tako nenaden razhod s partnerjem kmalu po rojstvu otroka - ne moreš pričakovat, da bo punca totalno skulirana, kot da se ni nič zgodilo? Saj ima vendar čustva! Itak, da ji je hudo.

in vse kar je želela je bil le nasvet oz. tolažba kako naprej brez njega - od punc, ki so same to doživele, ker dokler ne doživiš ne moreš vedet.

(pa tukaj sploh ni pomembno na kak način je ostala sama, dejstvo je, da je)

_____________________________


Prav imaš.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:17:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jade 1, otrok je star par dni, teden ne, doji ne, verjtno ga ppotem hrani po flaši. Kaj tak otrok potrebuje? Po moje predvsem mirno in skulirtano mamo, ki ga zna pomiriti, ga stistniti k sebi, ne pa da skače od mobitela do računalnika, itd., itd., itd.

Verjemi, kdorkolipačže, da nihče, na vse sranje, ki ga ima Gorazdova, noče nakidati še novega gnoja. Je pa bolje, da spregleda malo prej kot kasneje. No, sicer, tudi če danes, je že kasneje, samo še vedno prej kot popolnoma kasno. če kdo razume user posted image


Ja jaz razumem, popolnoma. Njuškalo je rekla, da bi mogli počakat na pravi trenutek. Ko otrok rabi mamo, ne moreš čakat. Treba je ukrepat v sekundi. Patriku ne moreš rečt počakaj na mamo, da pride k sebi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:20:08   
Anonimen
Ja jaz razumem, popolnoma. Njuškalo je rekla, da bi mogli počakat na pravi trenutek. Ko otrok rabi mamo, ne moreš čakat. Treba je ukrepat v sekundi. Patriku ne moreš rečt počakaj na mamo, da pride k sebi.


Nivess, brez veze. Prav imajo, a ne? Škoda besed.

Gorazdova, ko si najbolj na tleh, se lahko samo še dvigaš, verjemi, da za vsakim dežjem posije sonce. tudi vama bo. Stisni k sebi svoj zakladek in se pomiri, slabše ne more biti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:21:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

al bina je že res, ampak tako nenaden razhod s partnerjem kmalu po rojstvu otroka - ne moreš pričakovat, da bo punca totalno skulirana, kot da se ni nič zgodilo? Saj ima vendar čustva! Itak, da ji je hudo. user posted image

in vse kar je želela je bil le nasvet oz. tolažba kako naprej brez njega - od punc, ki so same to doživele, ker dokler ne doživiš ne moreš vedet.

(pa tukaj sploh ni pomembno na kak način je ostala sama, dejstvo je, da je) user posted image


Kak ti veš, da jaz recimo nisem to doživela? Verjemi, nikoli ne pišem tukaj česar ne vem. In ja, pa še kako si lahko skuliran v trenutku sploh pa zaradi otroka. Tanka je linija med ljubeznijo in sovraštvom. In ko te otrok rabi, tu ni časa za rr, mobitele, paniko...je res, da ti je težko in ni nič narobe da se zjočeš s sinom..ampak da zganjaš paniko na rr pa ne deluje meni na neka čustva..no ja, čustva so že, ampak drugačna.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 22:23:00   
Njuškalo
Al bina, ti pejd na en pir, Nivess ti pa tud.Res je ,da ne moreš rečt otroku, počakaj ,da mami pride k sebi..sploh ne tako majhnemu.Ampak, kaj naj naredi, če je pa žalostna?Tudi, če to potlači vase, bo otrok isto začutil, ker ne more drugače, če ji je pač hudo.Sigurno ji bo pa prej bolje, ko bo videla, da jo kdo razume in ,da ni sama s svojimi težavami.Ne pa da se bo sekirala še zaradi "realnih" odgovorov.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?